mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 20:32 
Cytuj  
http://www.runesofmagic.com/en/index.html

Wlasciwie sam nie wiem co to ma byc, kiedys przeczytalem o tym na onecie jako o "grze ktora ma zagrozic WoWowi". Oczywiscie to jest nie realne patrzac na to gre, ale mimo wszystko moze bedzie warto zagrac.

Z trailera i screenow to mi wyglada na jakis mix wlasnie WoWa z L2.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 21:02 
Cytuj  
Zdaje się że ta gra (mimo mangowej otoczki) ma amerykańskie/europejskie korzenie, prawda li to czy fałsz ?

Jeżeli tak, to ma szansę wśród "normalnych" graczy mmorpg.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 21:05 
Cytuj  
Yep, gra jest niemiecka, nawet podczas rejestracji masz "Ja" i "Nein" - czy jakos tak;P

*

Posty: 107
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 20:00 
Cytuj  
nie wiem ale jak dla mnie to wow moze miec powazne klopoty ta gra z tego co ogladalem i czytalem ma wszystko to co ma WoW i wiecej i ma byc darmowa+cash shop. Juz jakies pol roku tem,u zucilem wowa bo stwierdzilem ze Blizz nic nie zmienia i gra robi sie coraz bardziej nudna . A tu prosze taki nowy wow w nowymi mapami potworami questami spellami za free trzymam kciuki i niemoge sie doczekac CB:D


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 21:32 
Cytuj  
Tia już widze jak Blizzard sra ze strachu :D


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 21:52 
Cytuj  
Ta gra nie będzie miała nawet 1% playerbase WoW'a.

*

Posty: 88
Dołączył(a): 24.11.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 08:56 
Cytuj  
WoW to bajkowe gowno +1 Kiedy beta tego czegos ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 11:20 
Cytuj  
Narazie tylko zapisy

*

Posty: 166
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 16:25 
Cytuj  
"soon" przed zapisami infromowali ze "July" moze akuratnie, wystarczy poczekac do konca miesiaca?


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 17:19 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Ta gra nie będzie miała nawet 1% playerbase WoW'a.


a ty co - jasnowidz?
ile pograłeś w tę grę , że już wiesz wszystko?

nie to , że bronię gry , ale mnie trafiają takie posty - tak nic nie dorówna wielkiemu WOW-owi !!! - wracaj do forum WOW-a tam twoje miejsce i nie zagladaj do innych jak masz pisać TAKIE BZDETY - jakbyś napisął po co najmniej kilkunastu godz spędzonych w grze to masz takie prawo - w przeciwnym razie oszczędź nam fanboyskich postów - wiesz niektórzy jeżdża maluchem i uważają , że to auto najlepsze na świecie - mają prawo - tyle , że ( tak jak i Ty) ośmieszają się

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 18:24 
Cytuj  
Nie trzeba być jasnowidzem by stwierdzić, że gra która chce być klonem WoW'a z cash shopem, nie ma szans mu podskoczyć. Znajdzie się grupka pasjonatów którzy będą topić każdą ilość $$ byleby ich postać była najlepsza, reszta będzie grać za free. 1% playerbase WoW'a to podobno 100k ludzi. Mało która gra mmo z abonamentem może się poszczycić choćby takimi "skromnymi" 100k. F2p? Nie ma szans.

A te conajmniej "kilkanaście godzin spędzonych w grze" zastępuje mi logiczne myślenie.

I weź coś na uspokojenie.

Ps. jestem fanbojem WHO, nie WoW.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 20:31 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Nie trzeba być jasnowidzem by stwierdzić, że gra która chce być klonem WoW'a z cash shopem, nie ma szans mu podskoczyć. Znajdzie się grupka pasjonatów którzy będą topić każdą ilość $$ byleby ich postać była najlepsza, reszta będzie grać za free. 1% playerbase WoW'a to podobno 100k ludzi. Mało która gra mmo z abonamentem może się poszczycić choćby takimi "skromnymi" 100k. F2p? Nie ma szans.

A te conajmniej "kilkanaście godzin spędzonych w grze" zastępuje mi logiczne myślenie.

I weź coś na uspokojenie.

Ps. jestem fanbojem WHO, nie WoW.


jak 90% forum po failu aoc'a. :D


_________________
@polygamia

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 21:10 
Cytuj  
rohan :> 4 servery, stworzonych postaci 50k+ na kazdym :>

p.s tak wiem mam spierdalac z tym rohanem :>


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 107
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 05:43 
Cytuj  
lol wyjasnij mi czemu ta gra nie ma szans podskoczyc WoWowi?? z tego co wyczytalem bedzie miala do zaoferowania o wiele wiecej niz WoW nie ze jestem jakims fanboyem tej gry bo nie jestem widzialem juz wiele gier ktorych tworcy wiele obiecywali a potem kicha. gralem w wowa z przerwami 3 lata wybulilem mase kasy po wejsciu bc gralem dalej chociaz juz tylko z przyzwyczajenia bo bliz nic niepozmienial w tej grze.Prawa rynku sa brutalne jesli ta gra wyjdzie w takim stanie w jakim ja producent reklamuje to WoW ucierpi i to bardzo ludzie beda mieli do wyboru starego nudnego WoWa albo zupelnie nowe krainy skille troszke nowych zabaweczek opcji ZA DARMO.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 10:41 
Cytuj  
Hope napisał(a):
lol wyjasnij mi czemu ta gra nie ma szans podskoczyc WoWowi?? z tego co wyczytalem bedzie miala do zaoferowania o wiele wiecej niz WoW


Gra która będzie za darmo, robiona przez kolejne random-name studio, nie odbierze klienteli grze w którą wpakowano grube miliony $$ (zarówno w produkcję jak i w reklamę), bo poprostu nie ma szans być bardziej rozwinięta. Czy to tak trudno pojąć, że by zrobić dobrą grę MMO potrzeba ogromnych środków finansowych? Nie ma szans by ktoś grający w płatne MMO na codzień, zrezygnował z tego i rollnął tą gierkę.

Grą zainteresują się zapewne wyjadacze darmowych MMO, którzy będą pieli z zachwytu, że grają w lepszego i na dodatek darmowego WoW'a.

Lepszego bo tak napisali w internecie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 13:43 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
...będą pieli z zachwytu, że grają w lepszego i na dodatek darmowego WoW'a.
.


już ci napisałem - spadaj do forum o WOW- ie
czy tobie wszystkie gry kojarzą sie TYLKO z WOW-em?
jeśłi komuś wszystko kojarzy sie tylko z jedną rzeczą - powinien natychmiast udać sie do specjalisty
ps
nie wiem czy gra bedzie lepsza czy gorsza od WOW- a i mam to gdzieś, ale osłabiają mnie takie posty

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 14:14 
Cytuj  
Ehm, nie, opieram się na tym co pisze Hope.

I nie musisz mnie atakować, bo ani to skutku nie przyniesie ani ci jakoś specjalnie nie ulży. Jeśli osłabiają cię posty pisane przez jakiegoś anonima w internecie to może... No nie wiem... Mowa była o jakimś specjaliście? ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 16:04 
Cytuj  
Wojownicy z darmowy mmo zostali obudzeni, ph34r.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 107
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 23:43 
Cytuj  
Razoth niezrozumiales mnie . Wielu graczy WoW tak jak ja jestt juz znudzona monotonnoscia tej gry Blizzard nie wprowadza zadnych zmian nic ciekawgo zaskakujacego na widok czego mozna by krzyknac z zachwytu wow. Tutaj mamy nowitenki swiat nowiutenka storyline nowe skille itemki i wiele opcji ktorych wowowi brakuje. Tak jak powiedziales na stwozenie dobrej gry trzeba ogromy=nych srodkuow blizz ma te srodki ale jakos po WoWie przynajmniej ja tego niedostrzeglem nie widac zeby gra sie jakos dynamicznie rozwijala.Tak jak powiedzialem jesli RoM wyjdzie w takim stanie w jakim producenci ja opisuja to ta gra bedzie posiadala o wiele wiecej funkcji niz WoW, moze cie tu zawiodlem ale porownujac wowa do rom IMHO te gry beda gonic leb w leb.Jedyna przewaga WoW jaka tu widze jest Reklamai to ze w aktualnym momencie rynek nalezy praktycznie do Blizza.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 08:27 
Cytuj  
http://gry.onet.pl/1787241,,Przetestuj_ ... omosc.html

Onet.pl chyba jakos dziwnie reklamuje to gre -_-'

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.