mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 17:41 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Przez ostatnie kilka ładnych lat, żadna firma nie stworzyła godnego morpga, ta firma a raczej te firmy również tego nie zrobią i jestem o tym głęboko przekonany.


Moze to nie jest gatunek dla ciebie? Bawie sie juz pare lat w mmo, w niektore dluzej pogralem w inne krocej (lub wcale) i kazda nowa markowa produkcja jesc conajmniej godna wyprobowania.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 18:43 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Proszę, kilka zdań złożonych:

Przez ostatnie kilka ładnych lat, żadna firma nie stworzyła godnego morpga, ta firma a raczej te firmy również tego nie zrobią i jestem o tym głęboko przekonany.


Przestań robić z siebie głupka


OK.

Będzie super nowe MMO i nowy dział na forum, h&f

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 20:11 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Proszę, kilka zdań złożonych:

Przez ostatnie kilka ładnych lat, żadna firma nie stworzyła godnego morpga, ta firma a raczej te firmy również tego nie zrobią i jestem o tym głęboko przekonany.



Zdefiniuj "godny".

Tylko PLZ nie pisz ze bierzesz jako punkt odniesienia WoW'a.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 20:31 
Cytuj  
Przeciez on w nic innego dluzej niz tydzien nie gral :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 21:41 
Cytuj  
Ej Panowie, no co Wy teraz ze mnie idiotę robicie ;)

Wymieńcie 3 tytuły oprócz WoWa które przez ostatnie 4 lata zawładnęły rynkiem. Każdy tytuł trwał na tym forum maksymalnie 2 tygodnie po premierze, więc o co Wam chodzi?

Łudzicie się że oprócz Blizzarda będzie porządny mmorpg? to się łudźcie dalej.

Kabraxis napisał(a):
Zdefiniuj "godny"


Ok.

1. Nie przespane noce,
2. Urzekająca grafika,
3. Urzekający klimat,
4. PvP z prawdziwego zdarzenia gdzie liczy się skill a nie ilość czasu. Nie dawajcie mi tu przykładu aren czasami.
5. PvE z prawdziwego zdarzenia,
6. Smoki wielkości Ironforge,
7. Żyjący świat łącznie z roślinnościa i żabami,
8. Kompletnie dojebany wybór postaci, rasy, klasy, możliwość tatuaży i wyboru grubości ust nawet (ok warhammer ma możliwość dziar, ale żadnego punktu innego nie spełnia)
9. Ma wciągać a nie zastanawiać "hm... dziwne, to też dziwne, a to chujowo wygląda"

Mógłbym pisać i pisać o tym. I teraz zastanówcie się, czy ten shit w tym temacie będzie miał takie coś? szczerze wątpię.


Ostatnio edytowano 5 paź 2008, 21:47 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 21:46 
Cytuj  
StarWars Galaxies 3-4 lata temu ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 21:47 
Cytuj  
Cytuj:
4. PvP z prawdziwego zdarzenia z eventami na sewerach gdzie wyłaniany jest The Best Player (moje takie małe ego)

IMO do Darkfalla w takim razie zadnego godnego mmo nie bedzie.
wiec o czym ty wogole rozmawiasz ? :E.
Sob wymagasz rzeczy niemozliwych tbh. Blizzard zrobil popularne mmo, bo zrobil gre dla mas. Co prawde mowiac, nie zmienia faktu ze poza PvE WoW nie oferuje juz nic z zrzeczy ktore wymieniles. A reszta to i tak przerost formy nad trescia nad ktorego developingiem trzeba spedzic 7 lat, wydac fortune a w czasie premiery i tak sie okaze klapa, bo technicznie zostal z tylu -;-.
Blizzaard wyprodukuje koljne PvE mmo, Nie ma, sensu oczekiwac czegos wiecej.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 5 paź 2008, 21:49 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 21:48 
Cytuj  
Dobra, bujacie w obłokach bujajcie dalej :)

Pozdrowienia dla marzycieli.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 21:49 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Dobra, bujacie w obłokach bujajcie dalej :)

Pozdrowienia dla marzycieli.


Pfff wypowiedział się ten patrzący na wszystko przez pryzmat WoW'a


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 21:50 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Dobra, bujacie w obłokach bujajcie dalej :)

Pozdrowienia dla marzycieli.

Eheheheheh. Pograj w inne mmo niz WoW dluzej niz tydzien to mozemy zaczac rozmawiac jak ma MMO wygladac :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 21:57 
Cytuj  
Panowie, ale ja w żaden sposób nie napisałem że WoW>all, pokażcie mi takie zdanie moje w którym piszę inaczej.

Po prostu, żadna gra mi się nie podoba, moja wina?

Poza tym, osobiście uważam że Blizzard to jest machina wojenna która napędza ten rynek. Było coś oprócz EQ przed WoWem? ale coś sensownego a nie jakieś gówienka małe. Po premierze WoWa wszyscy chcą im dorównać, tylko coś im nie wychodzi...

P.S
A i tak jestem głęboko przekonany, że kupicie WotLK :)

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 22:05 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Panowie, ale ja w żaden sposób nie napisałem że WoW>all, pokażcie mi takie zdanie moje w którym piszę inaczej.


Spoko, znaczy że Blizzard ma jeszcze jakiegoś mmorpg'a poza WoW tak ?

Sobtainer napisał(a):
Po prostu, żadna gra mi się nie podoba, moja wina?


No patrz, faktycznie nie ma teraz żadnego fajnego MMO, a przynajmniej nic tak skomplikowanego odrzucającego małe dzieciaki z wow'a jak swg

Sobtainer napisał(a):
A i tak jestem głęboko przekonany, że kupicie WotLK :)


dzięki, mam tylko podstawkę, z czego wykożystałem aż całe 5 dni z 30 darmowych i nie zamierzam blizzardowi ani złotóweczki więcej podarować


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 22:08 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Panowie, ale ja w żaden sposób nie napisałem że WoW>all, pokażcie mi takie zdanie moje w którym piszę inaczej.

Po prostu, żadna gra mi się nie podoba, moja wina?

Poza tym, osobiście uważam że Blizzard to jest machina wojenna która napędza ten rynek. Było coś oprócz EQ przed WoWem? ale coś sensownego a nie jakieś gówienka małe. Po premierze WoWa wszyscy chcą im dorównać, tylko coś im nie wychodzi...

P.S
A i tak jestem głęboko przekonany, że kupicie WotLK :)

Ultima Online, DAoC, EverQuest 1 i 2(na dwojka to prawie rowno z WoW wyszła ale mniejsza), Guild Wars (to akuart po WoW, ale WoW w obecnym stanie gowno sie od GW rozni tbh), EVE-Online, nawet te nieszczesne Lineage 2 i FF XI -;-.

Co do WOTLK. Predzej dam druga szanse AoC. A napewno dam, Nowy porzadny CEO projektu == moze sie wkoncu cos ruszy.

Oni napedzaja rynek. Fakt z jedna gra, ktora stala sie hitem. Tak to jedyna ich zasluga. spopularyzowali pojecie mmo w oczach mas.

Przeciez to jasno wynika z tego, co piszesz i z wiadomych informacji ze nie grales w zadne mmo poza WoW :P.(dluzej).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 22:14 
Cytuj  
Cytuj:
Każdy tytuł trwał na tym forum maksymalnie 2 tygodnie po premierze, więc o co Wam chodzi?


To forum nie jest wyznacznikiem popularnosci gier MMO .
Dla mnie wyznacznikiem sa rankingi, i jednym z najpopularniejszych jest chyba http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/show ... Order/desc i ja sie na tym opieram a nie na gdybaniu gracza ktory 90% czasu w grach spedzil w WOW(sadzac po wypowiedzi)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 22:17 
Cytuj  
o Zapmnialemj eszcze o Pirates of the burning Sea. Wypas gierka imo. Tylko SOE polozylo na niej swoje burdne lapska. Oczywiscie nie unikla pary rozczarowan (za male mozliwosci walki morskiej), dla mnie czesc ladowa mogliby wyciac wogole bylby walka na morzu to byla walka na morzu, a nie plywanie dookola siebie i napierdalanie spacji :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 23:28 
Cytuj  
O czym w ogole jest dyskusja? Ze spokojne oczekiwanie na kolejne MMO, ktorego akcja dziac bedzie sie w znanym i uznanym przez graczy universe to bujanie w oblokach? No tak. Dzieki ci drogi boze, ze jest z nami Blizzard, ktory nie opusci nas maluczkich w chwilach potrzeby i moze juz niedlugo w calej swej nieskonczonej dobroci wypusci na swiat kolejnego hiciora. Amen.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 00:21 
Cytuj  
Jest to jednyne mmo, na ktore czekam i licze ze bedzie conajmniej tak dobre jak SWG za dawnych czasow, mam nadziej ze doswiadczenie obu firm da produkt ciekawy.
Co do WoW to jak wiele razy pisalem, to sa stare doobre czasy i mozna powspominac ale zeby teraz w to grac ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 79
Dołączył(a): 7.03.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 19:12 
Cytuj  
to wrecz niesamowite , czytam duzo o mmo i tu i tam i czesto rozmowy przeistaczaja sie do debat czy nawet potyczek o to czy "WoW" jest lepsze czy gorsze , a ze fanboy bo lubi wow a ze sie niezna bo nie lubi wow itp.
Faktycznie ta gra "WoW" , "Swiat Sily Wojny" ze sobie to tak po swojemu przetlumacze:P (co nawet odnosnie naszego realnego swiata niestety ma sens , bo jak wiadomo wojna to najwiekszy biznes) jest obecnie odnosnikiem swego rodzaju: Paru moich kolegow chetnie tworzy "Pub" siedza po chatach przy piwku i gadaja ze soba w grze , poznalem nawet malzenstwo z dziecmi , ktore sobie razem w to gra. W samej grze mialem znajomego , ktorego syn gra po przeciwnej stronie. Ja do dzisiaj mile wspominam pare zeczy w tej grze np. smiech elfa , klimat dzwiekowy na polach niedaleko Stormwind , niepamietam jak ten teren sie nazywal.
Mimo to obecnie gram w gre ktora tu nawet niema swojej rubryki : Tabula Rasa.

Ja poprostu lubie i wole klimaty SF niz fantasy a obecnie niema nic dla mnie godnego w tym rodzaju (EvE odpada bo to inna bajka).
W Tabula Rasa jest nawet taki motyw jak w SW , mozna biegac z laserowym , lub elektrycznym mieczem , ktore nieco przypominaja ta nam znana klase ze swiata SW. Jest to dla mnie tymczasowa odskocznia w dlugim juz oczekiwaniu na Old Republik Online.

Mam nadzieje ,podobnie jak wielu innych "fanboyow" , ze chlopaki z Bioware i Lucasarts dadza nam wszystkim to na co czekamy. Wiem ze potrafia , tylko ten wojenny biznes , moze stanac im na drodze (nie mam tu na mysli wow).
Za pare dni ma byc odsloniete wiecej szczegulow na ten temat.

niech forsa bedzie z wami


_________________
"train yourself to let go
at every thing you fear to lose" ....... Master Yoda

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 22:37 
Cytuj  
http://www.gamespot.com/pc/rpg/starwars ... &mode=news
http://www.swtor.com

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 01:15 
Cytuj  
roball napisał(a):
Grafika jest nieco wow-gen tbh.


fix'd

ta, troche weak wyglada


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 203  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.