mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 31  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 06:22 
Cytuj  
Dzizas, co za bzdury piszecie.
Planescape (Wieloswiat) to nazwa swiata w ktorym dzieje sie fabula gry Planescape Torment.

Tu wiecej: http://pl.wikipedia.org/wiki/Planescape

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 08:13 
Cytuj  
ano ,a to ze napisalem osobno to ,odrazu wielki blad ;)

imo wydane 150zl na tormenta byly chyba najlepiej zainwestowana kasa w jakakolwiek gre


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 08:20 
Cytuj  
Swoją drogą zastanawia dlaczego devsi nie wykorzystują ogroma możliwości jakie daje FR (sfery etc) .Jest tyle dobrych książek na których można by sie wzorować :) .

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 10:25 
Cytuj  
Bo obecne 'pokolenie graczy' nie siega dalej niz Harry potter?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 10:32 
Cytuj  
Tu sie musze zgodzic Tomu małolaty nie czytają prawie , wyobraźnia wydaje im się przezytkiem wola wybuchy mnie tresci wiecej boom. Widac to w autobusach jak chodzilem do liceum to widac bylo ile dzieciakow czyta teraz tylko starsi czytaja.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 11:21 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Dzizas, co za bzdury piszecie.
Planescape (Wieloswiat) to nazwa swiata w ktorym dzieje sie fabula gry Planescape Torment.

Tu wiecej: http://pl.wikipedia.org/wiki/Planescape

X.

A to ktoś powiedział, że tak nie jest?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 11:28 
Cytuj  
Co do tlumaczenia baldura, jako ze nei gralem w eng wersje - w eng wersji imoen tez miala akcent naszych wschodnich sasiadow ? bo jak ja slyszalem to mi sie przypominaly amatorskie ruskie dubbingi w pirackich grach.

Szlam napisał(a):
Tu sie musze zgodzic Tomu małolaty nie czytają prawie , wyobraźnia wydaje im się przezytkiem wola wybuchy mnie tresci wiecej boom. Widac to w autobusach jak chodzilem do liceum to widac bylo ile dzieciakow czyta teraz tylko starsi czytaja.


widzisz w autobusie kto czyta a kto nie ? zajebiste masz skille :)


dzieciaki teraz czytaja duzo... blogi, fora, strony internetowe ;) a ze wiekszosc jest pisana przez analfabetow to czego sie dziwic ze reszta tez niepotrafi mowic :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 11:37 
Cytuj  
*nie potrafi* ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 11:40 
Cytuj  
Swoją drogą ruszał ktoś z was BG II i ToB z modami na ostro ?(tzn zawyżając poziom trudności) - niektóre walki na modach sprawiają że "Wku******e" nabiera nowego znaczenia :D (smoki takie proste nie są) .BTW chyba 19 czerwca wychodzi now wydanie Extra Klasyki ze wszystkimi kochanymi przez nas cRPG (bg , PS:T i IWD) .

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 11:44 
Cytuj  
ano widzisz co robi ze mnie te analfabetyczne forum ? ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 13:16 
Cytuj  
CAla saga IWD za 26zl w Kolporterze.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 13:39 
Cytuj  
dzieki za kolejne soczyste info Italios , w iwd gralem chyba ostatnio w 3 albo 4 klasie lo ,mysle ze sie znajdzie w portfelu troce grosiwa na te serie.

a czy Deus Ex'a mozna podczepic pod crpg?bo w sumie swego czasu zagrywalem sie w te gre rownie ostro , rozbudowywanie postaci ,calkiem fajna fabula ,jesli mnie pamiec nie zawodzi


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 13:47 
Cytuj  
skonczylem dzisiaj Mass effect ... musze powiedziec ze 9.5/10
gra sie w nia jak w dobry film ;)
wciaga jak bagno, pod koniec fabuly po prostu czuje sie ze jest sie uczestnikiem tych wydarzen i o to wlasnie chodzi w grach - zajebista

szkoda tylko ze wiekszosc planet jakie sie odwiedza to skaliste pustynie , brak tropikalnych klimatow, oceanow


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 13:56 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
gra sie w nia jak w dobry film ;)


A jak się gra w dobry film? Jeszcze nigdy nie miałem przyjemności.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 13:59 
Cytuj  
a tak w ogole swiat baldura to sie zawiera w tormencie ta? I w ogole jakos Forgotten realms laczy z dragonlance. W koncu w kuli sfer czy czyms tam w BG2 byli smoczy rycerze z DL. I fakt posucha toche na rynku crpg... nie wiem moze mass effect bylo fajne, nie gralem, ale w sumie ostatnie co jakos lepiej zapamietalem to gothic2 .

IWD2, mam ale nie gralem, nie da sie grac na nowszym sprzecie :( mam czarne artefakty przy przedmiotach, bo karta nie ma wspomagania dla gier 2D, macie pomysly jak na to zaradzic?

Nikt chyba fallouta 3 nie wymienil heh


Ostatnio edytowano 11 cze 2009, 14:14 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 14:07 
Cytuj  
Marti napisał(a):
dzieki za kolejne soczyste info Italios



"TYlko lamusy dziekuja" : )


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 14:14 
Cytuj  
Jeszcze byla taka gierka Nox
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=185

Swiatynie pierwotnego zla/Temple Of Elemental Evil warto w ogole ruszyc?

Nie ma moze jakis calych mega packages mods/addons do gier typu Morrowind, Oblivion, Baldury?

Nikt chyba fallouta 3 nie wymienil heh

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 14:27 
Cytuj  
WArto.Kazda gre na d&d warto ruszyc


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 14:52 
Cytuj  
Ja tam nie rozumiem zafascynowania bg II (tylko to sobie kiedys kupilem) i IWD(ktores tam mam) - bg II to imo nudna gra, nedzne dialogi i ogolnie klimat, kupa irytacji jaka mnie czekala podczas gry (gl przez fabule i dialogi) to jedyne co pamietam z rozgrywki. Przeszedlem raz, chcialem grac jako zly - bo wyboru podczas tworzenia postaci jest multum.. niestety wybory sobie, gra sobie. Zreszta ja nie lubie gier gdzie laze druzyna, moze to dlatego. Zas IWD (ktoregos tam) to nawet nie przeszedlem, jak dla mnie kupa.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 15:04 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Ja tam nie rozumiem zafascynowania bg II (tylko to sobie kiedys kupilem) i IWD(ktores tam mam) - bg II to imo nudna gra, nedzne dialogi i ogolnie klimat, kupa irytacji jaka mnie czekala podczas gry (gl przez fabule i dialogi) to jedyne co pamietam z rozgrywki. Przeszedlem raz, chcialem grac jako zly - bo wyboru podczas tworzenia postaci jest multum.. niestety wybory sobie, gra sobie. Zreszta ja nie lubie gier gdzie laze druzyna, moze to dlatego. Zas IWD (ktoregos tam) to nawet nie przeszedlem, jak dla mnie kupa.


E co tam , wszystkie serwisy na ziemskim globie się mylą - to morgul ma rację :D .Na prawde rozbawiła mnie ta wypowiedź :P .Ale prowokacja kiepska :(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 31  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.