mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 12:24 
Cytuj  
mowisz ze loot jest , to ubezpieczenie jest na tyle kosztowne zeby miec wogole nadzieje na lootniecie itemka z random corpse?

Ty taki carebearek? i sie lotem interesujesz?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 168
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 13:58 
Cytuj  
Na wiecej szczegolow to musicie poczekac ;)
Generalnei z tym ubezpieczeniem to jest tak ze dziala do smierci - po kazdym zgodnie trzeba znowu ubezpieczyc sprzet.

Podejrzewam ze w praktyce bradzej to bedzie klopotliwe niz kosztowne. Jak ktos sie szykuje na bitwe to wiadomo ze sie ubezpieczy ale tego co w miedzy czasie znajdzie to juz przeciez nie da rady. Podobnie sie ma jak sie idzie na swoista wyprawe PK i goli gosci w dungeonach itp. Wiadomo ze to co akurat zdobyli z dropow nie mogli ubezpieczyc bo do tego trzeba sie pofatygowac do miasta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 14:17 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
mowisz ze loot jest , to ubezpieczenie jest na tyle kosztowne zeby miec wogole nadzieje na lootniecie itemka z random corpse?

Ty taki carebearek? i sie lotem interesujesz?


nie moja wina ze nie zalapales sie jak biegalismy mafia w EQ2 :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 15:51 
Cytuj  
Thalion napisał(a):
Powyzsze problemy tez mialem ale wystarczylo troche dobrej woli i dalo rade je rozwiazac. Wielkosc fontow to pierwsza rzecz jaka trzeba zrobic po zalogowaniu: f2--> Dialogs i ustawic na 12-13, dziala bez problemu.


Wlasnie to zrobilem. Zauwaz ze wielkosc okienek jest dobra, jakbym tego nie zrobil bylaby taka sama jak literek i wlasnie tu jest ten pies pogrzebany bo okienka sa ok, a literki w questach sa beznadziejne

*

Posty: 168
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 19:01 
Cytuj  
Hehe ja mialem odwrotny problem. Najpierw czcionki i okienka staly mi sie malutkie, odpalilem gierke jeszcze raz z funcja resetowania ustawien i powiekszylem rozmiar czionki na maxa. No to sie narobilo, guzik ok byl na 5 cm i w dodatku nei dalo sie go kliknac a okno dialogowe mialo z 1,5 ekranu ;) Po paru razach odpalania z resetowaniem ustawien wkoncu jakos mi wyszlo.

Teraz to wogole trzeba zaczekac na probe pogrania bo ich chyba to zainteresowanie przeroslo i im login i patch serwery popadaly :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 19:42 
Cytuj  
HEHE pamietasz logowanie podczas bety Lineage 2 ? :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 259
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 14:52 
Cytuj  
hmm mam pytanie ile czeka się na cd key


_________________
Obrazek
Ubierz się www.artxenum.cupsell.pl

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 15:31 
Cytuj  
Nic, powinienes dostac go na maila w postaci 'rachunku'

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 15:59 
Cytuj  
Cos sie pierdyklo z serwerami i czekac mozna teraz w nieskonczonosc:)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 168
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 18:02 
Cytuj  
Jak sie rejestrowalo jeszcze przed wypuszczeniem tej free wersji to klucz dostawalo sie od razu. Widac ze sporego przeciazenia dostali i chyba wstrzymali sami wydawanie kluczy, kumpel od 2 dni czeka.

Cale szczescie ze cos tam dzialaja. Wczoraj nie mozna sie bylo zalogowac caly dzien, dzis juz smigalo. Bawilem sie pol dnia w crafting i ten kto to lubi na pewno nie bedzie narzekal ;)

**

Posty: 259
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 20:05 
Cytuj  
noom ja widzałem to u kumpla gierka fajna tylko ten cd key ehhh co za lipa ma ktoś jakiś na zbyciu ?


_________________
Obrazek
Ubierz się www.artxenum.cupsell.pl

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 23:34 
Cytuj  
Druga szansa i...
Bardzo pozytywne wrażenia. Widzę już napisy normalnie, lecz gra jest BARDZO niedopracowana, nie wiem jak od dwóch lat mogła być na live (blokowanie się NPC, postaci, znikajace mounty, npc spawnujace sie czasem tylko w górach, no i odnosze wrażenie ze walka jest troche zabuggowana).
Gameplay sam w sobie przypomina UO. Nawet teksty pojawiające się kiedy oswajasz zwierzę są jeśli nie takie same, to podobne.
Mam nadzieje, że devsi szybko sobie z tym poradzą (od wydania gry na f2p są bardzo pomocni) i będzie można normalnie grać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 23:40 
Cytuj  
Thalion napisał(a):
Jak sie rejestrowalo jeszcze przed wypuszczeniem tej free wersji to klucz dostawalo sie od razu. Widac ze sporego przeciazenia dostali i chyba wstrzymali sami wydawanie kluczy, kumpel od 2 dni czeka.

Cale szczescie ze cos tam dzialaja. Wczoraj nie mozna sie bylo zalogowac caly dzien, dzis juz smigalo. Bawilem sie pol dnia w crafting i ten kto to lubi na pewno nie bedzie narzekal ;)


e tam , dziadziejesz z tym craftingiem :P , pochwal sie lepiej jakimis screenikami z pkowanka , nie gralismy w UO niestety ale slyszalem tyle dobrego o tobe od starej gwardi na SP ze prosze bys nie niszczyl wlasnej legendy :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 259
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 09:03 
Cytuj  
no gra widac ma trohe surowy stan...ale pomijając te bugi jest naprawde świetna :) ale nie martwcie się przeglądając forum dowiedziałem się że devsi ostro pracują


_________________
Obrazek
Ubierz się www.artxenum.cupsell.pl

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 22:16 
Cytuj  
to ja spróbuję za następne 2 lata, może do tego czasu uporają się z blokowanie postaci czy ze znikającym mountem ;)

**

Posty: 259
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 11:46 
Cytuj  
nooo i kij już raczej sobie nie pogram usmażyła mi się poprzednia karta i teraz mam radka 9000 i mi strasznie muliii ehhh widać że wymagania zaniżyli...


_________________
Obrazek
Ubierz się www.artxenum.cupsell.pl

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 22:38 
Cytuj  
Dobra, poprawka - mount mi nie znikał, tylko uciekał, ponieważ na nim tylko jeździłem, a nie oswajałem. Jakie to proste.. no nie?
Walka nie jest zbugowana jednak, tylko działa w zwolnionym tempie, tylko nie wiem po co robi wrażenie wylagowanej w trzy dupy.
Spawn mobów nadal nie jest zbyt dobry - gobliny na górach.
System skilli w stylu UO bez skillcapa,
Domy są za darmo, na otwartym terenie - gildie mogą budować swoje wioski.
Na temat PvP nie wiem za duzo na teraz...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.