mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1019, 1020, 1021, 1022, 1023, 1024, 1025 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2017, 20:14 
 
Jeden z najlepszych RPG ever juz wkrótce :)

https://www.youtube.com/watch?v=57YAMDFBP8Y

Torment: Tides of Numenera


_________________



***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 sty 2017, 20:22 
 
Od kiedy ty grasz w prawdziwe (c)rpgi? :P


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2017, 20:45 
 
Farin666 napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Czyli co, kupując konsole trzeba to wszystko dokupić?

najsmiesniejsze jest to ze tak, oczywiscie nie jest to konieczne ale....jak zawsze...
przegieli zdrowo z cenami dodatkow/akcesorii, gdzie czesc jest dosc istotna do posiadania.Juz sporo krytyki poszlo w ich kierunku z tego powodu+ tez od ludzi z branzy i recenzentow.

Rofl thx but thx

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2017, 21:08 
 
Oyci3C napisał(a):
Czyli co, kupując konsole trzeba to wszystko dokupić?


Oczywiście, że nie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2017, 21:13 
 
Nintendo Switch :
"Nintendo confirms that the NES or SNES game you get per month with the new paid online service will only be available for that month, after which you have to buy the game to continue playing it".

Rozpierdala mnie polityka N.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2017, 23:02 
 
No nieźle, na starcie z psn+ przegrywają.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 sty 2017, 02:15 
 
z drugiej strony do tych gier NES i SNES oferowanych w "abonamencie" ma byc online multiplayer, co akurat wydaje sie spoko... no ale dalej porazka, ze dostajesz miesiecznego triala.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2017, 09:11 
 
to tak jak na PS4 i XBOX. Microsoft wprowdził płatny online - ludziska łyknęli. Sony skopiowało pomysł, dorzucając 2-3 gry miesięcznie w ramach tego abonamentu - Microsoft niejako przyparty do muru skopiował pomysł Sony.
Aktualnie będzie to wyglądać tak:
1. płatny online na wszystkich konsolach
2. Microsoft - gry w Goldzie na zawsze, Sony - gry z PS+ działają o ile subskrypcja PS+ jest aktywna, Nintendo - Pogramy jedynie przez miesiąc od daty zakupu.

W sumie nie ma co panikować - Sony karmi nas indyczkami, Microsoft rzuci czasami coś lepszego ale jedynie dlatego, że jego konsola strasznie oddaje pola w tej generacji, jeżeli w przypadku Nintendo będą to tytuły AAA, a abonament będzie kosztował ~5USD/miesięcznie, to z chęcią łyknę taką ofertę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2017, 12:23 
 
kurwa ale zaskoczenie, nintendo zawsze doilo, pamietacie turoka za 399 zl?, w 1996, gdzie w polszy zyli za taka sume nie rzadko przez miesiac :)

pozatym myslicie ze wygracie z januszami biznesu co juz wystawiaja switcha z mocna przebitka na ebay?, serio? :lol:

Obrazek

Obrazek


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2017, 13:29 
 
https://www.youtube.com/watch?v=lU6pMr1BKec

Arms footage - Nintendo Treehouse Live with Nintendo Switch


Na pierwszy rzut oka "Meh, jakiś chujowy gimmick" ale zobaczyłem więcej gameplayu i wygląda na prawdę fajnie. Cieszy mnie, że w temacie bijatyk powstaje coś świeżego.


Anyway, co do Switcha to tutaj solidny post z pierwszymi wrażeniami (pozytywny):

http://www.neogaf.com/forum/showpost.ph ... ostcount=1


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2017, 15:32 
 
Bo konsola jest fajna. Ale nie w tej cenie. 370Euro za konsole + Pro gamepad = kogos pojebalo w Nintendo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2017, 15:47 
 
Spokojnie. Na święta zmiękną, będą bundle z grami i ogólnie będzie weselej.

"Wczesna adopcja" nie jest dobra w przypadku żadnego sprzętu imho i Nintendo nie jest tutaj wyjątkiem.

Tylko ta Zelda ryje mi banię, bo zapowiada się po prostu fenomenalnie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2017, 18:49 
 
Razoth napisał(a):
Spokojnie. Na święta zmiękną, będą bundle z grami i ogólnie będzie weselej.

"Wczesna adopcja" nie jest dobra w przypadku żadnego sprzętu imho i Nintendo nie jest tutaj wyjątkiem.

Tylko ta Zelda ryje mi banię, bo zapowiada się po prostu fenomenalnie.


Zelda to i na Wii U wyjdzie, a że mam konsolę... Co do ceny - zapomnij. Wii U w mocniejszej wersji do dziś potrafi kosztować 1300 zł w jakimś bundlu np. tu:

http://www.komputronik.pl/product/29652 ... art-8.html

Umówmy się, że ta konsola (switch)... nie jest dla wszystkich :lol: I nie ma co się wkurzać o cenę, bo Nintedno z Wii U nic nie zrobiło (a za kilka lat ta konsola będzie warta krocie :] Wystarczy spojrzeć na Nintendo Classic - nigdy bym za to nie dał 300 zł a ludzie potrafią to za 750 zł kupować.

Edit:
Żadnych bundli z grami nie będzie:
http://www.gram.pl/news/2017/01/14/swit ... egie.shtml


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2017, 19:05 
 
TobiAlex napisał(a):
Edit:
Żadnych bundli z grami nie będzie:
http://www.gram.pl/news/2017/01/14/swit ... egie.shtml


Cytuj:
Właśnie to pozwoliło nam ustalić próg 299 dolarów i pozwolić konsumentom zdecydować, które gry kupić

/smiechłem :wtf:

Moja szklana kula mówi mi, że switch jednak nie będzie się sprzedawało tak jak sobie by to N życzyło i po paru miesiącach jednak bundle się pojawią. Tak wiem że Nintendo utrzymuje ceny gier i sprzętu zwykle nawet długo po premierze, ale druga wtopiona generacja to raczej im nie w smak by była.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2017, 21:02 
 
co wy pierdolicie o jakis obnizkach switcha?

preordery wysycone, kolekcjonerki zeldy zeszly w sekunde
ludzie lykaja dzis wszystko co nowe, sprobojcie znalezc Pro czy psvr w sklepach, GL!


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2017, 21:15 
 
Aldatha napisał(a):
preordery wysycone, kolekcjonerki zeldy zeszly w sekunde

No patrz, dokładnie tak jak przy Wii U :roll:

Preordery na nowe konsole schodzą zawsze, szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy zwykle spora cześć wykupiona jest przez scalperów, na aukcje ;)

Edit: Pomijając fakt, że nie wiadomo ile rzucili, możliwe, że sztucznie zaniżają ilość jak przy nes mini które mogli by produkować na potęgę a mimo to jakimś dziwnym cudem cały czas są niedobory.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2017, 21:32 
 
Nintendo rządzi się swoimi prawami, jakimiś popierdolonymi, które jednak zdają się działać. Sony i MS mają mocniejszy sprzęt w tej cenie? Ano mają...

To w jakiej rozdzielczości chodzi u nich Zelda, Mario czy Pokemony? :)

Sprzedaż Wii U chujowa ale jak zaczęło im kasy mniej lecieć to rzucili Amiibo (w niewystarczających ilościach ofc) i hajs od razu zaczął się zgadzać. Tak samo po wejściu na rynek mobile (Pokemon Go).

Jak rzucą do roboty swoje studia produkcyjne i dodatkowo utrzymają na wyłączność takie marki jak Pokemon czy Monster Hunter to sprzedadzą chujzyliard sztuk sprzętu.

Ta firma gra swoimi zasadami mając totalnie wyjebane na politykę Sony czy Microsoftu. Nie konkuruje z nimi bezpośrednio, bo robi wszystko po swojemu. Na razie działa, nawet mimo totalnej porażki jeżeli chodzi o Wii U (całkowicie zasłużonej imho - koncepcja tej konsoli to idiotyzm, Switch już idiotyzmem nie jest).

Jeżeli wejdzie obniżka cen + będą robić rewizje (np więcej pamięci i dłuższy czas pracy baterii na handheldzie) to wróżę im na prawdę duży sukces, bo podstawy są solidne. Ludzie mają bardzo pozytywne wrażenia z obcowania ze sprzętem, nie ma uczucia taniości i zabawkowatości jak w przypadku Wii U, ekran jest ponoć wyborny i świetnie się na tym gra.

Top notch grafiki nie mają ale to szansa dla mniejszych twórców, którzy nie mają pieniędzy na dojebanie grafiki na ostatni guzik a polegają na grywalności. Takie Darkest Dungeon na przykład. No kuźwa jak fajnie by się w to grało na takim handheldzie. Albo Transistor.


Obrazek

Cytuj:
According to our information, the port will not be a launch day release for the Switch, but is targetting a release in the first six months after the Switch hits shelves. We have not heard any confirmation that the port will contain any new content, but we have been told it will contain all DLC from the Wii U version of the game.


YES!


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2017, 22:09 
 
Razoth napisał(a):
Na razie działa, nawet mimo totalnej porażki jeżeli chodzi o Wii U (całkowicie zasłużonej imho - koncepcja tej konsoli to idiotyzm, Switch już idiotyzmem nie jest).


Dlaczego tak twierdzisz? Ja wszystkie gry, które były dostępne na Wii U (a wcześnie były też na PC) ogrywałem jeszcze raz i sorry, ale te same gry > PC ze względu na wykorzystanie padleta. Batman, Mass Effect 3, Deus Ex to zupełnie inne odczucia z tychże gier. Ale to trzeba zagrać a nie obejrzeć na YouTube.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2017, 22:17 
 
Heh, Razoth mnie przekonał - trzeba będzie kupić dwie konsole w tym roku :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2017, 22:26 
 
TobiAlex napisał(a):

Dlaczego tak twierdzisz? Ja wszystkie gry, które były dostępne na Wii U (a wcześnie były też na PC) ogrywałem jeszcze raz i sorry, ale te same gry > PC ze względu na wykorzystanie padleta. Batman, Mass Effect 3, Deus Ex to zupełnie inne odczucia z tychże gier. Ale to trzeba zagrać a nie obejrzeć na YouTube.


To fantastycznie.

Cieszy mnie, że miałeś wyborne doznania na najgorzej sprzedającej się konsoli w historii tej firmy.

Dla mnie i dla milionów ludzi koncepcja konsoli, która zakłada odrywanie wzroku od obrazu na dużym ekranie, żeby spojrzeć na mały ekranik na padzie to bezsens. Sztucznie wykreowany gimmick. Jakaś mała nisza, która mogłaby być sprzedawana jako oddzielny, poboczny kontroler dla pasjonatów a nie stanowić core element systemu, który w dodatku sztucznie zawyża cenę.

Mark24 napisał(a):
Heh, Razoth mnie przekonał - trzeba będzie kupić dwie konsole w tym roku :P


Ano trzeba będzie. :(


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1019, 1020, 1021, 1022, 1023, 1024, 1025 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.