mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 292 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor Wiadomość
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 14:56 
Cytuj  
Czytales poprzednie strony topicu?

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 18:22 
Cytuj  
tak 15 przeczytalem . teraz pewnie cos napiszesz i ja ci odp itd wiec oszczedzmy sobie tego chcesz mi odp odp nie to nie po co popisy


_________________
Wish I Could RAPE the Day

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 18:42 
Cytuj  
Yarp napisał(a):
No dobra z tego co wiem jutro wychodzi TB i jak wasze zapatrywania bo my z paroma osobami z wowa mamy juz dosc farmy bo to teraz wyglada jak praca kurde zero frajdy tylko repa repa farma farma :-) taaa no ale szukamy sibie czegos innego i chyba sprawdzic by trzeba bylo TB . fakt ze ostatnio tak sprawdzalem RF online ktora okazala sie totalna kiszka a w Tb bete nie gralem . tak czy siak macie zamiar sie pobawic w TB?

Coz, jesli szukasz czegos innego niz WoW, to niewiele znajdziesz na rynku pozycji tak bardzo innych jak TR.
Gra ma zwoich zwolennikow i przeciwnikow, jak kazda, ja akurat naleze do zwolennikow. Bylem betatesterem od maja i widzialem (czyli poczatek europejskich testow) i widzialem rozwoj tej pozycji (czasami dosc burzliwy). Zachecac nie mam zamiaru, jednym podoba sie to, innym tamto, najlepsza metada byloby poprostu sprobowac.
Ludzie zawsze duzo gadaja, czasem plota jakies brednie, czasem nie, dlatego jestem zwolennikiem testowania na zywym organizmie :).


_________________
Obrazek

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 18:46 
Cytuj  
teraz pewnie cos napiszesz i ja ci odp itd wiec oszczedzmy sobie tego

Ludzie wypowiadaja sie od paru stron i na podstawie ich wypowiedzi mozna wywnioskowac, czy gre kupia czy tez nie. Niektorzy (zeby nie szukac daleko) pisza np.: "Tak wiec overall bardzo pozytywnie jak narazie i nastawiam sie na kupno (...)", wiec zwrocilem tylko uwage, ze nie ma potrzeby jeszcze raz pytac o to, na co wiele osob odpowiedzi udzielilo na stronach poprzednich.

Poza tym nie wiem na jaka wymiane zdan liczyles, ale chyba sie zawiedziesz :(

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 19:56 
Cytuj  
Yarp napisał(a):
tak czy siak macie zamiar sie pobawic w TB?


Nasza gildia bedzie w Tabula Rasa... tzn. juz jest bo majac preordera mozna grac wczesniej niz oficjalny release.

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 22:49 
Cytuj  
kon gdybys przeczytal co napisalem wiedzialbys ze nie liczylem wlasnie dlatego ucialem :-)

super ze juz jakas guild jest jesli faktycznie jutro bedzie do kupienia to szybciutko sie pojawie z paroma os . to was poszukam:-)

aha no tak plus jesli jutro na pulce znajde hellgate london to raczej bedzie mial pierwszenstwo:-)


_________________
Wish I Could RAPE the Day

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 01:55 
Cytuj  
interpunkcja + półka plz ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 15:10 
Cytuj  
Kurde a ja mam takie pytanka natury technicznej. Mianowicie dostałem ten pre order key, popykałem sobie 1miesiąc no i mi wygasł i w związku z tym musze kupic gre ( 44 euro) by pozniej tylko placic abonament czy moge odrazu wykupić abonament? ( jeśli tak to gdzie sie to robi bo sie zbytnio doszukac nie moge :/ ).

Pzdr

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 15:26 
Cytuj  
Musisz kupic gre, w cene wliczony miesiac gratis (+ewentualne 10 dni za promocje dla ludzi, ktorzy mieli conajmniej 15 level w becie po oplaceniu pierwszego abonamentu).


_________________
Obrazek

**

Posty: 342
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2007, 21:44 
Cytuj  
Czy bedzie takie cos jak Buddy key/trial jak w WoW'ie? Jesli tak to kiedy?

Edit: Niewazne, juz znalazlem.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 09:55 
Cytuj  
Kazen napisał(a):
Czy bedzie takie cos jak Buddy key/trial jak w WoW'ie? Jesli tak to kiedy?

Edit: Niewazne, juz znalazlem.


Znalazles ze bedzie czy nie bedzie ? Bo ja poki co otrzymalem odpowiedz, ze nie, a chcialem to pomacac :)

**

Posty: 342
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 14:45 
Cytuj  
Niestety nie bedzie, ale sadzac po screenach oraz filmikach zakladam, ze bedzie to swietna gra! :D Zamierzam kupic w niedalekiej przyszlosci :)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 292 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.