mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1048, 1049, 1050, 1051, 1052, 1053, 1054 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 14:52 
 
http://m.neogaf.com/showpost.php?p=232173219

Oj kurwa no przez przypadek mi się wkleiło.

Jakiś glitch na forum czy coś.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 14:59 
 
Nigdy sie nie podniecalem ME - jedynke i dwojke przeszedlem i z tego co widzialem to 2 i 3 to juz byl w duzo mniejszym stopniu RPG, a zwykla strzelanka

To co tu wklejacie jeszcze mniej nawet strzelanke przypomina a jakas action adventure gierke, albo przygodowke telltale :o

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 15:05 
 
iniside napisał(a):
Szczerze mowiac w tej chwili ten samo nakrecajacy sie circle jerk hejtujacy MEA jest bardziej zabawny, niz te glitche ktore wrzuca.


Dobre sobie. To już nawet na /r Andromeda, gdzie wszyscy do tej pory lizali się po jajkach zaczynają obiektywnie dostrzegać braki w Andromedzie. Sporo postów wytyka nie tyle żałosne animacje twarzy, ale również beznadziejny kreator tworzenia postaci. Rozpierdalało mnie, jak niektórzy pisali, że spędzą kilka godzin podczas tworzenia protagonisty. Kurwa, to nie Forgotten Realms. Nawet kwestia romansów jest wręcz śmieszna. Lepiej, żeby twoja postać lubiła pofantazjować albo brać w dupsko, bo z ludzkich kobiet masz tylko do wyboru "twardą sukę" Corę. Dodajmy do tego te wszystkie przepiękne wręcz gify i glitche....smakowity kąsek.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 17:01 
 
Kurwa mać, ludzie wklejają jakieś głupoty (te wszystkie gify), zacząłem grać i... ja pierdole, przecież to wszystko, co wklejacie to jakieś idiotyzmy, które wręcz naprawi dayone patch. Od prawie 1.5 robię pierwszą misję (tę tutorialową) i to wszystko wygląda i działa zajebiście! Nie wiem jakim trzeba być zjebem, aby przyczepiać się do jakieś mimiki twarzy, gdy to jest 0.1% całego triala...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 17:13 
 
Też kupiłem ten origin access, nie wytrzymałem :D I dobrze że to zrobiłem, po pierwszej misji jestem w chuj zadowolony. Combat, eksploracja to topowa półka, fabuła też wydaje się dawać radę na tą chwilę, więc cofać preordera nie zamierzam. No i graficznie jest miód, cud i orzeszki, oprócz facjat postaci, szczególnie żeńskich, gierka wygląda absolutnie wyśmienicie. Optymalizacja też jest spoko, na GTX660 i i7 3770K przy 8GB ramu i HDD na ultra przy 720p na planetach 30+ fps, aczkolwiek dziwne jest że na arce mam spadki do 20tu (na pierwszej misji na prawde pelno fajerwerków non stop na ekranie a fpsów mniej niż na arce :O).

Generalnie 15zł to żaden wydatek, a warto obczaić. Ja na razie zawiedziony nie jestem.


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 17:28 
 
TobiAlex napisał(a):
Kurwa mać, ludzie wklejają jakieś głupoty (te wszystkie gify), zacząłem grać i... ja pierdole, przecież to wszystko, co wklejacie to jakieś idiotyzmy, które wręcz naprawi dayone patch. Od prawie 1.5 robię pierwszą misję (tę tutorialową) i to wszystko wygląda i działa zajebiście! Nie wiem jakim trzeba być zjebem, aby przyczepiać się do jakieś mimiki twarzy, gdy to jest 0.1% całego triala...


a to nie ty pisales ze olaboga jaka grafa chujowa w jakiejst tam grze w ktora wszyscy sie switnie bawili ale kurwa nie bo nie masz 120 fpsow tylko 110 i grafika moglaby byc ciut lepsza? :) chyba ze to byl zabol..


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 17:51 
 
Piszpan napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Kurwa mać, ludzie wklejają jakieś głupoty (te wszystkie gify), zacząłem grać i... ja pierdole, przecież to wszystko, co wklejacie to jakieś idiotyzmy, które wręcz naprawi dayone patch. Od prawie 1.5 robię pierwszą misję (tę tutorialową) i to wszystko wygląda i działa zajebiście! Nie wiem jakim trzeba być zjebem, aby przyczepiać się do jakieś mimiki twarzy, gdy to jest 0.1% całego triala...


a to nie ty pisales ze olaboga jaka grafa chujowa w jakiejst tam grze w ktora wszyscy sie switnie bawili ale kurwa nie bo nie masz 120 fpsow tylko 110 i grafika moglaby byc ciut lepsza? :) chyba ze to byl zabol..


Po tym tekście sądzę, że to nie ja, bo jeszcze do września 2016 miałem GTX660 i Core 2 Quad 2.85GHz, do tego nigdy mi nie przeszkadzało granie w 30fps :lol:

EloNis napisał(a):
Też kupiłem ten origin access, nie wytrzymałem :D I dobrze że to zrobiłem, po pierwszej misji jestem w chuj zadowolony. Combat, eksploracja to topowa półka, fabuła też wydaje się dawać radę na tą chwilę, więc cofać preordera nie zamierzam. No i graficznie jest miód, cud i orzeszki, oprócz facjat postaci, szczególnie żeńskich, gierka wygląda absolutnie wyśmienicie. Optymalizacja też jest spoko, na GTX660 i i7 3770K przy 8GB ramu i HDD na ultra przy 720p na planetach 30+ fps, aczkolwiek dziwne jest że na arce mam spadki do 20tu (na pierwszej misji na prawde pelno fajerwerków non stop na ekranie a fpsów mniej niż na arce :O).

Generalnie 15zł to żaden wydatek, a warto obczaić. Ja na razie zawiedziony nie jestem.


Dokładnie! Po 3 godzinach gry napiszę tak - jak komuś podobała się jedynka, to Andromeda też mu się spodoba. Jest trochę smaczków z poprzednich części
Spoiler:
Grafika jest bardzo, bardzo dobra (ustawienia maksymalne jakie są). Co prawda nie mam stałych 60fps (50-60fps), ale mi to nie przeszkadza, zdarzają się większe spadki właśnie w pomieszczeniach (arce), co jest bardzo dziwne. Gameplay jest świetny, pomysł z jetpackiem na wielki plus, feeling ze strzelania o wiele lepszy niż w poprzednich częściach. Gra stawia na eksplorację - już na pierwszej mapie można iść byle do przodu, ale jak to ja, zaglądałem gdzie się dało. Można znaleźć ciekawe miejsca. I co zauważyłem - później ten mój eksplor pojawił się w rozmowach np. "to tam, gdzie niedawno byliśmy" albo "już tu byliśmy, ale wcześniej tego nie było".
Ja też nie rezygnuję z zakupu. Jeżeli dalsza gra będzie taka jak te pierwsze 3h to ja to biorę. Mimika? Wcale nie jest taka kiepska jak to niektórzy pokazują np.
Spoiler:
A inne rzeczy pewnie naprawi dayone patch czy też późniejsze patche.

Ja proponuję, aby rzeczywiście sprawdzić samemu, te 15 zł to większa kanapka z McDonalda a nawet nie bilet do kina. Bo ta gra wcale nie jest taka, jak to niektórzy opisują. Ale hejt musi być, w końcu to BioWare / EA / Mass Effect.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 18:17 
 
Aplikacja do multi w ME: Andromeda

https://apexhq.masseffectarchives.com/en/


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 18:37 
 
Chcę zaznaczyć, że ja tylko wrzucam zabawne gify. :D Co do samej gry to zainteresuję się tematem bardziej, jak mi się trochę lista gier odblokuje, czyli tak pewnie w maju/czerwcu.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 18:42 
 
żabol pytanie za 100 pkt. Zagrałeś chociaż w triala czy jesteś głupi jak Razoth i tylko wklejasz gify?

Pomijając już tą nieszczęsną mimikę twarzy, wcale mi to nie przeszkadza w eksplorowaniu/combacie. Klimat jest - w 1 misji gdy zwiedzamy te kaniony jest statek obcych, wchodzisz do niego wszędzie ciemno, jakieś dźwięki w tle, badasz ciała, dowiadujesz się co zaszło itp. itd. Oby takich smaczków więcej. Gram na tym przedostatnim poziomie trudności co aby sobie przedłużyć rozgrywkę.

Mój sprzęt AMD FX 8350, 8 GB ramu i 970 i coś około 50-60 na ultra/wysokich, a jeszcze sterowniki nie wyszły


PS. Tobi gadałem z supportem i za cholerę nie mogą mi zrobić PL napisów :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 18:44 
 
Kelebglin napisał(a):
czy jesteś głupi jak Razoth i tylko wklejasz gify?



Po co te wycieczki osobiste? Jeżeli skrzywdziłem cię psychicznie wklejając kilka zabawnych obrazków to przepraszam. :( Nie było to moim zamiarem.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 18:49 
 
Kelebglin napisał(a):
PS. Tobi gadałem z supportem i za cholerę nie mogą mi zrobić PL napisów :D


Ale z którym suportem? Ten polski olej, wejdź tu:

https://help.ea.com/en/contact-us/

Wybierz ME:A, brak contentu, nie otrzymałeś kontentu i rozpocznij czat z suportem. Oni muszą usunąć Ci grę z konta a Ty wtedy jeszcze raz musisz ją dodać.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 19:00 
 
już po rozmowie z supportem.

Ps. Razoth wybacz jeżeli poczułeś się, ale to był przytyk do twojego wklejania gifów bez grania w grę ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 19:03 
 
To jest forum do dyskusji o polityce, kto tutaj ma czas na gry? :lol:


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 19:07 
 
mówisz o spaczonym dziale Flames? :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 19:10 
 
Wiadomo!

Jak ktoś gra to niech się jeszcze podzieli info nt. multiplayera.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 20:08 
 
A nie da się eng voice over i PL napisów?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 20:18 
 
nie ma polskiego dubbingu przecież, więc jedyne co pozostaje to polskie napisy przy angielskich dialogach.

Właśnie spędziłem 2 godziny na Nexusie biegając i gadając, odkrywając lore. W chuj dobre :D No a Tempest jest przekozacki. Podłoże fabularne pod profile też bardzo intrygujące i nie mogę się doczekać żeby dowiedzieć się czegoś więcej. Generalnie współczuję osobom które nie są w stanie czerpać przyjemności z tej gry, bo jest jej masa. A co do tych mimik twarzy i ruszania ustami to mam wrażenie że to jest bug, bo na przykład lip sync jest kompletnie spierdolony. Może day1 patch to naprawi? Mam taką nadzieję, chociaż nawet gdyby tak nie było to i tak to przeżyję, cała reszta jest zbyt dobra :>


_________________
steam: Deathel

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 20:28 
 
zaboleq napisał(a):
A nie da się eng voice over i PL napisów?

Jest. Problem w tym, że wczoraj co niektórzy się pospieszyli (ja) i wykorzystałem VPNa. Origin wersję językową gry przypisuje na podstawie Twojego ip, a że miałem z Kanady to dostałem wersję angielską gry, bez polskich napisów.

Razoth napisał(a):
Wiadomo!

Jak ktoś gra to niech się jeszcze podzieli info nt. multiplayera.


Trochę szkoda tych 10h na multi, ale chwilę pograłem. No jest to tak jak w trójce i inkwizycji po prostu tryb hordy (odpierasz kolejne fale co raz trudniejszych wrogów). Jak ktoś to lubi, to będzie się dobrze bawił, bo jest cholernie rozbudowany - jest dużo opcji postaci do odblokowania, broni, dodatków i to tam jeszcze dusza zapragnie. Jest pełno różnego rodzaju wyzwań, misji itp. Ale są trzy problemy. Pierwszy - to mało map (bodajże 5) i wrogów (chyba 3 rodzaje). Zapewne, tak jak w poprzedniczkach będą dodawać kontent z czasem. Drugi problem to taki, że nie ma serwerów dedykowanych, zawsze ktoś jest hostem a wiadomo jak z tym bywa (właśnie trafiłem tak, że 2 razy ktoś strzelił focha i dwa mecze poszły...). Trzeci to mikrotranzakcje. Za kasę z gry (a tę zarabiasz z grania czy też wyzwań i misji) kupujesz coś w rodzaju skrzyneczek a tam masz 5 różnych losowych dodatków (broń, postaci, amunicja, dodatki do broni itp.). Te skrzyneczki możesz też kupić za prawdziwe kasę. Mnie to tam akurat wali, ale wolałem ostrzec.
Jak wcześniej napisałem, jak ktoś lubi tryb hordy to będzie miał dodatkowo co robić.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 21:49 
 
Lip sync ponoć nie jest spierdolony tylko tak już jest. Coś tam kiedyś tłumaczyli.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1048, 1049, 1050, 1051, 1052, 1053, 1054 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.