mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1090, 1091, 1092, 1093, 1094, 1095, 1096 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2017, 10:02 
 
yabaddi napisał(a):
Ten dodatek do Xcoma 2 zapowiada się mega zacnie: http://www.pcgamer.com/12-new-things-in ... he-chosen/

Już się nie mogę doczekać :D


DLC za 100~zł? Ładnie ich pogrzało.

Coś się zmieniło od czasu premiery w XCOM 2, jeżeli chodzi o trafianie w przeciwników schowanych za ścianami i vice versa? Bo okropnie mnie to wkurwiało, kiedy pociski przelatywały przez jakąś osłonę i trafiały moje postacie. Albo stawanie koło przeciwnika, gdzie nagle żołnierz oddawał strzały w kosmos (95% celności).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 13 lip 2017, 10:32 
 
Kaban napisał(a):
yabaddi napisał(a):
Ten dodatek do Xcoma 2 zapowiada się mega zacnie: http://www.pcgamer.com/12-new-things-in ... he-chosen/

Już się nie mogę doczekać :D


DLC za 100~zł? Ładnie ich pogrzało.

Wszystko zależy od ilości i jakości contentu. Jak będzie duży (de-facto będzie dodatkiem) to czemu nie?

Dodatki kiedyś były w cenie podstawowej gry.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 13 lip 2017, 11:41 
 
Dokładnie jak pisze sula, to nie jest typowe dlc wprowadzające błyszczące gówno tylko pełny dodatek (dlatego wklejałem ten link wyżej, w 12 punktach podali co w nim się znajdzie).

Poza tym ta cena spadnie na bank. Już dziś w przedsprzedaży można dostać na greenmangaming z 20% upustem za jakieś 26 funtów, a im bliżej premiery tym będzie taniej. Mi się nie spieszy, jak wyjdzie i nie będzie baboli to zerknę na kinguina i pewnie będzie już <100 zł ;)


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 10:01 
 
zaboleq napisał(a):
Ale czym wy się podniecacie? Będzie jedna open world mapa z hubem na 50 graczy i party 4 osobowe. Mapa nie wiadomo tak naprawdę jak duża i co dokładnie z zawartością. Poza tym to animacje z dupy troche(kiepska płynność), kamera również nigdy mi nie pasował do tego dynamicznego gameplayu. Zobaczymy jaki poziom będzie to prezentowało na premierę. Po tym dodatku gra może zbliży się do tego co prezentowało pierwsze destiny.

Nie wiem po co oni się pchają na wojnę z D2 i Anthem. Gra ma dość specyficzny setting i nie każdemu on pasi. Jest F2P i tym przyciąga ludzi ale to raczej gimbaza niż poważny gracz.

Żeby nie było grałem w WF sporo po premierze i ostatnio nawet wróciłem na kilka godzin ale ta gra jest po prostu nijaka. Nie ten poziom wykończenia produkcji. Gra ma mnóstwo nijakiego contentu i jest po prostu przeciętna. Brakuje jej jakiegoś solidnego jębniecia. Nie ma momentów gdzie przechodzą ciary po plecach jak np bywało w Destiny.

Mapa 3x3km. Taki standard. Jak na pierwsza mape to ok. Zawrtosc pewnie taka jak w calym Warframe. Bicie mobow, zeby miec loot. Jak ktos oczekuje czegos wiecej, to nie wiem po co w ogole odpala te gre (albo inne shooter lootery).

Oni sie nie pchaja na wojne z Destiny 2 i Anthem. Jesli sprowadzimy wszystkie gry to core loopa, to D2 i Anthem nie sa absolutnie zadnym zagrozniem dla Warframe. WF doprowadzil farmienie itemkow i gameplay wokol tego do perfekcji, ktore te dwie gry nigdy nie doscigna, bo po prostu nie maja ani na to czasu ani nie sa nawet pod to zdesignowane.
WF ma jedne konkretny focus. Farme itemow, zeby moc farmic lepsze itemy, zeby farmic itemy w ktorych sie lepiej wyglada i farmic wiecej itemow.

Destiny tez ma nijaki konktent ktory w gruncie rzeczy sprowdz sie do farmy itamzow. Anthem nie bedzie pod tym wzgledem lepszy.
W Warframe itemy farmi sie przyjemnie, bo gameplay jest dopracowany. Czy Anthem, tez bedzie mial przyjemna farme itemow ? Jesli nie, to nie jest to konkurencja dla WF ani target WF.


Ja czekam, na ten dodatek. To jest ostatnia rzecz ktorej brakowalo WF i to raczej dlatego, ze wczesniej nie mieli na to srodkow, niz dlatego, ze niechcieli tego zrobic.
Jak pomysl wypali, to kolejne mapy maja byc wieksze i bedzie ich wiecej.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 11:56 
 
Cytuj:
Zawrtosc pewnie taka jak w calym Warframe. Bicie mobow, zeby miec loot. Jak ktos oczekuje czegos wiecej, to nie wiem po co w ogole odpala te gre (albo inne shooter lootery).


Zgadza sie.

Co prawda jest lore, questy fabularne, progresja postaci i broni, to w Warframe przede wszystkim chodzi o to samo co w takim Diablo - farma zeby lepiej farmic.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 13:17 
 
i niech dodadza open mape z pvp i bedzie sie mozna pobawic :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 13:28 
 
Nie będzie można. To by było fatalne.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 14:11 
 
Piszpan napisał(a):
i niech dodadza open mape z pvp i bedzie sie mozna pobawic :)


Nie w okół pvp świat się kręci :wink:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 19:01 
 
No jeśli kogoś bawi farma itemków tak po prostu to pewnie nawet znajdzie się niejeden azjatycki tytuł gdzie farmy jest jeszcze więcej. Farmić itemy po to aby farmić jeszcze szybciej to może było zabawne 10 lat temu. Dzisiaj imo potrzeba czegoś więcej aby przykuć gracza na dłużej. Jak jest dobra oprawa, muza, ciekawa fabuła, fajne PvP i klimat wylewa się z ekranu to cóż, gracze sami przychodzą. Większość ludzi których znam, pograło w WF może 5-6h. Oczywiście znajdą się ludzie co mają pewnie z 500-1000h na liczniku ale to samo można powiedzieć o Destiny czy nawet D3.

D2 to będzie Destiny jakie powinniśmy dostać od samego początku. Mnie wkurwiały wszechobecne loadingi (jebane latanie na orbitę) i kiepskie początkowe dodatki. Teraz wszystko zapowiada się o wiele lepiej. Beta na PS4 za 4 dni to zobaczymy jak się bedzie grało. Ostatecznie pewnie wybiorę PC w zależności od populacji graczy.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 19:13 
 
Na PS4 na pewno będzie więcej niż na PC. Wiesz, jakby nie patrzeć gier z pvp trochę jest na rynku, gry z fajnym co-op już nie bardzo.



Edit:
Z innej beczki. Czy ktoś interesował się grą (bądź nawet grał w jakaś betę) Fortnite?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 08:39 
 
Ja planuje to kupić ze znajmomymi, ale niech spierdalają z 39.99 za Early Access. W tej cenie to już wolałbym Escape from Tarkov wziąć ;d

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 09:01 
 
tiomor napisał(a):
Ja planuje to kupić ze znajmomymi, ale niech spierdalają z 39.99 za Early Access. W tej cenie to już wolałbym Escape from Tarkov wziąć ;d


W sumie to nie tak, bo kupujesz 8 bohaterów i inne dodatki. Tak czy siak, żeby odblokować tych bohaterów będziesz musiał wydać kasę, bo wątpię, że będzie inna forma. Ja się zastanawiam, i nie wiem czy wersja PC czy PS4. Co do EA trochę przekonuje właśnie to, że wychodzi też na PS4 a to oznacza, że to już nie jest tam jakieś wczesne ea. Sony jest pod tym względem restrykcyjne (na przykładzie chociażby Ark). A dla mnie ten Escape jest obecnie na takim samym poziomie, co Survarium...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 09:56 
 
Ale ten EA do Fortnite za 39 nie ma bohaterów ?


_________________
Turbot

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 10:23 
 
Turbot napisał(a):
Ale ten EA do Fortnite za 39 nie ma bohaterów ?


Lol, rzeczywiście. Deluxe na PS4 kosztuje 185 zł, to już lepiej się opłaca. No ale wersję pudełkową dostaniesz za 160 zł i ona ma bohaterów.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 11:53 
 
ja pierdole zabol czepiasz sie ze w hns tylko shooterze jest zbeiranie itemow. ta ludzi bawi zbeiranie itemow w d3 poe i masie innych gier. wf pamietam bylo fajne ale szybko sie nudzilo, chociaz i tak mneij niz takie d3. open mapa zawsze bedzie fajniejsza niz 10 korytarzy czy 5 platform a mapa 3x3km to sporo.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 12:38 
 
TobiAlex napisał(a):
tiomor napisał(a):
A dla mnie ten Escape jest obecnie na takim samym poziomie, co Survarium...


Ale grałeś, czy po prostu tak sądzisz? Bo wsród ludzi, którzy grają przeważa jednak spust. ;p

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 12:50 
 
tiomor napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
tiomor napisał(a):
A dla mnie ten Escape jest obecnie na takim samym poziomie, co Survarium...


Ale grałeś, czy po prostu tak sądzisz? Bo wsród ludzi, którzy grają przeważa jednak spust. ;p


Potym co widziałem do tej pory, przeważnie to się na budowie splów spuszczają :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 13:46 
 
Nie wiem w ktory temat wrzucic, dla zainteresowanych - early access beta (wtf) Destiny 2 dla PS startuje dzisiaj o 19.

Nie napisalem tytułu...


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started


Ostatnio edytowano 18 lip 2017, 14:07 przez Pwael, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 13:49 
 
PS?

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 14:06 
 
poly station


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1090, 1091, 1092, 1093, 1094, 1095, 1096 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.