mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 10:15 
Cytuj  
swoja droga w grze calkiem fajne sa deeds :) np odwiedzanie ruin czy ich badanie itp ;)


przy okazji - dostal ktos od gramu chocby maila aby potwierdzic preorder lotro ? narazie ni uja, a przeciez od 14 juz mozna grac z preorder kit

edit: Poslalem mail do obslugi klienta, pisze ze czas odpowiedzi moze sie wydluzyc o 5 dni ze wzgledu na swieta.. mam nadzieje ze tak nie bedzie...

Ma ktos moze info jak wyglada wysylka pre-order packa kiedy sie zamawia LOTRO + pre order pack razem ? Moze jakis pracownik cdp/gram.pl ? afair zagladaja na te forum ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 10:44 
Cytuj  
najlepiej pewnie bedzie meczyc ich w tematach na ich forum,lub ew. w postach pod newsami na gram.pl - pracownicy odpowiadaja czesto i zazwyczaj rzeczowo :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 10:47 
Cytuj  
taa niestety niewidzialem ostatnio niusow o lotro na gram.pl


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 10:48 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
taa niestety niewidzialem ostatnio niusow o lotro na gram.pl


gram.pl jest wlasnie w trakcie przejmowania strony lotro-online.pl i tam pewnie juz beda niusy na biezaco.


_________________



*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 11:05 
Cytuj  
lotr-online ? omfg ale to robia dzieci chyba ? ten art co mi zapodano ma tyle bledow ze nawet taki slepiec jak ja jest pod wrazeniem


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 11:44 
Cytuj  
Do mnie juz pre-order wyslali (albo maja wyslac po swietach). Pare dni temu byl nius na glownej o pre-orderach LOTRO, co moze oznaczac, ze juz dostali. Poza tym pisali, ze pre-ordery na pewno dojda przed 14.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 14:50 
Cytuj  
no i mamy dzisiaj patcha:

Kod:
The following patch notes are for the Monday, April 9 patch:
Fixed a potential exploit with the auction system.
Certain players (and one in particular - you know who you are) will be extremely happy to know that they can now have names with 3 consecutive vowels! However, we still think Legolaaas and Eeomir are pretty silly.
We fixed an issue that could lead to players being stuck at the loading screen when trying to enter some instances. This will fix issues with the instances "Skorgrím's Tomb" and "The Refuge of Edhelion," along with many others.
Fixed a loading screen hang that can occur when logging in.
Fixed players being able to exit their client and logout immediately to prevent dying. So sorry, guys. Be more careful, because now there's no easy way out!
Bûb-hosh, an orc leader present in the Retake Weathertop instance, escaped his cage and decided to hang out on the slopes of Weathertop. We think he honestly believed that we wouldn't catch him as he kept saying something akin to, "I would have gotten away with it, if it wasn't for those meddling kids..." We're not certain what that means, but Bûb-hosh has been returned to his cage.
"A Guardian's Duty" can be completed once again! Guardians everywhere rejoice, drawing the attention of monsters as close as 15 meters.
Fair Sherman is no longer quite so generous, so y'all can pack up those tents now and go home.
Mr. Ranger finally caught the sneaky bear who kept following players and scaring them with his random growling. You won't be hearing him anymore. (However, his accomplice is still on the loose, so be on the lookout for a small brown bear with a bowtie.)


http://forums.lotro.com/showthread.php?t=39394


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 16:04 
Cytuj  
Moglby mi ktos wyjasnic co dokladnie daje Preorder Kit z gram.pl (za 9,90 zł)? Jedyne co widze, to gwarantowany udzial w becie i przejscie postaci z bety na finalne serwery.

Czy dla Polakow bedzie rowniez do zakupienia 6-cio miesieczna oferta tanszej oplaty? Otrzymalem taka oferte dla graczy z UK.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 17:29 
Cytuj  
Coval napisał(a):
Moglby mi ktos wyjasnic co dokladnie daje Preorder Kit z gram.pl (za 9,90 zł)? Jedyne co widze, to gwarantowany udzial w becie i przejscie postaci z bety na finalne serwery.

Czy dla Polakow bedzie rowniez do zakupienia 6-cio miesieczna oferta tanszej oplaty? Otrzymalem taka oferte dla graczy z UK.


embe napisał(a):
Aktualnie np w gram.pl masz do wyboru dwie wersje gry jako pre-ordery:
Online Pre-Order za 9.99zł - umozliwia gre od 14 kwietnia czyli 10 dni przed premiera, daje mozliwosc po premierze kupna "pakietow" abonamentowych, 6 miesiecy lub dozywotnio
Pre-Order ~149zł - to normalna wersja pudelkowa umozliwiajaca gre od 24 kwietnia, to zawiera miesiac za free i rozne smieci

Jeszcze cos o tym za 9,99zł, dostaje sie plyty, bonus item, jakies duperele reklamowe, ale po 24 kwietnia musimy wklepac im cd-key z normalnego pudelka z gra lub poprostu rozpoczac gre w dniu premiery kupujac normalne pudelka w okolicach 140-150zł, standartowo zagranica duzo taniej, 110-115zł z kosztami wysylki do polski.



_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 17:31 
Cytuj  
1. Grasz 10 dni przed startem - to nie beta (no prawie ;) (pozostaja twoje postacie takze po starcie)
2. dostajesz item (afair cloak - morale regen +2 (out of combat))
3. mozesz kupic lifetime subscription (lub ta tansza 6 miesieczna ?)

aha no i naklejki ? :) czy inne pierdoly + plyty etc...

p.s. coval gdyby nie to, ze to ty, to bym cie pojechal ze czytac nie umiesz ;)

edit:

http://www.gram.pl/sk8_8g3kJO2_Pre_Orde ... nline.html
Cytuj:
Zamawiając zestaw pre-orderowy Lord of the Rings Online zyskujesz:
Specjalna wersja klienta gry na DVD
Unikalny przedmiot w grze
Możliwość rozpoczęcia zabawy na 10 dni przed innymi
Wyjątkowe naklejki z Władcy Pierścieni
Nalepkę na okno
Możliwość wykupienia wieczystej subskrypcji (149,99 euro)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 20:04 
Cytuj  
Tak z czystej ciekawosci. Ktos z was zamierza grac na RP serverze? ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 20:38 
Cytuj  
Tworzy sie gildia RP ale chyba beda grac na serwerze normalnym bo jak sie im rozmysli to na rp bedzie kiepsko grac dalej, a reszta polakow juz sie ugadala ze idziemy grac na normalny.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 21:12 
Cytuj  
Grałem w to, jakis miesiac temu w becie EU i teraz world tour, gra pięknie zrobiona, lecz z czasem mnie znudziła (lvl 18 hobbit hunter miałem). Mam nadzieję, że wejdzie do czołówki mmorpgów, gdyż na to w pełni zasługuje, piękne lokacje, POI, choć szkoda, że zdecydowali się na te czasy, gdyż są teraz bardzo ograniczeni przez fabułę, ale dalej moim faworytem jest Vanguard :)
Pozdrawiam

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 21:44 
Cytuj  
p.s. coval gdyby nie to, ze to ty, to bym cie pojechal ze czytac nie umiesz ;)

Ostatnio cienko z czasem stoje, wiec postanowilem zasiegnac rady ekspertow :). Najprawdopodobniej zakupie standardowa edycje. Mapy i pierdoly sa fajne przez pierwsze 2 dni, potem sie walaja po katach. Jeszcze tylko nie moge nigdzie znalezc ile bedzie wynosil abonament poza promocja.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 23:10 
Cytuj  
Z tego co wiem nie podali oficjalnie do wiadomosci ile bedzie wynosil miesieczny abonament. Nigdzie na forum nie ma oficjalnej notki na ten temat, co najwyzej gdybania i wyliczenia beta testerow... Mysle, ze nie beda sie wyglupiali i bedzie to standardowe ~$12.99, bo np. za US wersje placic bedzie sie $14.99.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 09:31 
Cytuj  
ja slyszalem o 10usd , ale z tego co widze wyliczenia byly przedwczesne


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 09:42 
Cytuj  
no wlasnie z tymi cenami jest jeszcze dziwna sprawa. Ci ktorzy zamawiaja preorder maja miec zagwarantowana cena abonamentu 9.99 USD, natomiast ci ktorzy kupia gre pozniej maja placic wiecej, ale ile to nie wiadomo jeszcze.
Zamowilem wiec dzisiaj preordera w gram.pl :)

a propo, wszedlem dzisiaj na Weathertop w Lone-Lands i przez 20 minut zbieralem szczeke z podlogi.. muzyka i klimat tego miejsca miazdzy !!!!!!!!


_________________



******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 10:01 
Cytuj  
Cytuj:
to play the game, out of beta, you have to have a retail key. Founders key ONLY gets you the "special" pricing and early access to the open beta. To utilise the special pricing offer, you must first register your founders key with Turbine, and then you have 30 days after the game goes live to register your retail key and choose your pricing scheme.


W zwiazku z powyzszym mam pytanie do osob, ktore zlozyly preorder w gram.pl. Czy kopie z gram.pl maja "Founders key"? Mam zamiar zamowic dzisiaj, jednak wole wiedziec na co sie pisze zanim zaplace ;) ...

P.S. Jak wyglada sprawa wysylki? Gra lezy na magazynie czy trzeba czekac? ...

T.

*

Posty: 93
Dołączył(a): 24.03.2007
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 11:09 
Cytuj  
Ile potrzeba miejsca na dysku zeby zainstalowac klienta bety?

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 11:31 
Cytuj  
Cos mnie tknelo i zadzwonilem do obslugi klienta gram.pl. Mam ciekawa informacje dla osob, ktore zamowily zestaw preorder pack + LOTR:O. Mianowicie gra wraz z preorderem zostanie wyslana do was ... w dniu premiery! W zwiazku z tym stacicie mozliwosc grania 10 dni wczesniej :<. Najlepsze jest to, ze jesli zamowicie osobno preorder pack za 9,99 i gre to wszystko bedzie cacanie czyli dostaniecie 10 dni gry wczesniej i inne bajery. Absolutnie nie rozumiem dlaczego tak wlasnie sobie wymyslili. Ah jeszcze jedno. Towaru jeszcze nie posiadaja. "Maja nadzieje" ze trafi do nich dzis ...

T.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.