mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2006, 17:44 
Cytuj  
Wiele osob na to czekalo i wreszcie sie doczekalo. Od niedawna dostepny jest trial jednego z najpopularniejszych mmo na swiecie - Lineage II. Aby dostac kodzik, nalezy zalogowac sie na swoje konto mmorpg.com i wejsc tutaj. Promocja potrwa do 8 grudnia.

Te gre zna chyba kazdy czy to z "prywatnych" serwerow, czy to z opowiesci znajomych, wiec nie bede sie rozpisywal. Ewentualnie mozecie zajrzec na oficjalna strone gry lub do dzialu na naszym forum.

Taki topic pojawil sie juz w dziale L2, ale nie kazdy tam zaglada, wiec postnalem w niusach.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2006, 18:53 
Cytuj  
Chyba trafia w 10tke bo lineage 2 w przeciwienstwie do np EVE robi pozytywne wrazenie na NOWYM graczu ;p


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2006, 19:11 
Cytuj  
Eee tam, po 5 dniach złapałem się na myśli że traktuje zrobienie kolejnego lvl jako smutny obowiązek a nie zabawe i quitnąłem.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2006, 22:59 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Chyba trafia w 10tke bo lineage 2 w przeciwienstwie do np EVE robi pozytywne wrazenie na NOWYM graczu ;p


tia eve to nie gra dla naabow


Posty: 46
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 9 lis 2006, 19:00 
Cytuj  
Jedno slowo .... wkoncu ;)

PS. Porownywanie EVE i L2 jest troszke chybione bo to dwie zupelnie inne gry.

Cytuj:
Eee tam, po 5 dniach złapałem się na myśli że traktuje zrobienie kolejnego lvl jako smutny obowiązek a nie zabawe i quitnąłem.


Prawie kazda gra mmog tak ma... Albo siedzisz i czekasz kiedy ci sie odblokuje skill, albo tluczesz moby, zeby nabic lvl i dostac skill. Albo tluczesz graczy zeby dostac skill. Albo siedzisz w jednym mijescu i w kolko powtarzasz jakas czynnasc, zeby rozwinac sobie skilla. Wszystko to samo.

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 lis 2006, 19:56 
Cytuj  
ale za to stajemy sie potężniejsi/dostajemy lepszy statek i szeroko pojety stuff przez co mozemy tluc lepszych graczy, farmic lepsze itemy, raidowac wiekszych bossów.. etc :) W koncu po to gramy w mmo by stawac wyzej w drabince spolecznej graczy danej platformy, zrzeszac sie (czyli wspolnie farmic lepsiejsze itemki ;) ) tak samo jak gracze fps-ow sieciowych (tyle ze nie farmi sie tam itemkow i rozwija trade skilli :D )
A w triala zagram z ciekawosci bo LA2 znalem dotychczas od strony priv servóv, pozdrawiam :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2006, 20:41 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Eee tam, po 5 dniach złapałem się na myśli że traktuje zrobienie kolejnego lvl jako smutny obowiązek a nie zabawe i quitnąłem.


To lepiej niz w wow, gdzie dochodzisz do tego wniosku po kilku latach, majac na uwadze to, ze dodatkowo straciles mase czasu, kasy itp. :]


_________________
@polygamia

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2006, 21:02 
Cytuj  
Ja levelując swoją pierwszą postać (ba nawet i kolejne) bawiłem się swietnie a level jakoś sam leciał. Ale może EOT , nie chce znowu wywoływać dyskusji "gra x > gra y".


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2006, 23:45 
Cytuj  
z tego co ja pamietam sprzed paru lat, to w L2 nie ma praktycznie questow, lecz ciagly grinding. pod tym wzgledem WOW jest na pewno do levelowania ciekawszy - moze i wiekszosc questow idzie wg paru powtarzajacych sie schematow,ale zawsze jest to quest, a nie "siekanie dzikow a'la chlopcy z SP w odcinku Make Love Not Warcraft" ;)

p.s. konto trialowe ma dostepne wszystkie opcje, jak na normalnym,czy sa jakies ograniczenia jak w WOWie? chetnie bym zobaczyl co sie w tej grze zmienilo,ale na jakichs silnych ograniczeniach nie ma to za bardzo wg mnie sensu :wink:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2006, 10:15 
Cytuj  
Ja zostawilem L2 dla WoW i raczej nie zaluje (choc czasem sa chwile ze mam ochote ponownie odkurzyc konto l2 :) ), zostawilem glownie dla przyjaciol, ktorzy przeszli do wow. Niemniej L2 zniechecilo mnie 3 rzeczami:
1. Botami (ludzie z ktorymi gralem okazalo sie, ze farmia i sprzedaj adene)
2. By cos osiagnac w jakims sensownym casie (cos=sprzet, sensowny czas = rok) musisz miec komp odpalony 24/24h 7/7 dni w tygodniu, jak najmniej pomagac finansowo innym i zbierac kaske, lub kupic adene za kase w rl)
3. Mialem klopot ze znalezieniem party (ale to juz nie koniecznie wina gry)

Pewnie wiele osob powie, ze to nie prawda, ze mozna zarobic itp. , ale to jest moja opinia i nie ma na celu sprzeczanie sie z kimkolwiek.
Pozatym L2 daje wieksza frajde z gry niz wow, min. obrony i ataki na zamki :), warto skorzystac z tej promocji i zobaczyc ta gre, ale uwazam ze trzeba miec bardzo duzo czasu by wiazac sie z nia na dluzej :)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 13:24 
Cytuj  
Kard napisał(a):
ale uwazam ze trzeba miec bardzo duzo czasu by wiazac sie z nia na dluzej :)

Strzał w dziesiątkę...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 107
Dołączył(a): 18.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 14:32 
Cytuj  
Ja wcześniej (jakis rok temu) grałem na priv i było bardzo przyjemnie :). Odpaliłem triala i powiem ze gra się fajnie ale raczej nie zostanę z ta gra na dłużej chodziarz kto wie...


_________________
http://tondruk.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 15:48 
Cytuj  
podstawowa przewaga L2 nad WoW jest to ze zapewnia szeroki wachlarz endgame content , chociaz samo dochrapanie sie do niego jest raczej znojne niz zabawne imo ;) , w wow jest odwrotnie bawisz sie dobrze do endgame a potem raid albo srednie pvp , niemniej juz 17 stycznia gameplay wow sie bardzo zmieni , w koncu to Blizz , jedna z niewielu firm ktora cos jeszcze robi z pasja ...


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 16:54 
Cytuj  
a co sie stanie 17go stycznia?
hirolsi nie uratuja ny? ;-p


Posty: 18
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 19:41 
Cytuj  
Mam pytanie bo mam przy koncie opcje Active czy jak np pogram 14 dni triala a potem kupie L2 i Aktywuje l2 to bede mial te postacie z triala czyli w sumie 44 dni gry ?

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2006, 17:55 
Cytuj  
Tak.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 10:43 
Cytuj  
@up

Nie lubię takich odpowiedzi. Tak usuną, tak zostaną...

Trudno tak napisać o jedno zdanie więcej niż szeroko rozumiane 'tak'?

Tak, zostaną Ci te postacie czyli w sumie będziesz miał 44 dni gry.

SvD.


_________________
Obrazek


Posty: 18
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 11:07 
Cytuj  
dzieki za odpowiedz bo u mnie w miescie 47 zł lineage 2 kosztuje :)

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 17:50 
Cytuj  
Nie lubię takich odpowiedzi. Tak usuną, tak zostaną...

Nie lubisz, to nie czytaj. Proste pytanie - prosta odpowiedz.

*

Posty: 137
Dołączył(a): 17.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 15:39 
Cytuj  
Cytuj:
a co sie stanie 17go stycznia?
hirolsi nie uratuja ny? ;-p

Wyjdzie BC?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.