mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1094, 1095, 1096, 1097, 1098
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 sie 2017, 10:09 
 
Masz kilka postów wyżej ;p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2017, 11:32 
 
Highlander napisał(a):
ktoś grał w >observer_ albo Darkwood ?


Darkwood warte swojej ceny. Cały las w grze jest groteskowy i przepełniony miejscami rodem z H.P Lovecrafta czy obrazów Beksińskiego. Granie za dnia nie ma większego sensu, ale wieczorne sesje mam z pełnymi gaciami. Nie potrafię jeszcze ocenić fabuły, ale prolog jest BARDZO mocny. 14 euro to nie taki wydatek, a i warto wspierać rodaków.

Ja to bardziej zastanawiam się od pewnego czasu nad Grimoire heralds of the winged exemplar. Kosmiczna cena, zabugowana produkcja, niezbalansowana totalnie, lecz mimo wszystko ma magie gierek z lat 90. Polecam poczytać recenzje felipepepe oraz wątek na rpgcodex. Na chwile obecną jest to 198 stron gównoburzy, gdzie ból dupy łapie nawet sam autor gierki.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2017, 19:53 
 
Distrust... POLECAM!!!


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2017, 21:14 
 
Observer spoko, przypomina mi się Blade Runner - gierka i film. Hauer klasa. To w sumie nie jest horror, tylko łażona przygodówka ze sporą dawką epilepsji.
Na początku myślałem, że mi się karta graficzna sypie, bo artefakty zaczęły się pojawiać na monitorze. Nie. Tak ma być, jak się nie naszprycujesz.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2017, 21:23 
 
TobiAlex napisał(a):
Distrust... POLECAM!!!


Jakim cudem ja o tym wcześniej nie słyszalem? Wzorujące się na The Thing? DAMN! Wygląda zajebiście.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2017, 22:44 
 
https://www.pcgamesn.com/final-fantasy- ... -nude-mods

Jebłem :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2017, 07:00 
 
W sumie w końcu zdrowe podejście. No i console peasants masowo kupią wtedy wersję PC żeby sobie córkę CIDa nago oglądać. Plus wszystkie animofagi żeby chłopców pooglądać.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2017, 16:02 
 
Kaban napisał(a):
Darkwood warte swojej ceny. Cały las w grze jest groteskowy i przepełniony miejscami rodem z H.P Lovecrafta czy obrazów Beksińskiego. Granie za dnia nie ma większego sensu, ale wieczorne sesje mam z pełnymi gaciami. Nie potrafię jeszcze ocenić fabuły, ale prolog jest BARDZO mocny. 14 euro to nie taki wydatek, a i warto wspierać rodaków.

Ja to bardziej zastanawiam się od pewnego czasu nad Grimoire heralds of the winged exemplar. Kosmiczna cena, zabugowana produkcja, niezbalansowana totalnie, lecz mimo wszystko ma magie gierek z lat 90. Polecam poczytać recenzje felipepepe oraz wątek na rpgcodex. Na chwile obecną jest to 198 stron gównoburzy, gdzie ból dupy łapie nawet sam autor gierki.


Ciekawostka, twórcy sami wrzucili grę na torrenty:

Cytuj:
Hi! This [flood] was brought to you by the developers of Darkwood - Acid Wizard Studio.

This is the latest version of Darkwood at the time of writing this (1.0 hotfix 3). Completely DRM-free. There's no catch, no added pirate hats for characters or anything like that.

We have just one request: if you like Darkwood and want us to continue making games, consider buying it in the future, maybe on a sale, through Steam, GOG or Humble Store. But please, please, don't buy it through any key reselling site. By doing that, you're just feeding the cancer that is leeching off this industry.


This [waterfall] comes with no installer, so you can just run it from the mounted image, but we recommend copying the contents to your disk and running it from there.

For more info on our story and why we decided to share this with you, check out: http://imgur.com/a/xVhDz

Have fun!
The Acid Wizards

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2017, 17:19 
 
Nie chce umniejszać szlachetności ich poczynań, ale taka zagrywka marketingowa już była w sieci. O patrzcie jacy jesteśmy wspaniali, wrzucamy sami gierkę na torrenty. A ludzie pieją z radości nad ich wspaniałymi sercami i sprzedaż rośnie. Ogólnie to uważam, że jak kogoś nie stać na jakąś przyjemność, to po prostu z niej nie korzysta. A nie dostaje za darmo.

Z drugiej strony, tego Grimoire to bym spiracił aż by iskry szły. Podejście autora Cleave'a to jest porażka. Powiedział on, że gierka z ceny nigdy nie spadnie (prawie 40 euro) bo nie chce aby plebs o IQ mniejszym niż 120 w to grał. Jebany chujek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2017, 17:23 
 
Grimoire ? To to coś co koleś robił 20 lat w końcu wyszło? :D


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2017, 17:44 
 
Highlander napisał(a):
Grimoire ? To to coś co koleś robił 20 lat w końcu wyszło? :D


http://www.rpgcodex.net/content.php?id=10730

Wyszło i równocześnie wylało potężne szambo na rpgcodex, gdzie twórca się masowo udziela.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2017, 14:46 
 
zaboleq napisał(a):
Dzisiaj beta Destiny 2 dla preorderowców na PC. Ktoś gra?


Gra. Nie mogę się już doczekać, moja najbardziej wyczekiwana gra jesieni :) Oby nie zjebali optymalizacji.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2017, 13:12 
 
Ta gra ma świetną optymalizację jak narazie robilem kilka razy rozymi klasami ten 1 dungeon i gra chodzi plynnie w 60 k/s


_________________
Turbot

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 31 sie 2017, 09:24 
 
Szczurhammer 2 zapowiedziany!
https://www.youtube.com/watch?v=bxXonDa ... e=youtu.be

Ja się jaram. Jedynka była bardzo fajną grą + devsi również dają radę swoim podejściem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1094, 1095, 1096, 1097, 1098


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.