mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 07:48 
Cytuj  
na razie - lvl prawie 30 -
Spoiler:
grindu nie ma wcale. Robiąc questy poboczne (errands) jestem kilka lvl z przodu i nawet nie muszę kombinować podczas walki. Było trochę trudniejszych walk z bossami - niektóre musiałem powtarzać, ale raczej z powodu olewactwa i grania jednym klawiszem niż tego, że brakowało levelu.

Nie wziąłem się za alchemię - możliwe, że tam jest grind.

Gra jest zajebista, nie wiem, czy to nie najlepszy jRPG w jaki grałem :) Kupować w ciemno.

Gra JEST infantylna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 08:32 
Cytuj  
No jak ktos marudzi, ze gra Studia Ghibli jest zbyt dziecinna to niezly wtf :p

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 12:08 
Cytuj  
170zł wychodzi ni no kunni na psn.
chyba mozna nadal zrobic zrzute we 2 osoby.
ktos chetny?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 13:22 
Cytuj  
nowy TLOU gameplay!111

http://www.youtube.com/watch?v=v6jIK_cHF5c

jezus chrystus na rowerze, to jest przenajlepsze :cry: chcesz to chciec


_________________
you are already dead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 13:22 
Cytuj  
Dzwonił do mnie kurier i moje Ni No Kuni już na mnie czeka ;). Angielski Amazon jednak jest nawet szybki ;).


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 14:26 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Dzwonił do mnie kurier i moje Ni No Kuni już na mnie czeka ;). Angielski Amazon jednak jest nawet szybki ;).


Takie OT pytanko: kurier? To jak to Amazon wysyla? Spodziewalbym sie, ze to normalnie poczta by szlo :p
(najlepsze, ze sam kiedys z Amazona zamawialem Dark Souls, ale nie pamietam :p)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 15:05 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Takie OT pytanko: kurier? To jak to Amazon wysyla? Spodziewalbym sie, ze to normalnie poczta by szlo :p
(najlepsze, ze sam kiedys z Amazona zamawialem Dark Souls, ale nie pamietam :p)

Z tą darmową wysyłką jest różnie i nie wiem od czego to zależy. Kilka razy tak kupowałem i dwukrotnie przyszło DHLem w ciągu 2 dni roboczych, w pozostałych przypadkach paczka szła pocztą. Z Ni No Kuni miałem szczęście i poszło kurierem ;) Najdziwniejsze jest to, że wysłano z Polski. "Amazon al. Kasztanowa 12, 72-005 Przecław".


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 15:09 
Cytuj  
Hmm, moze ma to cos wspolnego z launchem Amazona w Polsce, ktory ma podobno nastapic wreszcie w 1 kwartale tego roku ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 15:53 
Cytuj  
redruM napisał(a):
nowy TLOU gameplay!111

http://www.youtube.com/watch?v=v6jIK_cHF5c

jezus chrystus na rowerze, to jest przenajlepsze :cry: chcesz to chciec


o kurwa! nastepna pozycja day one!
Szczerze mowiac tytul do tej pory deko olewalem, bo wygladal mi na takiego troche mroczniejszego Uncharted z zombiakami, a tu widze ze szykuje sie calkiem nowa jakosc. Bardzo pozytywne zaskoczenie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 16:26 
Cytuj  
no raczej, TLOU, Beyond, Dark Soulsy 2 + GTA i mozna konczyc generacje (Watch_Dogs pewnie wyjdzie ladniejsza wersja na ngen)

no ale TLOU, shiii te dzwieki clickersow prasuja mi mozg, to bedzie GOTG nie ma innej opcji


_________________
you are already dead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 21:40 
Cytuj  
No co tu dużo mówić, Ni No Kuni jest zajebiste ;). Za to właśnie lubię PS3, świetne, nietuzinkowe RPGi. Ta gra jest godna polecenia. Znakomicie zrobiona, ładna graficzka, znakomita animacja, przyjemna dla ucha muzyka. Ponad przeciętna znajomość angielskiego będzie tu atutem, ponieważ autorzy bawią się językiem, tworząc całą masę zabawnych neologizmów, żeby w pełni czerpać z tej zabawy przyjemność (a czasem w ogóle zrozumieć o co kaman) dobra znajomość języka bardzo się przydaje.
Co do fabuły, to grę dopiero zaczynam i mogę się mylić, ale pomimo tego, że gra wygląda jak wygląda i biegamy jakimś smarkaczem wsród całego stada cudacznych stworków, to fabuła wbrew pozorom wcale dziecinna nie jest. Jest też całkiem oryginalna, porównując z całą gamą innych RPGów na rynku.
W każdym razie grę serdecznie polecam.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 08:16 
Cytuj  
/facepalm

Cytuj:
Another week, another batch of rumours about the status of Final Fantasy Versus XIII. The latest one to surface claims the troubled-title is now in development for the next-generation of consoles and will finally be released in 2014.

This claim comes courtesy of NeoGAF user Verendus, who adds that when the game finally does surface it'll be without the Versus XIII suffix that it's sported so far.

He purports that all this will be revealed later this year when the game gets another outing; as it currently stands we haven't seen hide nor hair of the action-RPG since January 2011. This fits in with what we've heard previously; Square Enix has repeatedly asserted that the game hasn't been cancelled, and the original plans for the Fabula Nova Crystallis series are still being followed.

He also goes on to say that work is underway on both Final Fantasy 15 and Final Fantasy 16 for the next-gen consoles, with 15 looking likely to be "an exclusive release. Kind of."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 11:59 
Cytuj  
Facepalmem jest to, że oni w dalszym ciągu tracą czas na tą chujową trzynastkę, zamiast pozbierać się do kupy i stworzyć w końcu Finala z ciekawymi postaciami i fabułą.

Jedyne co im wyszło to świat i klimat (niektóre lokacje ocierają się o geniusz pod tym względem), reszta - big meh.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 12:17 
Cytuj  
co z The Last Guardian? - hype sprzed kilku lat!! przeminal - a taki tytul pomoglby wypromowac nowa konsole ;)

Imho dobre zagranie ze strony Sony.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 16:24 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
co z The Last Guardian? - hype sprzed kilku lat!! przeminal - a taki tytul pomoglby wypromowac nowa konsole ;)

Imho dobre zagranie ze strony Sony.

Pewnie będzie taka sama sytuacja jak z ICO, które pierwotnie miało ukazać się na PSX-a, a ostatecznie wylądowało na PS2 niedługo po premierze.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2013, 07:05 
Cytuj  
W Ni No Kuni mam już ponad 16 godzin na liczniku. Gra się bardzo fajnie i przyjemnie. Przeraża trochę liczba walk jakie trzeba odbębnić. Trzeba bić się dużo, wrogów wszędzie dookoła cała masa, a respawn błyskawiczny. Z drugiej jednak strony, gdyby nie było tyle okazji do walki to tamowanie nowych familiarów byłoby ekstremalnie trudne ;).
Ogólnie zabawa zajebista, ostatnim RPGiem przy którym tak dobrze się bawiłem był Skyrim, prawie półtora roku temu. Gra naprawdę dobra i ciągle gorąco ją polecam.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2013, 08:30 
Cytuj  
Male info z jakiegos jp site dot. PS4:

Cytuj:
This one basically confirms that on the 6th SCE confirmed that they will be selling the PS4 this year. The price is still being checked but looks like it's going to be over 40,000 yen. SCE president Andrew House will make official announcement on the 20th at the "Playstation Meeting" event. The details are not confirmed but the screen is in HD and controller model is similar to PS3 but with touch pad which you can control with your finger.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2013, 09:26 
Cytuj  
ponad 430 $ to w europie bedzie 450-500 eurasow :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2013, 09:31 
Cytuj  
Jak PS3 wchodziło do naszych sklepów, oficjalna cena Sony wynosiła bodajże 2600zł. Teraz nie będzie inaczej ;)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2013, 09:38 
Cytuj  
I tak sie nie oplaca kupowac konsoli na premiere :p Lepiej poczekac, stanieje, jakis slim moze wyjdzie itp :wink:
Ciekawe jakie rozmiary bedzie miala nowa konsola :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.