mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 04:12 
Cytuj  
Wszyscy uzytkownicy fileplanet moga od paru dni przystapic do kilkudniowego stress testu Pirates of the Burning Sea, gry, ktora daje graczowi mozliwosc wcielenia sie w role pirata, wyplyniecia w morze wirtualnym statkiem, pogrindowania zajmujacych misji w instancjach itp.

Zalozenia i wielkie plany developera zmienily sie praktycznie o 180 stopni, jeszcze zanim uwielbiane przez wielu mmo-graczy SOE polozylo na PotBS lape. Z wielu featuresow zrezygnowano, inne zmodyfikowana tak by zadowolic piratow ceniacych sobie spokoj, nude i odosobnienie.

Jesli mimo wszystko chcielibyscie zobaczyc jak gra prezentuje sie w ruchu, to odsylam na strone fileplanet. Testy potrwaja od jutra do niedzieli.

Wiecej informacji o grze znajdziecie na jej oficjalnej stronie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 07:54 
Cytuj  
roball napisał(a):
Fail, a zapowiadalo sie fajnie.

Niestesty :/
SOE musi byc czescia tajnej organizacji probujacej pozbawic swiat rozrywki.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 08:07 
Cytuj  
Ehh gra była failem już w lipcu 2 miesiące przed wkroczeniem SOE. Od tamtej pory nie grałem, ciekawe czy coś się zmieniło :)

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 09:58 
Cytuj  
Mnie ciekawi za to fenomen. SOE zajebało każde MMO na jakim położyło lape. Każde oprócz Everquest 1 i 2. To mi wygląda podejrzanie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 10:07 
Cytuj  
A na horyzoncie majaczy już "The Agency".

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 10:21 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Mnie ciekawi za to fenomen. SOE zajebało każde MMO na jakim położyło lape. Każde oprócz Everquest 1 i 2. To mi wygląda podejrzanie.


Eq2 też zjebali przerabiając ja i upraszczając na kształt wowa. Co prawda więcej zrobili plusów ale starzy gracze pamietaja - obciecie cen elitarnego konika, elemntarne kilkukrotne zmiany skilli postaci i ich efektów, nie liczenie sie z opiniami innych, uproszczenie craftingu i ogolna tendencja mająca na celu zadowolenie wszystkich, ktora spowodowała niezadowolenie wszystkich.


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 10:34 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
iniside napisał(a):
Mnie ciekawi za to fenomen. SOE zajebało każde MMO na jakim położyło lape. Każde oprócz Everquest 1 i 2. To mi wygląda podejrzanie.


Eq2 też zjebali przerabiając ja i upraszczając na kształt wowa. Co prawda więcej zrobili plusów ale starzy gracze pamietaja - obciecie cen elitarnego konika, elemntarne kilkukrotne zmiany skilli postaci i ich efektów, nie liczenie sie z opiniami innych, uproszczenie craftingu i ogolna tendencja mająca na celu zadowolenie wszystkich, ktora spowodowała niezadowolenie wszystkich.

Co i tak nie zmenia faktu ze EQ to jedyne MMO SOE ktore naprawde zyje. W prownaniu do chociazby vanguarda :E.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 10:57 
Cytuj  
Soe poprostu nie jest w stanie robic dobrego stuffu.

Chcac wiecej kasy i wrazen postanowili wsadzic swojego fiuta w kosiarke (NGE) ale nie sa w stanie zaakceptowac faktu ze sami sie wykastrowali.


eq1 nie jest robione przez soe, wydawane - tak, ale robi ta gre inna firma, eq2 juz jest produktem soe.. wyraznie widac ze gra stracila caly klimat... w eq1 krasnoludy gotowaly sie u orkow, a nekromanci robili sobie naszyjniki z palcow niziolkow, w eq2 wszyscy dziela sie cukierkami i przymierzaja rozowe sukienki.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 11:38 
Cytuj  
Można odnieść wrażenie, że marketingowcy z SOE budząc się rano zaczynają swoje rozmyślania od "jakby tu dzisiaj wku... graczy".
Wprawdzie nie oczekiwałem na ten tytuł, ale odkąd SOE położyło na tym swoje łapska to już obstawiałem, że gra straci 90% swojego zapowiadanego uroku.

Powiadacie, że czekacie na darkfall... Nie zdziwię się jeśli SOE wsadzi i w to swojego fiutka.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 12:02 
Cytuj  
Jeszcze maja Gods and Heroes i jesli beda utrzymywac nadal swoja wysoka forme w produkcjach mmo to zniszcza tez ten projekt.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 12:02 
Cytuj  
nie dadzą im


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 12:05 
Cytuj  
embe napisał(a):
Jeszcze maja Gods and Heroes i jesli beda utrzymywac nadal swoja wysoka forme w produkcjach mmo to zniszcza tez ten projekt.


GOH jest juz wyrzucony z produkcji, niebedzie go , bo sie "nie wyrabiaja"


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 12:55 
Cytuj  
zakładając, że SOE jest normalną firmą (a nie tajną organizacją niszczącą MMO) można założyć, iż niedługo dadzą sobie spokój - ile razy można topić kasę w gry, które się nie zwracają? 8)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 13:46 
Cytuj  
Projekt ten sledzilem od wielu lat, jako starego zeglarza bardzo interesuja takie tematy marynistyczne.
Zapowiedzi brzmialy wspaniale, ale ich wykonanie juz nie. Udalo mi sie dorwac do bety juz jakis czas temu, zanim SOE wmieszalo sie w ten projekt.
I juz wtedy dla mnie osobiscie byla to wielka porazka.

Nie wiem po co to gadanie, ze SOE potrafi spieprzyc wszystko. SOE reki nie przylozylo nawet do spieprzenia PotBS, bo ta gra juz duzo wczesniej dryfowala w tym kierunku.

A co do pieprzenia gier przez to moge sie wypowiedziec tylko o jednej, bo tylko w ta jedna gralem kilka miesiecy.
Vanguard.
SOE wyciagnela (i dalej wyciaga) ta gre z wielkiego bagna, wiec nie wiem skad to gadanie o tym, ze spieprzyc potrafia wszystko.
Gralem, widzialem i wiem.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 14:09 
Cytuj  
@up
Bo Vanguard mial super zapowiedzi, el0 wogóle, gdyby zrealizowani 90% tego co mówili to Blizzard poszedlby z torbami...
Niestety do projektu dorwało się SOE i:
a) tniemy funduesze na marketing
b) Przyspieszamy premire o jakiś rok
c) zjebany silnik graficzny
d) wykastrowanie gry z pomysłów (no bo musimy wydać szybciej)
Itd. Już bym wolał zeby Microsoft trzymał łapy na tej grze. To było wręczn nie ograniczone źródło zielonych przeznacznych do pracy nad grą. I co jak co, ale oni napewno nie pozwolili na wypuszczenie chalmu. Plus oczywiscie dobry marketing i reklama.

I wogole, mogliby wkoncu do Vanguarda jakiegos Triala dac -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 14:34 
Cytuj  
Co do Vanguarda to też sie nie zgodze ze SOE spieprzylo - to sami twórcy ustanowili sobie cele, których nie potrafili na czas zrealizować.
Ogrom świata pochłonął czas i kase ze nie wyrobili się na premierę.
Świetny content 1-20 (35 w niektórych miejscach ) został zastąpiony crapem na wyższych levelach w stylu zabij 10000 mobkow aby wyfarmic status , camp tego bosa co popuje sie raz na 30 popów placeholdera, wchodzisz do dungeonu a tam mobki nie maja itemów bo devsi sa zdziwieni że juz macie 40 level, no i dupe kasy to zabiło gospodarke.
"c) zjebany silnik graficzny "
tu już przesada jak może być wina SOE jak oni przejeli ta gre na rok przed premiera, kiedy silnik juz dawno powstał
Jak dla mnie najwiekszą i chyba jednya wina SOE było wymuszenie (a może i nie wymuszenie, a raczej nie danie kasy na dalszy rozwój) wcześniejszej premiery gry.
"a) tniemy funduesze na marketing "
a co tu reklamowac jak gra byla na wpół gotowa

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 20:51 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Mnie ciekawi za to fenomen. SOE zajebało każde MMO na jakim położyło lape. Każde oprócz Everquest 1 i 2. To mi wygląda podejrzanie.


Including EQ2, z mmorpga nowej generacji wyszła im porażka dekady ;)
Nie zjebało tylko i wyłącznie EQ1, ale wtedy nie było konkurencji i pewnie to jest powodem "niezjebania".

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 08:52 
Cytuj  
bo sony nie robi eq1 ;p tworcy eq1 niepozwalaja soe polozyc reki na produkcji gry ;P

a reszta gier .. no coz... swg jest najlepszym przykladem...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 09:29 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
iniside napisał(a):
Mnie ciekawi za to fenomen. SOE zajebało każde MMO na jakim położyło lape. Każde oprócz Everquest 1 i 2. To mi wygląda podejrzanie.


Including EQ2, z mmorpga nowej generacji wyszła im porażka dekady ;)
Nie zjebało tylko i wyłącznie EQ1, ale wtedy nie było konkurencji i pewnie to jest powodem "niezjebania".


Nie gadaj, eq2 z poczatku bylo nawet fajne;[

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 10:04 
Cytuj  
Infantry nie zjebiali, nawet dali za free :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.