mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 13:12 
Cytuj  
To fajnie. A nie meczy cie granie w kolejne cookie-cutter EQ clony dodatkowo z czasem coraz bardziej prze-instance'owane? Bo mnie juz dawno znudzily i dlatego czekam na gre od ludzi, ktorzy maja chec i odwage sprobowac czegos w miare odkrywczego, czegos co nie latwo osiagnac, ale moze przyniesc sporo radochy graczom, ktorych dingowanie levelkow i bicie w kolko mniej wiecej tych samych potworkow nigdy nie bawilo.

Grafika trzyma standardy jak na gry mmo _dla ludzi_, chociaz trzeba przyznac, ze L2 prezentuje sie troche lepiej. O WoW sie nie wypowiem, bo jak widze ''dobra grafika'' (lub cos podobnego) i ''World of Warcraft'' w jednej linijce, to chce mi sie smiac. A co do posiadanego przez ludzi sprzetu, to odstawmy w kat mity o super komputerach ''z zachodu''...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 13:17 
Cytuj  
co wy chcecie od grafy w DFO? , wreszcie po ludzku zrobione mounty
bron , zbroje . EQ2 pokazalo ze robienie gry ktora pozwala sie pobawic max settings za 5 lat jest pomylka , WoW ma ladne outdoorki ale brzydkie grafiki postaci , ale co najwazniejsze jest wydajny .


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 13:24 
Cytuj  
WoW ma jedną rzecz rewelacyjną. Animacje. W tym względzie nie ma lepszej gry. Tak dopracowane ruchy postaci i ich ilość to tylko w tej grze :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 13:29 
Cytuj  
true , tbh mialby tez najlepszy pvp system gdyby nie zostal zaprzepaszczony przez idiotyczne rozwiazania typu honor system , jest fast-paced przedewszystkim

..doskonale to odczulem ogladajac filmik z DDO , animacja zdecydowanie moglaby byc lepsza


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 13:35 
Cytuj  
Woah, looknelem ten filmik i kurna chce DFO :(

Embe fu will ya? Tibiejcz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 13:48 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
@up
Wiec powiedz jaka gra (MMORPG) trzyma standard?
Tylko nie mow mi ze L2/WoW (przy zalozeniu ze DFO nie trzyma)


Co do grafiki postaci to L2 jest ładne, WoW to piekny swiat, duza rozmaitosc, nawet Silkroad ma fajna grafike, EQ2 podobnie, nowe RF Online tez nie odstaje jakoscia, teraz wezcie pomysle jakby połaczyli zalety wszystkiego w jedna calosc, np jakosc grafiki L2 i GW, roznorodnosc i wielkosc swiata jak w WoW, questy WoW plus jakies polaczone z craftingiem i zagadkami, reszte dodajcie co kazdy lubi w grach mmog i wyjdzie nam idealna gra, moze WoW2 ? :lol:

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 13:53 
Cytuj  
Czekam na tą gre odkąd o niej przeczytałem w cd-action kilkal at temu.
Wreszcie coś na miare Ultimy online.Ja zagrywałem się wow-em az zobaczyłem ultime,grafika to nie wszystko.


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 15:29 
Cytuj  
embe, obawiam sie, ze twoje pojecie o dobrych mmo, oferujacych prawdziwa roznorodnosc i ciekawy swiat gry (dajacy nam wiele mozliwosci) jest mocno ograniczone i obraca sie mniej wiecej wokol klonow EQ.

Czekam na tą gre odkąd o niej przeczytałem w cd-action kilkal at temu.

Ciesze sie, ze udalo mi sie kolege (pro) trolla zainteresowac~

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 16:02 
Cytuj  
embe napisał(a):
wezcie pomysle jakby połaczyli zalety wszystkiego w jedna calosc, np jakosc grafiki L2 i GW, roznorodnosc i wielkosc swiata jak w WoW, questy WoW plus jakies polaczone z craftingiem i zagadkami, reszte dodajcie co kazdy lubi w grach mmog i wyjdzie nam idealna gra, moze WoW2 ? :lol:


Tak to ci tylko w erze dopasują ..... ;)


_________________
--
Estne volumen in toga, an solum tibi libet me videre?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 16:11 
Cytuj  
Niestety teraz jest "moda" na robienie onlinowek pchanie w nich monthly fee i co smieszne nazywanie ich full fledged mmogami , wiec UO ressurection moze byc tylko w DFO :( , jak Kon wspomnial : maja odwage ...inni po prostu nie maja jaj i wola zrobic klona EQ


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 17:41 
Cytuj  
konrador napisał(a):
embe, obawiam sie, ze twoje pojecie o dobrych mmo, oferujacych prawdziwa roznorodnosc i ciekawy swiat gry (dajacy nam wiele mozliwosci) jest mocno ograniczone i obraca sie mniej wiecej wokol klonow EQ.


Trudno napisac ale sa to moje osobiste uwagi i wymagam od gry przyjemnej zabawy, czyli musi byc ładna grafika, jakis sens w grze, a nie tylko bicie miliona jednakowych mobów i co najwazniejsze mozliwosc gry godzine jak i dluzej, a nie odciac sie od swiata na 20 godzin dziennie.
Grałem w wiele gier i najlepiej pasuje mi WoW ale tylko do 60lvl, potem nuda, L2 ale na orginalnym serwie ma jakis sens ale to tez tragicznie nudne, teraz zobacze RF online i zobacze co to warte po 30 dniach, nigdy nie slucham rad innych i recenzji bo to bzdury.
Przymiezalem sie pograc w SWG ale wlasnie opinie po zmianch zniechecaja, wiec nie pozostaje jak kupic gre i sprawdzic :)
Co mozna napisac o grze po ogladnieciu paru minut filmiku, no jedynie napisac ze grafika slaba, sztucznie poruszajace sie postacie, a to co w plotkach rozpuszcza producent lub chcialby osiagnac to sc-fi i nie pozostaje nic jak czekac, a czekania duzo po pozycji bedzie wchodzic masa, ciekawe tylko kiedy cos bedzie konkretnego.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 18:14 
Cytuj  
Hm, średnio podobały mi się modele oraz efekt zakrwawionego ekranu, przy otrzymaniu ciosu. Poza tym nieźle...


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 18:14 
Cytuj  
wez embe wyjdz bo twoje posty nie maja ladu i skladu,
wolal bym grac w dfo ktora by miala grafike ac1 albo eq1, niz w jakies mob bashing mmorpg ale za to z oczo jebnymi efektami i grafika.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Ostatnio edytowano 28 lut 2006, 18:27 przez Aenima, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 18:18 
Cytuj  
Poczekamy, zobaczymy, jeśli faktycznie jest to gra, która może otrzymać miano nowego UO to już zacieram ręce.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 18:33 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
wez embe wyjdz bo twoje posty nie maja ladu i skladu,
wolal bym grac w dfo ktora by miala grafike ac1 albo eq1, niz w jakies mob bashing mmorpg ale za to z oczo jebnymi efektami i grafika.


„Kto, co, lubi”

Czy nie tak to brzmi? To, że np embe zwraca większą uwagę na grafikę niż ty, nie znaczy, że nie ma prawa się wypowiadać itp itd.

No offence meant

:)

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 18:36 
Cytuj  
Keii dokladnie. Ja na gre sie za bardzo nie nakrecam - wole byc cudownie zaskoczony niz srodze sie zawiesc;)
mam jedynie cicha nadzieje ze
1) pojawi sie wszystko to co w zapowiedziach
2) nie okaze sie ze DFO jest niegrywalne z powodu silnika/bugow/sterowania/animacji;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 18:44 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
wez embe wyjdz bo twoje posty nie maja ladu i skladu,
wolal bym grac w dfo ktora by miala grafike ac1 albo eq1, niz w jakies mob bashing mmorpg ale za to z oczo jebnymi efektami i grafika.


No to juz wszyscy wiedza jakie lubisz gry i jakie ja lubie... no i co z tego ?
Ja nadal pisze ze mam dosc info/plotek, skrenow i filmikow, ktorymi probuje sie zachecic ludzi do czekania na jakas gre, a potem wychodzi i jest to kicha, to jest taka "gra" marketingowa" by na tym kiedys zarobic, moze uda sie im sprzedac niegrywalny projekt jakiejs duzej firmie, ktora z tego zrobi to co sie sprzeda najlepiej.
Poczytałem troche o tej grze, jak narazie to wszystko fantazjowanie producentow i "fanów", zadnych konkretow, wiec czekajmy... czekajmy... do nastepnego filmiku, który zapewno podkręcą by zadowolic tych co teraz nazekaja na jakosc :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 18:50 
Cytuj  
Ale co wy chcecie? Grafika w DFO akurat jest pierwsza klasa, tylko brakuje jej tego co jest we wszystkich cukierkach. Nie ma glow i bloom effect do takiego stopnia ze az oczy mozna zwichnac.

No bo teraz grafika jest chujowa bez bloom i glow oraz 1600x1200 AAx12 AFx24 itp. Nie zwazajac na to ze nie gramy na takich ustawieniach....
Smierdzi to hipokryzja tbh.

EDIT: Wystarczy popatrzec na Fable....blah!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 19:02 
Cytuj  
bloom smierdzi , wyglada to jakbys patrzyl oczami ostro nawalonego lumpa

anizo / fsaa tez tbh nie jest w wiekszosci przypadkow warty utraty performance


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 19:23 
Cytuj  
embe, sam zaprzeczasz temu, co mowiles wczesniej piszac, ze WoW czy L2 staje sie nudne po osiagnieciu levelu X. O to wlasnie chodzi - tego typu klony nie oferuja nic poza levelowanie i zbieraniem kolorowych itemkow...

A co do komentowania featuresow zapowiadanych przez Aventurine SA - mozna je w tej chwili tak samo komentowac jak film, ktory wypuscili :\ Bo skad wiesz, ze film nie byl sztucznie spreparowany!??1/ W ktorym momencie wg ciebie bedzie mozna zaczac wierzyc w to, co zapowiadaja ludzie odpowiedzialni z gre i porownywac ja do innych tytulow?

A forum oficjalnego nie warto czytac, bo ludzie pierdola tam od rzeczy sami nie wiedza o czym. Ja bym ich wszystkich najchetniej zmoderowal banstickiem, ale nie udalo mi sie go uzyskac z uwagi na to, ze bylem juz pro fansite webmasterem~

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.