mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 12:55 
Cytuj  
Mam od piątku Wii, no i już nie mam w co grać. Gram narazie tylko w Zack & Wiki, Red Steel, Metroid Prime 3... ściągam teraz Super Mario Galaxy. Ale najbardziej mi brakuje jRPG na tą konsole. Mam X360, no i na nią praktycznie nie ma dobrego jRPG'a, a ktos moze wie czy na Wii jakiś jest?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 13:20 
Cytuj  
http://www.play-asia.com/paOS-14-71-11a-49-en.html - chyba wszystkie gry przygodowe i rpg, które na Wii wyszły. Nie mam pojęcia, które są dobre, ale z całego serca polecam Zeldę Twilight Princess. No i Tales of Symphonia, ale to z GC.


_________________
Obrazek

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 13:46 
Cytuj  
Ehh Zelda odpada, Wind Waker najlepsza gra w jaką grałem ale Twilight Princess jakoś mnie nie pociąga, po 2h sie znudziła. A może z GC są jakieś dobre jRPG'i?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 14:49 
Cytuj  
dunno jak wygladaja jrpgi, ale na wii imho must have to trauma center

http://pl.youtube.com/watch?v=XIBcmOVhf ... re=related


z gc to jest chyba jakis exclusive z "legend of"

edit: p.s. gc ma troche exclusive'ow z serii star wars, super mario sunshine jest tez calkiem fajna gierka... wlasciwie niegralem od dluzszego czasu na konsolach wiec niepamietam za bardzo gierek z gc, ale napewno znajdzie sie sporo dobrych.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 14:55 
Cytuj  
Trauma center? Na DS'ie średnio mi sie podobało, wiec raczej na Wii nie pogram

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 20:32 
Cytuj  
Tidus napisał(a):
Mam od piątku Wii, no i już nie mam w co grać. Gram narazie tylko w Zack & Wiki, Red Steel, Metroid Prime 3... ściągam teraz Super Mario Galaxy. Ale najbardziej mi brakuje jRPG na tą konsole. Mam X360, no i na nią praktycznie nie ma dobrego jRPG'a, a ktos moze wie czy na Wii jakiś jest?


Głupio zrobiłeś IMO. Niepotrzebnie pchasz sie w Wii, jeśli chcesz grać samemu...Chyba że lubisz zręcznościówki, to wtedy inna rozmowa ;)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 20:42 
Cytuj  
Tidus napisał(a):
Mam od piątku Wii, no i już nie mam w co grać. Gram narazie tylko w Zack & Wiki, Red Steel, Metroid Prime 3... ściągam teraz Super Mario Galaxy. Ale najbardziej mi brakuje jRPG na tą konsole. Mam X360, no i na nią praktycznie nie ma dobrego jRPG'a, a ktos moze wie czy na Wii jakiś jest?


Mi akurat nie przyszlo do glowy szukac RPG na Wii bo IMO sila tej konsoli jest rewelacyjny sposob sterowania a nie fabula gier czy "mozliwosci graficzne" (podaje to w zawiasach bo grafika jest koszmarna w porownaniu do PC albo next genow).

Ale podlacze sie pod ten watek z moimi spostrzezeniami/pytaniami:

Jak dotad najlepszy moj zakup na Wii to Table Tenis (polecam tym ktorzy sie swietnie bawili na Wii Sports - duzo wiecej funu, o niebo lepsza grafa i duzo bardziej skomplikowana rozgrywka w sensie taktycznym).
A najgorszy zakup - Mortal Combat (mizerne sterowanie niewykorzystujace mozliwosci wiilota a grafa => koszmar).

Szukam jakiejs fajnej gierki samochodowej (zamowilem juz dzieciakowi zestaw obudow na wiilota w ktorym jest tez kierownica) i jakiejs fajnej strzelanki (tez z naciskiem na fajne wykorzystanie wiilota).
No i kolejnych gierek sportowych (poza golfem).
Jesli ktos cos fajnego wyczail to bede wdzieczny za info.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 21:01 
Cytuj  
Lubie zręcznościówki, a jak chce popatrzeć na piękną grafike to odpalam Gears of War lub Assassin's Creed na X360 ;) grafika mi nie przeszkadza, ale szukam jakiś jRPG bo na X'ie ich tez nie ma, a chetnie bym pograł. A co do strzelanek, to polecam Metroid Prime 3, bardzo fajne :) na początku mi sie nie podobało ale po 30 minutach grania bardzo polubiłem tą gre :D najlepsza strzelanka, a jaka chcesz cos bardziej w teraznieszosci to polecam Red Steel. A no i co do sportowych, to oprócz tego boksu z Wii Sports to jest jeszcze jakiś boks czy coś? Fight Night by się przydał

btw znalazłem przed chwilą info o grze Soul Calibur: Legends, uwielbiam serie SC, a grał ktos w tą część? Wiem ze to nie jest normalna bijatyka, ale chętnie bym zagrał. Warto?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 21:51 
Cytuj  
Guitar hero3 na wii jest fajny :)

Nie do konca podoba mi sie to ze trzeba gitara machac zeby odpalic star power, ale idzie sie przyzwyczaic :)

Sciagnij geometry wars jak lubisz strzelanki ala asteroids.


_________________
Nestor#1522

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 22:04 
Cytuj  
http://www.gametrailers.com/player/28552.html - video recenzja Soul Calibur Legends. Wygląda średnio tbh.


_________________
Obrazek

*

Posty: 112
Dołączył(a): 9.12.2007
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 22:10 
Cytuj  
Polecam www.gamespot.com klikasz na Wii potem schodzisz scrollem trochę niżej i tam masz pogrupowane gry na gatunki klikasz na gatunek jaki cie interesuje, i wyskoczą ci wszystkie możliwe tytuły .... Od razu z recenzjami informującymi cię czy gra jest dobra czy zła....

Jest tysiące stron poświęconych recenzjom i informacją graczy, i śmiem wątpić że mmorpg.pl jest dobrym miejscem do tych celów ....

Pozdro :P

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 22:49 
Cytuj  
to juz chyba lepiej gametrailers.com ... gamespot z lekka zenujacy jest imo


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 03:42 
Cytuj  
hm nie pograł by ktoś po sieci w The Conduit?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 12:13 
Cytuj  
Przenoszę tutaj.

PS3 i X mają swój topic, ma i Wii! :[

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 13:57 
Cytuj  
Kupujcie Furry Legends jak wyjdzie w EU ;-)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 14:13 
Cytuj  
No niestety na dzisiaj Wii nie ma hardcorowych gier w porazajaych ilosciach, ale na horyzoncie jest kilka tytulow, ktore mnie osobiscie interesuja i mocno sie zastanawie nad kupnem Wii jak te gry wyjda w EU, mowa o Last Story i Xenoblade. Z tytulow na dzisiaj mozna chyba jeszcze polecic Sin&Punishment. Nie jest to jprg, ale wyglada na kupe zabawy i nie jest to jakas gierka dla dzieci pokroju Wii Resort... A, no i jest jeszcze Monster Hunter Tri, gra w ktora mozna grac miesiacami :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 17:57 
Cytuj  
Podobno Muramasa bardzu dobre.

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2010, 10:01 
Cytuj  
W tym momencie gram w Super Mario Galaxy 2, zakupiłem Wii znowu kilka dni temu, ale ogolnie jak patrze na to co leży na dysku to nie jest zle z grami.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 lip 2010, 18:16 
Cytuj  
tutaj chyba najbardziej będzie pasowało: otóż ostanio obejrzałem sobie 2 handheldy i trochę pograłem. DS i DS XL. Oba równie gówniane już z wyglądu, grafika jest żenująca (moja komórka ma 10x lepsiejszą), ekraniki mikroskopijne, a mimo to na XL widać już pixelozę.
Gdzie tkwi pazur? Dlaczego to ludzie w ogóle kupują. PSP które leżakuje od pół roku w szafie - bije to coś na łeb.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2010, 18:26 
Cytuj  
Bo ma masę dobrych gier, z czego duża część w ciekawy sposób korzysta z ekranu dotykowego. Posiadam zarówno DS Lite jak i PSP - to drugie faktycznie grafiką bije konsolę Nintendo na głowę, ale co z tego, skoro ciekawych gier jest tam jak na lekarstwo.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.