mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 01:48 
Cytuj  
Hm jakoś nie zrobiło na mnie wrażenia. Może będzie demko. :O

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 01:51 
Cytuj  
Zagralem w Nier na X360 przez jakas godzinke i na razie wniosek jeden: grafika zalosnie slaba, wyglada to jak port z gry PS2.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 02:05 
Cytuj  
Dlatego właśnie czekam na normalne recenzje, bo trochę się obawiam - filmik wygląda średnio, ale jakiś tam potencjał gra chyb ma... W razie czego i tak planuję zamówić japońskie NieR Replicant - bohater mającego być wydanym u nas Nier Gestalt wygląda... Dziwnie.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 16:54 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
I to jak ktoś jeszcze nie ma (wersja kolekcjonerska):
http://www.zavvi.com/games/platforms/ps ... ffil=BUYAT


Dodam jeszcze tylko, ze kupujac ta wersje i wykorzystujac kod: MVC3 dostajemy 3 funty znizki. Kod dziala tylko do konca miesiaca.


_________________
Obrazek

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 17:06 
Cytuj  
Jak można grać na konsoli, przecież tam grafika biedna i efekty kakaowe. :wtf:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 17:16 
Cytuj  
jak można grać na PC-cie - mikroskopijny monitorek, pozycja pokurcza przy biurku, jak można pierdzielnąć się na kanapie w pozycji półboga, monitor 50" przed oczyskami, kino domowe napierdala basami (sąsiedzi do drzwi stukają ale olać..)?
Dla tych kilku pikselków więcej sie tak katować? O nie!!

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 17:34 
Cytuj  
Tak jakby czegokolwiek z tego co wypisales nie dalo sie zrobic na PCcie.

You must try harder sir.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 17:48 
Cytuj  
nie napisałem, że się nie da. Ale tu chodzi o wygodę. Jak mam przepinać kable, podłączać pady, przesuwać kanapę i zmieniać chinche z spdifami to ja podziękuję...
Wygoda ważniejsza.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 17:53 
Cytuj  
Przez cale zycie tez myslalem ze do grania jest tylko PC, a konsole to jakies zabawki dla dzieci z kretynskimi platformowkami i bijatykami.
Az w koncu kupilem konsole i moj punkt widzenia, nieco sie zmienil. PC jest idealny do internetu, uzywam go tez do zabawy w MMO i BC2.
Ale do ogolnie pojetego "grania" jest juz tylko PS3 (i nawet wybor tytulow i gatunkow jest o wiele wiekszy niz myslalem).


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 17:55 
Cytuj  
Ja nie wiem czy jestes az tak wielkim fanbojem czy masz tak ograniczone myslenie czy poprostu naprawde jedynym twoim celem z zyciu jest dobicie tego 10k postow.

- wireless glosniki
- wireless klawa + mysz
- wireless pad (od x360 np ladnie dziala po wifi)

i masz PC-konsolke z dzwiekiem 7.1, prawdziwym full-HD, i normalnym netem. Dokladacz do tego BluRay za 400PLN max i masz Media Center.

Jedyny kabel jaki musisz podlaczyc to HDMI Buda->TV. Jakie chinche lol?
A jak ci buda przeszkadza bo jest np brzydka to sobie jebnij 10m kabla HDMI, all na wifi i bude mozesz wyjebac nawet do piwnicy. :)

Ogarnij sie. Obecna generacja konsol ma wlasnie z wygoda do jakich przyzwyczailo mnie np. PS2 baaaardzoooo malo wspolnego. Awaryjnosc, rejestracje, instalacje gier, updaty firmware'u, jakies wyskakujace pierdoly w stylu "synchro trofeow", itp.... Nie wiem czy wiesz marku ale kiedys do konsoli wkladalo sie plytke 5 min po zakupie i sie gralo. Teraz to ja za bardzo tej przewagi w wygodzie nad Pctem to nie widze. Chyba ze ktos nie potrafi tego PCta obslugiwac ale to juz nie wina sprzetu.

Nawet w mojego ulubionego Street Fighter 4 wole pograc z kumplem na Pcie bo grafa jest 10 razy ladniejsza niz na konsoli. :) No i wlaczan sobie Vsync i gra mi pruje w stalych 60PFSach w fullHD.

Konsole sa fajne ale ja lubie jakosc i PCet jednak jest dla mnie dalej najlepsza platforma gamingowa na dzien dzisiejszy.


Ostatnio edytowano 18 kwi 2010, 18:01 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 18:00 
Cytuj  
Dlaczego ktos mialby przesuwac kanape? hahahah ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 18:42 
Cytuj  
Możliwe, że marka nie stać na wygodny fotel do siedzenia przed PC, więc za każdym razem jak chce skorzystać z kompa przesuwa kanapę i vice versa jak chce pograć na konsoli.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 19:23 
Cytuj  
ja mam wygodny fotel.
o wyzszosci pelnej pc nad konsolami pogadamy jak wyjda gry i kontrolery takie jak ma wii w tej chwili.
konsole sa fajne i tyle. takie ps3 kupilem dla paru gier, ktorych nie ma i nie bedzie na pc.

poza tym moje ps3 wyglada zajebiscie w porownaniu do kazdego pc.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 21:59 
Cytuj  
Przestań pierdolić i wylewać swoje smuty kabraxis. Wszedłeś do wątku dla fanów PS3 i namawiasz ich by grali na PC-tach. W odwrotności do ciebie człowieczku ja mam PC-ta I konsolę więc wiem co piszę i na czym mi się lepiej gra. A swoimi "argumentami" z dupy (zrób to, zrób tamto, zainstaluj to, dokup to za 1000zł, tamto za 2000zł, przesuń kanapę, 2 fotele i będzie tak jak na konsoli) - mnie nie przekonasz. Bo na PS3 podłączam i gram i nie muszę już niczego kupować/zmieniać/przestawiać/przełączać/podłączać/bawić się sterami etc.
Jakość to ja miałem od czasów 286 z 640kB RAM i kartą graficzną Hercules i na razie mam totalnie dość tej jakości. Ty wtedy pewnie stawiałeś babki w piaskownicy i/lub bawiłeś się siusiakiem.

Generalnie won do wątku o PC/X360 bo PS3 nigdy nawet nie miałeś. Razoth - podobnie - won, też PS3 nie masz, to po uj zabierasz w ogóle głos. Zebrała się banda totalnych malkontetów i się pluje w temacie który ich w ogóle nie dotyczy.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 22:12 
Cytuj  
X360 miałem przez 3 miesiące, więc doświadczenie spore - od tego czasu lubię jechać po tym ewenemencie hardwarowym o zawodności wyższej niż chińskie podróbki pegasusa produkowane metodą garażową w latach 90-tych ubiegłego wieku.
Kabraxis nigdy nie miał PS3, aczkolwiek kilka razy na ten temat bezczelnie kłamał. Razoth to w ogóle nerd "only PC" z klapkami na oczach które mu przesłaniają 99% widoku. Pewnie leje wszystkich co grają na Iphonach w tramwajach krzycząc "PC power rules" ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 22:14 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Przestań pierdolić i wylewać swoje smuty kabraxis.
Nie.
Mark24 napisał(a):
do wątku dla fanów PS3 i namawiasz ich by grali na PC-tach.
Nikogo do niczego nie przekonuje. Podjalem temat zaczety przez ciebie. Tak, przez ciebie. Jedyna osoba ktora czuje ze musi cokolwiek komus udowadniac jestes ty. /faceplam
Mark24 napisał(a):
W odwrotności do ciebie człowieczku ja mam PC-ta I konsolę więc wiem co piszę i na czym mi się lepiej gra.
Mozg se jeszce kup.
Mark24 napisał(a):
A swoimi "argumentami" z dupy (zrób to, zrób tamto, zainstaluj to, dokup to za 1000zł, tamto za 2000zł, przesuń kanapę, 2 fotele i będzie tak jak na konsoli) - mnie nie przekonasz. Bo na PS3 podłączam i gram i nie muszę już niczego kupować/zmieniać/przestawiać/przełączać/podłączać/bawić się sterami etc.
lol
Mark24 napisał(a):
Jakość to ja miałem od czasów 286 z 640kB RAM i kartą graficzną Hercules i na razie mam totalnie dość tej jakości. Ty wtedy pewnie stawiałeś babki w piaskownicy i/lub bawiłeś się siusiakiem.

Bawilem sie siusiakiem jak odpisywalem ci na tego posta - zadowolony?

Mark24 napisał(a):
Generalnie won do wątku o PC/X360 bo PS3 nigdy nawet nie miałeś. Razoth - podobnie - won, też PS3 nie masz, to po uj zabierasz w ogóle głos. Zebrała się banda totalnych malkontetów i się pluje w temacie który ich w ogóle nie dotyczy.

Generalnie to zrob moze won na gola bo tutaj wczesniej czy pozniej znowu dostaniesz bana, zreszta juz cie reportlem do warna za kolejny niesprowokowany atak personalny, kazdy kolejny rowniez bedzie reportowany. A sorry tam tez maja cie za idiote. Hint dla nikumatych - poczytajcie na golu posty kolesia o ksywie "transcended". To nasz mareczek, naprawde podziwiam jego pociag do robienia z siebie debila.

Na serio moglbys przestac sie udzielac w tym topicu bo jakos nikt nie ma problemow tylko ty - znowu trudne dni masz?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 22:17 
Cytuj  
"Kabraxis nigdy nie miał PS3, aczkolwiek kilka razy na ten temat bezczelnie kłamał"

Nie nie mialem, przepraszam. Wiele razy juz pisalem ze nas tu w PL ledwo stac na jedzenie - gdzie tu myslec o konsolach. Nie to co pelni sukcesu dekoratorzy wnetrz w UK, ktorzy moga sobie pozwolic na sprzet za 1k.
Jestes moim bogiem... srsly.

"X360 miałem przez 3 miesiące, więc doświadczenie spore"
Czlowieku, wiele osob w tym temacie w tym i ja mialo pierwsza konsola jeszce za czasow NES/SNES wiec skoncz sie kompromitowac ze swoim "doswiadczeniem". Zreszta juz nie raz pokazywales jak swietna jest twoja wiedza na temat tego rynku.

Poprostu wyjdz i wiekszosc bedzie happy.


Ostatnio edytowano 18 kwi 2010, 22:19 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 22:18 
Cytuj  
nie nabijaj postow kabraxis!

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 22:20 
Cytuj  
Przepraszam ale cisne do 3k. Kazdy ma jakis cel w zyciu.

8)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 22:20 
Cytuj  
Kabraxis - tak nie miałeś. Kilka razy pisałem byś podał swój PSN ID. Nie podałeś. Dla mnie wystarczający dowód na to, że bezczelnie kłamiesz i tyle.

A akurat ciebie nie podejrzewam o jakąkolwiek karierę tym bardziej w PL, więc bardzo możliwe, że przyczyną jest kiepska sytuacja finansowa - sad face ;(

Rotfl, pewny jesteś, że X360 był moją pierwszą konsolą? :lol:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.