mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 10:25 
Cytuj  
abey napisał(a):
hehe nie wiem czy zauwazyliscie koledzy ale nasze fanbojki x360 ciagle rzucaja tymi samymi tytulami

Widac ps3 buduje silne wiezi emocjonalne miedzy uzytkownikami ps3, czyzby to od gry w home?


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 10:42 
Cytuj  
gry w home? ciekawe podejscie Tor. pomysl jest naprawde fajny, gorzej z realizacja.
ok czas na valkirie :-)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 11:32 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Mark24 napisał(a):
GoW z PC-ta wypierdoliłem szybciej niż trwał proces instalacji... w Resistance jestem na 70-80%


tak to jest ci powiem, jak nie ma innych gier


Gier na PS3 (po tygodniu posiadania) mam 12 sztuk (pudełkowych) w tym z 5 exclusivów i z 7-8 z nich ma oceny powyżej 80%. Dodatkowo z 5 z playstore. Więc imho mam w co grać.

Gier na XBOX360 nie przegrasz chociażbyś grał 24/7 i tak samo na PS3, owszem na X360 masz 200 tytułów z tego 199 na PC-ta, na PS3 150 tytułów z tego 100 na PC-ta. GoW i całą resztę ze 199 sztuk mogę sobie zainstalować na PC-cie i pograć - problem z tym, że NIE CHCĘ. Granie w kolejną PC-towską strzelaninkę dawało mi fun 5 lat temu.

Więc przestańcie w końcu pierdolić. Owszem, na PS3 jest mniej ilościowo gier, ale ja mam PS3 i PC-ta więc mogę grać praktycznie we wszytko co tam macie na tego swojego kloca + gry z PS3. Bonusem jest czytnik blueray + darmowy net. Psychologicznym bonusem wspieranie sony, a nie microsoftu z którym wystarczająco długo się użerałem i użeram korzystając z PC-ta.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 11:51 
Cytuj  
Zdobylem sie na wysilek i policzylem ile tytulow w tym roku wyszlo na kloca, a ile na chlebaka.No i tu wstylu Marka BACZNOSC! xklocek ma 10 tytulow wiecej(bodajze 101 vs 91).Nie mowiac, ze na te 10 skladaja sie gry pokroju Asterix - gry Olimpijskie czy porazajacy Dance Dance Revolution Universe 3.Naprawde wstyd jest sie przyznac, ze ma sie 360 rownoczesnie posiadajac sredniej klasy PC.
O, zapomnialbym o sondazowym rankingu top 5 xboxa(kolejnosc przypadkowa):
Dead Space
GTA IV
Gears of War 2
Devil May Cry 4
Call of Duty WaW
Teraz zagadka co te gry maja ze soba wspolnego.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 13:08 
Cytuj  
Oj pompa wiemy, że wszystko mamy już na PC a GOW2 pewnie będzie w przyszłym roku ;)
btw: http://polygamia.pl/Polygamia/1,95339,6 ... roku_.html


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 13:13 
Cytuj  
Mi to w sumie rybka czy PS3 bedzie mial wiecej userow niz x360, najwazniejsze sa gry dostepne na dana platforme, a te sa fajniejsze na PS'ie :) Nawet lepiej ze jest X, wiekszosc oszolomow kupuje ta platforme w mysl tansza konsola + piraty :P


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 13:31 
Cytuj  
jak mozesz michale tak pisac:<


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 13:35 
Cytuj  
Mam wrażenie że kabraxis loluje niepotrzebnie bo gadanie jakie to pgr4 jest ładne itp to pic na wodę .Modele aut w porównaniu do DEMA GT5 ssają pałkę aż ixowi żal dupe ściska .A co do GoD of WaR to nie wypada obrażać gry która obrosła w legendę i stała się dla PS2 i dla SONy tym co MGS .Śmichu warte te klockowe płaczki:()


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 15:20 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
GoW i całą resztę ze 199 sztuk mogę sobie zainstalować na PC-cie i pograć - problem z tym, że NIE CHCĘ. Granie w kolejną PC-towską strzelaninkę dawało mi fun 5 lat temu.

Za to kochasz i grasz namietnie w Resistance 2 ktory sorry ale jest sztampowym FPSem ktory na PCcie przeszedlby bez echa.

JAK MOZNA pisac o pecetowskich strzelankach grajac w Resistance ktory wlasnie jest do bolu nieoryginalnym FPSem?

Wlasnie ten pogardzany przez ciebie GoW wprowadzil jako jedyna strzelanka w ciagu ostatnich paru lat cos nowego do gatunku dlatego jest bardziej konsolowa gra (ba ... GoW nawet nie jest FPSem a Resistance tak) niz obie zesci tego Resistance razem wziete.

"Mam wrażenie że kabraxis loluje niepotrzebnie bo gadanie jakie to pgr4 jest ładne itp to pic na wodę .Modele aut w porównaniu do DEMA GT5 ssają pałkę aż ixowi żal dupe ściska .' OOO yeee... szkoda ze cala moc CELLA poszla na modele aut bo otoczenie toru jest zwyczajnie w GT5 dlam nie brzydkie. Pozatym porownujesz gre ktora ma ponad Rok do gry ktora jeszcze nie wyszla i jeszcze jakis czas beda grafe "podkrecac" tylko ze nawet teraz PRG4 nie ma sie czego wstydzic.

"A co do GoD of WaR to nie wypada obrażać gry która obrosła w legendę i stała się dla PS2 i dla SONy tym co MGS .Śmichu warte te klockowe płaczki:()" LOL gra to gra.... Ja np nie rozumiem jak mozna najezdzac na Gears Of War wiec wiesz....... Poza tym to co narazie pokazalo Sony w temacie God Of War 3 ZMUSZA MNIE do smiechu, niestety.

A wracajac do tematu GT5 vs. PGR4 to jesli to dla ciebie jest slaba grafa to no comments:
Obrazek

Modele aut sa bardzo ladne, efekty sniegu i deszczu/wody na karoserii i szybach litosciwie pomine milczeniem. PGR4 ma chyba najlepsze efekty atmosferyczne jakie widzialem w samochodowkach. Jak pierwszy raz wlaczylem widok od srodka + snieg z deszczem w pogodzie to 5 minut szukalem szczeki - tak zajebiscie to jest zrobione.

I jeszcze modelik samochodu (przypominam gra ma ponad rok i jest na DVD) - rzeczywiscie brzydkie jak noc.

Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 16:00 
Cytuj  
sciagne sobie ja z torrentów na PC-ta, będzie wyglądała jeszcze lepiej ;)

resistance ma coś w sobie, nie wiem też co takiego nowego wniósł GoW - może za krótko w to grałem.


Ostatnio edytowano 21 gru 2008, 16:05 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 16:03 
Cytuj  
no gt5p ma ile 2gb? wiec niecale dvd. i tez juz ma chwile.
sorry ten sztuczny model samochodziku ma byc taki zajebisty? to juz lepiej wyglada burnout.
zreszta co tu porownywac - mowie do obydwu.
arcadowe wyscigi do 'powaznej' jazdy.

Kabraxis prawda jest taka, ze na PSDWA bylo pare legendarnych tytulow.
na XBOX'a byly 3, na x360 jeszcze mniej (mowimy o exclusivach).
na ps3 w tej chwili tez nie ma ich wiele, ale mimo wszystko prezentuja cos soba. podobnie jak mass effect czy forza na x360.

mozemy juz skonczyc ta beznadziejna przepychanke?

ktos chetny na mgo? :)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 16:47 
Cytuj  
Cały sens rozmowy i flejmu z Markiem24 sprowadza sie do tego, zeby zrozumiec, ze w jego slowniku nie istnieja stwierdzenia
"Mi sie podoba bardziej"
"Wedlug mnie jest lepsze"
"Ja nie widze w tym nic ciekawego"

a powyzsze sa zastepowane przez

"Jest najladniejsze na swiecie i bez dyskusji"
"Nigdy nie bylo i nie bedzie nic lepszego i kazdy to potwierdzi"
"To najwiekszy crapz0r, ktory nie moze sie nikomu podobac".

Z tego powodu wynikaja dyskusje i flejmy. Nalezy zrozumiec, ze tak jest i pogodzic sie z tym. I z kazdym produktem (mmo, konsola, karta graficzna etc.). Oczywiscie po przejsciu na inny produkt rozpoczyna sie krucjata wymierzona w poprzedni, ktory staje sie "obiektywnym failem". Tak juz jest. Po prostu.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 16:53 
Cytuj  
Zycho każdy kto na tym forum ma "gwiazdkę" - dla mnie staje się mega flejmerem szczególnie jeśli nie lubi ps3:P .A


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 17:05 
Cytuj  
Cytuj:
"Jest najladniejsze na swiecie i bez dyskusji"

Chyba jestes w stanie odroznic dyskusje zielony vs czarny, gdzie mowi sie o gustach bo realnie nie da sie opisac przewagi jakiegos koloru nad innym, a dyskusja gdzie porownywane sa dwa rozne produkty, ktore spelniaja jedna funkcje.Dlatego 8800 GTS jest lepszy od Voodoo 2 i ps3 od xboxa, zamiast "8800 jest moim zdaniem lepszy", pff odkrycie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 17:16 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Cytuj:
"Jest najladniejsze na swiecie i bez dyskusji"

Chyba jestes w stanie odroznic dyskusje zielony vs czarny, gdzie mowi sie o gustach bo realnie nie da sie opisac przewagi jakiegos koloru nad innym, a dyskusja gdzie porownywane sa dwa rozne produkty, ktore spelniaja jedna funkcje.Dlatego 8800 GTS jest lepszy od Voodoo 2 i ps3 od xboxa, zamiast "8800 jest moim zdaniem lepszy", pff odkrycie.


Czyli co uwazasz ze dyskusja PS3 vs. XBOX360 moze byc obiektywna? bzdura. Dla mnie PS3 jest lekkim failem i opieram to na swoich doswadczeniach z oboma konsolami. Takich rzeczy obiektywnie nie da sie zmierzyc.
wasz problem polega na tym ze sikacie po nogach bo to Sony i nie mozecie uwiezyc ze MS zrobil sprzet co najmniej tak samo dobry jesli nie lepszy.

A jak chcesz obiektywnie to napisz porownanie obu produktow (tylko obiektywne) z checia sie posmieje jak to PS3 jest lepsze.

*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 17:20 
Cytuj  
Kabraxis no widzisz ja tez mam obydwie konsole i x360 mam od roku, ps3 od paru tygodni i obiektywnie stwierdzam, ze w przypadku ps3 wydalem kase na kawalek fajnego sprzetu - lubie gadzety, w przypadku x360 kupilem konsole dla mass effecta.
posiadanie x360 w tej chwili mija sie dla mnie z celem gdyz i tak staram sie utrzymac swojego pc na srednim poziomie, co pozwala mi na granie w wiekszosc z gier z x360 - NIE PLACAC za dodatki i tryb online, bo te mam na pc za darmo.
poczynajac od bebechow a konczac na wygladzie zewnetrznym wygrywa ps3.
i nie ms nie zrobil lepszego sprzetu. naped, ktory przypomina smigla helikoptera, o rrodzie nie wspominajac, przegrzewaniu itd itd. ms zrobil ten sprzet tak jak robi systemy operacyjne - niech kupia bo ladne, a nad poprawnym dzialaniem pomyslimy za pol roku (co widac po kolejnych wersjach x360).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 17:38 
Cytuj  
abey napisał(a):
poczynajac od bebechow a konczac na wygladzie zewnetrznym wygrywa ps3.

Wy jestescie kurwa jekimis retardami? Jak mozesz takie rzeczy uznawac za pewnik? PS3 nie wygrywa bebechami bo tylko CELL jest dobry i uklad graficzny i pamiec RAm i rozwiazania konstrukcyjne (wspoldzielona pamiec, cache wbudowany w rdzen GPU) sa lepsze w XBOXIE. PS3 ma tylko CELLa.

Ja tu pisze o obiektywnej ocenie co ja jestem w stanie np. zrobic bo wiem jak oba te sprzety sa zbudowane a ty wyjezdzasz z bebechami ktore wlasnie sa slaba strona PS3 i WYGLADEM ktory da sie obiektywnie ocenic po chuju.


"i nie ms nie zrobil lepszego sprzetu. naped, ktory przypomina smigla helikoptera,"
kontra BluRay ktory nie nadaja sie do gier bo jest za wolny dlatego nawet jebanego Soul Calibura musze instalowac na dysku co i tak nie wyeliminowalo loadingow calkowicie (bez instalki mozna usnac czekajac na walke 3vs3 w story mode). Pozatym to nie tylko wina MSa bo KAZDE DVD ktore ma odczytywac plyty na tyle szybko aby zrobic dcos wiecej niz odtworzyc film jest glosne - to wina ogolnie standardu.
I tak jak na PS3 dlugie loadingi da sie wyeliminowac poprzez instalacje, tak i na Xie da sie wyeliminowac glosny naped przez zgranie gry na HDD.
Gdzie ty widzisz przewage PS3?

XBOX ma wady - PS3 tez ma wady.
Koncze to bo nie ma sensu.

A jesli ktos naprawde OBIEKTYWNIE chce pogadac bo na razie to widze tylko teksty "PS3 jest lepsze bo tak i bo to nie PCet" to plz porownanie OBIEKTYWNE od zawartosci pudelka, poprzez cene, lineupy, porownanie platform onlineowych i DLC, ergonomie uzytkowania konsoli i padow, szybkosc w grach exclusive i multiplatform i setka innych rzeczy a nie kurwa PS3 ruzlllzzz - sony na prezydenta.

BTW. Mam PS3 60BG (ta pierwsza z kompatybilnoscia z PS2) i Xa ELITE (tez pierwszego tego co byly RROD) i paradoksalnie to PS3 juz odwiedzilo (i to po wlozenie GTA4 do napedu sie rozwalilo - potem nie chcialo czytac plyt) serwis a X smiga az milo bez awarii.


Ostatnio edytowano 21 gru 2008, 17:43 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 17:40 
Cytuj  
też miałem kiedyś X360 i uważam, że PS3 stoi kilka klas wyżej.. Oczywiście by Zychoo się ucieszył jest tylko moja subiektywna opinia, zresztą zawsze wyrażam tylko subiektywne opinie, nie jestem i nigdy nie pozowałem na jakiegoś piewce prawd absolutnych jak np. Kabraxis.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 17:42 
Cytuj  
Cytuj:
2008 statystyki:
US NPD (sprzedaż)
Playstation 3= 2,818,961
Xbox 360 = 3,295,000

Japan Medcrate (sprzedaż)
Playstation 3= 854,342
Xbox 360= 276,270

PAL Region (konsole wysłane do sklepów)
Playstation 3= 4,817,431
Xbox 360= 4,463,104

US + Japan razem
Playstation 3= 3,673,303
Xbox 360= 3,571,270
Różnica = 102,033 na korzyść PS3.
+ PAL wysłane konsole do sklepów w systemie pal
Playstation 3= 8,490,734
Xbox 360=8,034,374

Rożnica = 456,360 na korzyść PS3.
To chyba ostatnia szansa na przyznanie sie do glebokiego fanboyizmu posiadaczy xkloca, przeproszenie i wyjscie tylnimi drzwiami.Widac 7 mld $ wydanych na promocje i bzdury w amerykanskiej prasie na temat sony nie pomagaja.
Start moze i lepszy mial xbox, ale tak jak bylo przewidywane, ps3 potrzebowalo 2-3 lata na rozkrecenie sie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 17:46 
Cytuj  
widać to w UK (pisałem o tym na priva do zaboleq) ludziska rzucają się na PS3, podczas gdy xklocka traktują jak coś co się właśnie przejada/przejadło.. Promocja w której kupiłem swoją PS3 trwała 2 dni (bo wszystko poszło) a miała trwać do świąt (2 tygodnie).
Xklocki stoją na pułkach w wersji premium za 100 funtów (440zł) i popyt jest niewielki.
Co dziwne cena PS2 to 90F, Xbox360 Premium 100-110F :o

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.