mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 345 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 17:35 
Cytuj  
trochę info z jakiegoś nowego wywiadu

click


_________________
you are already dead


Posty: 14
Dołączył(a): 15.01.2008
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 15:40 
Cytuj  
Witam, to mój pierwszy post więc prosze o wyrozumiałość. Chciałem się dowiedzieć następujących rzeczy:

1) Czy AoC będzie grą pure PvP/ pure PvE? Osobiscie jestem fanem i zwolennikiem trybu PvE, wspólnego raidowania, uczenia się, osiągania czegos w walce nie z graczami.

2) Czy są już (jak są prosze o podanie) jakieś szczegółowe minimalne/zalecane wymagania sprzętowe gry AoC?

Z góry dziekuje za pomoc i odpowiedzi. Ah..i prosze bądźcie ludźmi, nie odsyłajcie mnie z wiadomosciami typu ''BYLO!!!!'', ''UZYJ OPCJI SZUKAJ''. Gdybym chciał przejrzeć 11 stron paru topiców to by mi to troche zajęło. Jeszcze chodząc po parnastu forach/stronach.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 15:47 
Cytuj  
Będzie zarówno pve jak i pvp aczkolwiek głowny end game ma sie opierać na pvp.

Minimalne wym. to mniej więcej gf6600/ati x800, zalecane gf 8800.

Ot masz w największym skrócie. Polecam http://forums.ageofconan.com/forumdisplay.php?f=18

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.


Posty: 14
Dołączył(a): 15.01.2008
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 15:55 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Będzie zarówno pve jak i pvp aczkolwiek głowny end game ma sie opierać na pvp.

Minimalne wym. to mniej więcej gf6600/ati x800, zalecane gf 8800.

Ot masz w największym skrócie. Polecam http://forums.ageofconan.com/forumdisplay.php?f=18

V.


Dziękuje. Czytając o grze dowiedziałem sie kupe o PvP..siege...wojny o miasteczka. Niestety prawie NIC o PvE. Ujawniono już jakieś informacje o atrakcjach PvE poza lvlowaniem i siedzieniem w tawernie i upijaniem się winem?

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 16:03 
Cytuj  
PVE-Dungeony. AoC skupia się na PVP. Jeśli szukasz PVE to EQ2/WoW.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 16:05 
Cytuj  
Widzicie, problem polega na tym, ze troche inaczej wyglada to na papierze, a inaczej w rzeczywistosci (becie). AoC skupia sie na PvP tylko i wylacznie w szumnych zapowiedziach przedpremierowych - i tyle.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 16:10 
Cytuj  
Bo nie ma jeszcze wprowadzonych BK/sieges ? Mają być wprowadzone do release niby.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.


Posty: 14
Dołączył(a): 15.01.2008
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 16:12 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
PVE-Dungeony. AoC skupia się na PVP. Jeśli szukasz PVE to EQ2/WoW.

V.


Viracept: A jak myślisz w co właśnie gram ^^? Tylko raidowanie tych samych bossow po raz enty, bo wszystko juz wyczyściliśmy wychodzi mi bokiem...

konrador: Jakieś sugestie;>? gief good pve ;<.

A takie pytanko z innej beczułki. Wiem, ze nie ta tablica, ale....skoro jak i nadchodzący AoC tak i nadchodzący Warhammer skupiają sie na PvP....któraś gra musi mieć więcej do pvp, a któraś wiecej do pve.....nie stworzą dwóch takich samych tytułów, bo to by byla tylko sprzedaz dobrego tytulu, a gameplay byśmy mieli ten sam...tylko w innych klimatach. Pytanie..,która ma ''więcej pvp'', a która ''więcej pve''

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 16:17 
Cytuj  
Kajek napisał(a):
A takie pytanko z innej beczułki. Wiem, ze nie ta tablica, ale....skoro jak i nadchodzący AoC tak i nadchodzący Warhammer skupiają sie na PvP....któraś gra musi mieć więcej do pvp, a któraś wiecej do pve.....nie stworzą dwóch takich samych tytułów, bo to by byla tylko sprzedaz dobrego tytulu, a gameplay byśmy mieli ten sam...tylko w innych klimatach. Pytanie..,która ma ''więcej pvp'', a która ''więcej pve''


Teoretycznie oba pvp. Praktycznie oba są w fazie dość niekompletnej bety więc chgw.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 16:43 
Cytuj  
Roznica miedzy nimi polega jednak na tym, ze jeden do premiery ma 2 miesiace, a drugi wieksza czesc roku. Dodatkowo dochodzi fakt, ze AoC ze swoimi mikroskopijnymi i ograniczonymi zone'ikami po prostu nie jest przystosowany do PvP. OK - moga zrobic wieksze zone'y pod sieges, ale open PvP serwery, na ktore wiele osob na pewno liczylo, z takim systemem podzialu swiata jaki jest, po prostu nie beda w stanie na dluzsza mete normalnie funkcjonowac.

Mają być wprowadzone do release niby.

Co do tego... Mi to po prostu wyglada na masakryczny joke. Mowimy o grze PvP, ktora przez caly czas robiona byla pod katem PvE. W dwa miesiace przed premiera (oby, czas ucieka) wrzuca PvP - to bedzie dobra gra PvP? Mozliwe. Ludzie w Lotto tez w koncu jakos wygrywaja.

konrador: Jakieś sugestie;>?

A prosze bardzo. PvE gier, standardowo, pod dostatkiem, ale chyba tylko WoW zapewnia odpowiednia ilosc contentu, aby starczylo go na naprawde dlugie miesiace... Chociaz wg mnie powtarzanie tych samych instancji w celu zdobycia lepszego sprzetu trudno nazwac contentem, ale w/e.

EverQuest 2 - pelno dodatkow. Gra naprawde rozwinieta, pelno dungeonkow, smaczkow, questow, miejsc do odwiedzenia. Ogromny wybor ras, klas i niesamowite mozliwosci jesli chodzi o dobor wygladu postaci. Najrozniejsze zone'y i klimaty, ktore zadowola tych lubujacych sie w dark i high fantasy. Instanced housing. Jesli mialbym ochote pograc w gre PvE fantasy, to byloby to EQ2 wlasnie.

LOTRO - nie wiem jak wyglada sytuacja na serwerach obecnie, ale jesli jestes fanem Tolkiena, to na pewno warto zapoznac sie z tym tytulem. Bardzo fajne, calkiem wymagajace instancje z niesamowitym klimatem i (w wielu przypadkach) swietna muzyka. Instanced housing.

Vanguard - podobno ostatnio jest jakis naplyw nowych graczy - jeden z PvE serwerow jest calkiem aktywny. Gra naprawde rozbudowana i mysle, ze od premiery, kiedy gralem, poprawili wiekszosc co bardziej denerwujacych bugow. (!) Brak instancji. Podobnie jak w przypadku EQ 2 - ogromny wybor klas/ras (w porownaniu do WoW czy LOTRO) i mozliwosci konfiguracji wygladu postaci i naprawde wielkie polacia terenu do odkrycia, zwiedzenia. Do tego housing.

Tabula Rasa - chyba jedyny godny polecenia s-f PvE MMO. Standardowe questy prowadzace gracza za reke od pierwszego do ostatniego levelu. Bardzo przyjemna oprawa wizualno-dzwiekowa oraz atmosfera. Instancje daja rade - przed niektorymi z nich sa filmowe wstawki przyblizajace graczom historie danego miejsca. Twitch-based combat - celowanie, chowanie sie za przeszkodami i nierownosciami terenu itp. Fajnie sie "pyka", mimo wszystko wyzej wymieniona konkurencja z gatunku fantasy nieporownywalnie bardziej rozwinieta.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 19:25 
Cytuj  
konrador napisał(a):
EverQuest 2 - pelno dodatkow. Gra naprawde rozwinieta, pelno dungeonkow, smaczkow, questow, miejsc do odwiedzenia. Ogromny wybor ras, klas i niesamowite mozliwosci jesli chodzi o dobor wygladu postaci. Najrozniejsze zone'y i klimaty, ktore zadowola tych lubujacych sie w dark i high fantasy. Instanced housing. Jesli mialbym ochote pograc w gre PvE fantasy, to byloby to EQ2 wlasnie.

a PvP? Gram na tym US PvP serwerze i nie jest źle, za zabicie dostajesz exp i kase, tylko ze jest niestety pvp range 4 levels :S

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 20:21 
Cytuj  
No my gralismy tam cala gildia przez jakis czas - spelnienie mokrych marzen PvP-era toto na pewno nie jest. Poza tym kolega pytal o gry PvE, wiec pod tym katem ocenialem.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 21:15 
Cytuj  
No nie jest, ale polecam fajnie sie gra jak nie ma nic w zasiegu wzroku.

Co do AoC im blizej do premiery tym gorzej .. :/

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 22:10 
Cytuj  
Kuźwa co znowu gorzej ?

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 22:18 
Cytuj  
chyba coraz lepiej bo poprawiają bugi, dodają content i już niedługo poprawi się znacząco performance


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 22:23 
Cytuj  
Cheetah 2 trzymany poza beta podobono da wzrost wydajnosci nawet do 30%, ciekawe jak to wyjdzie w praktyce mimo ze nie jest tak zle.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 22:26 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Kuźwa co znowu gorzej ?

V.

Chodzi o to, ze niedawno bylo narzekanie na brak informacji, ale teraz mam ich wrecz za duzo, ale to moje zdanie i juz wiem, ze na 100% nie zagram w AoC ;)

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 22:29 
Cytuj  
Ja zagram na 100% :D A tak w ogóle to niektórzy na tym forum sprawiają wrażenie jakby ostatnim mmorpg jaki przypadł im do gustu była UO a teraz nic poza Darkfall ich nie zadowoli.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 22:32 
Cytuj  
Jesli juz mowa o tym kto bedzie gral czy nie na 100% to ja bede i nawet bedziemy tworzyc gildie bo jest sporo ludzi, ktorym WoW wychodzi bokiem, wiec za jakis czas bedzie spam o rekrutacji :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2008, 22:35 
Cytuj  
ja grać pewnie będę o ile grę pociągne u siebie na przyzwoitym poziomie, a jeżeli się nie uda to po kupieniu nowego kompa :/


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 345 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.