mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 11 lut 2009, 12:04 
Cytuj  
tutaj przefart
http://www.youtube.com/watch?v=jSmWALAdIFw&feature=related

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2009, 12:52 
Cytuj  
ALe troche sie wkurzam. Najczesciej jak mi sie trafi dobra karta to wszyscy pasuja heh. Albo jak se wejde z AK i mam parę i mnie koles jedzie z trojka 2,3,4

tzn ze zle grasz, i czytaja ciebie jak dziecko, Generalnie powinnies grac ABC pokera czyli wszystkie AA AK AQ KK QK QQ mocno, reszta w zaleznosci od pozycji i zachowania graczy i stolu.
Ale grajac takie cos robisz sie mocno czytelny. Na niskich stawkach to nie ma znaczenia ale jak zminisz stolik to bedzie gorzej.
Musisz troche miksowac styl wchodzic z jakims 89s 67s od czasu do czasu


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2009, 13:07 
Cytuj  
Tia. Zaczalem tak robic. Bo tak to mozna grac do usranej smierci. Z rana mi sie trafil full z 3 i 8 ;p ale tez na strita licze, potrafialem troche. Z kartami typu A2 w tym samym kolorze tez gram, a noz najwyzsza para albo strit. Ale bedac na poczatkowej pozycji nie licze na to za bardzo. Ale ja to amator ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2009, 13:12 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
a noz najwyzsza para albo strit

I zjedza cie na tym niskim poziomie asami z rownie gownianymi kickerami typu A6-A3. Tam wszyscy wchodza z dowolnym asem.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2009, 13:15 
Cytuj  
tez wchodze z dowolnym asem w sumie :p Ale chyba nie podbijaja z tym? :p

a tomugenowi wypadnie poker i tez mnie zje :P od jak dawna w to gracie?


_________________
.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2009, 13:38 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
no limit. ALe troche sie wkurzam. Najczesciej jak mi sie trafi dobra karta to wszyscy pasuja heh. Albo jak se wejde z AK i mam parę i mnie koles jedzie z trojka 2,3,4 :P

tylko kurna czemu srebra nie dostalem tylko musze zdobyc -45 pkt ;P


Spoko, musisz się przemęczyć grając SSS, zrób bankrolla większego i zacznij grać BSS , wtedy zaczyna się prawdziwy poker.

A i jeszcze jedno, grając SSS selekcja stolików jest ważniejsza niż sama gra.

Cytuj:
Musisz troche miksowac styl wchodzic z jakims 89s 67s od czasu do czasu


Ja mimo wszystko polecał bym ABC pokera, patrzeć z kim grasz, dobierać stoliki z duża ilością bigstacków z dużym Vp$ip , oni i tak cie sprawdzą.

Zresztą wszystko czego potrzebujesz do gry NL na miokrolimitach masz opisane w artykułach na PS, stosuj się do nich w 100% i dasz rade, pokerem tego nazwać za bardzo nie można, ale dobre do oswojenia się z grą i pomnożenia bankrolla.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2009, 14:00 
Cytuj  
hmm razem z artykulami z srebrnego statusu strategia SSS to wiecej materialu niz na moj egzamin w piatek ;] A poczytam sobie z przyjemnoscia po sesji ;)

dzieki za rady.


_________________
.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2009, 14:43 
Cytuj  
A jeszcze co do wchodzenia z 'marginalnymi' rękami, to jest to nieopłacalne ze stackiem wielkości 20 BB, a taki powinien być przy strategi SSS, bo nawet jak trafisz szczęsliwe community cards to i tak wielkość twojego stacka powoduje że nie zarobisz na tyle żeby opłaciło się to z matematycznego punktu widzenia :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2009, 15:02 
Cytuj  
wchodzenie z A2of to najlepsze co moze byc, uwielbiam takich kolesi, szczegolnie jak trafia a na floopie to beda trzymac do rivera. CALLING STATION FTW.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2009, 23:37 
Cytuj  
kuwa ;d 115 miejsce w freerollu, all in na preflopie z 2 jopkami. Aj mnie podkusilo ;p na flopie sie jopek pokazal a ja happy :d koles mial AQ czy cos tam i mu stricior wylecial ;d

fajne karciochy raz byly ;d

Obrazek


_________________
.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2009, 20:22 
Cytuj  
Tez zaczynalem od pokerstrategy, ale wg. mnie to strata czasu granie short-stackiem. W ogole KQ/AQ wg. mnie nie powinno sie grac shortem w FR na majkrostejkach.

Jakby ktos chcial poogladac filmiki jednej z najlepszych stron treningowych od cash-games to ma 7-days trial przy zakladaniu konta https://www.deucescracked.com/account/signup

Maja tez filmiki o microstakes, wiec moze sie przydac.

Dodam tylko jeszcze ten super prosty program do liczenia equity
http://www.pokerstove.com/

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2009, 20:47 
Cytuj  
Cytuj:
Tez zaczynalem od pokerstrategy, ale wg. mnie to strata czasu granie short-stackiem. W ogole KQ/AQ wg. mnie nie powinno sie grac shortem w FR na majkrostejkach.


Nie jest stratą czasu, można spokojnie podwoić kapitał w krótkim czasie, co pozwoli ci granie bigstackiem. Nie jest już tak łatwo jak pare lat temu tho.


KQ już sie nie gra w SSS :)


W kwestii przydatnych programów :

Poker Tracker

ICM Trainer Light (świetny do trenowania SnG)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2009, 20:59 
Cytuj  
tak z ciekawosci, kupiles PT3 ? ;)


_________________
.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2009, 21:10 
Cytuj  
Używam darmowego odpowiednika z PS - elephanta, bo na PT mi się trial skończył.

Z chęcią bym sobie kupił PT tylko że na tym sianie na którym obecnioe gram (SnG 1-3$) średnio jest mi potrzebny.

PT można też wyrobić za punkty na platformach partnerskich.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2009, 21:15 
Cytuj  
Kiedys tez nie bylo super latwo, czyli 2 lata temu - ale na pewno latwiej. Chodzi mi tylko o to, ze po nauce gry SS tak naprawde b.niewiele sie potrafi.

Ciezko mi sobie przypomniec jak ja odbieralem pokera gdy zaczynalem, ale z tego co pamietam gralem jak bot 12 stolikow i jedynie nauczylem sie selekcji rak.

Pozycji tez czlowiek sie nie uczy, bo w ogole jej nie czuje jesli nie gra post-flop.

Zastrzezenie mam tylko takie co do SSS, ze uczy bezmyslnosci i auto-pilota ktorego tak naprawde poczatkujacy gracz powinien unikac. Ale sa to tylko moje odczucia.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2009, 21:28 
Cytuj  
Smolik napisał(a):
Kiedys tez nie bylo super latwo, czyli 2 lata temu - ale na pewno latwiej. Chodzi mi tylko o to, ze po nauce gry SS tak naprawde b.niewiele sie potrafi.

Ciezko mi sobie przypomniec jak ja odbieralem pokera gdy zaczynalem, ale z tego co pamietam gralem jak bot 12 stolikow i jedynie nauczylem sie selekcji rak.

Pozycji tez czlowiek sie nie uczy, bo w ogole jej nie czuje jesli nie gra post-flop.

Zastrzezenie mam tylko takie co do SSS, ze uczy bezmyslnosci i auto-pilota ktorego tak naprawde poczatkujacy gracz powinien unikac. Ale sa to tylko moje odczucia.


Zgadzam się z Tobą, SSS rozleniwia :) Zresztą SnG na mikrolimitach nie jest dużo lepsze.

No ale kilkanaście tysięcy rozdań zagranych na SSS raczej więcej pomoże niż zaszkodzi, ważne żeby pamiętać że z pokerem to ma mało wspólnego.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2009, 00:33 
Cytuj  
hmm ale czy grajac przrz neta w pokera mozna mowic o prawdziwym pokerze? ;)


_________________
.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2009, 09:43 
Cytuj  
O prawdziwym pokerze w sensie zasad to raczej tak.
Jesli chodzi o emocje, dym z fajów i relacje z innymi to na pewno nie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2009, 11:04 
Cytuj  
a no chyba ze ;)

hmm a wiecie moze jak w partypoker zmienic skin stolikow na ten starszy ? Co stoliki sa bardziej kwadratowe. Jest to opisane na pokerstrategy ale mi jakos nie dziala i mam klasyczny ze stolikami (ktore bym wolal wywaloc). A te nowe skiny to mnie jakos denerwuja, malo przejrzyste.


_________________
.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2009, 11:18 
Cytuj  
Mi też średnio wychodziła ta zmiana więc Ci nie pomogę.

Co do pytania czy Online Poker ma dużo wspólnego z RL pokerem - według mnie tak, teoretycznie jedyne co musisz opanować ponad to co wiesz z gry online, siadając do stołu to czytanie graczy, z tym że na naprawde wysokim poziomie myśle że 90% 'tellsów' (sygnałów wysyłanych od graczy mających ich zdradzić) jest fake. Wielu prosów wręcz wprost przyznaje że wogóle nie czyta przeciwników, bo i tak to nic nie daje, a wręcz można samemu wmówić sobie zła decyzje. W to też średnio mi się chce wierzyć, ale prawda gdzieś po środku pewnie jest :)

Oczywiście mówie o umiejętnościach, fun z gry to już całkowicie inna bajka i wiadomo że granie online nigdy tutaj nie dorówna sesji przy zielonym stoliku.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.