mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2014, 11:58 
Cytuj  
Ktos w to gra ? Moze opisać jakie wrażenia ? jakie pingi ? da sie grac pvp ?


_________________
Turbot

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 19:41 
Cytuj  
Na tym ruskim gra się zajebiście. Zero lagów pingi około 50. Dużo ludzi. Do PvP jeszcze nie doszedłem, ale jak kumpel grał to miał niezły fun. Ja chwilowo sobie odpuściłem z braku czasu :)

*

Posty: 121
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 29 lip 2014, 14:12 
Cytuj  
Ja tez odpuscilem, nie mam z kim grac. Lagi zdarzaly sie sporadycznie, ale wszyscy je miewali nawet ruski. PVP nawet fajne, jednak sa klasy, ktore zjedza Cie na kombo.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 1 sie 2014, 15:53 
Cytuj  
Nie mogę się zalogować :x

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 06:20 
Cytuj  
Necro bump :D
NCSoft wyda w tym roku Blade and Soul na zachodzie. Trochę info:

Cytuj:
- B&S will be Free to Play
- NC promises they game will not be P2W. (We will have to wait and see)
- Three will not be a segregation of the playerbase based on Patron Status.
- The Kun race will be changed to the Yun race. (NC thought Kun sounded bad)
- There will be no westernization of the character creation. (Big Boobs await)
- The in game cut scenes voice overs will all be in English.
- There will be Korean & Chinese voice over for those who want it.
- Other languages will be available such as French and German.
- Skills, abilities, and such will get the most updated version of the game.
- Content will be capped at lvl 45 and the story capped at Act 3 at launch.
- There will be no censorship of the game.
- Three will only be 2 servers to start. One in NA and the other in Europe.
- There are currently no plans for an Oceanic Server.
- NC plans to have ESports for BnS in the future.
- NC plans on having more communication/interaction towards the community.
- There will be no no IP Block / No Region Block for the time being.
- The Na version will not have a vigour system or a fatigue system.
- The server locations will be in Dallas,Texas for Na and Frankfurt,Germany for EU.
- NC will hold tournaments and Events on the server.
- Founders packs have not been decided yet.

*

Posty: 121
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 19:47 
Cytuj  
Szybcy są. Hype na BS minął już dawno, BD nadchodzi, kiepsko to widzę. Sytuację ratuje może trochę e sport jeżeli jakiekolwiek turnieje w ogóle będą miały miejsce w Europie/USA.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 16:47 
Cytuj  
BD zdechnie szybciej niz archage.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 maja 2015, 18:19 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
BD zdechnie szybciej niz archage.

+1

*

Posty: 121
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 27 maja 2015, 18:21 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
BD zdechnie szybciej niz archage.


Ok, to teraz numery Lotka mi podaj.



Wstrzymałbym się z opinią o "zdychaniu" gry skoro poczekamy sobie jeszcze na nią. Poza tym archeage i BD różnią się znacznie.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2015, 23:31 
Cytuj  
amadiasz napisał(a):
DirectC napisał(a):
BD zdechnie szybciej niz archage.


Ok, to teraz numery Lotka mi podaj.



Wstrzymałbym się z opinią o "zdychaniu" gry skoro poczekamy sobie jeszcze na nią. Poza tym archeage i BD różnią się znacznie.

Po co mam się wstrzymywać, potem napiszę sobie pod wątkiem z zamykaniem serwerów - "pierwszy" :roll:

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 7 sie 2015, 10:50 
Cytuj  
Kolejny tytuł F2P, już mnie to męczy...
Kiedy to ma wyjść w EU?
Napiszcie proszę czy warto w to się angażować, oglądałem trochę pvp i mam dziwne odczucia...wyglądało to tak, że jakaś clasa rozpoczyna "combo" - druga osoba nic nie moze zrobić przez 20 sec i ginie...:D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2015, 11:36 
Cytuj  
Farin666 napisał(a):
Kolejny tytuł F2P, już mnie to męczy...
Kiedy to ma wyjść w EU?
Napiszcie proszę czy warto w to się angażować, oglądałem trochę pvp i mam dziwne odczucia...wyglądało to tak, że jakaś clasa rozpoczyna "combo" - druga osoba nic nie moze zrobić przez 20 sec i ginie...:D


Jak w Mortal Combat - w eu chyba wychodzi listopad

Tutaj troche zrobili jak w GW2 ze pvp masz oddzielne - nie licza sie twoje statsy z broni/zbroi z pve. Tylko nie masz wszystkich skilli jak pve nie odblokujesz za level


_________________
Turbot

*

Posty: 121
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 10 sie 2015, 00:43 
Cytuj  
Arena będzie zbalansowana, jak kolega wyżej wspomniał liczy się ilość skilli, gear w ogóle albo w małym stopniu.

Zwycięzcy konkursu na stroje, wydawca twierdzi, że będą dostępne od premiery gry w EU i USA.

http://www.bladeandsouldojo.com/topic/120125-westcostume-design-contest-winners-revealed/


Posty: 1
Dołączył(a): 16.08.2015
Offline
PostNapisane: 16 sie 2015, 15:31 
Cytuj  
W obliczu nadchodzącego serwera europejskiego chciałbym zareklamować naszą gildię oraz zaprosić wszystkich do wspólnego grania! :)

IX Kohorta powstała 9 kwietnia 2008 roku, na krótko przed zapowiedzianą premierą „Age of Conan: Hyborian Adventures”, z myślą wyłącznie o jednej grze. Okazało się jednak z czasem, że przekształciliśmy się w społeczność multigamingową grając we wszystkie ważniejsze tytuły ostatnich lat. Taki rozwój IX Kohorty i to, że w każdej z gier jest rozpoznawana, szanowana i plasuje się w czołówce najlepszych gildii na serwerach, zawdzięczamy formule, której użyliśmy jako pierwsi — Gildia Dojrzałych Graczy. W ten sposób zapełniliśmy lukę wśród gildii skupiających graczy o szerokim spektrum wiekowym. To zawężenie do wieku 20+ pozwoliło zrzeszać ludzi, którzy rozumieją, że oprócz przyjemności jaką niesie wspólne granie, każdy z nas ma obowiązki w realnym świecie. Ale właśnie dojrzałe podejście do wszystkich aspektów gry i gildii, postawienie na graczy dedykowanych, którzy nie preferują gry no-life, ale potrafią systematycznie poświęcić grze kilka godzin dziennie, spowodowało, że nasze osiągnięcia są widoczne i doceniane na serwerach przez inne gildie, nie tylko polskie. Mimo obecnej struktury multigildii, IX Kohorta to nie moloch anonimowych graczy. Nasze forum, początkowo pełniące funkcje tylko informacyjne, zmieniło się w prawdziwe Community wszystkich członków gildii. Obowiązek korzystania z komunikatora głosowego, pozwala na szybkie zintegrowanie się graczy. Ta przyjacielska atmosfera przenosi się potem na zloty członków IX Kohorty, które odbywają się w miarę możliwości co pół roku.
Niektórzy zarzucają nam elitarność, ze względu na duże wymagania rekrutacyjne, ale wewnątrz gildii, nie ma równych i równiejszych. IX Kohorta to świetnie zorganizowana i prowadzona gildia, dzięki swojemu unikalnemu systemowi rang i awansów, oraz oddanej i profesjonalnej grupie oficerów. Dlatego mamy tę pewność, że w miarę utraty popularności przez jedne gry, IX Kohorta będzie zaludniać inne, nowe światy.
Jesteśmy organizacją dla dojrzałych graczy. Rozpiętość wieku naszych członków jest od 20 do ponad 50 lat. Rozumiemy czym jest czas wolny, wiec nikogo nie rozliczamy ile z tego czasu poświecą grze. Nasza organizacja nastawiona jest na ciągle nowe wyzwania. Możesz być pewien, ze w miarę rozwoju Twojej postaci nie będziesz się nudził. Poznasz cały świat B&S w grupie ludzi, na których zawsze można liczyć.
IX Kohorta to nie tylko wspólna gra. Spotykamy się na zlotach 2 razy w roku, gdzie można siąść przy piwie w towarzystwie ludzi, których na co dzień zna się tylko z głosu. Jest to również okazja do poznania graczy z innych sekcji naszej gildii.
System rekrutacji jest 2 stopniowy. Składa się na niego napisanie podania i rozmowa na naszym komunikatorze głosowym, Zapewnia to, ze w organizacji nie znajdują się osoby przypadkowe. Czas od złożenia podania do przyjęcia do gildii z reguły nie przekracza 24 godzin.

WYMAGAMY:
1. Wiek: 20+ lat.
2. Zapał do gry i dobry humor.
3. Bardzo wysoki poziom kultury osobistej.
4. Zaangażowanie w sprawy sekcji (frekwencja, wzajemna pomoc).
5. Na forum rejestrujesz się pod nickiem z gry.
6. Nick nie może być wulgarny, oraz nie może budzić większych kontrowersji. Nicki typu: xXxAdamxXx, Twoj Stary, MietekPL, Nimfomanka, bR4Wo itp. nie będą akceptowane.
7. Codzienna obecność na TS3 jest zalecana. Jesteś on-line wejdź na TS. 90% życia każdej sekcji toczy się na Teamspeak'u.

ZAPEWNIAMY:
1. Stronę wraz z forum.
2. Komunikację głosowa TeamSpeak3.
3. Możliwość realizacji własnych celów.
4. Miłą zabawę w "wyluzowanym", dorosłym towarzystwie.

I. Powstanie organizacji na czas testów Blade & Soul
1. Docelowo będziemy grać europejskim, oficjalnym serwerze.
2. IX Kohorta oficjalnie ruszy przed startem CBT.
3. Pełnoprawną rekrutację przeprowadzimy dopiero po startowaniu OBT, na chwile obecną zapraszamy wszystkich jako gości.

II. Rekrutacja do gildii IX Kohorty jako gość:
1. Wystarczy:
a. wpisać się w poście rekrutacyjnym dla gości
b. nie być członkiem innej organizacji.

Link do rekrutacji:
http://www.9kohorta.com/forum/viewforum.php?f=625

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2015, 14:13 
Cytuj  
Pierwsza beta 3 dniowa pod koniec października 30 do 1 listopada (Pt, So, Nd).

Niestety gra w EU wyjdzie pewnie w marcu 2016 - szkoda bo gra miała premierę jeszcze przed GW2


_________________
Turbot

*

Posty: 121
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2015, 18:44 
Cytuj  
Gdyby nie fail WildStar to B&S nigdy nie zostałby wydany na zachodzie. Najdroższy founders pack ponad 100 euro, gra mi się podoba, ale płacić tyle za kilkuletnią już produkcję? Czuję, że chcą zrobić po prostu "skok na kase".

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2015, 16:55 
Cytuj  
Coraz gorsze wiesci

http://www.bladeandsoul.com/en/news/upgrading-your-weapon/

Upgrady broni najprostszym real money sinkiem. Czarno to widzę


_________________
Turbot


Ostatnio edytowano 30 wrz 2015, 17:05 przez Turbot, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2015, 17:01 
Cytuj  
No thx.
Obrazek


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 13:45 
Cytuj  
Tutaj trochę o bonusach - generalnie Ci co płacą mają więcej - co prawda Ci co dojdą do tego grindem ostatecznie będą mieli to samo

http://www.bladeandsoul.com.pl/konto-premium/


_________________
Turbot

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2015, 19:05 
Cytuj  
ja troche pogralem i nie jest az tak zle (wyglad postaci moze ostro odrzucic za bardzo mangokoreanskie) jakies tam celowanie skillami, komba itd. jest tez open pvp. jak wyjdzie u nas napewno zagram.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.