mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1033, 1034, 1035, 1036, 1037, 1038, 1039 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2017, 13:39 
 
yabaddi napisał(a):


Dzięki wielkie! Gierka z dużym potencjałem, szkoda, że równocześnie tworzą drugi projekt Sui generis co przekłada się na efektywność pracy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 22 lut 2017, 16:08 
 
Kaban napisał(a):
yabaddi napisał(a):


Dzięki wielkie! Gierka z dużym potencjałem, szkoda, że równocześnie tworzą drugi projekt Sui generis co przekłada się na efektywność pracy.


A to nie jest przypadkiem jedna i ta sama gra? Oni zmieniali tylko nazwę w trakcie produkcji.


_________________
For the pony!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 lut 2017, 16:24 
 
Nie, Examina to taki spin-off. Pokaz tego ich systemu :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 23 lut 2017, 09:57 
 
tiomor napisał(a):
Nie, Examina to taki spin-off. Pokaz tego ich systemu :P


A to sorry, coś mi się pokręciło. Kumpel testował to Sue Generis i mówił, że mimo kilku podejść odbił się od tego. Ponoć straszna bezwolność postaci, chyba przesadzili z fizyką. Po ciosie leci się jakby postać była na łyżwach albo tęgo piła (i była na łyżwach).


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2017, 15:54 
 
Jest kilka fajnych spostrzeżeń kolesia z gry-online, który był na pokazie gry w Mass Effect : Andromedę (3 godziny rozgrywki)

Co mnie najbardziej zainteresowało :

"BioWare idzie tropem Mass Effecta 3 i ponownie ogranicza nasz wybór do dwóch różnych wypowiedzi w prawie każdej sytuacji (od święta są cztery). Fani odgrywania ról się tu raczej nie odnajdą, zwłaszcza że nadal musimy trochę zgadywać, co powie Ryder – skrót składający się z kilku słów i ikona tonu to za mało"

"Poza tym BioWare chyba wzięło sobie do serca krytykę i pewne rzeczy rozwiązano inaczej niż w poprzedniej grze. Przeglądając wpisy w dzienniku, nie natrafiłem na zadania, które polegałyby na samym zbieraniu określonej ilości surowców czy rozglądaniu się za jakimiś znajdźkami – wydaje się, że tym razem misje będą mieć bardziej konkretne cele... choć najpewniej wciąż przyjdzie nam latać w tę i we w tę – po galaktyce i nad poszczególnymi planetami. Poza tym odniosłem wrażenie, że na mapach jest więcej NPC, którzy mają coś do powiedzenia. Nawet kopanie skałek poprawiono – występują rzadziej, a pozyskiwanie z nich surowców odbywa się błyskawicznie (bez animacji schylania się), więc da się to przełknąć."


"Najbardziej rozczarowani będą miłośnicy taktyki – wydawanie rozkazów członkom drużyny ograniczono do wskazywania miejsca, w które mają się udać, lub wroga, którego mają atakować. Swoje specjalne zdolności aktywują samodzielnie, nie trzeba też dbać już o stan ich zdrowia" - kuuurwa...

https://www.youtube.com/watch?v=erJhJEewCgM

Mam dylemat. Nie przepadam za rasą Asari, ale uwielbiam Natalie Dormer. Jak żyć?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 23 lut 2017, 22:37 
 
http://store.steampowered.com/app/49432 ... soon_150_2
Gra robiona przez Ex team robiący Wizardy (jap). Jutro premiera i ma byc poniżej 10e

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2017, 21:00 
 
Kurde do tej pory smutek, że nie skończyłem wizardry 8...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 lut 2017, 21:41 
 
Kupiłem te Wizrouge (statystyk od groma, itemizacja , lev up y, upgrade y itp). Na razie mi sie podoba (zakładałem ,że walka będzie bardziej klasyczna) 9,95E Sprawdzcie sobie, a jak nie przypasi to zróbcie refunda po 1,5 godz.

Gra miała mieć micropłatności (ostatecznie z nich zrezygnowano). Są elementy gier online (daily nagrody za odwiedzanie miasta itp) Mozna, też chyba coś z innymi graczami zadziałac.


Gra podobna do Hero Quest z Amigi (takie mam wrażenie)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2017, 00:07 
 
warhameron napisał(a):
Kupiłem te Wizrouge (statystyk od groma, itemizacja , lev up y, upgrade y itp). Na razie mi sie podoba (zakładałem ,że walka będzie bardziej klasyczna) 9,95E Sprawdzcie sobie, a jak nie przypasi to zróbcie refunda po 1,5 godz.

Gra miała mieć micropłatności (ostatecznie z nich zrezygnowano). Są elementy gier online (daily nagrody za odwiedzanie miasta itp) Mozna, też chyba coś z innymi graczami zadziałac.


Gra podobna do Hero Quest z Amigi (takie mam wrażenie)


Wygląda fajnie, ale wstrzymałem się z zakupem, bo przecież za 3 dni będziemy napierdalać w Tormenta :D A obecnie ogrywam też Total War : Warhammer. Co za dużo to i świnia nie zje. Jak pograsz więcej to napisz wrażenia, czy to nie jest kolejna "darmówka z komórek" przeniesiona na PC.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 lut 2017, 02:20 
 
No jest masa uproszczeń w stosunku do klasyków, ale czuć Wizardy. Pierwszy raz od kilkunastu miechów grałem do 2 w nocy. Zrobiłem elitarne podziemia (z fire gigantami) i pewny siebie poszedłem do nastepnych, wcześniejsze miały po 4 poziomy, a te z 8 lub 9. Wyprztykałem się ze wszystkiego, bosowi może z 5% zabrałem (a jeszcze kilka band npc ów laziło) Straciłem all golda jaki zebrałem w nich i itemy, a co gorsza 40 min w plecy i za wskrzeszenie drużyny ponad 10 000 g ( zostało mi jakieś 6 tys). Tak , więc wipe był blisko. Nie zainwestowałem w broń i tarcze lepsze ( jak widze to trza upgrejdowac sprzęt). Jest tez możliwość upgrejdowania klas, ale to raczej dalej w grze bo koszta spore i składników na oczy nie widziałem. To co fajne to sposób pozyskiwania nowych bohaterów. Znajduje się tickety w podziemiach (zwykłe , adventure i elite) Przy zwykłych i adventure jest rzut 3 kośćmi k10 wynik 26 + daje elite bohatera (random). Elite ticket to rzut 3 kośmi k20. miałem dwa takie i rzuty powyżej 20-30 miałem co dalo zwykłe rare elity.. Wynik powyżej 50 da random legendarnego bohatera ( Mają duże lepsze statystyki, skile na starcie i legendarny gear). Bohaterów możemy lev i ulepszać poprzez " zjedzenie " zbędnych crapowatych hirosów. Oceniam na 8,5/10 Jedyne ale to grafika i w początkowych podziemiach ten sam wygląd podziemi.


A i jest podobna mechanika jak w Darkest Dungeon (zużywa sie punkty "światła", p o ich zużyciu leci dmg dla drużyny- naa rzie bylo to problem 2 razy, nie jet bardzo uciążliwe)
Generalnie to bardzo dobry mix dungeon crawlera z rougelike iem (każde podziemia są losowo generowane). Kolejne poziomy to wyższy poziom trudności i nowi przeciwnicy.

Screeny z gry: http://steamcommunity.com/app/494320/screenshots/


Po Warband bushido to 2 gra , którą kupiłem na premierę i nie rzałuję ani grosza (obie gry polecam)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 lut 2017, 06:22 
 
Z tym Wizrogue to popieram, gierka daje radę, strasznie miodna i wciągająca :).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2017, 10:58 
 
Dajcie znac jak bedziecie mieli tak min. 15-20h na liczniku. Tego typu gierki sa fajne na 5-10h, a potem czesto wchodzi grind/zmeczenie materialu/powtarzalnosc rozgrywki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 lut 2017, 11:45 
 
Perrin napisał(a):
Z tym Wizrogue to popieram, gierka daje radę, strasznie miodna i wciągająca :).


Perrin, a jak wygląda w tym itemizacja? Jakiś ciekawy system lootu? Bo jak mam grindować to przynajmniej muszę mieć po co ;)


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2017, 13:00 
 
Blackwake is a multiplayer naval FPS focused on teamwork and cooperation. Fire the cannons, sink enemy ships or board them with firearms and steel.

http://store.steampowered.com/app/420290/
https://www.youtube.com/watch?v=JTep-SdJgUI
https://www.youtube.com/watch?v=2iORsSahgFU

grał ktoś?

bo wygląda na calkiem fun :D


_________________
.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 lut 2017, 13:12 
 
yabaddi napisał(a):
Perrin napisał(a):
Z tym Wizrogue to popieram, gierka daje radę, strasznie miodna i wciągająca :).


Perrin, a jak wygląda w tym itemizacja? Jakiś ciekawy system lootu? Bo jak mam grindować to przynajmniej muszę mieć po co ;)


Lepsze itemy (złote + lecą z master podziemi), całkiem ok trafiająsię w sklepach do tego da sie je chyba ulepszać ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 lut 2017, 13:20 
 
warhameron napisał(a):
yabaddi napisał(a):
Perrin napisał(a):
Z tym Wizrogue to popieram, gierka daje radę, strasznie miodna i wciągająca :).


Perrin, a jak wygląda w tym itemizacja? Jakiś ciekawy system lootu? Bo jak mam grindować to przynajmniej muszę mieć po co ;)


Lepsze itemy (złote + lecą z master podziemi), całkiem ok trafiająsię w sklepach do tego da sie je chyba ulepszać ?


Możesz wrzucić na Steam jakieś screeny? :)


_________________
For the pony!

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 lut 2017, 13:28 
 
Wrzuciłem parę screenów, ale za duzo na nich nie widać.

W sklepie (zmienia się asortyment co jakiś czas) Są itemy common, uncommon i rare (ale na bank będa lepsze, bo podział w bohaterach jest podobny, a wiem, że są lepsi niż rare. W sklepie sa tez materiay do ulepszeń (ale nie ma kowala) Jesli sie je upgrejduje to gdzies w podziemiach. Itemy też są ofc do znalezienia w skrzynkach (magiczne trza zidentyfikować) + są rare do zdobycia za przejście master dungeonów (one też są random, wczoraj miałem kilkanaście, a teraz 4 i w żadnym nie ma itema)


Urwa, polazłem do najłatwiejszego mastera i wipe na 3 poziomie kurde musze pofarmic lepszych hirków i gear.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 lut 2017, 14:20 
 
Dodam, że ciekawsze itemy mają ograniczenia co do klas i dla alligment u (dobry , zły, neutralny) Np Evil shield daję małe AC, a dla złego +6 . Sa bronie na smoki, wojowników, magów, undead y itp.

Uzywając danej broni lub czaru rosnie % skilla w posługiwaniu sie nimi.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 lut 2017, 14:25 
 
Szkoda, że gra wygląda jak darmówka na mobilne.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2017, 17:06 
 
Niah napisał(a):
Szkoda, że gra wygląda jak darmówka na mobilne.


Bo to była/jest darmówka u skośnookich na komórkach. Nie zmienia to faktu, że wygląda zachęcająco, ale zostawię sobie ten tytuł na sezon ogórkowy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1033, 1034, 1035, 1036, 1037, 1038, 1039 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.