mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2008, 16:26 
Cytuj  
Jak najbardziej da sie grac na PC z uzyciem Sixaxisa -> http://www.ps3site.pl/forum/SIXAXIS-a-PC-t10906.html

Mark24 -> gre po zakupie mozna sciagnac 5 razy max, takze nie da sie bez konca dawac innym, ale jest to jak najbardziej mozliwe. Chyba tylko pare gier wymaga odpalania gier z tego konta, z ktorego zostaly zakupione, reszte mozna komus sprezentowac.
Btw skad taka zmiana nastawienia do PS3, pamietam jak narzekales ;p


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 gru 2008, 16:53 
Cytuj  
no gier jest mało genaralnie i nie ma żadnego jrpg-a jak do tej pory, a firmy z azji klepią gry dla microsoftu, ale PS3 >> XBOX360 pod każdym innym względem a tych kilka exclusivów prezentuje taki poziom, że nawet 10 tytułów z X360 ich nie pobije (motorstorm, resistance, lbp etc.)

to jakby ktoś byłby skłonny użyczyć WIPEOUT HD, w zamian za Soldner, Superstardust to byłbym dzwięczny ;)

i takie pytanko: gry ze USA/azji mogę spokojnie sobie zamawiać? Będą działać bez problemów?

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 19 gru 2008, 22:07 
Cytuj  
Ciesze sie, ze sa osoby, ktore mimo znakomitego PR m$ mysla trzezwo(sam nawet przez moment bylem po "niewlasciwej" stronie mocy).
Dobra, ale ja nie o tym.Musze kupic nowy monitorek do tys zl.Mozecie polecic cos ? Narazie mam na oku Samsung T220HD z tunerem TV albo LCD IIYAMA B2403WS-B1.

Aha Mark, masz linka do forum gdzie ludzie sie wymeiniaja, umawiaja na kupno gier z psn.Napewno szybciej tam kogos znajdziesz niz tutaj.
click

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 19 gru 2008, 22:50 
Cytuj  
@ Mark - odezwij sie na PSN, zrobimy deal :] I tak, gry z USA/Azji/itp działają jak najbardziej, filmy maja blokadę regionalną

@ Pompa - no ten Samsung całkiem secksi, jest jeszcze jeden fajny model Sammy nie pamiętam numerka 223 albo 226 BW, Sobtainer go ma wrzucał tu gdzieś jego foty (może na tech boardzie) - slick as fuck


_________________
you are already dead

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 gru 2008, 23:26 
Cytuj  
ok :)
ten deal to po 15.01, bo jutro wyjeżdżam do Polski, święta, żenię się i dopiero 15-tego wracam na stare śmieci.

*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 22:45 
Cytuj  
metal online jest dziwny strasznie. ale kurde jaki klimat to masakra.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 23:06 
Cytuj  
Czy na PSStore mozna placic karta do transakcji internetowych z mbanku? Chyba ostatecznie zdecyduje sie na PSa, a ze chcialbym kupic kilka gierek z PSStore przed swietami ( SFIITHD + WipEoutHD ) to bylbym wdzieczny na info ...

T.

*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 23:22 
Cytuj  
mozna. ja zarejestrowalem sie jako 'us', potem na www psn dodalem sobie srodki i teraz kupuje za nie w ps store.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 23:48 
Cytuj  
Kurde tez zalozylem US konto ale widze ze np w HOME rozgraniczaja chyba regiony wiec ciezko bedzie sie tam spotkac z ludzmi na kontach PL. Szkoda ze nie ma mozliwosci jednorazowej zmiany kraju w profilu, bo nowego konta nie chce mi sie zakladac :<


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 00:38 
Cytuj  
To moze teraz tutaj troche poflamujemy, jaka to PS3 jest chujowa, jak juz rozpizdziliscie watek o X360?

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 00:41 
Cytuj  
@ abey - MGO to troche lipne jest, chociaż jest jeden fajny tryb co biega się Old Snakiem w octo camo (nikt cie nie zobaczy w ferworze walki)między dwoma walczącymi teamami i się ich morduje cichaczem 8)

@ Temp - eKarta działa bez problemu, te gry moge ci uźyczyć, też bez problemu :]

@ Yogi - prawde mowiąc jak już siedzieć na home to lepiej na US, ludzie jakby fajniejsi , wiecej osob ma headsety, no i hamburgery mają fajniejszy theatre ...chociaż my mamy warcaby roff. EU home to mieszanka jezykowa i tylko ludzie z uk gadaja po angielsku (a ze sa sztywni wch to inna sprawa) a tak to habla espanol sprechen sie deutsch :roll:


_________________
you are already dead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 00:59 
Cytuj  
Mam nadzieje ze wprowadza mozliwosc przeskakiwania w HOME po podzialkach pewnie wg kontynentow.
Kurde testowalem ten upscaling DVD w PS3 i IMHO chujowo to wyglada, o wiele lepiej film sie prezentuje na moim dosc leciwym DVD Harman/Kardon bez zadnych bajerow.. w sumie to juz tv upscaluje obraz, wiec moze dual upscaling sie pieprzy ;)


_________________
.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 01:04 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
To moze teraz tutaj troche poflamujemy, jaka to PS3 jest chujowa, jak juz rozpizdziliscie watek o X360?

X.


Ja osobiscie mam nadzieje ze w PS3 wprowadza kiedys mozliwosc grania w gry


aha, i czekam tez na final fantasy MMLCXXIII "Ressurection"



nie wspominajac juz o magicznym HOME, na ktorym trzeba placic za dema

WTFOMGPWNROTFLLECOPTERRETURNTOTHEFUTUREOMFGZOMG!

EDIT:

acha, i domagam sie topicu o Wii, ktory sprzedal sie w ilosci przedstawionej ponizszym wzorem

(X360+PS3)*3=Wii


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 01:24 
Cytuj  
Enhu napisał(a):

Ja osobiscie mam nadzieje ze w PS3 wprowadza kiedys mozliwosc grania w gry

To chyba ma byc dopiero w PS4.

Enhu napisał(a):
aha, i czekam tez na final fantasy MMLCXXIII "Ressurection"

Ja jeszcze na super exclusive God Of War XXXIII podobno juz za dwa lata nowy 30sekundowy render pokaza i Gran Turismo VIII Epilog z trzema samochodami za jedyne 15 dolcow.


Enhu napisał(a):
nie wspominajac juz o magicznym HOME, na ktorym trzeba placic za dema


HOME to taki mega fail ze nawet szkoda slow na flame. Ale mozna sobie ciuszki za 5 dolcow kupic i jest kewl. I to MS zdziera kase za LIVE niby lol.

Naprawde podziwiam ludzi ktorzy dalej wierza i ufaja Sony. Ta firma failnela mocno wydajac niedopracowane i chujowe PS3, failuje dalej tracac exclusivy i wypuszczajac takie potworki jak HOME.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 01:32 
Cytuj  
Kabraxis zniżyłeś się poniżej poziomu swojej starej :D , myślałem że się nie da :| ....

GoW III nie musi mieć imba grafiki , wystarczy że będzie gameplay i sieka jak w poprzednich częściach .A sorry wy przecież zazdrościcie...


GT5 czy tam 7 no cóż , graficznie powala wasze froz czy pgr4 które wyglądają jak na ps2 czy xbox pierwszym

Home no cóż , lepsze Home niż bulenie za xbl Mshitowi , ale wolicie dawać się dymać panom z M$


Idźcie flejmować do innego topiku bo już was wkurwiło ostro flejmowanie po waszej mega ulubionej , psującej się , chujowo wyglądającej i piecykowej konsoli:D


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 01:41 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Kabraxis zniżyłeś się poniżej poziomu swojej starej :D , myślałem że się nie da :| ....
da sie stary - wlasnie to pokazales. :-)
zaboleq napisał(a):
GoW III nie musi mieć imba grafiki , wystarczy że będzie gameplay i sieka jak w poprzednich częściach .A sorry wy przecież zazdrościcie...
widocznie musi bo jak na razie to sami tworcy mowia TYLKO o grafice i nic o gameplayu czy fabule. nie ja napisalem ze GOW bedzie "tje best looking game on consoles" tylko jego tworcy. Wniosek - chodzi o grafike. :-)
zaboleq napisał(a):
GT5 czy tam 7 no cóż , graficznie powala wasze froz czy pgr4 które wyglądają jak na ps2 czy xbox pierwszym

GT5Prolog moze possac Forzie pytke conajwyzej bo to dla mnie jest demo i to platne. PGR4 jest gra bardzo ladna i nie wiesz co piszesz. Owszem GT5 jest ladniejsze ale......... jeszcze go nie ma. Pozatym z GT5 to mozna bedzie porownywac PGR5 albo Forze 3. Wtedy pogadamy vo ladniejsze i lepsze.

zaboleq napisał(a):
Home no cóż , lepsze Home niż bulenie za xbl Mshitowi , ale wolicie dawać się dymać panom z M$
Nie - nie jest lepsze bo albo nie dziala, a jak juz dziala to sorry ale 2 lata developerki i szunych zapowiedzi o rewolucji na konsolach zeby mozna bylo kurwa pograc w kregle i potanczyc w gey party to jest smiech na sali.
Placac za LIVe MSowi place za usluge ktorej zasady sa jasno okreslone i MS sie z tego wywiazuje nie wciskajac mi marketingowego bullshitu jak to bardzo rewolucyjne i mi potrzebne jest kupowanie ciuchow po 5 dolcow i chodzenie po domku w ktorym nic nie dziala i nic sie wlasciwie nie da zrobic. Tyle o HOME.

zaboleq napisał(a):
Idźcie flejmować do innego topiku bo już was wkurwiło ostro flejmowanie po waszej mega ulubionej , psującej się , chujowo wyglądającej i piecykowej konsoli:D

Ktory mimo to od 2 lat nieprzerwanie kopie zad twojej. :-)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 02:45 
Cytuj  
GoW z PC-ta wypierdoliłem szybciej niż trwał proces instalacji... w Resistance jestem na 70-80%

kopie zad pod jakim względem? ma więcej gier bo microsoft za ten wasz live opłaca japsów którzy klepią jeden tytuł za drugim metodą copy&paste, a który i tak wychodzi zaraz na Pieca. Więc sorry jeżeli nie miałbym PC-ta kupno X360 miałoby jakiś sens.. a tak jaki to ma sens? Na PC-cie sprzed prawie 2 lat mam lepszą grafikę i dokładnie te same tytuły gier. Do tego ten PC-et ma 8 razy więcej pamięci, 20x większy HDD, nagrywarkę, mysz, klawiaturę, Quadcore i do tego ftw nvidię :evil:

Ale są i plusy powstania XBOX-a gier na PC-ta jest jakby więcej - dużo "konwersji" z kons.. tfu innego PC-ta teraz robią ;)

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 06:36 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
GoW z PC-ta wypierdoliłem szybciej niż trwał proces instalacji... w Resistance jestem na 70-80%


tak to jest ci powiem, jak nie ma innych gier


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 07:31 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Mam nadzieje ze wprowadza mozliwosc przeskakiwania w HOME po podzialkach pewnie wg kontynentow.
Kurde testowalem ten upscaling DVD w PS3 i IMHO chujowo to wyglada, o wiele lepiej film sie prezentuje na moim dosc leciwym DVD Harman/Kardon bez zadnych bajerow.. w sumie to juz tv upscaluje obraz, wiec moze dual upscaling sie pieprzy ;)


Jak tv dostaje sygnal hd to juz raczej nie probuje upscaleowac, raczej. O ile to madry telewizor.

*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 09:50 
Cytuj  
hehe nie wiem czy zauwazyliscie koledzy ale nasze fanbojki x360 ciagle rzucaja tymi samymi tytulami - czyzby na x360 nie bylo wiecej fajnych gier niz te 3-4, ktore wymieniacie?

redrum mi sie zajebiscie podoba mgo, 'dziwnie' sie gra ale motywy sa przednie. no i zupelnie inaczej sie gra niz w typowego 'fps'a :-)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.