mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 06:54 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
A ja polecam internetową kartę WBK za free - http://kartainternetowa.pl/
Jak potrzebuje zrobić jakiś deal to sobie wrzucam ile tam potrzeba i już.
Przelew ze swojego konta praktycznie instantowo i nie trzeba trząść portami, że ktoś hacknie itp.


+1. Mam taka sama z MBanku i "hakiery" moga mi skoczyc i napompowac. BTW polecam konto w MBanku do wszelakich transakcji internetowych ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 07:20 
Cytuj  
+1, mam ekartę i newsem zbytnio się nie przejąłem. Plus, nie wiadomo na 100%, czy mają te dane CC, no ale media okazji nie przepuszczą do rozdmuchania sprawy.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 08:01 
Cytuj  
Keii napisał(a):
+1, mam ekartę i newsem zbytnio się nie przejąłem.


Same, jedyne co mnie trochę zmartwiło to fakt że może gdzieś użyłem podobny login + hasło, więc trzeba będzie poświęcić trochę czasu i sobie przypomnieć na których z kilkudziesięciu witryn to było xD

Edit: No ale Sony naprawdę niezłego faila zaliczyło, będzie się im to czkawką odbijało baaardzo długo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 08:07 
Cytuj  
tez mam ekarte ale z niej nie korzystam ;p
ale za psn plus placilem zwykla cc, ktorej i tak teraz nie moge usunac z systemu :)
ale nie zamierzam blokowac - niech sie sony/mbank martwia ;p

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 09:02 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
tez mam ekarte ale z niej nie korzystam ;p
ale za psn plus placilem zwykla cc, ktorej i tak teraz nie moge usunac z systemu :)
ale nie zamierzam blokowac - niech sie sony/mbank martwia ;p


Ale to liczysz ze przy ewentualnym walku ktos Ci odda kase?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 09:14 
Cytuj  
no jesli to wina sony to nie widze powodu, dla ktorego maja mi nie oddac.
jak na razie nie dostalem zadnego maila od sony, ze mieli taki problem i ktos mogl wejsc w posiadanie informacji o naszych cc.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 09:42 
Cytuj  
Kod:
Największe międzynarodowe instytucje finansowe w porozumieniu z Sony poinformowały swych klientów o naruszeniu zabezpieczeń, radząc użytkownikom kont PSN jak najszybciej zablokowali, a następnie wymienili posiadaną kartę kredytową, aby zmienić jej numer, datę ważności oraz numer CCV, zabezpieczając się w ten sposób przed kradzieżą pieniędzy z konta. Przedstawiciele Sony również radzą by skontaktować się z własnym bankiem w celu uzyskania instrukcji pomagającej wymienić kartę kredytową.


mBank mnie o niczym nie poinformowal, widac daleko im do "najwiekszych miedzynarodowych instytucji finansowych" ;P.

Kod:
Na szczęście organizacje konsumenckie zapewniają, że użytkownicy kont PSN nie poniosą żadnych konsekwencji tej sytuacji i nawet jeśli hakerzy ukradną pieniądze, to o ile użytkownik karty nie był zaangażowany w oszustwo, lub rażące niedbalstwo, może być odpowiedzialny tylko do wysokości 50 funtów.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 27 kwi 2011, 09:44 przez Perrin, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 09:43 
Cytuj  
mnie tez nie :)
zmienilem sobie limit w transakcjach internetowych i tyle.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 10:11 
Cytuj  
Tak z drugiej strony to jest fail nad faile i Sony powinno wynagrodzic wszystkim uzytkownikom PSN ewentualne nerwy i czas zwiazany z blokowaniem kart :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 10:13 
Cytuj  
Napewno zaoferuja cos do darmowego pobrania z PSN. Oby tylko bylo to cos wartego sciagania a nie jakis durny minis ;).


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 10:30 
Cytuj  
http://kotaku.com/5795913/sony-comes-cl ... sonal-data
http://kotaku.com/5796027/sony-didnt-kn ... til-monday
http://kotaku.com/5795956/us-senator-de ... ata-breach
http://kotaku.com/5796095/high-ranking- ... psn-breach
http://kotaku.com/5795349/sony-doesnt-k ... was-stolen


ale ich atakuja :)



Obrazek


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 10:34 
Cytuj  
no pewnie, bo sony to jedyna firma, ktora padla ofiara hackerow :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 11:27 
Cytuj  
Psycho gejboj nie zrozumie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 14:28 
Cytuj  
lol. no ale przeciez to jest _giga_ fail sony. malo, ze na 2 tyg odcinaja usluge online to jeszcze prawdopodobnie wyciekly dane kart kredytowych.

i jeszcze ten policzek od ms; odbanowali konsole i podobno bezplatny xbox live (czasowo?)
rofl. :d


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 14:35 
Cytuj  
jasne, wyciek danych 70 milinow osob i informacja o tym tydzien pozniej to nic wielkiego :)

anyway sony samo sie prosilo :)

sony wzielo ich ipki z youtube, oni wzieli dane osobowe ich klientow... ;)

co do xboxa, jakis czas byl access ale znowu pobanowali wszystkich


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 15:20 
Cytuj  
Nah, raczej fakt ze chcieli ip osob ktore przegladaly jego strone i youtube, i je dostali naruszyli prywatnosc wielu osob.


Oni naruszyli prywatnosc tamtych osob, wiec hackerzy naruszyli prywatnosc klientow sony.


zastanawia mnie tylko czemu sony czekalo tyle czasu na poinformowanie o kradziezy danych ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 15:25 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no jesli to wina sony to nie widze powodu, dla ktorego maja mi nie oddac.
jak na razie nie dostalem zadnego maila od sony, ze mieli taki problem i ktos mogl wejsc w posiadanie informacji o naszych cc.


Poza tym, jeśli mBank nie będzie robił problemów to użytkownik odpowiada za kradzież do wysokości 150€


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 15:29 
Cytuj  
Cytuj:
We apologize for any inconvenience players may have experienced as a result of the recent service interruption. As a global leader in online gaming, SOE is committed to delivering stable and entertaining games for players of all ages.

To thank players for their patience, we will be hosting special events this weekend across our game portfolio, including a Double Station Cash day on Saturday, April 30th. We are also working on a "make good" plan for players of the PS3 versions of DC Universe Online and Free Realms. Details will be available soon on the individual game websites and forums.


A gdzie make good gifty dla non mmo graczy? :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 16:48 
Cytuj  
no zaraz im wysle maila zeby wypierdalali z takimi przeprosinami :)
dlugi weekend, wiec na pewno wielu z nas nie bedzie w domu.

nie jasne tylko ciemne ashtonku. rownie dobrze sony moglo sie dogadac z bankami zeby zwracaly uwage na dziwne transakcje cc, moglo wywalic wszystkie loginy/hasla userow i powiedziec, ze mieli awarie.
przyznali sie, ze zjebali i to jest maly plus w calym tym burdelu.

70mln osob - ok, ale o wiekszosci niezlych przekretow nie jestesmy informowani.

z tego co pamietam to xbox live tez nie zawsze dzialal tak rozowo.
poza tym o ile mnie pamiec nie myli to trzeba za niego placic - takze ten policzek troche z dupy.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 18:00 
Cytuj  
Dyh dostalem kod na 50% znizki i nie wiem czy brac MK czy czekac na Brinka :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.