mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 sie 2013, 08:51 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Piszpan napisał(a):
a gry z ps3 beda chyba chodzic na ps4?

nie.


po chuj trollujesz? :roll:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2013, 08:53 
Cytuj  
Niah napisał(a):
po chuj trollujesz? :roll:

Gdzie trolluję. Odpowiedziałem na pytanie. Gry z ps3 nie będą działać na ps4.
Później będą dostępne w formie streamowania przez genkai, ale to nie będzie przechowywane na dysku, ani nie będzie to po prostu przeniesienie kolekcji z własnego ps3 - grę trzeba będzie kupić ponownie w wersji genkai...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2013, 09:53 
Cytuj  
złozylem reklamacje ps+ bo na stronie oficjalne byly wyranie zaznaczone demon souls i most wanted jako darmowe dostepne a po wykupieniu nie moglem ich juz pobrac z ps stroe mimo ze ciagle byly na stronie jako darmowe do pobrania ciekawo co mi odpowiedza :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2013, 10:05 
Cytuj  
DS i to drugie byly dostepne do 28 sierpnia teoretycznie, ale jak probowalem sciagac tez nie mialem mozliwosci a AC3 jeszcze nie bylo.


Pytanie - jak claimowac gry w Ps+ bez sciagania?


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2013, 11:34 
Cytuj  
Wchodzisz w sklep, kupujesz, jak zaczyna ściągać, to anulujesz. I już.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2013, 11:57 
Cytuj  
Wystarczy przez sklep www dodać do konta i po krzyku, zwłaszcza że działa lepiej niż ten w konsoli :)


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2013, 12:48 
Cytuj  
Po ograniu dema bez mrugnięcia okiem kupiłem Rayman Legends na PS3.
Świetna gra, Origins przeszedłem na Vicie, ale jednak local mp za bardzo kusił.


_________________
Obrazek

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 sie 2013, 14:37 
Cytuj  
Czy fifa 14 na ps3 będzie w 1080p ?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2013, 19:45 
Cytuj  
Później będą dostępne w formie streamowania przez genkai, ale to nie będzie przechowywane na dysku, ani nie będzie to po prostu przeniesienie kolekcji z własnego ps3 - grę trzeba będzie kupić ponownie w wersji genkai...

skąd to info, że grę trzeba będzie kupić ponownie?
A nie wystarczy wsadzić posiadanej płytki do czytnika (też BD) by można było za free korzystać z tego sposobu kompatybilności wstecznej? Proste jak drut..

Zmieniłem preordera na francuskiego amazona:
http://www.amazon.fr/gp/product/B00ET1M ... UTF8&psc=1

PS4 500GB, Killzone: Shadow Fall, Kamerka, dodatkowy pad za 500euro.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2013, 20:44 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
A nie wystarczy wsadzić posiadanej płytki do czytnika (też BD) by można było za free korzystać z tego sposobu kompatybilności wstecznej?

Było, w którymś Q&A. No i jak sobie wyobrażasz streaming gry z bd do i nazad? :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2013, 06:45 
Cytuj  
jaki streaming z BD w tą i nazad? Po co?
Płyta w BD tylko do sprawdzenia czy posiadasz kopię gry - streaming z serwerów Genkai.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2013, 08:34 
Cytuj  
I serio wierzysz, że nie będą chcieli na tym zarobić? Hehe :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2013, 17:14 
Cytuj  
Oczywiscie, ze beda chcieli zarobic, a ktokolwiek kupi po raz n-ty ta sama gre?
Nie bylo zadnej informacji odnosnie kupowania drugi raz tego samego tytulu by skorzystac z "kompatybilnosci wstecznej". A jak widzisz,technicznie bardzo latwo zweryfikowac czy gre posiadamy czy nie.
Wlacz czasami myslenie Tczewiak.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2013, 17:22 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Oczywiscie, ze beda chcieli zarobic, a ktokolwiek kupi po raz n-ty ta sama gre?

Ty tak serio?
God of War I-II
Final Fantasy VII-X

Zweryfikować można i po samym PSN, ale tu nie o to chodzi przecież.
Jestem pewny, że granie w tytuły z PS3 będzie się wiązało z jakąś opłatą...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 30 sie 2013, 17:36 
Cytuj  
No jeśli tak to co powstrzyma ludzi od grania w to na starej konsoli albo kupienia jej za grosze bo tyle będzie kosztować po przemierze czwórki.
Ktoś bedzie płacił dwa razy, żeby zaoszczedzic 20 cm 2 wolnej przestrzeni pod telewizorem czy może dlatego bo wszystkie ps3 po przemierze ps4 wybuchną?


_________________
PSN_id: Adhoc8810

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2013, 18:12 
Cytuj  
Gaikai to koszty dla sony wiec sry albo będzie się to wiązać z dodatkami kosztami dla userow albo sony to oleje kompletnie.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2013, 18:15 
Cytuj  
Tczewiak - myśl kurwa, bo wydaje mi się, że z jakimś jełopem gadam.

Backward compatybility:
http://en.wikipedia.org/wiki/Backward_compatibility
If products designed for the new standard can receive, read, view or play older standards or formats, then the product is said to be backward-compatible

Ty podajesz przykłady czego? Reedycji HD - które z kompatybilnością wsteczną nie mają nic wspólnego.
Sprzedaż starych tytułów z PSX w sklepiku PSS? No i co z tego? Jak miałeś płytkę z grą z PSX to działała ona bez problemu na KAŻDYM modelu PS3. Bo PS3 była backward compatible z PSX. Wkładałeś płytkę i grałeś, jak nie miałeś płytki a chciałeś pograć to mogłeś ją kupić z PSS.

Zweryfikować można i po samym PSN, ale tu nie o to chodzi przecież.
Zweryfikować po samym PSN można tylko i wyłącznie tytuły z edycji cyfrowych, które są na stałe przypisane do konta. Gier płytkowych nie zweryfikujesz po samym PSN.

Jestem pewny, że granie w tytuły z PS3 będzie się wiązało z jakąś opłatą...
Oczywiście, że tak, jeżeli nie posiadasz danego tytułu.
A jeżeli Sony jest konsekwentne i zwraca uwagę na to co mówi (nie tak jak microsoft w temacie exclusivów np.) to backward compatybility może oznaczać tylko jedno - goto {backward_compatybility_definition}
Oczywiście, że na Gaikai będzie zarabiać - przecież to będzie usługa streamingu, nikt nigdy nie powiedział że będą streamowane tylko i wyłacznie stare gry z PS3. Pewnie będzie dużo więcej.

Sony stanęło przed dylematem:
Zrobić konsolę backward compatybility czy nie.
Wybrało opcje pierwszą.

Bebechy są totalnie inne więc znów dylemat:
albo do każdej konsoli ładować dodatkowy hardware - koszta, koszta, koszta
albo zrobić to innym sposobem - też koszta ale dużo niższe + dodatkowe możliwości.
Wybrało opcję nr 2.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2013, 16:43 
Cytuj  
Heh dobra tylko w przypadku ps3 te koszta dodatkowych bebechow w facie do wstecznej kompatybilnosci pokrywal user kupując konsolę. W ps4 nie chce mi się wierzyć żeby streaming tytulow z ps3 ktore niby posiadamy był bez żadnych kosztów dla usera, najlepiej byłoby żeby wrzucili to jako bonus do plusa i po temacie.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2013, 18:31 
Cytuj  
Ravushimo - a tam user - Sony przez kilka pierwszych lat dopłacało do każdego sprzedanego PS3. Dlatego robią to przy pomocy Gaikai - utrzymanie serwerów (a imho zainteresowanie back compatybility nie będzie takie duże szczególnie, ze usługa startuje z kilkumiesiecznym opóźnieniem i na początku tylko w USA) na pewno nie będzie droższe niż wsadzenie do każdej PS4 cella. Co skutkowałoby podniesienim cen, co postawiłoby ich na gorszej pozycji w wojence z microsoftem.
A marketingowo robi to zamieszanie - na pytanie czy będzie kompatybilność wsteczna - mówią TAK ;)
Zanim Gaikai dotrze do nas to o PS3 mało kto będzie pamiętał. W ile gier z PSX czy PS2 zagrałem na swojej PS3? Mam "claimniętych" z 50 - z tego uruchomiłem na 10min jakieś stare Final Fantasy i dałem sobie z tą pixelozą siana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 13:08 
Cytuj  
sony odrzucilo moja reklamacje telefoniczna teraz wyslalem poki co majlowa jak nie da rady to trza bedzie pisemnie ciekawy jestem co z tego wyjdzie :) bo dla mnie to ewidentna niezgodnosc towaru z umowa czy tam oferta.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.