mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 31  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2016, 19:56 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Perrin napisał(a):

Jak tak dalej pójdzie to następne gry będą statycznymi obrazami z murem tekstu tego co się dzieje na ekranie :[
Żal patrzeć, a o graniu nie wspomnę.

musisz zrozumieć, że najdroższa część gry to właśnie grafika, dlatego mali developerzy muszą iść na kompromisy. Albo robią grę latami i często jej nie kończą, albo upraszczają grafikę i skupiają się na gameplayu. I chwała im za to, że wybierają tę drugą opcję, bo dzięki temu mamy masę dobrych indie produkcji.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 19 lip 2016, 07:50 
Cytuj  
Z tym ,że narysowanie /zrobienie ikony 2d (jak w panzer corps, fantasy general) przedstawiającą dana jednostke na mapie byłoby tańsze i mniej czasochłonne jak te "animowane pionki".

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 19 lip 2016, 07:56 
Cytuj  
No bo te "pionki" to chyba właśnie był świadomy zabieg - ktoś sobie taki styl wymyślił i tyle. Coś jak figurki szachowe. Gusta są różne, może komuś się ten styl podoba.


_________________
For the pony!

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 19 lip 2016, 11:50 
Cytuj  
Na ich blogu jest wyjaśnienie i screeny z bety z całymi postaciami (takie troche super deformers). Powinni imo od razu zrobić grę na powaznie, a nie " z jajejm". http://battlebrothersgame.com/dev-blog- ... art-style/

Jedyna szansa w moderach, ale... gra nie jest popularna (vs WH 40k czy Panzer Corps) i raczej małe szane na workshop czy mody (a szkoda).

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 lip 2016, 14:13 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
Farin napisał(a):
Perrin napisał(a):

Jak tak dalej pójdzie to następne gry będą statycznymi obrazami z murem tekstu tego co się dzieje na ekranie :[
Żal patrzeć, a o graniu nie wspomnę.

musisz zrozumieć, że najdroższa część gry to właśnie grafika, dlatego mali developerzy muszą iść na kompromisy. Albo robią grę latami i często jej nie kończą, albo upraszczają grafikę i skupiają się na gameplayu. I chwała im za to, że wybierają tę drugą opcję, bo dzięki temu mamy masę dobrych indie produkcji.

Ok Tylko że po to gram w gry na kompie aby były fajne animacje albo chociaż jakieś fajne art-y czy ogólnie grafiki. Gdybym chciał tylko fajną mechanikę to sobie "odpalę" grę planszową i tyle. BA! Zaryzykuję stwierdzenie, że wiele gier planszowych ma lepszą grafikę niż to coś :P


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 lip 2016, 00:18 
Cytuj  
Farin napisał(a):
(...QQ...)

Masz miliard gier z zajebista grafika, wiec po cholere plakac ze jakies indie studio poszlo w innym kierunku?


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 lip 2016, 15:25 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Farin napisał(a):
(...QQ...)

Masz miliard gier z zajebista grafika, wiec po cholere plakac ze jakies indie studio poszlo w innym kierunku?

Nie płaczę, mam w co grać i gram. Tylko wyrzuciłem z siebie to i owo - bo obserwuję gry Indie i szkoda, że twórcy z roku na rok idą w kierunku stricte mechaniki, a resztę olewają.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2017, 11:10 
Cytuj  
http://store.steampowered.com/app/453690

Dark Quest 2 is a turn based RPG inspired by legendary board game Hero Quest where you control a party of heroes on your epic quest to defeat the evil sorcerer and his minions.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2017, 19:35 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
http://store.steampowered.com/app/453690

Dark Quest 2 is a turn based RPG inspired by legendary board game Hero Quest where you control a party of heroes on your epic quest to defeat the evil sorcerer and his minions.


Crpg to nie jest, raczej dungeon crawler i to średni. Brak lootu. Zbiera się tylko gold i jakieś magiczne flakoniki, które zwiększają moce postaci. Nie ma expa i leveli, zdolności gra ma tylko 2 typy - aktywne i pasywne. Pasywne mogą być używane wielokrotnie, a aktywne tylko 1 raz na misje. Dzięki powyższemu 99% walk toczy się przy pomocy default attack. Niemiłosiernie wkurwia fakt, że przeciwnik, któremu HP spadnie do zera może oprzeć się śmierci i zostać z 0 HP i w następnej turze zaatakować jak gdyby nigdy nic. Nie ma mapy. Gra jest wolna, powtarzalna i nudna. Nie polecam.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2017, 17:11 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=rVV-z19_VDk
"Morrowind is 15 YEARS old! Let's compare the original to what it can look like in 2017 with Morrowind Overhaul 3.0, Morrowind Rebirth, and Tamriel Rebuilt. A graphics and gameplay comparison of The Elder Scrolls 3 "


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 cze 2017, 18:09 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=rVV-z19_VDk
"Morrowind is 15 YEARS old! Let's compare the original to what it can look like in 2017 with Morrowind Overhaul 3.0, Morrowind Rebirth, and Tamriel Rebuilt. A graphics and gameplay comparison of The Elder Scrolls 3 "


Zobacz Obliviona, mój ulubiony remake:
https://www.youtube.com/watch?v=8XUjOfXmyRI


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2017, 18:11 
Cytuj  
wow, niezle wyglada ten oblivion ;)
---
lolz, mam iles wersji falloutow 1 i 2 z róznych zrodel, ale nie mam na steam.
Okazuje się, że wersje steam są... ocenzurowane.

Więc, nie kupujcie czasem przy okazji steam sale ;)


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 26 cze 2017, 11:10 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
wow, niezle wyglada ten oblivion ;)
---
lolz, mam iles wersji falloutow 1 i 2 z róznych zrodel, ale nie mam na steam.
Okazuje się, że wersje steam są... ocenzurowane.

Więc, nie kupujcie czasem przy okazji steam sale ;)


Co tam cenzuruja? krew?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2017, 13:11 
Cytuj  
Cytuj:
Jak darzę miłością całą serię Fallout, przy opisie tej wersji cisną mi się same niecenzuralne słowa na usta.

Już pominę to, że gra powinna być traktowana jako abandonware i zarabianie na odgrzewaniu kotletów z lat 90', to czysty zamach na portfele sentymentalnych graczy. (Biedny nie jestem, ale 9,99€ za ten tytuł, to jakieś żarty)
Pominę to, że gra nie posiada oficjalnej polonizacji, gdyż mogę sobie wyobrazić, że Bethesda nie dogadała się, bądź nie chciała się dogadać z naszym lokalnym dystrybutorem gry.
Pominę to, że mimo wydania odświeżonej wersji, gra nie doczekała się naprawienia licznych bugów, które miała pierwotna wersja gry, nawet po oficjalnych patchach (HALO?! MINĘŁO JUŻ 17 LAT OD PREMIERY!!!)

NIE POMINĘ JEDNAK TEGO, ŻE GRA, KTÓRĄ KUPIŁEM ZOSTAŁA OCENZUROWANA.

Fallout jest zdecydowanie tytułem dla dorosłego gracza, rzucającą go w surowy świat postapokaliptycznej rzeczywistości. Brutalność, zażywanie narkotyków, seks, prostytucja, to również elementy tego świata. Bez nich nie ma mowy o immersji ze światem gry.

Gwoli ścisłości:

Ze świata zostały usunięte modele dzieci.
(Gra umożliwiała zabicie dzieci, co oczywiście w świecie Fallouta odbijało się bardzo wielkimi reperkusjami)
Zmieniono opisy dotyczące zażywania narkotyków, jak i zmieniono grafikę Pip-Boya przedstawiającego TRAITY
http://fallout.wikia.com/wiki/Chem_Reliant
http://fallout.wikia.com/wiki/Chem_Resistant_(trait)
W grze nie znajdziesz takich słów jak: drug, addiction etc. Zastąpiono je grzecznymi eufemizmami.
Inne, dotyczące używania przekleństw. (Walka z Razor)

Uważam, że powyższe zabiegi nie powinny mieć miejsca we współczesnym świecie.
Fallout nie jest zwykłą grą, jest dziełem kultowym, obecnie już dobrem kulturowym, które wpłynęło przez te 17 lat na świadomość wielu ludzi. Tytuł, jak i gracz zasługują na więcej szacunku ze strony wydawcy.

Sprawę załatwiają nieoficjalne patche, jednak w moim przypadku skutkują niestabilnością gry.

Dlaczego mamy cenzurować cokolwiek? „W trosce o psychikę graczy”?
Nie traktujcie dorosłych jak dzieci.

Po całym dniu pracy, Nie ma nic przyjemniejszego jak odrąbać głowę jakiejś istocie, rozpędzić się 200 km/h po zatłoczonej ulicy Manhattanu, by w którymś momencie opuścić samochód, udać się na striptiz i podziwiać krągłe wdzięki nagich kobiet.

Nie róbcie z nas psychopatów i debili, którzy nie wiedzą jaki jest umiar i gdzie biegnie ta cienka granica pomiędzy grą i rzeczywistością. Pozwólcie ludziom myśleć za siebie, zamiast przyszywając im łatkę gracza-debila, który sam nie wie co dla niego dobre.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 26 cze 2017, 15:41 
Cytuj  
Europejska wersja F2 nie miała dzieci już w 98'. Miałem oryginał z empiku i nie mogłem zagadać do dzieciaka w Vault City który zgubił laleczkę Nixona (co było konieczne, żeby w miarę szybko zdobyć samochód).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 cze 2017, 18:11 
Cytuj  
Hmm czy ja coś źle pamiętam czy Polska wersja nie była ocenzurowana? Mam(a jeszcze więcej miałem i zgubułem) oryginały Fallouta i dzieci były.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2017, 18:47 
Cytuj  
Mam jakas wersje na dysku i są np. dzieci.
Chyba mam z GoG.com


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2017, 19:01 
Cytuj  
A mozesz do nich strzelać? W PL wersji się dało, bo pamiętam perka za to.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2017, 17:32 
Cytuj  
Nie mam za bardzo sejwów, żeby sprawdzić ale atakować z noża mogę :p


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2017, 17:55 
Cytuj  
No to chyba legitna wersja.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 31  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.