mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1049, 1050, 1051, 1052, 1053, 1054, 1055 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2017, 21:56 
 
zaboleq napisał(a):
Lip sync ponoć nie jest spierdolony tylko tak już jest. Coś tam kiedyś tłumaczyli.


No lip syn jest na pewno o wiele lepszy niż w Horizon. Tyle, że i tu i tu w niczym to nie przeszkadza.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 17 mar 2017, 00:12 
 
@TobiAlex generalnie nie przejmuj się tymi 10h, bo triala skończysz szybciej niż te 10h. Ja go skończyłem w niecałe 7h. Tak, jest koniec triala, nie da się przejść przez pewien moment na Eos, wyskakuje wiadomość o skończeniu triala.

Już nie mogę się doczekać 23ego. Będzie ostre nakurwianie :D


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2017, 00:17 
 
EloNis napisał(a):
@TobiAlex generalnie nie przejmuj się tymi 10h, bo triala skończysz szybciej niż te 10h. Ja go skończyłem w niecałe 7h. Tak, jest koniec triala, nie da się przejść przez pewien moment na Eos, wyskakuje wiadomość o skończeniu triala.

Już nie mogę się doczekać 23ego. Będzie ostre nakurwianie :D

Z Koreanskim VPN mozna od 20 (;.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 17 mar 2017, 00:21 
 
U mnie wszystko zależy od tego kiedy dostanę kluczyk ze sklepu GOLa.


_________________
steam: Deathel

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2017, 00:53 
 
Ja mam w EMPiKu zamówione więc pewnie zagram dopiero 23, jak nie później, ale co tam. EloNis a z tymi 10h i że skończę szybciej, to nie do końca prawda, bo pograłem trochę w multi, do tego z wszystkim rozmawiam... Wiem, powinienem to zostawić na pełną wersję, ale jakoś tak wciąga :lol: Ale nie będę ukrywał, że na chwilę obecną cholernie mi się podoba. A rozwój postaci itp. jest moim zdaniem przeogromny. Do tego te misje APEX (albo wysyłamy drużyny, albo... sami bierzemy w nich udział w trybie multiplayer, niby to takie proste, ale pomysł świetny).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 17 mar 2017, 00:59 
 
No ja też gadałem ze wszystkimi, nawet wszystkie planety które mogłem to odkryłem :D Poboczne zadania też zrobiłem wszystkie które się dało. Też bardzo mi się podoba gierka, z tego co na razie można powiedzieć to wygląda na to że BioWare dało radę.


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2017, 09:46 
 
Póki co to większość redakcji raczek sie MEA nie zachwyca. Na forum tylko Elonis i Tobi fapują sobie wzajemnie jaka ta gra jest genialna :P.
Może potem jest lepiej ale jak widziałem poziom dialogów z triala na YT to :wtf: . Oczywiście to space opera więc nie spodziewam się poziomu dialogów z starcyh dobrych RPG ale czy naprawdę ciężko jest zbliżyć się do poziomu z Wieśka?

Fajnie się czyta ten artykuł na pcgmarze:http://www.pcgamer.com/we-have-mixed-feelings-about-the-first-few-hours-of-mass-effect-andromeda/?utm_content=buffer847b2&utm_medium=social&utm_source=twitter&utm_campaign=buffer-pcgamertw

Polecam też Forbesa przeczytać: https://www.forbes.com/sites/insertcoin ... 86e910690e

Sam chyba dzisiaj zassam i zobacze jak gra wygląda przez te 2-3h.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2017, 10:14 
 
Bo tylko Tobi i Elonis rzeczywiscie graja. Reszta wkleja jakies gify a gry nawet odpalonej nie mieli. Ja sie nie spodziewalem poziomu Wieska, ale czegos na poziomie poprzednich Mass Effectow. Pierwsze godziny to tak jak w ME1 - znowu mega zaciekawienie, co tam sie stalo itp. Ja nie jestem jakos wybredny w grach i tyle. Swietnie sie bawilem przy Risen 2 i Risen 3, gdy inni narzekali (badz nie ogarneli walki w pierwszych minutach gry vide Angry Joe). I tyle


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 mar 2017, 10:17 
 
Oj nie ma się co kłócić więcej imo. Jak ktoś ma dostęp do triala to niech zagra i się wypowie. Ja jestem ciekawy, tym bardziej, że w kwestii gameplayu w RPG-ach mam dosyć mocno odmienne preferencje od inside i tobi, także chętnie przeczytam wrażenia innych osób.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 17 mar 2017, 11:08 
 
Jest gorzej/lepiej/podobnie względem poprzednich ME? Głównie interesuje mnie fabuła z twistem i pierdolnięciem, choć przyjemny gameplay też się liczy ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2017, 11:25 
 
Nie wiemy. Trial jest zalockowany zaraz przed jakims wiekszym wydarzeniem.

Jest tajemnica, jest eksploracja. Mozna sie poczuć jak w Star Gate. Mi sie to podoba.
Nawet jakby watek głowny był gówniany a postacie drętwe i tak bede zadowolony z faktu, ze mam gre w której moge chodzić po mapie i autentycznie odkrywac na niej cos na temat jej historii albo czytac pseudonaukowy bełkot który wyjasnia działanie jakis technologii.
Pewnie jest biased bo to jednak sci-fi, a mnie bardziej interesuje historia swiata, niz jakies tam postacie..

Gameplay jest najlepszy, ze wszystkich czesci. Mass Effect 3 na sterydach. Jak mam sie czegoś przyczepić to tego, ze bronie nie maja recoila tylko random spread ktory sie zmienijsza przy ADS. Ale to jest cos, co jest w praktycznie kazdej grze. Z nowych gier to tylko Wildlands i The Division mialy normalnego recoila..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2017, 12:48 
 
Serio czy tylko ten zajebisty poziom "aktorstwa" przeszkadza?
https://youtu.be/p-msmx9yW5Q?t=38

Gameplay wygląda spoko. Jak ktoś ma w dupie fabułę i nie przeszkadzają mu dialogi na poziomie bajki dla 6 latków to pewnie gierka jest jak znalazł.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2017, 12:58 
 
zaboleq napisał(a):
Serio czy tylko ten zajebisty poziom "aktorstwa" przeszkadza?
https://youtu.be/p-msmx9yW5Q?t=38

Gameplay wygląda spoko. Jak ktoś ma w dupie fabułę i nie przeszkadzają mu dialogi na poziomie bajki dla 6 latków to pewnie gierka jest jak znalazł.


Nie od dziś wiadomo, że Żabolek24 przeszedł grę i zna całą fabułę i jeśli mówi że nie ma po co grać to tak zapewne jest.


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2017, 13:26 
 
Tak samo Nier chciałbym polecić, bo na steam dzisiaj wychodzi ale nie da rady, bo zaboleq napisał, że trzeba przejść 5 razy to samo żeby zobaczyć true ending.

W grze okazało się coś innego i teraz mam dysonans poznawczy. :(

No i nie da rady pośmiać się z animacji, bo sa najwyższej jakości.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2017, 14:23 
 
pieniek82 napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Serio czy tylko ten zajebisty poziom "aktorstwa" przeszkadza?
https://youtu.be/p-msmx9yW5Q?t=38

Gameplay wygląda spoko. Jak ktoś ma w dupie fabułę i nie przeszkadzają mu dialogi na poziomie bajki dla 6 latków to pewnie gierka jest jak znalazł.


Nie od dziś wiadomo, że Żabolek24 przeszedł grę i zna całą fabułę i jeśli mówi że nie ma po co grać to tak zapewne jest.


Ale Żabolek ma rację, że animację i dialogi wyglądają na tych fragmentach tragicznie. Mimo wszystko kupiłem ten dostęp do Origin i już pobrałem triala. Dzisiaj wieczorem napiszę swoje wrażenia i czy faktycznie w grze animacje wyglądają tak gówniano. A już na pewno jestem zajebiście ciekaw, czy lip-sync jest lepszy niż w Horizon, bo to co napisał TobiAlex to zabrzmiało dla mnie jak herezja :D

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 17 mar 2017, 14:34 
 
iniside napisał(a):
Jak mam sie czegoś przyczepić to tego, ze bronie nie maja recoila tylko random spread ktory sie zmienijsza przy ADS. Ale to jest cos, co jest w praktycznie kazdej grze. Z nowych gier to tylko Wildlands i The Division mialy normalnego recoila..


Nie wszystkie go mają, ale kuknij sobie na broń Walkiria czy jakoś tak, robi serie po 4 strzały i recoil jest dosyć spory i irytujący.


_________________
steam: Deathel

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2017, 14:35 
 
A to w Horizon jest lipsync? Drewniana mimika i lipsync (a i też zdarzają się "grymasy" na twarzy) to jedyne wady Horizona.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 17 mar 2017, 16:03 
 
Nier Automata to jest rpg z jakąś swobodą rozgrywki, questami itp. czy tylko liniowy slasher z rozwojem postaci?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2017, 16:39 
 
Action rpg z dosyć otwartym światem, ale nie za dużym (co jest plusem dla mnie), który przechodzi małe zmiany co jakiś czas.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2017, 07:56 
 
TobiAlex napisał(a):
A to w Horizon jest lipsync? Drewniana mimika i lipsync (a i też zdarzają się "grymasy" na twarzy) to jedyne wady Horizona.


i ruda bohaterka. Nie znam nikogo kto lubi rude..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1049, 1050, 1051, 1052, 1053, 1054, 1055 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.