mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 29  Następna strona

Kto jest najtwardszy od 40 milleniow?
Space Marines 48%  48%  [ 76 ]
Space Marines 53%  53%  [ 84 ]
Liczba głosów : 160
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2008, 20:25 
Cytuj  
Space Marines
48% [ 20 ]
Space Marines
51% [ 21 ]

Gdzie zaginął ten procent?


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2008, 20:42 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Kazdy kto stanie im na drodze to heretyk, nie wazne czy to SM czy imperial guard czy cokolwiek. Imperatora pewnie tez by ubily;]


Bez przesady. Inkwizycja która każdego heretyka pali na stosie, dowództwo które każdego kto odważy się nie wypełnić rozkazu kulka/każdego który stchórzy zabija strzałem w plecy, indoktrynacja etc to mało?
Niektórym oddziałom IG może coś pojebać, ale Herezja Horusa nie jest dowodem na to że jest łatwo sprowadzić na złą drogę zakony, tylko że właśnie jest trudno.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2008, 21:38 
Cytuj  
Abtrahujac od rozwazan znawcow historii warhammera, uzyje sobie na dodatku. Jest to klasyczny przyklad dojenia kasy przy minimum wysilku. Tu nawet fabuly nie ma, tylko mapa swiata plus prowincje do zajmowania/obrony i skirmish. Szkoda bo swiat jest nie do pobicia, a mechanika gry podoba mi sie znacznie bardziej niz w3 na przyklad. W podstawke tak fajnie sie gralo. :<


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2008, 08:06 
Cytuj  
Cytuj:
W podstawke tak fajnie sie gralo. :<


A dlaczego teraz nie będzie fajnie ? Imho mogliby dać same nowe rasy i też bym kupił.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2008, 10:35 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Abtrahujac od rozwazan znawcow historii warhammera, uzyje sobie na dodatku. Jest to klasyczny przyklad dojenia kasy przy minimum wysilku. Tu nawet fabuly nie ma, tylko mapa swiata plus prowincje do zajmowania/obrony i skirmish. Szkoda bo swiat jest nie do pobicia, a mechanika gry podoba mi sie znacznie bardziej niz w3 na przyklad. W podstawke tak fajnie sie gralo. :<


Faktycznie, w przeciwienstwie do DC nie ma klimatycznych wstawek filmowych, i brakuje dyskusji miedzy commanderami kazdej stron w czasie gry. Nekroni byli bardzo fajni w kampanii DC.

A tutaj.. wbiega sie siostrami, odpala zlote lasery, przybiegaja robociki rodem z HL2 i wszystko umiera.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2008, 11:08 
Cytuj  
za to nekroni nie umieraja nigdy , wkurwialy mnie zawsze te robociki co sie same skladaly po rozwaleniu , wtf gay


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2008, 12:29 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
za to nekroni nie umieraja nigdy , wkurwialy mnie zawsze te robociki co sie same skladaly po rozwaleniu , wtf gay


Umieraja, wystarczy przewaga liczebna 3-5:1 jesli grasz imperial guard ;p Ledwo udalo mi sie nekronami przejsc misje gdzie byly 2 bazy IG ;/ 30 minut obelisk w cloaku i ostrzal ze wzgorz ;]


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2008, 12:51 
Cytuj  
Wie ktos moze co daje upgrade emperors blessing dla siostrowego commandera za 10 wargearow? Fajnie ze mi sie commander swieci, pali i w ogole ale to ma jakis wplyw na walke?

Druga sprawa to jak sie uzywa tego bonusa Blood Ravenow: Deepstrike squads?

A co do braku filmikow i rozmow commanderow to to niestety jest smutne ze nima. Chcialbym zobaczyc slowna potyczke Sisters z Blood Ravenami.


Ostatnio edytowano 8 mar 2008, 12:53 przez Huba, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2008, 12:52 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Aldatha napisał(a):
za to nekroni nie umieraja nigdy , wkurwialy mnie zawsze te robociki co sie same skladaly po rozwaleniu , wtf gay


Umieraja, wystarczy przewaga liczebna 3-5:1 jesli grasz imperial guard ;p Ledwo udalo mi sie nekronami przejsc misje gdzie byly 2 bazy IG ;/ 30 minut obelisk w cloaku i ostrzal ze wzgorz ;]


Walcząc z Nekronami musisz zmusić ich do podejścia które będzie ich sporo kosztowało (wolne poruszanie się nekronów i za nim podejdą dostaną ładne obrażenia od Heavy Bolterów)


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2008, 14:10 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Nestor napisał(a):
Aldatha napisał(a):
za to nekroni nie umieraja nigdy , wkurwialy mnie zawsze te robociki co sie same skladaly po rozwaleniu , wtf gay


Umieraja, wystarczy przewaga liczebna 3-5:1 jesli grasz imperial guard ;p Ledwo udalo mi sie nekronami przejsc misje gdzie byly 2 bazy IG ;/ 30 minut obelisk w cloaku i ostrzal ze wzgorz ;]


Walcząc z Nekronami musisz zmusić ich do podejścia które będzie ich sporo kosztowało (wolne poruszanie się nekronów i za nim podejdą dostaną ładne obrażenia od Heavy Bolterów)


Zapominasz o solar flare necron lorda, o teleportacji, o masowym cloaku, no i obeliskach ktore maja duzo wiekszy zasieg niz heavy boltery, i potrafia zniszczyc caly oddzial w kilku strzalach. Do tego dochodzi masowa rezurekcja , i teleportujace sie zombi ktore niszcza morale jak nikt inny.

Jedyny problem jaki mialem nekronami w grze, to walki przeciwko IG, atryleria i miliardy miesa armatniego :\


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2008, 14:18 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Aldatha napisał(a):
za to nekroni nie umieraja nigdy , wkurwialy mnie zawsze te robociki co sie same skladaly po rozwaleniu , wtf gay


Umieraja, wystarczy przewaga liczebna 3-5:1 jesli grasz imperial guard ;p Ledwo udalo mi sie nekronami przejsc misje gdzie byly 2 bazy IG ;/ 30 minut obelisk w cloaku i ostrzal ze wzgorz ;]


tyle to ja wiem ze trzeba ich ruchac od poczatku , ale ja jestem typowy turtler i nie lubie rushowac mimo ze moja ulubiona rasa Eldaar to urodzoni rushers ( bonus speed + fleet on foot + najlepsze spells farseer) , chociaz w DC kiedy wprowadzili ograniczenia na turrety rzadza tez w defensywie dzieki relokowaniu budynkow przez webgate's . To najblizsza rasa archetypu high elfow dlatego ich tak lubie , imho dark eldaars wszystko zjebali , nie pasuja


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2008, 14:35 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Umieraja, wystarczy przewaga liczebna 3-5:1 jesli grasz imperial guard ;p Ledwo udalo mi sie nekronami przejsc misje gdzie byly 2 bazy IG ;/ 30 minut obelisk w cloaku i ostrzal ze wzgorz ;]


Grając Chaosem na najtrudniejszym poziomie w tej misji rzeczywiście było truudno. Najważniejsze przeżyć początek bez większych strat i następnie wysyłać kilka oddziałów niewidzialnych marines do wypełniania zadań :D
Do tego działo robi swoje :]

Nestor napisał(a):
Zapominasz o solar flare necron lorda, o teleportacji, o masowym cloaku, no i obeliskach ktore maja duzo wiekszy zasieg niz heavy boltery, i potrafia zniszczyc caly oddzial w kilku strzalach. Do tego dochodzi masowa rezurekcja , i teleportujace sie zombi ktore niszcza morale jak nikt inny.

Jedyny problem jaki mialem nekronami w grze, to walki przeciwko IG, atryleria i miliardy miesa armatniego :\


- teleportacja - nikt ciebie nie zmusza do walki z nekronami przy ich punktach kontroli

ty-punkt kontroli-------armia nekronów

- masowy cloak - można łatwo rozproszyć za pomocą bohatera/jednostek (chociażby postawić gdzieś 'z tyłu' heretyków)

- obelisk - gdy chcemy zniszczyć obelisk i boimy się teleportu nekronów można skorzystać z artylerii, samolotów etc

- mass resurrection - ma spore znaczenie jedynie przy dużych bitwach w innym przypadku albo nekron już nie żyje albo powstaje jedynie drobnica

- zombi - oplątanie eldarów albo szybką jednostkę melee typu championy khaina czy (chaos) marines z plecakami


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Ostatnio edytowano 8 mar 2008, 14:42 przez MagPS, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2008, 14:40 
Cytuj  
zanim do tego dojdziesz "terminatory" cie nakryja czapami


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2008, 14:55 
Cytuj  
imo Dark Eldarzy mają najładniejszą jednostkę w grze "Dias of Destruction" i jego działo, daje rade :o http://www.youtube.com/watch?v=KvOfyREuDZo


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2008, 16:58 
Cytuj  
a jak zdebialem jak odpalilem i zobaczylem jakies planety na ktorych mam klikac ;-/
o co kamon?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2008, 18:27 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a jak zdebialem jak odpalilem i zobaczylem jakies planety na ktorych mam klikac ;-/
o co kamon?


Options -> Show tutorial tips.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2008, 18:44 
Cytuj  
no tego sie obawialem. a w ogole to nadal jest strategia czy bardziej kto szybciej klika i zrobi 1000 jednostek?

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2008, 20:57 
Cytuj  
To i to, znaczy klikanie of koz ma znaczenie, ale trzeba tez umiec wykorzystac jednostki i ich skille a tego w DoW nie brakuje.

Koncze kampanie Sisters of Battle, i przegladalem te bonusy co sa za rozwalenie kazdego "keepa". Bezapelacyjnie najlepsze ma Empire:

IG- tansze honor guard, rezerwy do obrony, deepstrike. Generalnie to co sie kupuje za planetary requisition.

Sisters- forward bases, bezcenne.

Blood Ravens- deepstrike- na poczatku nie zalapalem jak sie tego uzywa. Trzeba kupic w panelu uzupelnien jednostki do deepstrike w bazie glownej ( rasy ktora gramy), a potem dodac do listy ataku. Razem z honor guardem i forward base daje poteznego kopa na start. Przydatne przy ataku na obszar o sile 10 z 2 bazami wroga.

Reszta, poza dzialem Tau ktorego sily nie umiem okreslic nie wydaje mi sie zbyt rewelacyjna. Webway Dark eldarow troche ulatwia skakanie miedzy planetami, to co maja chaosiaki jest raczej bezuzyteczne a zasady dzialania bonusa orkow poprostu nie zauwazylem.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2008, 22:27 
Cytuj  
RTSy polegaja na klikaniu, i jakiejs tam strategii.

To nie sa oldschoolowe taktyczne gierki, gdzie strategia bylo podejscie do przeciwnika i dokladne wyknanie planu.

Tutaj rzuca sie wszystko co sie ma na baze przeciwnika i klika w 'dodaj jednostki'. Czasem odpali sie jakis ability albo zrobi male micro grupy i tyle.

Tesknie do chaos gate i xcoma :)


_________________
Nestor#1522

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2008, 22:48 
Cytuj  
Ta :/
Dzisiaj sie pobawilem nowa rasa i na jednej mapie wystarczylo wyprodukowac kilka squadow ta suke aniola i 5 samolocikow - gra wygladala alla a+lmb.
Troche to nudne sie robi.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 29  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.