mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 01:34 
Cytuj  
Pamieta ktos jeszcze te gre? Studio Magic Hat Software, ktore stworzylo gre od postaw wiele nam naobiecywalo i sporo osob wiazalo nadzieje, ze w koncu bedzie to "ten" MMORPG. Niestety wyszlo tak jak z grami z tego gatunku wychodzi przewaznie - na obietnicach sie skonczylo, a gra po premierze byla w tak surowym stanie, ze trudno bylo ja nazwac platna beta.

Zapewne od tamtego czasu wiele sie zmienilo, ale mimo ze praktycznie przez caly czas dostepny byl darmowy trial, to gra - ujmujac to delikatnie - nie zyskala zbyt wielkiej popularnosci i w zasadzie malo kto o niej slyszal.

Teraz Magic Hat Software zdecydowalo sie na kolejny (i raczej juz ostatni) krok majacy na celu przyciagniecie wiekszej ilosci graczy do swojego produktu. Od 23 Listopada Irtha bedzie mozna pobrac za darmo i takze za darmo bedzie mozna w niego grac przez okres przynajmniej dwoch lat. Promocyjna oferta (czyli mozliwosc stworzenia darmowego konta) potrwa do 29 Lutego nastepnego roku.

Ja osobiscie bardzo ciekaw jestem, jak gra zmienila sie przez te pare lat i na pewno sprobuje pograc. Tym bardziej, ze Irth Online oferuje m.in. znosna grafike, crafting i PvP.

Click!


Ostatnio edytowano 19 lis 2007, 03:48 przez konrador, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 02:34 
Cytuj  
link?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 03:49 
Cytuj  
Ta :\

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 12:59 
Cytuj  
ale gówniana strona, praktycznie zero informacji


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 13:07 
Cytuj  
pvp?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 13:25 
Cytuj  
omg pro

Click.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 16:26 
Cytuj  
http://www.irthworlds.com/plugins/p17_i ... ges/45.png

ale krajobrazy ładne, takie wurmowe


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 17:15 
Cytuj  
fail.
Jak ktos nie ma kasy na porzadny engin graficzny/grafików, niech weźmie i zrobi ładną gre 2d.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 17:36 
Cytuj  
Jak ktoś pogra czekam na recenzję. Sterowanie, crafting, ewentualny housing, czyli wszystko co oblukacie. Może do 1 będzie w co grać :P

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 19:18 
Cytuj  
iniside napisał(a):
fail.
Jak ktos nie ma kasy na porzadny engin graficzny/grafików, niech weźmie i zrobi ładną gre 2d.
panie "wiem lepiej", graficy 2D biorą sporo więcej od grafików 3D


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 19:50 
Cytuj  
Mamy teraz coraz więcej gier mmo w wersji free z item shopami, coraz więcej darmowych bet, które bez wipe przechodzą w normalne wersje, ale mimo nawet świetnej grafiki niektórych z nich ( np Perfect World) - nie przykuwają do monitora na dłużej niż kilka dni- może więc najwyższy czas na grę , która ma słabszą grafikę ale ma to " coś" , które sprawi , nim się spostrzeżemy już bedzie 4-5 na ranem?
Ja szukam takiej gry już od dłuższego czasu- i dalej pustka, czasami wręcz mam dość nadziei , że ten kolejny mmo bedzie taki, że minie kilka dni , tygodni, miesięcy a ja dalej chcę w niego grać, czekam i czekam i może właśnie Irth będzie taką grą? ( bo już grafika schodzi na dalszy plan- chcę grać po prostu grać w coś co mnie wciągnie )

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 20:28 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Mamy teraz coraz więcej gier mmo w wersji free z item shopami, coraz więcej darmowych bet, które bez wipe przechodzą w normalne wersje, ale mimo nawet świetnej grafiki niektórych z nich ( np Perfect World) - nie przykuwają do monitora na dłużej niż kilka dni- może więc najwyższy czas na grę , która ma słabszą grafikę ale ma to " coś" , które sprawi , nim się spostrzeżemy już bedzie 4-5 na ranem?
Ja szukam takiej gry już od dłuższego czasu- i dalej pustka, czasami wręcz mam dość nadziei , że ten kolejny mmo bedzie taki, że minie kilka dni , tygodni, miesięcy a ja dalej chcę w niego grać, czekam i czekam i może właśnie Irth będzie taką grą? ( bo już grafika schodzi na dalszy plan- chcę grać po prostu grać w coś co mnie wciągnie )

czekaj na DFO może kiedyś się doczekasz ;)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 20:25 
Cytuj  
na razie czekam na Aiona i Conana , co do DFO - może też się doczekam :)

*

Posty: 89
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2007, 22:25 
Cytuj  
Nawet po zalogowaniu nie mogę zassać torenta ze strony i pisać na forum. O co chodzi ?

Edit
Dodano na stronie głównej nowe torenty z pirateebay i mininova. Stamtąd zasysa maxem.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 25 lis 2007, 15:43 
Cytuj  
Świetna gra, oprócz tego, że na razie jest niegrywalna.
Oprócz wypisanych możliwości nic mi się nie podoba. Wchodzę do gry, zmieniam rozdzielczość i tabelki są mikroskopijne, przeszukałem forum - znalazłem rozwiązanie. Powiększyłem tabelki ale rozmowy i większość ważniejszych rzeczy zostają ciągle takie same. Mimo wszystko z quest logiem, chodziłem aż do momentu gdzie NPC z którym miałem rozmawiał zablokował się w krzaku :). Poza tym olbrzymie lagi.
Na tym był koniec mojej cierpliwości, a tutaj mały screenik hehe.
Obrazek
Jest to do przeczytania, ale litości co chwile z kimś tam gadam i muszę wytężać wzrok, co za tragedia

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 25 lis 2007, 17:05 
Cytuj  
Opisz ktoś sterowanie, jak wygląda pvp, pve ectr .

*

Posty: 165
Dołączył(a): 16.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2007, 22:10 
Cytuj  
Da się w to wogóle przyjemnie pograć czy nie opłaca się ściągać ?

*

Posty: 89
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2007, 22:29 
Cytuj  
UP: Nawet nie ściągaj.
Te małe literki po zmianie rozdzielczości lub graniu na cały ekran przeszkadzają w grze konkretnie. Po za tym wszystko jest "nie fajne" dlatego na hit się nie zapowiada.

edit
To tylko moja opinia. Komuś innemu może się spodobać. Sposobem na małe literki jest zostawienie gry w oknie. Zobaczę dalej może przekonam się do tej gry...

*

Posty: 168
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 11:00 
Cytuj  
A ja zachecam wszystkich, ktorzy sa znudzeni obecnymi gierkami i oklepanymi pomyslami i nie sugerowanie sie tymi komentami.

Popykalem sobie w to wczoraj pare godzin i cos w tej gierce jest, takze napewno jeszcze nie raz popykam i mozliwe ze da rade sie wciagnac.

Powyzsze problemy tez mialem ale wystarczylo troche dobrej woli i dalo rade je rozwiazac. Wielkosc fontow to pierwsza rzecz jaka trzeba zrobic po zalogowaniu: f2--> Dialogs i ustawic na 12-13, dziala bez problemu.

Co do goscia w krzakach to co za problem, moze akurat za potrzeba siedzial, zalatwilem co trzeba i pobieglem dalej.

Co narazie mozna powiedziec. Grafika to cud swiata nie jest ale raczej nie powinna razic. Sterowanie na poczatku moze sprawiac klopoty ale jest dosc intuicyjne i bez zadnych tutoriali udalo mi sie je opanowac w pare minut.

Walka wyglada w miare standardowo - tryb walki i 2x klik. Strzaly z luku i magia steruje sie z quickbara.

Crafting - nawet spoko, duzo skilli i maaaasa itemow. Zeby sie nauczyc czego robic, trzeba od mistrza kupic wlasciwy "przepis" ktory dopiero sie zapisuje w naszej ksiedze skilla. Generalnei mozna chyba wyprodukowac wszystko co jest w tym swiecie. Oczywiscie crafting nie jest potraktowany po macoszemy tylko jakos sie prezentuje - zeby zrobic sztylet, potrzebujemy wziac kilof, postukac w skaly, nakopac rudy, ktora trzeba przetopic na zelazo. Za pomoca mlotka kowalsiego do zrobienia sztyletu potrzeba jakis kawalek skory, zelazo i belke drewna. Wszystkie rzeczy mozemy zebrac sami lub kupic w sklepie.

Jedzonko - trzeba jesc i pic, wskaznik najedzenia jest podany cyfrowo, leci od 110 do 0. Co sie dzieje jak spadnie to nei wiem jeszcze ;)

Smierc - po smierci mamy wybor czy chcemy byc duchem (wtedy mamy 25 min na oczekiwanie wskrzeszenia od graczy czy poszukania wedrownego healera) albo od razu teleportuje nas do najblizszego cmentarza. No i loot - nie sokonca hardcorowy ale jednak. Jesli chcemy aby przedmioty nam po smierci nie zostaly w ciele trzeba kazdy z osobna ubezxpieczac u wlasciwego gostka w miescie. Wszystkie itemki nieubezpieczone zostaja w ciele ktore kazdy moze sobie zlootowac.

Subiektywne zauwazone do tej pory wady:
- malo info o samej grze itp. w necie, takze chcac w to popykac trzeba nastawic sie na sporo biegania, szukania, zwiedzania samodzielnego bo w sieci sa szczatkowe informacje, moze tez to nie jest wada ale jakis urok ;)

- malo graczy, choc wiadomo ze sie to z dnia na dzien zmienia takze moze sie zrobic i ciekawie wkrotce

- napewno sporo jest jeszcze w tej goerce do poprawienia np. taie glupoty jak npc w krzakach - widac ekipa pracuje nad powazniejszymi rzeczami noz to, a oznacza to iz sa rowniez powazniejsze niedociagniecia :)

Zalety:
Jakis "swiezy" pomysl, niesmierdzacy skosnookimi. Widac ze ktos myslal nad stworzeniem tego swiata, sposobu rozgrywki, rozwiazaniami, balansem. Napewno warto sciagnac samemu, pobiegac i wyrobic sobie opinie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 12:11 
Cytuj  
O Thalion

mowisz ze loot jest , to ubezpieczenie jest na tyle kosztowne zeby miec wogole nadzieje na lootniecie itemka z random corpse?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.