mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1061, 1062, 1063, 1064, 1065, 1066, 1067 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 29 mar 2017, 20:13 
 
Deshroom napisał(a):
ktoś mu się włamał na konto i takie cuda robi. konto bankowe też sobie zmienił pewnie.


Tak ale jest wiecej osob z takimi aukcjami i zawsze cena 999,99 :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 mar 2017, 20:22 
 
Może nieuczciwa konkurencja?:P

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 mar 2017, 21:08 
 
cuda jakieś.
Imho to nie pralnia - zbyt duże rozdrobnienie kupujących, licząca się kwota i musisz mieć setki pomagierów.

*

Posty: 65
Dołączył(a): 24.02.2014
Offline
PostNapisane: 30 mar 2017, 01:47 
 
tiomor napisał(a):
Ale oni to w tej cenie sprzedają:
http://allegro.pl/show_user.php?uid=44698470

Poklikajcie w aukcje ;)



ludzie kupuja gry po tysiac zlotych, wiec widac ta bida z nedza to nie w polsce :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2017, 06:39 
 
Farin666 napisał(a):
Mały offtop:

http://allegro.pl/listing/user/listing. ... 70&order=p

Może mi ktoś wytłumaczyc o co tu chodzi? Jakaś dziwna pralnia kasy czy wtf?

Żadna pralnia.
Cebulandia wystawia tanie klucze. Jak się skończą to zmieniają cenę na zaporową, bo... zdjęcie i ponowne wystawienie oferty kosztuje chyba złotówkę. Taka modyfikacja nie kosztuje. Do tego działają jakieś gotowe skrypty łączące się z API.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 mar 2017, 06:45 
 
to wszystkie na raz sie skonczyly?

Moze to taki allegrowski "holiday mode". Alda pojechal na Fuerte akurat...

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 30 mar 2017, 21:28 
 
Ok w końcu skończyłem Andromedę. I muszę powiedzieć, że przez te 80 godzin bawiłem się wybornie. Ale mam pewne zastrzeżenia i trochę lepiej rozumiem krytykę gry, chociaż nie koniecznie się z nią zgadzam.

Nazywanie tej gry Mass Effect Inkwizycja to ogromny błąd. Ta gra to nie Inkwizycja w kosmosie, nie jest to też Mass Effect (oprócz końcówki, która jest tak Mass Effectowa jak można sobie tylko wyobrazić, w dobrym sensie). Ta gra powinna się nazywać The Elder Scrolls Andromeda, srsly. I nie dlatego, że ma słaby wątek główny, tylko dlatego że jest on spychany tonami pobocznych questów lepszych lub gorszych na drugi plan. W oryginalnej trylogii Mass Effect wszystkie questy poboczne koncentrowały się wokół głównego wątku fabularnego. Historię którą twórcy chcieli przekazać na danym obszarze poznawało się poprzez questy główne i to one były motorem napędowym tych gier. W Andromedzie motorem napędowym jest eksploracja i szukanie nowego domu, co przez większość czasu nie ma powiązania z wątkiem głównym. Uważam że właśnie to rozwarstwienie jest największym problemem Andromedy, które trochę odbiera jej Mass Effectowego feelingu. Poza tym, główny wątek, chociaż zdecydowanie ciekawy i mający duży potencjał (większy niż w oryginalnej trylogii imho) został potraktowany po macoszemu, jest on zdecydowanie za krótki, a robiąc go ma się wrażenie że jest się trochę odczepionym od tego co robimy na planetach w trakcie eksploracji. Do tego dochodzą różnej maści bugi kwestii mówionych, które często odpalają się w nie tym momencie co trzeba, albo odpalają się mimo skończonego związanych z nimi zadań. Voice acting w wielu kwestiach jest drewniany, a o animacjach już nie wspominam.

Jak wyżej wspominałem, mimo tych wszystkich baboli ta gra nadal sprawia wiele frajdy, wygląda wprost fenomenalnie, ma wiele plusów które sprawiają że jest to gra warta przejścia i sprawiająca wiele frajdy. Ale w tym Mass Effekcie brakuje Mass Effekta :(


_________________
steam: Deathel

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 30 mar 2017, 21:39 
 
Nie jestem pewien czy Elder Scrolls dzisiaj miałby łatwe życie w internetach. Tzn. podejrzewam, że byłaby kolejna gównoburza. Wymagania co do animacji, dialogów, story, jakości questów, itp wzrosła mocno w AAA grach które same siebie nazywają RPG-ami. Inna sprawa, że wystarczy nazwać ją open world action game/whatever zamiast RPG-iem i już gra gitara (jak np. w Horizon Zero Dawn)
Tzn. co oczywiście nie przeszkodziłoby kolejnemu ES sprzedać się w wielkim nakładzie, takiej marki udupić szybko się nie da :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2017, 21:49 
 
sula napisał(a):
Nie jestem pewien czy Elder Scrolls dzisiaj miałby łatwe życie w internetach.


Nie miałby i sprzedałby się fenomenalnie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 mar 2017, 22:26 
 
Kupowałbym w ciemno.

Trailer Destiny 2!
https://www.youtube.com/watch?v=ZJLAJVmggt0

Czerstwy jak Deadpool, ale fajny.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 31 mar 2017, 08:36 
 
sula napisał(a):
Nie jestem pewien czy Elder Scrolls dzisiaj miałby łatwe życie w internetach. Tzn. podejrzewam, że byłaby kolejna gównoburza. Wymagania co do animacji, dialogów, story, jakości questów, itp wzrosła mocno w AAA grach które same siebie nazywają RPG-ami. Inna sprawa, że wystarczy nazwać ją open world action game/whatever zamiast RPG-iem i już gra gitara (jak np. w Horizon Zero Dawn)
Tzn. co oczywiście nie przeszkodziłoby kolejnemu ES sprzedać się w wielkim nakładzie, takiej marki udupić szybko się nie da :wink:


Animacje byly do dupy, np. juz w momencie premiery Skyrim. Tylko w tej grze to tak nie przeszkadza, bo nie ma tylu cut-scenek. Dodatkowo czesto ludzie graja w fpp (przypomnijcie sobie gownoburze, jaka sie rozpetala, kiedy okazalo sie, ze nie ma fpp w ESO). Generalnie jesli chodzi o serie ES, to imo ludzie oczekuja duzego, otwartego swiata. Dialogi, story schodza na drugi plan. To nie Wiedzmin:)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2017, 09:24 
 
tiomor napisał(a):
Kupowałbym w ciemno.

Trailer Destiny 2!
https://www.youtube.com/watch?v=ZJLAJVmggt0

Czerstwy jak Deadpool, ale fajny.


No trailer takie se bym powiedział. Jedyne co jest w nim ciekawe to zdroworozsądkowe podejście. Jedni chcą ciekawego story etc a drudzy po prostu lootu ;). Spodziewałem się mocnego wejścia jak w TTK. Na gameplay musimy poczekać do 18 maja. Wtedy też pewnie powiedzą kiedy startuje beta. Jestem bardzo ciekaw jak duże zmiany wprowadzą w samej rozgrywce. W końcu nie mamy wersji na stare konsole więc mogą poszaleć.

Cross playa na bank nie będzie. Jestem ciekaw czy jacyś gracze przerzucą się z wersji ps4 na PC. Ja raczej PC bo strzelanie na PC>>>konsole. Z drugiej strony playerbase na ps4 może być sporo większy.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 31 mar 2017, 09:44 
 
No cóż, na przykładzie własnego podwórka - trzech kumpli co grało na PS4 już powiedziało, że to pierdoli i bierze na PC :D

Czekam jeszcze na zapowiedz Division 2 na 2018 rok :P

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 31 mar 2017, 10:29 
 
tiomor napisał(a):
No cóż, na przykładzie własnego podwórka - trzech kumpli co grało na PS4 już powiedziało, że to pierdoli i bierze na PC :D

Czekam jeszcze na zapowiedz Division 2 na 2018 rok :P


Gdzie jest jakies potwierdzenie Destiny 2 na PC?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 31 mar 2017, 10:42 
 
chociazby tu: https://www.destinythegame.com/buy
step 2: Select platform -> PC


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 31 mar 2017, 11:11 
 
Pytanie czy to nie będzie jakiś exclusive dla Microsoft Store :C

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2017, 11:15 
 
Nie będzie bo już widziałem pudełko z okładką PC


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 31 mar 2017, 11:27 
 
Jakby nie patrzeć to też PC :D

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 31 mar 2017, 15:26 
 
candidoser napisał(a):
sula napisał(a):
Nie jestem pewien czy Elder Scrolls dzisiaj miałby łatwe życie w internetach. Tzn. podejrzewam, że byłaby kolejna gównoburza. Wymagania co do animacji, dialogów, story, jakości questów, itp wzrosła mocno w AAA grach które same siebie nazywają RPG-ami. Inna sprawa, że wystarczy nazwać ją open world action game/whatever zamiast RPG-iem i już gra gitara (jak np. w Horizon Zero Dawn)
Tzn. co oczywiście nie przeszkodziłoby kolejnemu ES sprzedać się w wielkim nakładzie, takiej marki udupić szybko się nie da :wink:


Animacje byly do dupy, np. juz w momencie premiery Skyrim. Tylko w tej grze to tak nie przeszkadza, bo nie ma tylu cut-scenek. Dodatkowo czesto ludzie graja w fpp (przypomnijcie sobie gownoburze, jaka sie rozpetala, kiedy okazalo sie, ze nie ma fpp w ESO). Generalnie jesli chodzi o serie ES, to imo ludzie oczekuja duzego, otwartego swiata. Dialogi, story schodza na drugi plan. To nie Wiedzmin:)

Racja, ale już przy Fallout 4 była gównoburza. Sam otwarty świat i modowania przyciągną miliony i sprzeda się fenomenalnie, ale jeżeli to miałby być Skyrim z lepszą grafiką tylko to powszechnego zachwytu już nie będzie.
Oczekiwania rosną i, żeby znowu były wszędobylskie ochy i achy, to coś by musieli dać więcej. I to nie budowanie bazy :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2017, 17:06 
 
tiomor napisał(a):
Pytanie czy to nie będzie jakiś exclusive dla Microsoft Store :C


Lol, ty tak powaznie? :lol:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1061, 1062, 1063, 1064, 1065, 1066, 1067 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.