mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 12:10 
Cytuj  
Witam

Mam już dość elfów, smoków i reszty tego badziewia. Czy ktoś z Was mógłby polecić mi dobry mmo SF? Co rozumiem pod słowem dobry:
1. Klimat - coś jak Anarchy Online + latanie w kosmosie (odpada EVE - tutorial zabił mnie nudą)
2. Grafika - coś ładniejszego niż AO :)
3. Implanty, crafty, modyfikacje broni itp.
4. Polskie community - niewymagane
5. Nie interesuje mnie wersja beta (zapisałem się do RF onliine i to wystarczy)
Zastanawiałem się nawet nad CoV bo nie jest w klimacie fantasy - tylko jakoś tak komiksy mnie niezbyt przekonują :) Poddałem się przy neocronie2 - jestem zbyt głupi na ich system płatniczy.
Czy grasz w jakiegoś mmo SF i uważasz, że jest to wyjątkowa gra? Podziel się proszę ze mną tą wiedzą. Może zagramy razem :)


_________________
Pozdrawiam
Greg

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 12:11 
Cytuj  
Polecilbym ci SWG, ale od niedawna nie warto nawet spogladac w tamta strone. Chyba, ze cos sie zmieni, na co wszyscy maja duza nadzieje ;)

X.

PS. Mimo wszystko sprawdz triala. Link masz w newsach :)


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 12:23 
Cytuj  
Hmm, poleciłbym Neocrona :D Ale ja się nawet nie pcham do tamtego systemu płatniczego ;) CoV nie spełnia wymienionych wymagań ale polecam, zabawa bardzo przyjemna i w sumie podstawka niedroga.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 12:25 
Cytuj  
Celowo nie wymieniłem tego tytułu - kumpel w to grał i po NGE szczerze odradza. A ja mu ufam bo ma podobny gust :) Nie jestem jakoś szczególnie ustawiony na klasykę gatunku. Nie przeszkadza mi tryb celowania jaki jest w SWG. Wciąż otwarty na nowe rynki i doznania... SWG jednak sobie odpuszczę :D


_________________
Pozdrawiam
Greg

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 12:32 
Cytuj  
Generalnie poza SWG nie ma innej gry z systemem ground+space. Tyle, ze aktualnie tez SWG odradzam ;)

X.

PS. O, sprobuj Planetside. Tyle, ze ostrzegam, jest to zwykla napierdalanka PvP (z pojazdami, samolotami, mechami), bez levelowania i itemkow (sa implanty, ladna grafika i klimat duzych bitew i wojny, takich zergow [na setki osob] jak tam to nawet w wowie w najlepszych dniach nie widzialem). Tez jest trial ;)


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 12:53 
Cytuj  
Project Entropia, ale on chyba bez latania statkami.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 12:58 
Cytuj  
Gregys napisał(a):
odpada EVE - tutorial zabił mnie nudą


Blad. Wlasnie gram na trialu i chyba zostane na dluzej. Open pvp + rozbudowana polityka i ogromny swiat - nic wiecej nie potrzeba.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 12:59 
Cytuj  
Co prawda nie podałeś żadnych ZA co do PE ale spróbuję poczytać o tym tytule :) Planetside mi się nie podoba - zdobywanie kolejnych leveli jest fajne. Zapomniałem dodać, że interesuje mnie też możliwość grania solo - rzadko mam czas na granie całymi godzinami :(


_________________
Pozdrawiam
Greg

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 13:07 
Cytuj  
PvP mam daleko w tyle, polityki nie lubię. Jedyna zaleta to ogromny świat a właściwie wszechświat. Czy można w EVE połazić sobie po planetach? Bo samo latanie w kosmosie mnie nie satysfakcjonuje :) Zresztą to bez znaczenia. Pół godziny tutoriala, który uczy mnie jak otwierać i zamykać kolejne okienka... potem okrutnie nudny przelot stateczkiem i powrót do bazy... odpuściłem... Być może gra jest fajna ale tutorial skutecznie mnie do niej zniechęcił.


_________________
Pozdrawiam
Greg

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 13:11 
Cytuj  
Gregys napisał(a):
Czy można w EVE połazić sobie po planetach?

Nie mozna, bo w EVE nie masz swojej postaci, tylko jej portret (statyczny) i statek ktorym ten portret lata ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 13:25 
Cytuj  
Gregys napisał(a):
PvP mam daleko w tyle, polityki nie lubię. Jedyna zaleta to ogromny świat a właściwie wszechświat. Czy można w EVE połazić sobie po planetach? Bo samo latanie w kosmosie mnie nie satysfakcjonuje :) Zresztą to bez znaczenia. Pół godziny tutoriala, który uczy mnie jak otwierać i zamykać kolejne okienka... potem okrutnie nudny przelot stateczkiem i powrót do bazy... odpuściłem... Być może gra jest fajna ale tutorial skutecznie mnie do niej zniechęcił.


identyczne wrażenia jak moje, nawet skończyliśmy tutorial w tym samym punkcie... klon czy co?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 15:07 
Cytuj  
W takim razie polecam http://www.mapleglobal.com/

*

Posty: 80
Dołączył(a): 19.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 15:41 
Cytuj  
Mac napisał(a):
W takim razie polecam http://www.mapleglobal.com/

wyglada calkiem fajnie :>

A tak na powaznie to ile czasu zajela Ci zabawa trialem EvE? Postarales sie poszukac informacji co ta gra oferuje?
Faktycznie na starcie moze wygladac na dosc nudna i statyczna ale jest to mylace, najtrudniejszy jest okres poczatkowy. EvE jest gra opierajaca sie raczej na czasie, wszysko tu przychodzi pomalutku ale wynagrodzone jest to mnogoscia mozliwosci jakie oferuje. Wspomniales ze szukasz gry bardziej dla casual player EvE mi sie wlasnie taka wydaje system rozwoju skili offline oraz sam system gry sprawia ze w grze mozna osiagnac wszystko bez przymusu siedzenia nonstop calymi dniami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 15:52 
Cytuj  
Hayt napisał(a):
wszystko bez przymusu siedzenia nonstop calymi dniami.

Eche, szczegolnie dlugie przeloty po 20 hopow i wiecej. Nie mowiac juz o jakze emocjonujacym wydobyciu mineralow z asteroid ;)

X. (z 2 thoraxami i megasem ;) )


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 80
Dołączył(a): 19.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 16:54 
Cytuj  
zawsze mozna wtedy zrobic cos pozytecznego, czytaj popracowac w rl :>
a kopac nie trzeba :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 17:40 
Cytuj  
Hayt napisał(a):
a kopac nie trzeba :>

Pewnie, mozna latac przez pol galaktyki kupujac tanio i sprzedawac drozej. Tak swoje pierwsze 20 mln zarobilem. Tyle, ze to nudniejsze niz kopanie ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 80
Dołączył(a): 19.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 17:56 
Cytuj  
Reasumujac EvE to specyficzna gra, Swg spiep... (nawet nie zdarzylem dobrze sobie pograc, najpierw problemy z kompem restarty kompa po 10min, a potem otzymalem w prezecie calkowicie inna gra niz ta ktora zakupilem). Na rynku nie widze dla siebie nic ciekawszego niz EvE moze w przyszlosci Tabula Rasa ? Liczylem na Imperatora ala na razie jak widac kicha.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 20:23 
Cytuj  
Mac: mapleglobal.com - nie ufam czemuś co się nie odpali w przeglądarce innej niż IE ;)

Widzę, że kiepsko generalnie z klimatami SF. Trzeba czekać do premiery RF z nadzieją, że będzie ok. Zapuszczę ściąganie klienta PE. Zobaczę co to, aczkolwiek pierwsze wrażenia nie są zbyt pozytywne. Co jest do cholery - tyle jest dobrej literatury SF - tylko kupić prawa do jakiegoś wszechświata i zarabiać kasę na tym. A tu wkoło tylko wróżki i rycerzyki, blah...

[edit]
Co do EVE to się już wypowiedziałem - nie interesuje mnie tylko i wyłącznie eksploracja kosmosu. Chcę czegoś więcej, czyli kontaktu "ryj w ryj" z wrogiem lub przyjacielem :) Co mi z tego, że skille tam rozwijają się w offline. W innych grach zdobywam doświadczenie i uczę się skilla od razu. To tak jakbym się cieszył z tego, że mam laga w klikaniu na umiejętnościach ;)


_________________
Pozdrawiam
Greg

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 20:45 
Cytuj  
Hmm, klimaty sf sa jeszcze w Saga of Ryzom, tyle ze nie ma latania po kosmosie. SoR jest polaczeniem fantasy i sf, mniej wiecej jak RF Online. Jest na oficjalnej stronie free trial dostepny (cos ok. 1.2gigs klienta trzeba sciagnac), jesli chcialbys rzucic na to okiem.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 21:32 
Cytuj  
Troszeczkę poczytałem o SoR - to dalej są wróżki i rycerzyki. Tylko fabuła dzieje się na odległej planecie i w przyszłości - ot taki pretekst, że niby różni się od innych gier fantasy. Zerknij na charakterystyki postaci:
http://www.ryzom.com/images/gameinfo/im ... -ident.jpg co tam robi magia? Niech działa tak samo ale nazywa się powiedzmy PSI power jak to było chociażby w SystemShock2 (jednej z najlepszych gier w jakie grałem). Na screenach postacie z toporami, mieczami itp. Klasyczna postać SF rzekłbym. ;) Obrazek podczas walki
Kurde, jak tak patrzę na swoje posty to widzę, że jestem straszliwie kapryśny i niczym mi nie dogodzi :D Chociaż z drugiej strony, wiem co mi odpowiada a co nie.


_________________
Pozdrawiam
Greg

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.