mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 08:54 
Cytuj  
http://www.thechroniclesofspellborn.com/
Wczoraj zaczela sie beta spellborna, calkiem ciekawie zapowiadajacego sie nowego mmorpga.

juz.

PS. A ponizej kilka nowych screenow:

http://www.3dgamers.com/screenshots/gam ... born/?o=12

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 10:53 
Cytuj  
Zgłosiłem chęć udziału, ale wątpię, że zostanę wybrany...


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 10:55 
Cytuj  
Swoja droga devsi sa europejczykami - pochodza z hollandii.
Siedzac na kanale kry na quakenecie zadalem pytanie czy bedzie mozna palic blanty w grze.
Na co Corwynn, community manager odpowiedzial: nie, nie bedzie mozliwe, natomiast zastanowimy sie nad wrzuceniem kilku jointow do kazdego pudelka collectors edition

hyhyhy.

juz.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 11:02 
Cytuj  
No jak bede w domu to tez sie zapisze, bo trzeba ten pliczek im uploadnac czy cos. Ta gra wyglada bardzo ciekawie.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 12:26 
Cytuj  
Ja juz sie zapisalem, poczytalem forum - zapowiada sie ciekawie. Ale czarno widze przyszlosc mmo bez NCSoft lub SoE w logo:/


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 12:37 
Cytuj  
A ja nie, wiem z relacji ze grywalnosc jest swietna a i koncepty niezgorsze.

juz.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 12:43 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Ja juz sie zapisalem, poczytalem forum - zapowiada sie ciekawie. Ale czarno widze przyszlosc mmo bez NCSoft lub SoE w logo:/



:wtf:

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 12:46 
Cytuj  
Opanowali rynek w sensie komercyjnym, jedynym produktem godnym zobaczenia ktory wyszedl w ostatnich czasach nie ze stajni NCSoft lub SoE byl WoW, ale co by nie mowic Blizzard jest potega od dawna.
Reszta ciekawych projektow poumierala (Darkfall) inne umra w momencie pokazania closed bety (DnL)...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 12:50 
Cytuj  
ja akurat wierzę, że coś nowatorskiego się w końcu pojawi i nie będzie to kolejna manga ala Lineage lub kolejny klon Everquesta ala Sony.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 12:55 
Cytuj  
[12:54] <Thee|TCoS> krzyk, i see. Well, we don't have the backup blizzard or SOE does, but there is no need to worry about the team or the project.
[12:54] <Thee|TCoS> That's for sure.
[12:54] <Thee|TCoS> I don't think players should worry about that at all.

Cytat z jednego z czlonkow zespolu :>

juz.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 14:06 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Reszta ciekawych projektow poumierala (Darkfall)


Zglupiales? (kto wlamal sie na konto Asmaxa, przyznac sie) Poczytaj najnowsze wywiady i inne update'y na rpgvault.


Posty: 28
Dołączył(a): 24.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 14:24 
Cytuj  
Moglby mi ktos powiedzieć z kad to wlasciwie sciagnac bo w download nie ma clienta ??

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 14:32 
Cytuj  
Poczytaj najpierw na stronie troche potem zadawaj glupie pytania. Jesli nie chce ci sie czytac to to nie jest gra dla ciebie.

juz.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 15:03 
Cytuj  
Mac napisał(a):
Zglupiales? (kto wlamal sie na konto Asmaxa, przyznac sie) Poczytaj najnowsze wywiady i inne update'y na rpgvault.


Nie mow ze w to wierzysz:)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 15:09 
Cytuj  
Ja wierze, ale moze dlatego ze chce :)
Dakfall wyglada mi wlasnie na jeden z MMORPG-ow na ktore od dawna bezskutecznie czekam...
Od dawna - to znaczy od zamkniecia "Wish Online".
Chodzi mi o MMORPG z rozbudowanym craftem i dajacy absolutna wolnosc postaci. Bez tego wpasowania w klasy jak w przypadku wschodnich produkcji.
Przyklad - rabie drzewo - dostaje exp w rabaniu drzewa itd.
Najblizej tego jest w tej chwili Wurm - ale jako projektowi niekomercyjnemu nie wroze mu drugiego zycia... Zreszta na ile realistyczna grafike mozna zrobic w Javie?
Pomyslcie sobie zreszta sami - co w tym dziwnego, ze wojownik machajacy mieczem chcialby umiec rozwiez z luku dobrze strzelac?
Albo weteran wracajacy z wojny chce zajac sie rolnictwem?
O taki MMORPG mi wlasnie chodzi...
Tu pewnie zaraz ktos wyskoczy mi z UO - tak, to krok w dobrym kierunku, ale skillcap i statscap niszcza wszystko. Gralam w OU na OSI i w wiele platnych (pewnie sporo osob mnie pamieta z AO).
Po dluzszym popisaniu dochodze do wniosku, ze chodzi mi o gre oddajaca RL w virtue. Tak, zeby w nia na jakis czas sie zanurzyc.
Przestaje edytowac ten post, bo zaraz cala strone zajmie :)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 16:17 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
[12:54] <Thee|TCoS> krzyk, i see. Well, we don't have the backup blizzard or SOE does, but there is no need to worry about the team or the project.
[12:54] <Thee|TCoS> That's for sure.
[12:54] <Thee|TCoS> I don't think players should worry about that at all.

Cytat z jednego z czlonkow zespolu :>

juz.

Hmm... tego brakuje wielu devsom (w zasadzie prawie wszystkim) - a mianowicie 'żywego' (dosłownie i w przenośni) kontaktu z community.

#Agat
A co ma Java jako język do grafiki? Nasz polski FPS - Chrome napisany był właśnie w Javie i wygladał całkiem przyzwoicie. Java nie bardzo nadaje się do pisania gier z innego wzgledu... prędkość działania, choć jak widać można sobie z tym poradzić.
BTW co do całej wypowiedzi to marzy mi się przywrócenie do życia UO:X T.T


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 16:34 
Cytuj  
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm?game ... 1201103145

Powyzej link do niedlugiego rewiev.

juz.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 19:10 
Cytuj  
BTW co do całej wypowiedzi to marzy mi się przywrócenie do życia UO:X T.T

Que? Przeciez UOX mial byc maksymalnie zcarebearyzowanym produktem z levelkami zamiast otwartego skill based systemu i instance'owaniem dungeonkow... Gdzie temu czemus do DFO czy pierwszego UO chociazby?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 19:59 
Cytuj  
Tym co maja crappy vga radze sie zaopatrzyc w nowe bo Spellborn ma wysokie wymagania i chodzby z tego wzgledu juz odstaje w podejsciu do klijenta Blizzarda . Nic nie wyczytalem o loot systemie , zas PvP rewards smierdza mi zjebanym honor systemem w WoW , na plus mozna zaliczyc
skill based char developement , mila odmiana od scierwiastycznych levelowek , mnie ta gra jakos malo podnieca , zapisalem sie zeby potestowac z nudow jak mnie wybiora ale imo DFO dalej jest jednynym mmogiem wartym oczekiwania i jedynym ktory moze naprawde powtorzyc sukces UO


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 20:20 
Cytuj  
Leciwy r9,8kPRO chyba raczej wystarczy:/


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.