mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1077, 1078, 1079, 1080, 1081, 1082, 1083 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2017, 21:47 
 
candidoser napisał(a):
To gra z rodowodem z konsoli, wiec dynamiki na poziomie Quake nie ma co sie spodziewac. Moze bedzie jakas klasa, ktora troche szybciej biega i to wszystko.
Jak dla mnie niech dadza wiekszy FOV, plus jakies sensowne spluwy, bo strzelanie przez 'pol godziny' do jednego mobka z jakiegos karabinku to srednio fajne.
FOV, dobra spluwa, k+m i moze cos z tego bedzie.

Nowy Doom to dla mnie najlepsza giera 2016.


Splów, przynajmniej w jedynce, jest tyle, że nie wiesz czym grać.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2017, 22:28 
 
tiomor napisał(a):
Grałem i dlatego kupie tą grę, żeby sobie popykać ze znajomymi.

ALE!

Ten gameplay jest tak bardzo chujowy, że wręcz zniechęca do zakupy gry. Serio, stoi typ, pojawia się kula strzela. Bez ruchu, czegokolwiek. JEJ! Zabił ich! Potem kolejna kula i znowu ta miodność wylewa się wręcz z ekranu, czyli stoi w miejscu i zabił. Potem jakieś drzwi... to samo.

Gdzieś tam jest odpalenie jakiegoś ulta czy coś, nie istotne, które i tak wygląda na takie 4/10.

Jakbym zrobił preorder i nie wiedział, czym jest Destiny to właśnie bym go anulował.


No gameplay z konsoli więc czego się spodziewałeś. Doom na konsoli też był mega chujowo wolny bo masz kurwa pada w ręcę. Poza tym, doom to nie mmo więc po chuja porównywać tą grę do dooma?

Z istotnych niusów. Grać na PC będziemy z poziomu Battle Neta :D. Spadłem kurwa z krzesła jak przez Video Michael Morhaime to ogłosił podczas prezentacji.

Będą klany, będzie loot, będzie PvP. W sumie gra poszła w stronę GW 2 jeśli chodzi o eksplorację więc mi to pasuje. Co więcej, żadnego kurwa przenoszenia się na orbite i z powrotem. Dzieki bogu, że olali x260 i ps3 bo to one były powodem tych ciągłych loadingow.

Wsparcie rozdzielczości 4K
Przynajmniej 60 klatek na sekundę
Pełną obsługę myszy i klawiatury z niestandardowym mapowaniem
Czat tekstowy
Regulowany obszar widzenia
Szczegółowe ustawienia ekranu
Wsparcie dla monitorów 21:9


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2017, 23:09 
 
XBOX 360 i PS3 olali już dawno. Ostatni dodatek nie wyszedł już na stare konsole.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2017, 23:10 
 
Zjebanego problemu loadingów to nie rozwiązało.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 19 maja 2017, 00:57 
 
Co fajnego było w Destiny 1 że tak się jaracie tą gra?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 maja 2017, 04:10 
 
Mysle ze wynika z tego, ze byl to dosc solidny CO-FPS oferujacy jakies tam PVE z rajdami i innymi pierdolami, do tego levele, loot, wszystko to co przecietny gracz lubi - takich gier ogolnie nie ma duzo, co dopiero na konsoli - wszystko co fpsy oferuja to SP Kampania i MP PVP



Zeby nie bylo, jakos w marcu wzialem complete edition, do dzisiaj nie skonczylem storyline, The Taken King skonczony - misje nie sa zle, ale szybko sie nudzi, a w samej grze nie widze nic specjalnego - fakt ze gram sam, a Destiny, jak kazda gra, jest lepsza jak sie gra ze znajomymi :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2017, 06:54 
 
candidoser napisał(a):
To gra z rodowodem z konsoli, wiec dynamiki na poziomie Quake nie ma co sie spodziewac. Moze bedzie jakas klasa, ktora troche szybciej biega i to wszystko.
Jak dla mnie niech dadza wiekszy FOV, plus jakies sensowne spluwy, bo strzelanie przez 'pol godziny' do jednego mobka z jakiegos karabinku to srednio fajne.
FOV, dobra spluwa, k+m i moze cos z tego bedzie.

Nowy Doom to dla mnie najlepsza giera 2016.


- FOV mozesz sobie regulowac, nawet na zlych konsolach w niektorych tytulach.
- chyba oczywiste ze jak gra wychodzi na PC to bedzie sterowanie k+m bo inaczej by pisitiwcy sobie walili po stopach
- Walenie pol godziny do jednego bossa to standard w tej grze - z tym, ze gra jest mocno itembased wiec jak masz zajebista pukawke to walisz 5min.
- Loadingi to cholera wie - sa firmy ktore robia gry tak, ze loadingow nie uswiadczasz, ba gra nawet nie ma potrzeby zrzucac wszystkiego na HDD (tak wiem nie dotyczy pisi), sa devsi ktorzy nie ogarniaja i chuj.. wisisz na orbicie przez 5min.

Ja tam sie nie napalam, Destiny to byl sredniak. Rizgrywka jest deko nuzaca i w endgamingu sprowadza sie do robienia w kolko tego samego - a do wyboru miales 2raidy + ze 3 strike. Progresowanie tez jest takie sobie, mialy byc planety - dostalismy jakies niewielkie mapki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 19 maja 2017, 07:36 
 
k+m nie bylo w trybie przypuszczenia (czy bedzie?), tylko, ze na myszce gra zyska.
Do bossa moge walic pol godziny, byle zwykle moby kasowalo sie szybko. Na gejpleju byl moment, ze w uzyciu byl jakis dupny karabinek i mobkowi ledwo zycie z paska schodzilo.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2017, 07:40 
 
zaboleq napisał(a):
Zjebanego problemu loadingów to nie rozwiązało.

No pewnie ze nie. Przy dodatku, tez bym sie bal ruszac to co juz działa, kiedy obok robie druga czesc (;.

Mi sie to co pokazali nawet podoba, nie jest wolne dla mnie jest w sam raz. Kupuje.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 maja 2017, 07:41 
 
zaboleq napisał(a):

No gameplay z konsoli więc czego się spodziewałeś. Doom na konsoli też był mega chujowo wolny bo masz kurwa pada w ręcę. Poza tym, doom to nie mmo więc po chuja porównywać tą grę do dooma?



Ale misiek, jak robisz gameplay do pokazania ludziom, to nie robisz jak on w rzeczywistosci wygląda, tylko maksymalnie go podrasowujesz, choćby mijał się z rzeczywistością trochę. Albo do uja wafla nagrywasz go na myszce i klawiaturze co samo w sobie doda dynamizmu :/

Przecież bardziej by sprzedali D2 pokazując faktyczny gameplay z D1 niż to "coś".

A myszka i klawiatura musi być, nie wyobrażam sobie innej opcji :P

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2017, 07:43 
 
candidoser napisał(a):
k+m nie bylo w trybie przypuszczenia (czy bedzie?), tylko, ze na myszce gra zyska.


Dla mnie to bez znaczenia.
W moim przypadku różnicę robi kanapa, duży TV (do tego OLED!), DTS/HDR, zresztą padem ogarniam lepiej niż m+k. Ale łączę się w bólu z tymi którzy jedynie m+k ;)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 maja 2017, 07:45 
 
Gra nie będzie tak ślamazarna jak The Division. 8) :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.


Ostatnio edytowano 19 maja 2017, 07:48 przez Niah, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 19 maja 2017, 07:46 
 
znowu? :lol:
tak wiem, ty wolisz kanape, ale pisze z mojego pktu widzenia, wiec mozesz grzecznie isc sobie pobiegac :P


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2017, 07:58 
 
Bahamut napisał(a):
Co fajnego było w Destiny 1 że tak się jaracie tą gra?


Podłączę się do pytania bo tytuł mi przeszedł niezauważony. Jest w tym jakieś podobieństwo do np. Borderlands? Pytam o aspekt RPG - tj. jakieś umiejętności, loot, drzewko pasywek itp?


_________________
For the pony!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 maja 2017, 08:00 
 
Niah napisał(a):
Gra nie będzie tak ślamazarna jak The Division. 8) :lol:


Division obok ślamazarności nawet nie stało.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 maja 2017, 08:02 
 
yabaddi napisał(a):
Bahamut napisał(a):
Co fajnego było w Destiny 1 że tak się jaracie tą gra?


Podłączę się do pytania bo tytuł mi przeszedł niezauważony. Jest w tym jakieś podobieństwo do np. Borderlands? Pytam o aspekt RPG - tj. jakieś umiejętności, loot, drzewko pasywek itp?


Generalnie wszystko co wymieniles w jakims prostszym stopniu jest.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2017, 08:14 
 
yabaddi napisał(a):
Bahamut napisał(a):
Co fajnego było w Destiny 1 że tak się jaracie tą gra?


Podłączę się do pytania bo tytuł mi przeszedł niezauważony. Jest w tym jakieś podobieństwo do np. Borderlands? Pytam o aspekt RPG - tj. jakieś umiejętności, loot, drzewko pasywek itp?


Jedynka wyszla jedynie na konsole, dwojka wychodzi na PC - stad podjaranie.
Destiny to misje i raidy w coopie. Duzo wiekszy nacisk na gre w grupie. Raidy jedynie dla grup premade. Duzo mniej lootu - najlepszy armor/weapon jest do kupienia za monety zdobywane z raidow, jest drzewko umiejetnosci, bron/armor mozna upgradowac po wbiciu doswiadczenia i farmie skladnikow - ale to bardzo szczatkowy crafting.
Walka z bossami dosyc wymagajaca i dluga, daje niezly fun za pierwszym/drugim razem. Pozniej powtarzalnosc zaczyna irytowac.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2017, 08:17 
 
Mark24 napisał(a):
Jedynka wyszla jedynie na konsole, dwojka wychodzi na PC - stad podjaranie.
Destiny to misje i raidy w coopie. Duzo wiekszy nacisk na gre w grupie. Raidy jedynie dla grup premade. Duzo mniej lootu - najlepszy armor/weapon jest do kupienia za monety zdobywane z raidow, jest drzewko umiejetnosci, bron/armor mozna upgradowac po wbiciu doswiadczenia i farmie skladnikow - ale to bardzo szczatkowy crafting.
Walka z bossami dosyc wymagajaca i dluga, daje niezly fun za pierwszym/drugim razem. Pozniej powtarzalnosc zaczyna irytowac.



Ok, dzięki za info. Widzę, że raczej nie dla mnie. Z fpsów już wyrosłem, jedyne co by mnie mogło na dłużej przyciągnąć to elementy takie jak z Hellgate London.


_________________
For the pony!

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2017, 09:30 
 
Też się zagrywałem w Hellgate London (swoją drogą pudełko jeszcze mam, ciekawe czy to odpali :o A które elementy z HL tak bardzo Ci się podobały?

Edit:
"Serwis Game Informer uzyskał informację na temat daty premiery Destiny 2. Okazuje się, że kontynuacja strzelaniny FPP studia Bungie nie zadebiutuje jednocześnie na wszystkich platformach - 8 września zabawę rozpoczną wyłącznie posiadacze konsol Xbox One i PlayStation 4, a wersja PC ukaże się nieco później
Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=103889"

Wtf :o


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2017, 09:34 
 
Ja wiem, że jest ogólny whine na ubisoft ale czy nie dzisiaj czasami mają pokazać tego nowego Assasinsa w Egipcie? co jak co sobie mówcie, ale Black Flag był zajebisty i jak zrobią to samo w Egipcie to im preorder złoże.

Ponoć ma być zabójstwo Kleopatry O_O.

Kod:
Pojawiły się nowe, niepotwierdzone wiadomości na temat kolejnej odsłony cyklu Assassin's Creed. Zdaniem „anonimowego informatora”, który podzielił się świeżymi konkretami na łamach 4chana, produkcja zostanie zaprezentowana 19 maja.

Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=103845

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1077, 1078, 1079, 1080, 1081, 1082, 1083 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.