mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2011, 00:25 
Cytuj  
Piaskowy napisał(a):
Cytuj:
• For players living in Europe*:
1 month period including VAT – 14.99 EUR.
3 month period including VAT – 35,90 EUR.

• For players in rest of the world:
1 month period – 14.99 USD.
3 month period – 35,90 USD.

Once you have purchased Earthrise and activated your game key in our website, you will be granted 30 days of free game time.

The game itself will cost:

• For players living in Europe: 49,99 EUR.
• For players in rest of the world: 49,99 USD.


Bzdura, czekam na Firefall'a.


1€ ≠ 1$

Ponad 50PLN więcej na kliencie i 15PLN miesięcznie na abonamencie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2011, 00:50 
Cytuj  
Poki co sciaga sie z to z zabojcza predkoscia 16kB/s..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 30 sty 2011, 02:20 
Cytuj  
Jak ktos zagra to prosze o relacje z pierwszej reki. W sumie jestem ciekaw poziomu faila :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 30 sty 2011, 09:25 
Cytuj  
Z drugiego torrenta chodzi na max.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2011, 09:31 
Cytuj  
Piaskowy napisał(a):
Z drugiego torrenta chodzi na max.

Sciągneło się, ale jedno archiwum uszkodzone. Fail.

edit:
wrazenie numer dwa:
Stworzyłem postać i nie moge wejść do gry. Kurwa. Profejsonlaizm pełną gębą.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2011, 10:11 
Cytuj  
Stworzylem postac, wciskam Play i mi sie wczytuje... juz ze 6 minut ;) Az z nudow wpadlem na forum... ciagle nie moze sie uruchomic.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2011, 10:19 
Cytuj  
Mozna gdzies jeszcze zalapac sie na kluczyki do bety ? :)


_________________
Obrazek

Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 30 sty 2011, 15:58 
Cytuj  
Cytuj:
Due to the unexpectedly high interest to the Earthrise closed beta our server infrastructure was not set up to handle such rapid increase of players in the starting zones of the game. We are currently working on improving the starting zones performance.

The estimated downtime of the servers will be longer than 24 hours. Stay tuned for further announcements.


To pograliśmy dziś ^^. Może niech zrobią downtime to czasu release. Co tam beta testerzy, chcesz zagrać to kup :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 08:32 
Cytuj  
Ugh, pogralem w to troche i jestem przerazony faktem, ze cena tego produktu jest ustalona na 50 Euro. Nie dalbym nawet 5, ba, za darmo bym nie wzial.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 08:38 
Cytuj  
Tak , to dali potestować, nie dość że nie ma żadnego performance patcha...to jeszcze, jak nie downtime to crash etc.


A teraz to ->
We would like to inform you that the current beta client will not be compatible with the official servers of Earthrise, which will open on 4th of February. It will not be possible to patch the beta client to the release client version as well. When you purchase the game you will need to download the official release client from the official Earthrise site at www.play-earthrise.com

I przegięcie:
Cytuj:
We would like to inform you that our Store has just opened and Earthrise is now available for preorder!

In order to purchase the game you need to create a free account at https://www.play-earthrise.com/account/login
Simply head to the Earthrise Store and check out our new exclusive offer, available only if you order the game right now!
You will be granted the opportunity to wear and use the special Exemplar Armor Set, manufactured in the very nanoforges of Masthead!


Ja nie wiem, kto im to kupi, chyba tylko Ci co preorder mają, licząc na jakiś mega patch, co załatwi wszystko....wątpię, że beta testerzy będą grać...ja poczekam z miesiąc dwa i wtedy będzie f2p :x

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 09:19 
Cytuj  
Omg, to startuje 4 lutego?
To, w co gralem dzisiaj wygladalo na jakas wczesna bete, nawet chodzic pozadnie sie nie dalo ;P.
Nie wroze chlopakom zbyt spektakularnego sukcesu z ta gra.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 10:46 
Cytuj  
Smutne jest to, że prace nad gierką trwały jakieś 8+ lat...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 11:23 
Cytuj  
...a z pierwotnych zalozen (X lat temu) tez niewiele zostalo.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 16:39 
Cytuj  
Smutne jest to, ze Ci goscie odpowiadaja za Fallouta Online :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 19:05 
Cytuj  
@UP

I to mnie najbardziej boli <zalamka>

Nie wrozy to NIC DOBREGO dla Fallout'a Online ;(


_________________
Obrazek

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 01:38 
Cytuj  
Ktos pogral w to dluzej niz przyslowiowa chwile? Jak to wyglada od srodka? kulawe animacje mnie nie interesuja

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lut 2011, 02:38 
Cytuj  
Zapytalem sie, nie uzyskalem odpowiedzi i tego samego dnia kupilem...

Gra wyszla 5 czy 4 lutego, dzis jest 27. MHS wypuscilo w tym czasie dokladnie 1 patcha (po ktorym ja mam co jakis czas ctd) i ponoc kilka fixow bylo po stronie serwera. Ponoc, jako ze z mojego punktu widzenia wplywu na sam serwer te fixy nie mialy. Ogolnie to ja pierdole, jestem zalamany jak mozna wydawac gre w takim stanie i jeszcze sie reklamowac. Odnosze wrazenie, ze oni sobie spokojnie dlubali gierke gdy 2-3miesiace temu ktos rzucil haslo wydajemy ja 5lutego i nagle wszyscy obudzili sie z reka w nocniku. Tam chyba nic nie dziala jak powinno, nie mozna nawet klawiszy sobie zmienic. Brakuje podstawowych opcji, ludzie grzeba w plikach by sprawic zeby to dzialalo. Chat, party, wszystko zjebane. W plikach mozna bylo sobie zmienic ilosc bp(xp za ktory kupujemy skille) czy kase za questa i tyle sie dostawalo, bo o tym decydowal klient nie serwer. Gra w ogole zapisywala gigabajty logow na dysku, co na szczescie wylaczyli w tym jedynym patchu. Silnik gry to porazka, wszystko wczytuje za kazdym razem z dysku (efekty skilli) - no ja pierdole, trzeba wylaczac te efekty (recznie zmieniac pliki) zeby gra nie ciela. Jak ktos ma duzo ramu to sie bawi w ramdisk, szczesliwi ci ktorzy maja ssd. Kilka klatek na sec to norma.

Grafika ladna, moze sie podobac (gdyby to chodzilo tak jak wyglada). Animacje sa spoko. Jedyne co fajne w tej grze to combat, normalna strzelanka tpp. Jak nie ma lagow ani nic nie tnie to na pewno moze dac mnostwo funu. Ja z lagami dobrze sie bawie do czasu. Pomimo tego, ze jest open pvp to sa safezony (imo dobrze) i nie ma full loota. Itm ktore ma sie na sobie (zbroja/bron) mozna ubezpieczyc, a tak to mozna zwinac wszystko co w plecaku (oprocz itm questowych). Niby to mial byc sandbox, ale jak dla mnie to jest themepark bez zawartosci. Sa frakcje: conticostam, noir i neutral. Caly system jest zjebany i imo w ogole go nie powinno byc. Zamysl jest taki, ze w kwietniu albo pozniej na czesci mapy (ktora obecnie jest niedostepna) ma byc walka o tereny nori vs conticostam. Neutrale to w sumie nie wiem po co sa, frakcje mozna w kazdej chwili zmienic (zabijajac swoich). Pelno questow jednego typu: zabij x/przynies y. PVE to po prostu bezmyslny grind, glownie wyglada tak: strzelamy do moba idac do tylu. Craft nie bawilem sie (tylko chwilke) ale trzeba byc masochista ktory lubi klikac godzinami, nie ma w grze autostacka i jak trzeba polaczyc 100 pojedynczych surowcow w jedna kupke (po kolei klikajac i przesuwajac) to mozna dostac kurwicy.

Jak pisalem combat fajny, podoba mi sie i daje fun. Dosc precyzyjnie trzeba celowac o ile bron nie ma kosmicznego aoe (rocketlauncher). Niestety przez 2,5tyg w uzyciu byla komenta /unstuck - insta tele do respointa. Takze pvp bylo bez sensu, podczas walki z mobami przybiegal super PK z gildii "jacy to my nie jestesmy pro i gdzie to my nie gramy". 9/10 razy ginalem ale 1/10 to byla ucieczka pro PK. Problem ponoc istnial od bety, no to mhs w koncu to naprawili i dodali timer 30sec przy komendzie unstuck, teraz wszyscy wala alt+f4... Zreszta i tak wiekszosc czasu jest taka lagoza, ze walka i tak nie ma sensu. No chyba ze jest sie z US i mieszka blisko serwera. Aczkolwiek po tym jednym jedynym patchu jest zdecydowanie lepiej.

Gra ma potencjal, fajny combat i ladna grafe, poza tym porazka i dno. Jezeli przezyje ten okres to moze byc naprwade fajna gierka, obecnie szkoda na to pieniedzy. W MHS podobno pracuje ponad 80osob wiec moze cos z tego ulepia, nie jest to chatka w lesie. Z drugiej strony jezeli to 80 amatorow to moze byc kupa. Pomimo jakosci jakiej jest ten produkt bawilem sie lepiej niz w rifcie, ktory po prostu walil nuda na kilometr.

Co do ilosci graczy, kont jest niecale 3tys, w grze w jednym czasie moze 100-200osob.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2011, 12:12 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Co do ilosci graczy, kont jest niecale 3tys, w grze w jednym czasie moze 100-200osob.


hehe ... zal.pl

W sumie to bylo do przewidzenia :)


_________________
Obrazek

Obrazek

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 27 lut 2011, 13:05 
Cytuj  
Tak to jest jak sie nie skonczy jeszcze jednego mmo (earthrise), a juz zabiera sie za drugie (fallout onl).


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 25 lip 2011, 09:11 
Cytuj  
Jak ktoś chce triala na 14dni, to mogę oddać.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.