mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 31  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 15:06 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
a tak w ogole swiat baldura to sie zawiera w tormencie ta?

Tak, zdaje się, że wszystkie światy D&D zawierają się w Planescape. W BG2 jest zresztą sporo nawiązań do tego settingu m.in. kula sfer, grupa aktorów z sigil, przedmioty należące do postaci z Tormenta, twierdza strażnika.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 15:12 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
E co tam , wszystkie serwisy na ziemskim globie się mylą - to morgul ma rację :D .Na prawde rozbawiła mnie ta wypowiedź :P .Ale prowokacja kiepska :(


To co serwisy pisza to akurat jest najmniej wazne, naprawde nie wiem co w tej grze jest takiego fajnego. Moze to przez to ze chcialem grac zlym, a dialogi byly do obrzydzenia slodkie, a klimat "pedalski" Gdyby nie dali takiego wyboru na dzien dobry, moze inaczej odebral bym ta gre... chociaz watpie. Do takiego fallouta bg nie ma co podskakiwac.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 15:19 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
bg II to imo nudna gra, nedzne dialogi i ogolnie klimat


-.- widocznie gatunek crpg nie jest dla ciebie


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 16:15 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
-.- widocznie gatunek crpg nie jest dla ciebie

chyba musze sie pod tym rencoma podpisac. Takiej fabularnej wersji z kartami postaci, koscmi itp. to chyba juz w ogole Morgul bys nerwowo nei wytrzymal ;) Akurat dialogi, klimat w bg jest super, choc przyznam ze w tormencie lepiej.

Konia z rzędem temu kto wie jak bez bledow grac w IWD2 na k. grafiki GF9600GT

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 16:29 
Cytuj  
Waszym zdaniem.. moim zdaniem klimat nedza, dialogi kupa, naciagane - aczkolwiek to bylo z ~10lat temu, takze takie mam wspomnienia po grze. Mozlwie ze jak bym zalozyl ze gram slodziutkim blondynem wyzwolicielem dziewic, to jakos by mi ta gra podeszla. Pamietam, ze sie irytowalem sposobem prowadzenia rozmow, jako ze postac w zalozeniu byla zla do szpiku kosci. Tak, lubie grac w crpg, aczkolwiek zdecydowanie wole ksiazki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 16:31 
Cytuj  
mysle, ze jestes zbyt brutalny dla tej gry, złymi postaciami dalo grac przeca tez. No i przede wszystkim na tamte czasy to byla rewolucja. Chodzi Ci o to, ze po cholere dlugie nudne diallogi jak mozna przeczytac ksiazke? ;)


Ostatnio edytowano 11 cze 2009, 16:35 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 16:32 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Ja tam nie rozumiem zafascynowania bg II (tylko to sobie kiedys kupilem) i IWD(ktores tam mam) - bg II to imo nudna gra, nedzne dialogi i ogolnie klimat, kupa irytacji jaka mnie czekala podczas gry (gl przez fabule i dialogi) to jedyne co pamietam z rozgrywki. Przeszedlem raz, chcialem grac jako zly - bo wyboru podczas tworzenia postaci jest multum.. niestety wybory sobie, gra sobie. Zreszta ja nie lubie gier gdzie laze druzyna, moze to dlatego. Zas IWD (ktoregos tam) to nawet nie przeszedlem, jak dla mnie kupa.


Co do dialogów:


"No dobra... Mam już dość odgadywania zagadek, podejmowania rozmaitych trudów, obrzucania się obelgami, popisywania się celnymi słówkami, brania zakładników, handlowania żelazem, spierania się z różnymi dupkami, nieudacznikami i łotrzykami, którzy nieustannie sprawdzają moje zdecydowanie, siłę, inteligencję i - przede wszystkim - cierpliwość! Jeśli w tej twojej pokręconej główce jest jakaś PROSTA odpowiedź, chcę ją usłyszeć cholernie szybko, ponieważ zaraz wezmę jakiś tępy przedmiot, nie mniejszy od Elminstera ORAZ jego kapelusza, i wetknę go w tę twoją czeluść - tak rzadko otwieraną, że nawet przeklętnicy z Dziewięciu Piekieł nie chcieliby jej tknąć dwudziestostopową zardzewiałą halabardą! Czy wyraziłem się jasno?"


To tylko pierwszy z brzegu przykład na to jak zajebiste są dialogi w BG (chociaż PS:T było jeszcze lepsze).

Co do bycia złym to praktycznie w każdej rozmowie była ścieżka dla złej/nastawionej na własne korzyści postaci, więc niewiem co ci nie odpowiadało. Może latanie i mordowanie każdego jak popadnie było utrudnione ze względu na spawnujących się strażników ale tbh jak inaczej sobie to wyobrażasz?

I przychylam się do tych co twierdzą że crpg to nie gatunek dla ciebie. Jeżeli irytuje cię rozbudowana fabuła i długie dialogi to nie wiem po co w ogóle sięgałeś po taki tytuł. (Tak na marginesie na PS:T nawet się nie spoglądaj bo tam niektóre dialogi mona było przez 20min lekką ręką prowadzić)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 16:37 
Cytuj  
torment mi sie podobal :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 16:39 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Konia z rzędem temu kto wie jak bez bledow grac w IWD2 na k. grafiki GF9600GT


Czekam na tego konia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 16:47 
Cytuj  
thx :) mam nadziejee, ze zadziala
Obrazek

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 17:25 
Cytuj  
Ile będzie kosztować to nowe wydanie BGII? Bo jak koło 10zł to moglbym nawet se kupic i sprobowac odswiezyc. Poki co gram z powrotem w Obliviona, najblizszy dobry cRPG, ktorego grafa nie zabija. Nie jest to perfekcja, ale przyjemnie sie gra.

Co do tego Dragon's Age to kompletnym failem imo sa te trailery wszystkie gdzie to wyglada jak Assassins' Creed czy cos w stylu takiej napierdalanki, bardzo mało w tym tego jak to autentycznie będzie wygladac. A wygladac bedzie jak NWN, wiec na chuj te trailery pełne akcji, skakania, biegania, ślizgania się, rzucania rzeczami itp :| Ktoś moze powiedziec ze filmiki Blizzarda (WoW, W3) mało maja wspolnego z rozgrywka, no ale tam to jakos oszczednie jest robione, a tu trailer na trailerze, co kolejny to bardziej absurdalny.

*

Posty: 98
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 17:35 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
Ile będzie kosztować to nowe wydanie BGII? Bo jak koło 10zł to moglbym nawet se kupic i sprobowac odswiezyc. Poki co gram z powrotem w Obliviona, najblizszy dobry cRPG, ktorego grafa nie zabija. Nie jest to perfekcja, ale przyjemnie sie gra.


http://www.gram.pl/prod_8g3rHu0_Legendy_RPG.html

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 17:44 
Cytuj  
Prawde mowiac w Lionhearta nigdy nie gralem ... mam czego zalowac?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 17:56 
Cytuj  
Właśnie skończyłem Maskę Zdrajcy i muszę powiedzieć że obok ToB to najbardziej epicki dodatek/przygoda Ever :) .

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 18:31 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
Prawde mowiac w Lionhearta nigdy nie gralem ... mam czego zalowac?


nie masz

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 18:43 
Cytuj  
co jest takiego zlego w tym Lionhearcie? Osobiscie tez nie gralem, ale ogolnie gierka wyglada calkiem ladnie, oldchoolowo, choc nie wiem czy ma tryb pauzy, ale ogolnie to co gdzies na forach czytalem to mowili, ze "gowno" ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 18:45 
Cytuj  
No bo to, ze wyglada ladnie i odlschoolow przeciez nie znaczy od razu, ze jest hiciorem ;)
Ja niestety tez sie musze zgodzic. Jakis czas temu postawilem w koncu w to zagrac i dlugo nie dalem rady. Gierka raczej slabawa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 21:13 
Cytuj  
chcialem sobie zainstalowac G2:noc kruka, ofc securomy pierdoly, wirtualne dyski, i sie nie chce wlaczyc, nawet crack nie pomaga ;]

A ten kon z rzedem sie nalezal, pomoglo, dzieki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 21:51 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Morgul napisał(a):
Ja tam nie rozumiem zafascynowania bg II (tylko to sobie kiedys kupilem) i IWD(ktores tam mam) - bg II to imo nudna gra, nedzne dialogi i ogolnie klimat, kupa irytacji jaka mnie czekala podczas gry (gl przez fabule i dialogi) to jedyne co pamietam z rozgrywki. Przeszedlem raz, chcialem grac jako zly - bo wyboru podczas tworzenia postaci jest multum.. niestety wybory sobie, gra sobie. Zreszta ja nie lubie gier gdzie laze druzyna, moze to dlatego. Zas IWD (ktoregos tam) to nawet nie przeszedlem, jak dla mnie kupa.


Co do dialogów:


"No dobra... Mam już dość odgadywania zagadek, podejmowania rozmaitych trudów, obrzucania się obelgami, popisywania się celnymi słówkami, brania zakładników, handlowania żelazem, spierania się z różnymi dupkami, nieudacznikami i łotrzykami, którzy nieustannie sprawdzają moje zdecydowanie, siłę, inteligencję i - przede wszystkim - cierpliwość! Jeśli w tej twojej pokręconej główce jest jakaś PROSTA odpowiedź, chcę ją usłyszeć cholernie szybko, ponieważ zaraz wezmę jakiś tępy przedmiot, nie mniejszy od Elminstera ORAZ jego kapelusza, i wetknę go w tę twoją czeluść - tak rzadko otwieraną, że nawet przeklętnicy z Dziewięciu Piekieł nie chcieliby jej tknąć dwudziestostopową zardzewiałą halabardą! Czy wyraziłem się jasno?"


To tylko pierwszy z brzegu przykład na to jak zajebiste są dialogi w BG (chociaż PS:T było jeszcze lepsze).

Co do bycia złym to praktycznie w każdej rozmowie była ścieżka dla złej/nastawionej na własne korzyści postaci, więc niewiem co ci nie odpowiadało. Może latanie i mordowanie każdego jak popadnie było utrudnione ze względu na spawnujących się strażników ale tbh jak inaczej sobie to wyobrażasz?

I przychylam się do tych co twierdzą że crpg to nie gatunek dla ciebie. Jeżeli irytuje cię rozbudowana fabuła i długie dialogi to nie wiem po co w ogóle sięgałeś po taki tytuł. (Tak na marginesie na PS:T nawet się nie spoglądaj bo tam niektóre dialogi mona było przez 20min lekką ręką prowadzić)

Chodzi o to, ze jestes zly, i zamiast spopielic swiat i tak go ratujesz. Gdzie tu logika ? Zreszta, tez niecierpie tradycyjnych RPG, w sensie:
a) rzucanie kostkami
b) przerosnietymi statystykami ktore wplywaja na wszystko
c) JAKIMI KOLWIEK TURAMI, AKTYWNYM PAUZAMI I INNYM GOWNEM.
d) Point & Click
Ciagle czekam na RPG z akcja ala GoW (Gears), i sposobem rozwoju postaci ala Morrowind/Oblivion.

Cytuj:
Właśnie skończyłem Maskę Zdrajcy i muszę powiedzieć że obok ToB to najbardziej epicki dodatek/przygoda Ever .

No tak epicka, ze az absurdalna. Tego kto wymyslil Epickie lvl w DnD powinno sie za jaja poewisic i zostawic sepa zebym go pozarly zywcem.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 21:59 
Cytuj  
Dark messiah mmorpg/crpg z wielkim swiatem <3

stalker? ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 31  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.