mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 17:47 
Cytuj  
Cześć własnie zamówiłem sobie RF'ka ( Rising Force Online) :] :wink: i tam sobie myśle że niema zabardzo żadnego porządnego tematu na temat tej gry prócz tego o wersji "beta".

Pierwsze pytanie

Gra w tą gre ktoś z tego forum ?? jakie wynosi z niej wrażenia ?

Drugie pytanie ..

Jakoś nie mogłem znaleść zadnej strony serwisu nic. ... może zna ktoś jakiś polski ... ? a może jeszcze takiego ów niema więc sorka no problem .

Trzecie Prośba ... ahaa jeśli ktoś gra chętnie porozmawiałbym z nim aby tu nie robić żadnego zamieszania na GG oto mój numer 2695828 Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 18:40 
Cytuj  
http://www.risingforce.kom.pl/

troche wymarłe ale jest


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 21:04 
Cytuj  
Przemo19 napisał(a):
http://www.risingforce.kom.pl/

troche wymarłe ale jest


:( :(* własnie widze :P szkoda ...

PS: aha moze maly offtop ale to by już nie zakladac nowego tematu ... są rózne serwisy SWG , L2 , WOW ... ale zauważyłem ( szukałem tu i na googlach) że niema zadnego o Final Fantasy XI to prawda ? gra na tyle dobra i ma juz sporo polskich fanów nie widać zadnej stronki :har: :] :wtf:

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 21:05 
Cytuj  
Cytuj:
gra na tyle dobra i ma juz sporo polskich fanów nie widać zadnej stronki :har: :]



niestety


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 21:23 
Cytuj  
Bo większości polskich graczy wystarczy to forum. Są na nim linki do stron, gdzie można znaleźć wszystkie potrzebne informacje, więc po co przepisywać je po raz n-ty? Jeśli ktoś nie zna angielskiego, to mmo raczej nie są dla niego...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 21:25 
Cytuj  
najlepszy OST w mmorpg , nawet sie fajnie bawilem -dzieki lzejszemu grind i wspomnianemu soundtrackowi ale to niestety dalej korean mob basher


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 18:47 
Cytuj  
Pogrywałem,

Gierka bardzo przyjemna do 43 lvl. Potem grind staje się już zbyt uciążliwy i monotonny ( istnieje tylko 1 rodzaj potworków na ten lvl, next level to 2 tygodnie po min. 6 h dziennie tegoż grindu, 1 death to cofniecie cie o jakieś 1 dzień grindu w tył.) W gierce byłem przez okres jaki grałem ( a grałem hardcorowo i ryzykownie ) leaderem rasy Acc.

Plusy :

-Przyjemna grafika
-Przyjemna muzyka
-PvP iteam based
-mnogość opcji upgardowania iteamów
- Odpowiedni balans PvP
- Chip wars


Minusy :

-Lagi na chip warsach
-Brak questów ( co lvl są - zabij potworka - ale tego questem nazwać raczej nie można)
-Mały świat
-Mało contentu
-Społeczność ( nobz, fuck u etc.)
- Rajdy - śmiechu warte ( taktyka- zbierali sie ludzie, szli, bili, jeden lootował, reszta sie kłociła, Potem chwalenie i gadanie o wielkości użytej taktyki - LOL)
- Monotonny grind
- Głupie eventy wymyślane przez devsów
- Upierdliwa społeczność kambodżańskich ninja chinczyków


Ogólnie mozna pograć miesiąc czy dwa.


_________________
OrleOko czuwa...


Posty: 38
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 08:06 
Cytuj  
Od wersji pierwotnej nastapilo ostatnio sporo zmian i jeszcze wiecej ich nastapi gdy swiatlo dzienne ujrzy czesc druga giga final patch (lada tydzien)

Oto zmiany jakie sa/beda w GFP2:
- raty 2x exp i 2x pt (sa) aby przyspieszyc lvling (beda prawdopodobnie jeszcze wyzsze dla wyzszych lvli)
- nowy system battle dungeonow (jest) gdzie mozna expic bez ryzyka cofki w przypadku zgonu
- dwie nowe mapy (beda): cauldron volcanic dla graczy 40+ oraz elan platau - mapa wyzwanie dla 47+ (same pitbossy lub takie masy mobow 60+ ze maja za zadanie zmiesc gracza z powierzchni ziemi)
- mozliwosc craftowania broni typu A,B,C (rozowe, int i str int) (mozna obecnie robic A i B) bronie typu D (str int z wymaganym nizszym lvl np bron 35 mozna uzywac na 30) do zdobycia w dungeonach, mozliwosc craftu elite czarow
- system walk GvG (na zasadzie blood meczy) z kontrola stref neutralnych przez topowe klany w rankingu (numerus, haram itd) (bedzie)
- wprowadzony system autopotow i autoakcji (jest)
- zmiany w niektorych klasach , wydluzenie klasowych buffow x2 (jest)

Niedlugo po wprowadzeniu 2 czesci patcha nastapi merge serverow:
spirit+fire oraz wind+water+earth co znaczaco podniesie ilosc raidow i pvp przy takiej ilosci graczy oraz zrownowazy populacje na serverach

i jeszcze pewnie pare innych o ktorych zapomnialem. W korei tesowany jest obecne episode 2 gdzie dostepne sa jet packi, nowe sety zbroi z efektami, takowe bronie, zamki dla gildii i inne ciekawostki. (screeny do obejrzenia na forum codemasters)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 20:36 
Cytuj  
Nie bede sie rozpisywal bo gralem tylko miesiac, ale gra na zasadzie kto szybciej potrafi naciskac na potki i miedzy czasie na skila to nie jest wielka rewelacja.
Meczacy grind i maly swiat to najwieksze minusy, plusem tylko jest grafika, szkoda :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 21:06 
Cytuj  
gra na zasadzie kto szybciej potrafi naciskac na potki

- wprowadzony system autopotow i autoakcji (jest)

To chyba not anymore?

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 21:09 
Cytuj  
To teraz będzie wygrywał ten co ma potów więcej ? ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 38
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 06:06 
Cytuj  
Ta gra nie jest przeznaczona do walk 1vs1. Jak ktos mysli o szlachetnych pojedynkach to niech nawet nie siega po ten tytul. Tu liczy sie grupa i zgranie w wybieraniu celow. Autopoty ulatwiaja pve ale nie maja znaczenia w rvr.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 18:32 
Cytuj  
Hehe, ano tak jest, że gra nie jest skierowana na 1 vs 1 o podobnym lvl. Łatwo jednak położyć kogoś o 10 lvl niższego. Jednak był wyjątek -
Ja vs cała armia i sprawdzał się dobrze ;)


_________________
OrleOko czuwa...


Posty: 38
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2007, 23:33 
Cytuj  
wersja Codemasters jest juz F2P, jeszcze bez episode2 i item szopu


_________________
LotR:O - Arowyn - some server, some lvl

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2007, 17:44 
Cytuj  
Jesli kogos jeszcze ta gra interesuje to kilka dni temu otworzyli serwer testowy episode2, wiecej na http://www.rf-onlinegame.com/news.php .


_________________
@polygamia

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2007, 16:14 
Cytuj  
Wozik napisał(a):
wersja Codemasters jest juz F2P, jeszcze bez episode2 i item szopu

Co rozumiesz przez F2P? Jest bez abonamentu (kupuję tylko klienta) czy zupełnie darmowa?


_________________
Pozdrawiam
Greg

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2007, 16:22 
Cytuj  
Zakladasz konto, sciagasz i grasz.
czyli jest "zupelnie darmowa", chyba ze chcesz miec latwiej, to musisz placic w cash shopie za jakies ulatwienia

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2007, 17:43 
Cytuj  
Heh grałem wieki temu w filipińską bete RF przez 3 dni zanim nie zablokowali IP spoza Filipin. Jeden z największych grindfestów jakie widziałem. PVE polegało na monotonnym biciu mobków, najlepiej wyższego levelu i łykaniu hp potów.

A pvp...nie zapomnę widoku jak 15 gości próbowało ubić jednego a ten tylko sobie spokojnie łykał poty... Sam postanowiłem spróbować. Trafiłem akurat na przeciwnika mojego levelu ( coś koło 20tki ). Laliśmy się kilka minut, jak spadało hp to łyk pota i dalej...można było tak bez końca, kwestia ile się miało potów z sobą.

Rozstałem się z RF bez żalu.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 08:39 
Cytuj  
Widzę, że szybko wyszło wielkie "nic" z szumnych zapowiedzi devsów :)


_________________
Pozdrawiam
Greg

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 13:24 
Cytuj  
Ta, nastepny imported azn grind failz. Kto by sie spodziewal takiego obrotu wydarzen~!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.