mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1027, 1028, 1029, 1030, 1031, 1032, 1033 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2017, 09:33 
 
Deshroom napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Obsidian robi tylko rpgi ;).

Mam nadzieję bo zalę się, jako fan serii pominąłem czwórkę...

Jeszcze ta super decyzja że nie będzie już właściwie Deus Ex... Chyba najlepsza gra w ubiegłym roku dla mnie. Bardziej mi się podobała od Dishonored 2.

Czekam na Techland z Dying light 2.


Nowy deus w porównaniu do starego jest po prostu słaby. Albo inaczej - zbyt małó różnić, fabuła zbyt miałka no i ta Praga...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2017, 09:48 
 
Był słaby w porównaniu do poprzednich i nie było bosów ale mechanika z hackowaniem bardzo mi się podobała - grałem na najwyższym poziomie trudności.


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 31 sty 2017, 09:56 
 
Perrin napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Obsidian robi tylko rpgi ;).


Np. Armored Warfare ;P


Na upartego masz elementy rpga ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2017, 13:56 
 
zaboleq napisał(a):
Na E3 ma zostać zapowiedziany Fallout: New Vegas 2. Pracuje nad nim Obisidian.
Jestem posrany ze szczęścia.


Widzialem wczoraj te plote. Imho news wyssany z palca i typowy clickbait, na ktory sie nabrales :) Serwis powoluje sie na swoje tajemnicze zrodla (brednie, tym bardziej, ze pisze to jakis kompletnie nieznany portal), a jakby tego bylo malo powoluje sie w tej plotce na obrazek, ktorym Obsidian zapowiadal... Pillars of Eternity 2. LOL. To sa typowe artkuly liczace na clicki z googla nie majace nic wspolnego z rzeczywistoscia.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2017, 16:07 
 
tiomor napisał(a):
Denuvo dla RE7 po 5 dniach jest już złamane.

Jakby kogoś to interesowało :P


akurat kupiłem w premierę i mam cebulowy ból dupy T_T

gra świetna, choć trochę krótka, dzisiaj 3 DLC wyszły, ale to już poczekam aż crackną...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2017, 18:05 
 
raggnarok napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Na E3 ma zostać zapowiedziany Fallout: New Vegas 2. Pracuje nad nim Obisidian.
Jestem posrany ze szczęścia.


Widzialem wczoraj te plote. Imho news wyssany z palca i typowy clickbait, na ktory sie nabrales :) Serwis powoluje sie na swoje tajemnicze zrodla (brednie, tym bardziej, ze pisze to jakis kompletnie nieznany portal), a jakby tego bylo malo powoluje sie w tej plotce na obrazek, ktorym Obsidian zapowiadal... Pillars of Eternity 2. LOL. To sa typowe artkuly liczace na clicki z googla nie majace nic wspolnego z rzeczywistoscia.


Raczej nie plota bo wyszła od kogoś kto już kilka takich plot puścił i wszystkie się sprawdziły. Okaże się za jakiś czas czy to clickbait.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2017, 18:19 
 
zaboleq napisał(a):
raggnarok napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Na E3 ma zostać zapowiedziany Fallout: New Vegas 2. Pracuje nad nim Obisidian.
Jestem posrany ze szczęścia.


Widzialem wczoraj te plote. Imho news wyssany z palca i typowy clickbait, na ktory sie nabrales :) Serwis powoluje sie na swoje tajemnicze zrodla (brednie, tym bardziej, ze pisze to jakis kompletnie nieznany portal), a jakby tego bylo malo powoluje sie w tej plotce na obrazek, ktorym Obsidian zapowiadal... Pillars of Eternity 2. LOL. To sa typowe artkuly liczace na clicki z googla nie majace nic wspolnego z rzeczywistoscia.


Raczej nie plota bo wyszła od kogoś kto już kilka takich plot puścił i wszystkie się sprawdziły. Okaże się za jakiś czas czy to clickbait.


A czytales cos poza tytulem tego ich newsa? :) Sprawdz ich te wczesniejsze przecieki na ktore sie niby powoluja, LOL. Pierwszy to nie ich informacja, a shinobiego, czyli gowno a nie ich zrodlo, a drugi (ten odnosnie RDR2) ma same nieprawdziwe informacje (tytul dwojki, info o RDR HD), haha. Widac jak ludzie uzywaja rozumu czytajac takie newsy - zobacza jakis wyczekiwany tytul, majtki zmoczone, mozg wylaczony :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2017, 18:23 
 
Cytuj:
Hitman, choć wydawany w odcinkach, jest już dostępny w całości i od dziś można kupić pełny sezon na fizycznym nośniku. Taka "premiera po premierze" przyniosła nowy zwiastun.
Hitman jest już w całości po prawie roku od wydania pierwszego odcinka w marcu 2016 roku. Przez długie miesiące dostawaliśmy kolejne rozległe plansze, na których Agent 47 nie tylko wykonywał swoje zlecenia w misjach fabularnych, ale również wiele zadań pobocznych, w tym ograniczono czasowe Niechwytne cele oraz wymuszające kreatywność Eskalacje.
Nasza recenzja gry Hitman
Hitman trafił dziś do pudełka w swojej pełnej wersji w steelbooku, którą zawiera:
prolog,
pdcinek 1: Paryż,
odcinek 2: Sapienza,
odcinek 3: Marrakesz,
odcinek 4: Bangkok,
odcinek 5: Kolorado,
odcinek 6: Hokkaido,
trzy dodatkowe misje ("The Icon", "A House Built on Sand", "Landslide"),
filmiki zakulisowe z tworzenia gry,
ścieżkę dźwiękową,
paczkę "Requiem Blood Money" (biały garnitur i wyjątkowy sprzęt).


_________________
psn

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2017, 20:04 
 
Deshroom napisał(a):
Cytuj:
Hitman, choć wydawany w odcinkach, jest już dostępny w całości i od dziś można kupić pełny sezon na fizycznym nośniku. Taka "premiera po premierze" przyniosła nowy zwiastun.
Hitman jest już w całości po prawie roku od wydania pierwszego odcinka w marcu 2016 roku. Przez długie miesiące dostawaliśmy kolejne rozległe plansze, na których Agent 47 nie tylko wykonywał swoje zlecenia w misjach fabularnych, ale również wiele zadań pobocznych, w tym ograniczono czasowe Niechwytne cele oraz wymuszające kreatywność Eskalacje.
Nasza recenzja gry Hitman
Hitman trafił dziś do pudełka w swojej pełnej wersji w steelbooku, którą zawiera:
prolog,
pdcinek 1: Paryż,
odcinek 2: Sapienza,
odcinek 3: Marrakesz,
odcinek 4: Bangkok,
odcinek 5: Kolorado,
odcinek 6: Hokkaido,
trzy dodatkowe misje ("The Icon", "A House Built on Sand", "Landslide"),
filmiki zakulisowe z tworzenia gry,
ścieżkę dźwiękową,
paczkę "Requiem Blood Money" (biały garnitur i wyjątkowy sprzęt).


A na święta cyfrę można było wyrwać za 60 zł...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 31 sty 2017, 22:10 
 
Cholera. Pograłbym w coś podobnego do BattleForge. :/


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2017, 18:22 
 
Powysyłali już zaproszenia do bety Ghost Recona. Jutro się zaczyna. Aż jestem ciekaw co z tego wyniknie. Licze po cichu na połączenie GTA5 z Division ale tak w stronę GTA.


_________________
Turbot

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2017, 18:29 
 
pieniek82 napisał(a):
Powysyłali już zaproszenia do bety Ghost Recona. Jutro się zaczyna. Aż jestem ciekaw co z tego wyniknie. Licze po cichu na połączenie GTA5 z Division ale tak w stronę GTA.


Jak do For Honor wciskali gdzie się da i komu się da, tak tam, gdzie bym chciał (GR) pewnie się nie dostanę. Co do gry to na The Division raczej nie mam co tam liczyć (chyba, że loot, system poruszania się itp.), bo wątpię, że będą tam jakieś huby dla graczy.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 1 lut 2017, 18:34 
 
pieniek82 napisał(a):
Powysyłali już zaproszenia do bety Ghost Recona. Jutro się zaczyna. Aż jestem ciekaw co z tego wyniknie. Licze po cichu na połączenie GTA5 z Division ale tak w stronę GTA.


Mam szczerą nadzieję, że jedyny związek z Division to tpp. Division było fajne, ale po Ghost Recon oczekuje sporego realizmu. Nie mówię o poziomie Army oczywiście, ale czegoś duuuuuuuużo wyżej niż gta czy The Division ;p

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 lut 2017, 18:47 
 
Jeśli nie będzie można wybrać frakcji: Kartel to geje z ubisoftu mogą spadać na drzewo.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2017, 20:07 
 
tiomor napisał(a):
pieniek82 napisał(a):
Powysyłali już zaproszenia do bety Ghost Recona. Jutro się zaczyna. Aż jestem ciekaw co z tego wyniknie. Licze po cichu na połączenie GTA5 z Division ale tak w stronę GTA.


Mam szczerą nadzieję, że jedyny związek z Division to tpp. Division było fajne, ale po Ghost Recon oczekuje sporego realizmu. Nie mówię o poziomie Army oczywiście, ale czegoś duuuuuuuużo wyżej niż gta czy The Division ;p


To sie pewnie srogo rozczarujesz. To Ubisoft, to gra AAA, nie oczekuj jakiejs semi-symulacji, to po prostu strzelanka TPP w otwartym swiecie z duzym naciskiem na co-op i tyle. Wymienianie tej gry w jednym zdaniu z ARMA to nieporozumienie :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2017, 20:59 
 
Niah napisał(a):
Jeśli nie będzie można wybrać frakcji: Kartel to geje z ubisoftu mogą spadać na drzewo.


Widać niahu że nie grałeś w żadną część z serii Ghostrecon.


_________________
Turbot

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 lut 2017, 21:02 
 
I jestem z tego dumny. Większość gier AAA jest w chuj miałkie.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2017, 00:06 
 
Sniper Ghost Warrior 3 - wrażenia po 30 minutach gry:

1. #optymalizacjanikogo
Tak, wiem co to za wersja gry, ale wiem też dwie rzeczy - CI nigdy nie ogarnęło CryEngine i niestety tych rzeczy nie ogarnie nawet do premiery. Graficznie jest lepiej niż w dwójce, ale to nadal nie jest nic, co by przy przykładaniu lunety do oka powodowało spadek fps z 60 do 30. Takich bolączek jest więcej, niestety.
2. Feeling ze strzelania itp. - mega zajebisty
3. #jakzrzynać
Takiej zrzynki różnych elementów gier nie widziałem NIGDY! NIGDY!!! Parkour - ŻYWCEM wzięty z Dying Light! Chowanie się np. w szafach - ŻYWCEM wzięty z Alien Isolation. Pojazdy i ich prowadzenie - ŻYWCEM wzięte z Far Cry 3/4. Zresztą generalnie cała gra to jakieś 70% Far Cry 3/4.
I o ile ostatnie bety w jakie grałem np. For Honor, to były bety, o tyle SGW3 to alfa. Dawno nie zaliczyłem tyle crashy do pulpitu (i to w przeciągu 30 minut!).
Jak cena spadnie do 40 zł to kupię :lol:

Idę obczaić Ghost Recona.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2017, 00:32 
 
No ogólnie widać po tym Sniperze że CI Games trzyma poziom ;).
Graficznie szału nie ma, działa płynie ale co z tego jak UI nie działa...

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2017, 01:22 
 
Ghost Recon Wildlands - pierwsze 30 minut... nie mam żadnych zastrzeżeń :lol: Ależ to kurwa wygląda w full hd, wszystko na ultra. Aczkolwiek na moim sprzęcie (i56600k, gtx1060 podkręcony, 16gb ram) mam jakieś 40fps, więc zablokowałem licznik na 30. Jakby ktoś się orientował, który parametr jest tak mocno fps'ożerny to z góry dzięki za info. Grę kupuję na premierę :] No dobra, mam jedno zastrzeżenie - system chowania się za osłonami bardziej podobał mi się w The Division. A pisałem już... ależ to kurwa wygląda :lol: ?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1027, 1028, 1029, 1030, 1031, 1032, 1033 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.