mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1062, 1063, 1064, 1065, 1066, 1067, 1068 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2017, 17:52 
 
Destiny 2 8 września, również na PC

http://www.gram.pl/news/2017/03/30/dest ... anej.shtml


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 31 mar 2017, 18:54 
 
raggnarok napisał(a):
tiomor napisał(a):
Pytanie czy to nie będzie jakiś exclusive dla Microsoft Store :C


Lol, ty tak powaznie? :lol:


W MS Store jest preorder już :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 mar 2017, 20:29 
 
Na chwilę obecną Warframe przebija Destiny pod każdym względem.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2017, 20:42 
 
Senex napisał(a):
Na chwilę obecną Warframe przebija Destiny pod każdym względem.


To kompletnie rozne gry. Ty juz gadasz jak glupki z gry-online, ci to dla odmiany porownuja Destiny do Borderlands :lol: Destiny to mmo na mala skale, z pseudo otwartym swiatem. Warframe to glownie co-op na arenach. I sorry, ale feeling strzelania Destiny > Warframe. Swoja droga grales w Destiny? Z innej beczki to fajnie, ze wychodzi na PC, bo z sf to na tej platformie nie ma praktycznie nic.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2017, 20:56 
 
Nie zapominajmy, że Destiny było dostępne na stare konsole co mocno ograniczało możliwości Bungie. WF tylko PC i od jakiegoś czasu nowe konsole.
Ogólnie to te gry są dość różne i kładą aspekt na inne elementy ale co tam... Tobi dobrze gada.

Ogólnie to czym WD przebija Destiny? W Warframe jest po prostu wszystkiego więcej ale skala oraz jakość wykonania jest po prostu kiepska.
Destiny to MMOFPS a warcrafem to co-op gierka i nic ponad to. Mnóstwo contentu z czego część jest może ciekawa ale jakością wykonania nie powala. Z tych 1000 klas i miliona broni i tak większość to shit i zawsze jest coś "naj". PvP w WF jest chujowe na maxa i po prostu nie istnieje. W Destiny PvP jest mocnym aspektem gry. Jeśli zaś chodzi o PvE to cóż... Wiele planet ale żadna dupy nie kopie. Tak samo misje. Są i tyle. Nigdy losowo generowane lokacje nie będą tak dopracowane jak hand made content. Co prawda całego contentu nie zrobiłem ale jeśli chodzi o jakość PvE to warframe jest po prostu średniakiem. Nic przez pierwsze 40h nie oczarowało mnie do tego stopnia żebym grał dalej. Gra jest F2P więc zdobyłą swoją popularność wśród gimbazy. Początki mieli gorsze niż Destiny. Teraz to całkiem poprawna gra ale nic ponad to.

BTW
Szkoda, że D2 to nie prequel albo sequel który jednak idzie znacznie dalej w przyszłość, tak powiedzmy kilka tysięcy lat.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 mar 2017, 22:04 
 
Jak już wspomniałem WF przebija Destiny pod każdym względem. Wyjątkiem może być pvp ale WF nigdy nie kład nacisku na ten element. Po pierwsze movement i feeling walki. Ktoś upośledzony motorycznie wybierze Destiny. Parkour system w WF urywa dupę, dynamika jest niesamowita, trick shoty w slow mo, przyczepianie do ścian, slide'y. W Destiny co najwyżej możesz podskoczyć. Samą walka i misje możesz rozgrywać na wiele sposobów w zależności jaki loadout wybierzesz (frame, 2x broń strzelająca, broń melee, companiony). Każdy z tych elementów możesz customizować jak ci się żywnie podoba. Chcesz robić survi Lokim, z łukiem w stealthcie i sztyletami, proszę bardzo. Następne survi możesz robić Rhino z granatnikiem i dwuręcznym młotem który może wywołać kill chain reaction przy pierwszy killu. Mnóstwo frame'ów z unikalnymi skillami. Buildy do frame'ów robisz pod skill który preferujesz. Oprócz tych optymalnych masz fun buildy dające wiele radochy z rzezi. Bronie, wbrew temu co mówisz różnią się. Inaczej zbudujesz rakate cernos, a inaczej dreada. To samo z każdym rodzajem broni. Oprócz podstawowej różnicy może dodatkowo wrzucać mody, które jeszcze bardziej urozmaicą gameplay. Jak już jesteśmy przy broniach, to WF ma melee i companionów.
Do tego dużo tilesetów z których generowane są mapy i cały czas dochodzą nowe. Masz sporą różnorodność misji, która przy takiej customizacji zapewnia całą masę replayability. Masz Fashion Frame czyli kosmetyczną customizację twoich frame'ów. Ciekawe story, pomocne community, nie ma problemów z matchmaking'iem. Dodatki wychodzą za darmo, devsi słuchają community, gra jest cały czas rozwijana.

Dla osób upośledzonych motorycznie albo dla osób, które lubią być dymane przez devsów, Destiny będzie lepszym wyborem. Dla osób ceniących dynamiczny gameplay, duże replayability, olbrzymią customizację WF to właściwy wybór.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2017, 22:21 
 
Ta, stealth i luk szczegolnie w grupie. Powodzenia. Warframe mogloby byc po prostu rozbudowanym singleplayerem (musialem grac solo chcac bawic sie lukiem i w stealth). Warframe czy Ci sie to podoba czy nie, to rozbudowany i ulepszony Dark Sector. I sorry, ale elementy do generowania wcale nie sa az tak roznorodne a scbemat praktycznie ten sam - korytarz, arena, korytarz, arena...Spokojnie swego czase przegralem kilkaset godzin, zaczynajac jeszcze bodajze w beta 7. I do dzis od czasu do czasu sie loguje. Kiedys to byla nawet fajna gra, ale teraz jest co raz gorzej. Jak ktos chce grac co-op to wybierze Warframe, jak mtos chce sie bawic w mmo to wybierze Destiny. To rozne gry i maja roznych odbiorcow!


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 mar 2017, 22:41 
 
Chyba masz niewielkie pojęcie o grze jeżeli stealth Loki z łukiem uważasz za niegrywalny setup w grupie. Elementy generowane rzeczywiście po pewnym czasie się powtarzają ale to nie ma znaczenie bo tę powtarzalność niweluje dynamiczny, urozmaicony gameplay i replayability. I oczywiście w bardzo wygodny sposób pominąłeś elementy, które niszczą Destiny. Mam na myśli frame'y, broń, companiony i ich możliwość modowania, customizacji.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2017, 22:46 
 
Nic nie pominalem, bo tu kazdy wie jak takie rzeczy wygladaja w mmo (a Destiny nie jest tu zadnym wyjatkiem) a jak w grach singleplayer / co-op ( tu Warframe nie jest wyjatkiem). I jakos nie bawi mnie granie 30 postaciami, tylko jedna. Jak wyglada gra w grupie? Ano trojka pozostalych rozpierdoli wszystko i pobiegnie do przadu za nim Ty zdazysz naprezyc luk i przycelowac. Dlatego napisze jeszcze raz - to kompletnie inne gry.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 mar 2017, 22:57 
 
TobiAlex napisał(a):
Jak wyglada gra w grupie? Ano trojka pozostalych rozpierdoli wszystko i pobiegnie do przadu za nim Ty zdazysz naprezyc luk i przycelowac.

Skończ już bo nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2017, 23:10 
 
Senex napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Jak wyglada gra w grupie? Ano trojka pozostalych rozpierdoli wszystko i pobiegnie do przadu za nim Ty zdazysz naprezyc luk i przycelowac.

Skończ już bo nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz.


Tak tak... tak jak Ty o Destiny


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 mar 2017, 23:20 
 
TobiAlex napisał(a):
Senex napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Jak wyglada gra w grupie? Ano trojka pozostalych rozpierdoli wszystko i pobiegnie do przadu za nim Ty zdazysz naprezyc luk i przycelowac.

Skończ już bo nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz.


Tak tak... tak jak Ty o Destiny

Ja wymieniłem Ci czym WF deklasuje Destiny. Ty swojej wypowiedzi niczym nie poparłeś i na dodatek ośmieszyłeś się niewiedzą na temat WF. GG EZ!! :D


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2017, 23:26 
 
Senex napisał(a):
Ja wymieniłem Ci czym WF deklasuje Destiny. Ty swojej wypowiedzi niczym nie poparłeś i na dodatek ośmieszyłeś się niewiedzą na temat WF. GG EZ!! :D


LOL, jaką niewiedzą? Że grupa robi wszystko, aby jak najszybciej polecieć do przodu i skończyć mapę? Może w grze z przyjaciółmi to tak, można się pobawić w stealth, ale nie z pugami. A jak już miałbym grać z przyjaciółmi... to jest pełno fajniejszych gier do tego celu. I tak, napisałeś czym "deklasuje" Destiny mniej więcej na zasadzie czym kombajn deklasuje traktor, niby to i to ma 4 koła...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 mar 2017, 23:35 
 
TobiAlex napisał(a):
Senex napisał(a):
Ja wymieniłem Ci czym WF deklasuje Destiny. Ty swojej wypowiedzi niczym nie poparłeś i na dodatek ośmieszyłeś się niewiedzą na temat WF. GG EZ!! :D


LOL, jaką niewiedzą? Że grupa robi wszystko, aby jak najszybciej polecieć do przodu i skończyć mapę? Może w grze z przyjaciółmi to tak, można się pobawić w stealth, ale nie z pugami. A jak już miałbym grać z przyjaciółmi... to jest pełno fajniejszych gier do tego celu. I tak, napisałeś czym "deklasuje" Destiny mniej więcej na zasadzie czym kombajn deklasuje traktor, niby to i to ma 4 koła...

No cóż, nie wszystkie misje wymagają gnania do przodu. Zastanawiam się jak taki ekspert mógł o tym zapomnieć :roll: Srsly, STAHP!!


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2017, 00:09 
 
Zgadzam się z Tobim.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2017, 00:27 
 
Senex napisał(a):
No cóż, nie wszystkie misje wymagają gnania do przodu. Zastanawiam się jak taki ekspert mógł o tym zapomnieć :roll: Srsly, STAHP!!


Tak, zgadza się, ale pug inaczej nie gra. Jak napisałem, wśród przyjaciół może i coś z tego wyjdzie, ale nie w teamie, gdzie 3 pozostałych zapierdziela z karabinami i "byle do przodu", bo czeka następna misja. Zaznaczam, ja nie mam nic do Warframe, też się świetnie bawiłem. Ale porównywanie Destiny do Warframe jest tak samo głupie jak porównywanie Destiny do Borderlands (bo loot, LOL!).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2017, 07:45 
 
Jedyne co ma Warframe wspolnego z Destiny to zbieranie lootu.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2017, 11:09 
 
Na stronie Segi jest taki oto licznik:

http://www.sega.com/14111219


Ja wiem, że dzisiaj jest April Fools ale jak zrobią port jedynki (i może dwójki lol plox) na PC/nowsze konsole to padnę na glebę. :(


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2017, 11:40 
 
ale port czego?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2017, 11:47 
 
BAYONETTY KURWA.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1062, 1063, 1064, 1065, 1066, 1067, 1068 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.