mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2011, 10:23 
Cytuj  
Dostaliscie maila od Sony z przeprosinami? Juz mogl sobie ktos zadac troche trudu i po google translate przynajmniej to raz przeczytac :P ...

Cytuj:
... Nasze zespoły pracują na okrągły zegar ...


T.


_________________
Templair_@PSN

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2011, 11:24 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Dostaliscie maila od Sony z przeprosinami? Juz mogl sobie ktos zadac troche trudu i po google translate przynajmniej to raz przeczytac :P ...

Cytuj:
... Nasze zespoły pracują na okrągły zegar ...


T.


Taaa. :har:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2011, 02:05 
Cytuj  
Martwi mnie sytuacja związana z wyciekiem danych.
Nie z powodu mojej karty - już wygasła, a nowej jeszcze o dziwo na PSN nie używałem (po za tym dane wykradzione przez hackerów są w praktyce bezużyteczne (jak działa CCV2 i po co jest, a także to, że NIE BYŁO zapisane w bazie - sprawia, że cały szum z CC to medialny szum i tania sensacja)).
Martwi mnie cała nagonka, która może doprowadzić do wycofania się Sony z rynku konsol i spowolnienie rozwoju kolejnej generacji.
No i na boku wykorzystanie adresów email do spamowania. To będzie bolesne.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2011, 05:20 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
(jak działa CCV2 i po co jest, a także to, że NIE BYŁO zapisane w bazie - sprawia, że cały szum z CC to medialny szum i tania sensacja)).

CCV2 wcale nie jest potrzebne zeby skorzystac z karty i w zaden sposob nie chroni kogos, komu dokladne dane karty zostaly skradzione. To nie jest tylko szum medialny, nawet kompletny nub, ktory o niczym nie ma pojecia taka karte wyczysci.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2011, 11:45 
Cytuj  
Sprzedawca może przepuścić transakcję bez CCV2, ale bank nie ma obowiązku wówczas przekazania pieniędzy jeżeli okaże się, że dane karty zostały skradzione.
Sprzedawcy też pewnie wstrzymają się z wysyłką produktów do czasu zaksięgowania wpłaty.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2011, 12:06 
Cytuj  
Co to kurwa jest CCV2 ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2011, 12:11 
Cytuj  
Aha, CVV2. Swoją drogą tego chyba nie powinni przetrzymywać w bazie danych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2011, 13:29 
Cytuj  
Nie przetrzymywali i nawet nie mogli. Regulamin Visy zabrania.
Przy pierwszym odpytaniu o kartę sprzedawcy zwykle pytają o CCV2 (CVC jest mastercard, CVV jest Visy, jako ogół określa się to CCV) mimo, że nie mają takiego obowiązku przy niskich kwotach transakcji. Pytają jednak po to, aby zweryfikować właściciela karty, dzięki czemu bank im nie odrzuci na 100% transakcji. Potem lecą już tylko na podstawie numeru - bez używania CCV2.
Przy niektórych rozwiązaniach jednorazowe powiązanie karty kupującego ze sprzedawcą również jest wymagane.
Gdy zakupy opiewają na większe kwoty to sprzedawca odpytuje o CCV2 ponownie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2011, 17:47 
Cytuj  
ciekawe, a na steamie jak zapiszesz ustawienia płatności to ccv2 też zapamiętuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2011, 18:09 
Cytuj  
Jesteś tego pewny? Bo jeśli "zapamiętuje" to znaczy, że łamią zasady współpracy z Visą/Mastercard.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2011, 02:34 
Cytuj  
http://psx-scene.com/forums/f6/psn-data ... ale-85702/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 1 maja 2011, 07:24 
Cytuj  
Info po dzisiejszej konferencji w Tokyo.

http://blog.us.playstation.com/2011/04/ ... this-week/

w skrócie o rekompensacie dla ludków:
Cytuj:
Complimentary Offering and “Welcome Back” Appreciation Program
While there is no evidence at this time that credit card data was taken, the company is committed to helping its customers protect their personal data and will provide a complimentary offering to assist users in enrolling in identity theft protection services and/or similar programs. The implementation will be at a local level and further details will be made available shortly in each region.

The company will also rollout the PlayStation Network and Qriocity “Welcome Back” program, to be offered worldwide, which will be tailored to specific markets to provide our consumers with a selection of service options and premium content as an expression of the company’s appreciation for their patience, support and continued loyalty.

Central components of the “Welcome Back” program will include:

Each territory will be offering selected PlayStation entertainment content for free download. Specific details of this content will be announced in each region soon.
All existing PlayStation Network customers will be provided with 30 days free membership in the PlayStation Plus premium service. Current members of PlayStation Plus will receive 30 days free service.
Music Unlimited powered by Qriocity subscribers (in countries where the service is available) will receive 30 days free service.

Additional “Welcome Back” entertainment and service offerings will be rolled out over the coming weeks as the company returns the PlayStation Network and Qriocity services to the quality standard users have grown to enjoy and strive to exceed those exceptions.

SNEI will continue to reinforce and verify security for transactions before resuming the PlayStation®Store and other Qriocity operations, scheduled for this month.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2011, 14:16 
Cytuj  
Cytuj:
Mówi się, że mieszkańcy Starego Kontynentu otrzymają możliwość wznowienia sieciowych rozgrywek już jutro. To samo tyczy się tych posiadaczy PlayStation 3, którzy mieszkają za oceanem. Miejmy więc nadzieję, że z dniem 3 maja zapomnimy o ostatnich problemach, znów ciesząc się multiplayerową zabawą ze znajomymi czy możliwością zaktualizowania cennych dla niektórych trofeów, których przez te dwa tygodnie zapewne zdążyło przybyć na kontach wielu z nas.

http://www.ps3site.pl/hot-psn-powraca-do-zycia/70736/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 maja 2011, 18:12 
Cytuj  
No, oby juz jutro wrocilo do zycia. Jakims hardkorowcem nie jestem i bez PSNu z powodzeniem moge normalnie zyc ;) ale nawet mnie zaczyna powoli wkurzac cala ta sytuacja.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2011, 19:00 
Cytuj  
ciekawe co mi support odpowie na moj wniosek o pokrycie kosztow wymiany kart ;d


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2011, 04:42 
Cytuj  
http://www.gamesradar.com/ps3/playstati ... 5917309058


Good fuckin game sony, jak zaczne dostawac spam to sie wkurwie.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2011, 07:37 
Cytuj  
to wreszcie poznasz jakies ludzkie emocje.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2011, 10:17 
Cytuj  
http://www.gametrailers.com/video/revie ... and/713467

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2011, 10:23 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Good fuckin game sony, jak zaczne dostawac spam to sie wkurwie.


Predzej wyczyszcza ci konto przy pomocy twojej karty kredytowej :)


_________________



******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2011, 10:24 
Cytuj  
lol a ja myslalem ze juz dawno temu go zabili :O


_________________
oumn da lololegend

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.