mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1050, 1051, 1052, 1053, 1054, 1055, 1056 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2017, 09:34 
 
Ja lubię! A do wad dodałbym sposób prezentacji na poziomie Disneya, co przy ciekawym świecie jest nie lada osiągnięciem.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2017, 10:31 
 
Pograłem kilka godzin w Andromedę i jest według mnie OK. Początek gry jest extra i klimatem wgniata w fotel. Ta śliczna lokacja, wyładowania atmosferyczne, zagadkowa cywilizacją - MNIAM. Gram na wyższym poziomie trudności i przeciwnicy przyjmują dosyć dużo pocisków na klatę. Szkoda, że są głupi jak buty i często mimo oberwania headshotem pozostają w tym samym miejscu. Fabularnie zapowiada się całkiem ciekawie, podobała mi się końcówka tej pierwszej misji na początku gry.

Potem wracamy do głównej bazy i zaczyna się czysty cyrk. Niewyobrażalnie spierdolone dialogi, animacje postaci, glitche. Graficznie też jakoś zniknął efekt "WOW". Większość tych śmiesznych błędów animacji z gifów była dla mnie niezauważalna, za to miałem swoje indywidualne - jak postać mająca cały czas zamknięte oczy. I to podczas ważnej sceny fabularnej. Do tego pierwszy Kroganin jakiego spotykamy i ten jego głos...myślałem, że jestem na to gotowy po zwiastunach, ale i tak parsknąłem śmiechem jak pojebany.
Chciałem pograć na padzie, ale jest według mnie niewygodnie. Ustawienie skanera pod dolnym przyciskiem na D-PAD to dla mnie nieporozumienie. Funkcja skanera jest dla mnie obojętna, bo w sumie daje trochę smaczków do "lore" gry, ale z drugiej strony może być na dłuższą metę wkurwiająca. Czasem dialogi mi się nałożyły na siebie, bo na przykład włączyłem skaner kiedy mówił coś kompan i miałem piękną blablaninę w wykonaniu SAMa i Liama.

Podczas misji na tej planecie EOS wszystko znowu nabrało rumieńców. Odkrywanie co się tutaj odjebało, walka z kosmitami, eksploracja - wszystko jest przyjemne.

I prawdę mówiąc nadal nie wiem czy kupić grę na premierę czy nie.

Aha i nadal nie rozumiem, dlaczego ludzie dopierdalają się do Horizon i dialogów. Wczoraj miałem te scenę (spojler gdzieś z połowy gry, główna misja fabularna związana z Eredinem i Ersą) i dla mnie jest to zajebiście przedstawione. A już na pewno o WIELE lepiej niż w Andromedzie.

https://youtu.be/h9lm8kj0b2U?t=21m10s


[EDIT] Jeszcze mam pytanie. Jak się używa skilli kompanów? Jest tu gdzieś takie okienki jak było w poprzednich mass effectach? Czy zupełnie nie mam na nich wpływu? I czy w tej grze nie ma kucania? xD

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2017, 10:46 
 
Hint: W tej grze w ogóle nie możesz używać skilli companionów :). Obcięli zarządzanie teamem do zera praktycznie. No ale przecież to nie istotne bo reszta jest mega zajebista ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2017, 11:10 
 
Jeśli pogram w ten trial, a potem kupię klucz to oczywiście będę mógł kontynuować od momentu, w którym skończyłem?


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2017, 11:25 
 
Tak.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2017, 11:26 
 
Nie wiem czy wiecie, ten Kroganin, którego tak się czepiacie, to
Spoiler:
Warto przeczytać cały Leksykon, bo jest świetnie zrobiony, dużo ciekawych tekstów (no i jest zrobiony na wzór Wiedźmina 3 tzn. wpisy
Spoiler:


Swoją drogą mi przez te 10h nie "udało się" dostać do EOS. Po prostu wszędzie zaglądałem, wszystko czytałem i dotarłem tylko na Tempest a i tam jeszcze wszystkiego nie odwiedziłem.

@Kaban
Ze skanera i tak będziesz musiał korzystać, bo to daje Ci punkty pozwalające na opracowywanie nowych broni, pancerzy itp.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2017, 11:59 
 
zaboleq napisał(a):
Hint: W tej grze w ogóle nie możesz używać skilli companionów :). Obcięli zarządzanie teamem do zera praktycznie. No ale przecież to nie istotne bo reszta jest mega zajebista ;).


Kurde, myślałem, że mogę chociaż wydać polecenia w stylu "rzuć granatem tam itd". W takim wypadku mogli chociaż dać jakieś ustawienia A.I - trzymaj się z tyłu, szarżuj na wrogów, cokolwiek... A tak mam tylko możliwość wysłania postaci w jakiejś miejsce, albo zgrupowanie ich razem do mnie.

Crafting wydaje się fajny, ale co mi po nim, skoro wszystko może założyć tylko moja postać. Śmiech na sali.

I wiem, że ten Kroganin to laska, ale pierwsze wrażenie robi miażdżące. Jak jakiś zniewieściały chłopiec.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2017, 12:51 
 
Animacje do dupy, oświetlenie słabe, dialogi sztampowe, pierwsza obca rasa w innej galaktyce to cywilizacja humanoidów (spodziewałem się egzotycznych zwierząt) ale i tak kupie.

Felling eksploracji przekozacki, zaglądam pod każdy kamień, czytam każdy datapad i słucham każdego nagrania audio. Klimat bycia po uszy w gównie również super, do tego ucziucie "jeszcze tylko pójdę tam i już kończę".

Gra ma w chu wad, pod wieloma względami nie dorasta wiedzminowi czy poprzednim produkcjom BioWare do pięt (tym starszym), ale to będzie kilkadziesiąt godzin świetnej zabawy.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2017, 13:18 
 
Enderhawk napisał(a):
Animacje do dupy, oświetlenie słabe, dialogi sztampowe, pierwsza obca rasa w innej galaktyce to cywilizacja humanoidów (spodziewałem się egzotycznych zwierząt) ale i tak kupie.

Felling eksploracji przekozacki, zaglądam pod każdy kamień, czytam każdy datapad i słucham każdego nagrania audio. Klimat bycia po uszy w gównie również super, do tego ucziucie "jeszcze tylko pójdę tam i już kończę".

Gra ma w chu wad, pod wieloma względami nie dorasta wiedzminowi czy poprzednim produkcjom BioWare do pięt (tym starszym), ale to będzie kilkadziesiąt godzin świetnej zabawy.


Myślę, że to najlepsze podsumowanie jakie dotąd słyszałem o tej grze :) A z tym "jeszcze tylko pójdę tam i już kończę" - dokładnie, przez to w trialu nie doszedłem do EOS :o i skończył się czas :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2017, 14:16 
 
Enderhawk napisał(a):
Animacje do dupy, oświetlenie słabe, dialogi sztampowe, pierwsza obca rasa w innej galaktyce to cywilizacja humanoidów (spodziewałem się egzotycznych zwierząt) ale i tak kupie.

Felling eksploracji przekozacki, zaglądam pod każdy kamień, czytam każdy datapad i słucham każdego nagrania audio. Klimat bycia po uszy w gównie również super, do tego ucziucie "jeszcze tylko pójdę tam i już kończę".

Gra ma w chu wad, pod wieloma względami nie dorasta wiedzminowi czy poprzednim produkcjom BioWare do pięt (tym starszym), ale to będzie kilkadziesiąt godzin świetnej zabawy.


I właśnie dlatego kolejne gry BW będą tak samo chujowe bo mimu wielu niedoróbek i tak ludzie kupują. Czyli można robić graczy w chuja a i tak kupią.
Bioware RESPONDS: Horrible Facial/Movement Flaws:
https://youtu.be/IR5XwhExDeo

Popłakałem się :) https://youtu.be/sUfZMocgHKc

Dobry komentarz pod filmikiem jednym - "Wiedźmin 3: rujnuje gry od 2015 roku"


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2017, 14:34 
 
zaboleq napisał(a):
I właśnie dlatego kolejne gry BW będą tak samo chujowe bo mimu wielu niedoróbek i tak ludzie kupują. Czyli można robić graczy w chuja a i tak kupią.


Może tak, może nie, myślę że niedopracowanie gry i tak się odbije na wynikach sprzedażowych.
Nie kupuję gry dlatego że jade hype pociągiem, ani ze względu na stare zajebiste gry od BW, kupuję ją bo wydawca zrobił ogromny ukłon w stronę graczy dając im darmowy trial (origin access trial 7 dni i 10h triala w ME:A), a to co podczas niego zobaczyłem, spodobło mi się. Ostatnio mało jest wersji demo tytułów AAA.

Nie będę nie kupował gry dlatego że nie jest wybitna i super dopracowana, ME:A jest co najmniej 7/10 a dodatkowo uwielbiam takie klimaty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2017, 14:36 
 
Ale kurwa marudzenie, co z tego ze jebie inkywizycja?, to byla udana gra przeciez. To Bioware, dodajcie jeszcze zeby sie nie schylac jak gracie male bo zostaniecie wybolcowani w dupe


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2017, 14:39 
 
Dziwne ze wszyscy w kołko wałkują animacje jakie sa złe, a nikt nie pisnie slowa, ze zjebany klimat/setting/combat/enviro.

Przy tak duzej grze jaka jest MAE jestem w stanie zaakceptowac, ze nie wszystko jest top notch. To nie jest Star Citizen, ktory nie wiadomo czy wyjdzie :lol:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 18 mar 2017, 14:42 
 
iniside napisał(a):
Dziwne ze wszyscy w kołko wałkują animacje jakie sa złe, a nikt nie pisnie slowa, ze zjebany klimat/setting/combat/enviro.

Przy tak duzej grze jaka jest MAE jestem w stanie zaakceptowac, ze nie wszystko jest top notch. To nie jest Star Citizen, ktory nie wiadomo czy wyjdzie :lol:


Otóż to.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2017, 14:48 
 
Combat jest akurat fajny :) Na pewno jeden z jasniejszych punktow gry.


Ostatnio edytowano 18 mar 2017, 14:50 przez raggnarok, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2017, 14:48 
 
Ja mam pytanie związane z główną osią fabularną:

Czy w grze trzeba się przekopywać przez tony gówna, żeby nafarmić X ilość punkcików do odblokowania kolejnego questa jak w Inkwizycji czy jest to dostępne jak w normalnych grach komputerowych?

Chociaż po trialu nie wiadomo, czy można to stwierdzić.

Aldatha napisał(a):
Ale kurwa marudzenie, co z tego ze jebie inkywizycja?, to byla udana gra przeciez. To Bioware, dodajcie jeszcze zeby sie nie schylac jak gracie male bo zostaniecie wybolcowani w dupe


Jedyne co było udane w Inkwizycji to Solas i design graficzny lokacji imo. Tyle w sumie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 18 mar 2017, 14:50 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2017, 14:50 
 
Razoth napisał(a):
Ja mam pytanie związane z główną osią fabularną:

Czy w grze trzeba się przekopywać przez tony gówna, żeby nafarmić X ilość punkcików do odblokowania kolejnego questa jak w Inkwizycji czy jest to dostępne jak w normalnych grach komputerowych?


Nie trzeba :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2017, 14:51 
 
A to się chwali.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2017, 15:15 
 
@ragna Gdzie twoją recenzję będzie można przeczytać/zobaczyć?


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2017, 15:19 
 
Nawet nie wiem kiedy te 10h minęło, jak siadłem wczoraj o 21 to tak do 3 nakurwiałem. Zwiedziałem każdy kąt na Nexusie i Tempest, wszystko czytam i czym prędzej na Eos pognałem.
Feeling zwiedzania i odkrywania co się nawyrabiało na tej planecie jest świetny.

Combat bardzo dobry, a i crafting daje radę, dużo schematów i broni i o to chodzi, tak samo z wyborem skilli. Można natknąć się na takie smaczki jak postacie z pierwszej trylogii ME (Liara). Fabuła daje radę, jakiś tam twist jest - chyba mamy przejebane u jednego aliena (potrzebuje coś co tylko my mamy), ale już bez spoilerów ;)
Widać też, że nie jesteśmy do końca zwykłymi Pionierami. Jakieś schizy, dźwięki, boost postaci( tu akurat wyjaśniono ocb z Profilami), błądzenie myślami głównego bohatera jest.

Zadań jak na początek już mam ok. 10. Misja z zabójstwem dobrze poprowadzona, aczkolwiek myśłałem, że na statku śledztwo się skończy, a tu niespodzianka :).

Najgorsza część to oczywiście animacje postaci, ale jebie mnie to.

Czekam na premierę.

Ps. Gdyby nie ta cena to może zabol by tyle nie płakał, ale się nie dziwię, że za 200 zł ludzie chcą mieć grę na wysokim poziomie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1050, 1051, 1052, 1053, 1054, 1055, 1056 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.