mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 22:30 
Cytuj  
roball napisał(a):
Rozwazam kupno x360 i mam pare pytan do posiadaczy tej konsolki.

1. Arcade czy zwykly? Po zakupie lapa srednio stoje z kasa wiec moze lepiej Arcade?

2. Jesli wybiore arcade to co strace nie majac dysku?

3. Mam calkiem stary monitor LCD, ktory w tej chwili jest jedyna opcja podlaczenia X'a, screen specs:
http://www.ciao.co.uk/BenQ_FP91G__6284011
Co bede potrzebowac zeby podpiac do niego konsole?

4. W jaki sposob sie @khekhe@ przerabia konsole zeby triale dzialaly?

ja się miotam od tygodni w sprawie x360. w sumie to mam praktycznie te same pytania i problemy - po zakupie laptopa(hehe, rly)średnio stoję z kasą, nie wiem jaką wersję wybrać, co zrobić aby podłączyć x'a do mojego LGL1770H +zestawu creative'a, co robić, aby grać w triale (już wiem, że nowe konsole są praktycznie nieprzerabialne - trzeba po prostu wymienić napęd co sporo kosztuje (200zł+) + ofc jest dylemat wersja z hdd czy arcade.
edit: +wychodzi w krótce parę nowych wersji konsol z różnymi grami, oznaczeniami "PRO 60" ,"GO 60" itp i w sumie to ciężko będzie się dokładnie zorientować chyba jaka konsola jest jaka i co wybrać (ale ponoć w MM mają mieć jeszcze większą przecenę na arcade, niż ostatnie 599zl).

btw w miedzyczasie kupilem na allegro 8800 320MB superclocked EVGA jakieś 40zł drożej, niż sprzeda się mój 8600 palita, więc mi hype na x360 przeszedł i zamierzam poczekać na świąteczne zestawy i promocje - wszelkie znaki na niebie i ziemi +zapowiedzi M$, jak to w okresie świątecznym chcą złoić tyłki Sony dają podstawy aby wierzyć w jakieś okazje :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 22:41 
Cytuj  
kup wersje z dyskiem. minimum 20gb.
stracisz mozliwosc sciagania dodatkowego contentu, zapisywania wszystkiego.
bedziesz potrzebowal przejsciowke ale jaka to nie wiem.
jak chcesz grac w 'triale' to kup z przerobionym napedem - +100zl.

wez pod uwage, ze na x360 nie ma wielu exclusive gier.
wiekszosc wychodzi na pc tak czy siak.
jesli chodzi o odtwarzacz multimedialny tez nie sprawdza sie jakos zajebiscie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 23:03 
Cytuj  
Kup PS3 ;) Na serio mialem zamiar kupic X'a ale w sklepie w ciagu 10min sie rozmyslilem i wzialem PS'a. Zdecydowaly gry jakie sa dostepne na konsole, w dodatku w duza czesc gier z X'a zagrasz na PC niedlugo (czego by nie mowili o lifetime exclusive dla konsoli) - zreszta fpsy na konsoli to porazka.
A brac tylko z dyskiem, tez to przerabialem w przypadku X'a, teraz juz widze ze dysk sie przydaje zeby ssac z sieci demka czy gry kupione via net.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 23:07 
Cytuj  
tak yog tylko, ze ps nadal kosztuje 2 razy tyle co x360.
nie rozumiem polityki sony w tym przypadku zupelnie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 23:08 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
tak yog tylko, ze ps nadal kosztuje 2 razy tyle co x360.
nie rozumiem polityki sony w tym przypadku zupelnie.

no właśnie, najtaniej ps widziałem za 1190zł, w ostatnich miesiącach najtańszy arcade był w MM za 549 bodajże.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 23:11 
Cytuj  
Po czesci mozna liczyc ta nadwyzke w napedzie BR, ale masz racje - cena jest nadal za wysoka. Mialem oszczedzic jak sie da, ten X Premium to juz byla gorna granica a i tak w koncu lyknalem PS3 i nie zaluje tych pieniedzy w tym momencie :)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 23:12 
Cytuj  
jak na razie na ps3 jest jedna gra, dla ktorej moglbym kupic ta konsole - mgs4. i to wszystko.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 23:20 
Cytuj  
Zalezy jakie gry lubisz, fpsy odpadaja z jednego powodu - pad sux. Zreszta na X'a jest za duzo PC'towych gier. Na PS3 mamy fajne arcadowki jak Ratchet&Clank, Uncharted, Wipeout HD, Dark Sector w ktorego teraz pocinam :) i pare innych fajnych tytulow, chocby Time Crisis 4 - niesmiertelne automaty z pistoletem :)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 23:24 
Cytuj  
niestety arcadowki mnie nie pociagaja.
a jrpg jakos strasznie duzo chyba tez jeszcze nie ma.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 23:28 
Cytuj  
Cos tam jest ale mnie nie pociagaja takie gierki :<


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 23:32 
Cytuj  
softmod nie bardzo chyba. przynajmniej nie slyszalem zeby sie za duzo w tej materii zmienilo. nadal dziala tylko przerobienie fm napedu

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 23:41 
Cytuj  
roball napisał(a):
Mendol a jest jakis sfotmod? Bo nie chce w hardmodowanie sie bawic.


Jest, trzeba podmienic firmware w napedzie.
W zasadzie to trzeba podlaczyc naped do PC i odpalic jakis tam magiczny soft afaik.

Jezeli chodzi o podlaczenie do monitora to trzeba kupic kabelek xbox <-> vga dostepny w kazdym lepiej zaopatrzonym sklepie.


Ostatnio edytowano 19 paź 2008, 23:45 przez exodus, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 112
Dołączył(a): 9.12.2007
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 23:45 
Cytuj  
Miałem Xbox 360 potem kupiłem Wii :-) Potem zamieniłem Wii na PS3 Sprzedałem Xbox 360.

Więc miałem wszystkie konsole i co ? Żałuje że sprzedałem Xboxa .... PS3 fajne jest to "potężniejsza" konsola ale !! Siła Xboxa to rozgrywki Online zero lagów zawsze bez probelmu się dołączysz do jakiejś gry z PS3 jest tragedia jeszcze nigdy nie miałem połączenia lepszego niż "2 kreski".

Następna sprawa to ze twoje "dokonania" zapisują się na Xbox Live, musiałem sformatować mojego PS3 chcę się pobawić Online w Rainbow Six Vegas 2 i dupa zaczynam od zera. wielki minus za to. Nie chce mi się jeszcze raz robić Rang.

Tesknie za Halo 3, i innymi super grami. Na PS3 masz tylko MTG 4 ale ten to 8 godzin grania.

Plusy i minusy Xbox 360

+Xbox live płatne ale warte ceny zero problemów z rozgrywkami online.
+Tani starą wersję 20 GB bez wejścia HD dostaniesz za 600 zł
+Mnóstwo gier.
+Halo 3 :-)

-nie ma blu ray
-chcesz go zrobić wireless musisz dokupić specjalny adapter.
-gry wyglądają gorzej niż na PS3

Plusy i minusy PS3

+Masa dodatkowych funkji.
+Blu Ray
+Gry wyglądają cudownie.

-Cena
-Mało gier
-ich odpowiednik Xbox live to pożal się Boże.
-straszne lagi w czasie gry online. Ba dołączyć do gry to już wyzwanie.

Jak dla mnie PS3 wyprzedza swoją epoke po prostu akiej konsoli nikt nie potrzebuje, za 2 lata dopiero zaczniemy doceniac jej zalety.

Xbox 360 konsola do gier z krwi i kości, w 100% wystarczająca do tego do czego ma służyć.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 23:54 
Cytuj  
Cytuj:
1. Arcade czy zwykly? Po zakupie lapa srednio stoje z kasa wiec moze lepiej Arcade?


Z dyskiem przynajmniej wersje z 20gb i zeby mial port HDMI starsze wersje xboxa nie posiadaja

Cytuj:
2. Jesli wybiore arcade to co strace nie majac dysku?


Nie będziesz mógł ściągać dem, po aktualizacji nowego xbox live ogólnie ci bedzię brakować miejsca na wszystko bez dysku

Cytuj:
3. Mam calkiem stary monitor LCD, ktory w tej chwili jest jedyna opcja podlaczenia X'a, screen specs:
http://www.ciao.co.uk/BenQ_FP91G__6284011
Co bede potrzebowac zeby podpiac do niego konsole?


O braz:Kable Hdmi to DVI
Dzwięk: Ja to zrobiłem tak wziąłem zwykly kabel z pudełka ktory przesyla obraz i dzwiek. Te dwa kabelki od dzwieku podlaczylem do kompa. Aha i jeszce jedno, zeby razem podpiąć zwykły kabel wraz z hdmi do konsoli musisz ściągnąć obudowe wtyczki tego pierwszego żeby sie dalo wpiąc do konsolu. Jak jeszcze nie mialem swojego TV to tak mialem
Cytuj:
4. W jaki sposob sie @khekhe@ przerabia konsole zeby triale dzialaly?


Jeżeli uda ci sie na dzień dzisiejszy dostać xboxa z kazdym napędem oprócz liteona(flash juz zostal zlamany ale jeszcze nie ma wersji zhackowanej na necie), to jestes sam w stanie przerobić flash napędu, bądź tez zapłacić 50zł za przeróbkę. Jest wiele Stronek gdzie dokladnie opisują jak to zrobić np ta Click!


Ps DO TYCH POWYŻEJ! Topic o wyższości jednej konsoli od drugiej jest gdzie indziej


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 23:56 
Cytuj  
no dla mnie to softwarowe modyfikowanie hardware.
zwal jak zwal w kazdym badz razie szanse na bana od ms'a sa.
ale nie wiadomo na jakiej zasadzie go rozdaja, ja w kazdym badz razie jeszcze sie trzymam mimo, ze paredziesiat godzin w cod'a gralem online.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 00:04 
Cytuj  
Prawda, szansa na bana jest choćby się miało najnowszego IXtrema wgranego. No ale za grę płacisz 5zł a nie 200:). Ogólnie to po aktualizacji xbox live lepiej odłączyć wtyczkę od neta na jakiś czas. Przy takich okazjach zawsze najwięcej banów leci.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 00:05 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no dla mnie to softwarowe modyfikowanie hardware.
zwal jak zwal w kazdym badz razie szanse na bana od ms'a sa.
ale nie wiadomo na jakiej zasadzie go rozdaja, ja w kazdym badz razie jeszcze sie trzymam mimo, ze paredziesiat godzin w cod'a gralem online.


Najczesciej jest banwave przy duzym update, potem spokoj przez pol roku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 00:07 
Cytuj  
no tak ale chyba nadal nie wiadomo na jakiej zasadzie jest to weryfikowane.
zreszta dla swietego spokoju wystarczy podlaczac sie do live kiedy chce sie cos sciagnac. tak niestety to za wiele on nie oferuje.
poza tym za wiekszosc trzeba placic.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 06:56 
Cytuj  
Hm dla mnie XBoX jest tylko odmianą PC - czekam na finala , nowego GoW , Heavy RAIN i wiele ,wiele innych tytułow .Gry które są niby exlusive dla 360 potem i tak wychodzą na PC , chyba że ludzie naprawdę się zżydzą :wtf: :roll: .


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 07:15 
Cytuj  
LittleBigPlanet !!!! :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.