mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2010, 12:41 
Cytuj  
kikas napisał(a):
Masz na myśli że brak tam przestrzeni?

Ja grałem trochę w WoW'a, i otwarte przestrzenie mam powyżej uszu, tym bardziej że o wiele prościej takowe stworzyć.


W wow akurat otwarte przestrzenie byly zarabiste te 5-6 lat temu, teraz to moga sobie je darowac bo nie sa potrzebne, a tu podobny styl jak w aion, dwie wioski, trzy drogi, kilka roslin i napierdalaj mobki bo jak wbijesz lvl to czeka cie nastepna genialna mapka.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2010, 12:55 
Cytuj  
Doczytałem kilka ciekawostek na temat gry:

-silnik graficzny to Unreal Engine 3, podobny do tego z FF IV
-właśnie trwa trzecia closed beta koreańska, teoretycznie można się na nia zapisać, ale czy ktoś zniesie krzaczki zamiast czcionki?
-gra może wyjść już pod koniec roku w Korei, początek 2011 na zachodzie
-autorzy mają zamiar pobić rekord guinesa w ilości graczy, jednocześnie na jednym serwerze (10k)

A teraz pytanie do Was:
Soul & Blade vs. TERA ?


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 13 mar 2010, 13:00 
Cytuj  
Po failu aiona możemy spodziewać się od gier azjatyckich dopracowania pięknej grafy i animacji oraz poerdyliard godzin grindu


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2010, 13:17 
Cytuj  
kikas napisał(a):
-autorzy mają zamiar pobić rekord guinesa w ilości graczy, jednocześnie na jednym serwerze (10k)

Serio rekord jest 10k, a gdzie eve, fallen earth, darkfall ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2010, 13:21 
Cytuj  
kikas napisał(a):
Doczytałem kilka ciekawostek na temat gry:

-silnik graficzny to Unreal Engine 3, podobny do tego z FF IV
-właśnie trwa trzecia closed beta koreańska, teoretycznie można się na nia zapisać, ale czy ktoś zniesie krzaczki zamiast czcionki?
-gra może wyjść już pod koniec roku w Korei, początek 2011 na zachodzie
-autorzy mają zamiar pobić rekord guinesa w ilości graczy, jednocześnie na jednym serwerze (10k)

A teraz pytanie do Was:
Soul & Blade vs. TERA ?

Ehe. A EVE to gdzie ?

Cytuj:
Po failu aiona możemy spodziewać się od gier azjatyckich dopracowania pięknej grafy i animacji oraz poerdyliard godzin grindu
Rly. Pierdyliard grindu bez tabowania i klikania na mobki wyglada na fun.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2010, 13:22 
Cytuj  
ehe. a co maja na mysli 'jeden serwer'.
jeden serwer gdzie moze sie zalogowac 10k graczy porozrzucanych po 'pokoikach' ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2010, 13:39 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ehe. a co maja na mysli 'jeden serwer'.
jeden serwer gdzie moze sie zalogowac 10k graczy porozrzucanych po 'pokoikach' ?


To sie teraz nazywa jeden serwer? pewnie tak zrobione jak GW max 32 czy 64 osoby w jednej grze.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2010, 13:44 
Cytuj  
ta, a login server na 10k graczy :)

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 13 mar 2010, 13:48 
Cytuj  
moze chodzi o mass pvp 10 k ludzi na raz :D hahaha

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 13 mar 2010, 14:04 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Cytuj:
Po failu aiona możemy spodziewać się od gier azjatyckich dopracowania pięknej grafy i animacji oraz poerdyliard godzin grindu
Rly. Pierdyliard grindu bez tabowania i klikania na mobki wyglada na fun.


Przez pierwsze kilka godzin/dni, yes.
Pozniej bedziesz tym rzygal.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 13 mar 2010, 14:34 
Cytuj  
To prawda z poczatku moze byc zajebisty fun, no ale mmo to nie gra na tydzien musi oferowac cos wiecej niz jebanie mobow


Hmm teraz dopiero obejrzałem filmik co inside postnal. Widze pelne wsparcie dla pada, czyżby byla tez przewidziana wersja konsolowa?

ps ktos narzekał na małe tereny http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=181808


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 13 mar 2010, 15:08 
Cytuj  
ta, z czego polowa to zapewne tlo nieosiagalne przez liczne gory ;>

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2010, 15:36 
Cytuj  
Może chodziło o 100k, nie wiem, teraz nie potrafię znaleźć tego źródła.

Gierka na tyle mi się spodobała, że chciałem wykupić domenę TERA.cośtam, niestety nie tylko ja zobaczyłem potencjał w tej grze i zostało jedynie net.pl lub pro ;p

W każdym bądź razi system walki PvE na pewno nie ułatwi botom życia.


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2010, 15:42 
Cytuj  
Jesli boty sa tolerowane w wiekszosci azjatyckich produkcji to dlaczego nagle w tej grze maja tracic z tego profity i utrudniac im dzialanie ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 13 mar 2010, 20:51 
Cytuj  
kikas co to botow to bym nie byl tego taki pewien. Stawiam, ze glownymi atakami beda ataki aoe czy tez cleavy i grind mobow na aoe.

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2010, 23:08 
Cytuj  
Mnie bardziej ciekawi czy będzie dynamiczny i wciągający PvP. System bez targetingu podchodzi pod strzelankę :>


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 10:07 
Cytuj  
embe napisał(a):
Jesli boty sa tolerowane w wiekszosci azjatyckich produkcji to dlaczego nagle w tej grze maja tracic z tego profity i utrudniac im dzialanie ?
Hmm jeśli faktycznie będzie open pvp to przynajmniej gracze będą mogli robić "porządki" sami. Sama gra musi jednak być tak skonstruowana, żeby botowanie nie było i praktyczne i opłacalne. Niby tego mmo robi ekipa od lineage2 i wyciągnęli wnioski z poprzedniej gry. Tylko, że te wnioski niekoniecznie zahaczają o kwestie botowania ;) Ma być też levelowanie na questach, ale w AION też miało być, a jak jest każdy widzi. O expieniu przez pvp na razie nie wiadomo... :( Gra na pewno ciekawa już ze względu na brak target locka i ogólnie combat, ale nie ma się co napalać...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 11:25 
Cytuj  
Dokładnie, pozostaje jedynie nam czekać na zachodnią Open Betę.


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu


Posty: 18
Dołączył(a): 3.07.2009
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 16:24 
Cytuj  
Jak dla mnie takie pvp to jest gigantyczny plus dla tej gry. Mnie osobiscie cholernie nudza te systemy ktore sa oparte na walkach z cyklu "F1,F2,F3 i okazjonalnie F4", dlatego tez z reguly nie gram w poszczegolna gre dluzej niz miesiac. Przynajmniej pvp bedize teraz zywe i wymagalo prawdziwych zdolnosci od gracza i myslenia a nie tylko walenia tych samych kombinacji atakow cyklicznie. Szczerze mowiac to czekalem na taki system walki, jak dla mnie bomba i nie moge sie doczekac.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 16:57 
Cytuj  
Po Aionie obiecałem sobie nie mieć hype'a na żadną koreańską produkcję. A nuż coś pozytywnie mnie zaskoczy.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.