mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 31  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 10:41 
Cytuj  
Co do system Shock 2 to popieram ! Gra genialna , klimat genialny no i Bioshock się do niej nie umwa (w sumie wszystko skopiowne z SS2 do BioShocka)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 10:48 
Cytuj  
Mi się tam bardziej podobał Bioshock, choć mogliby jeszcze skopiować parę elementów erpegieżowych z SS.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 10:51 
Cytuj  
SPOILER

Pamietam jak sie okazało ze Dr Polito to Shodan to miałe takiego zonka jak w zadnej grze :)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 12:03 
Cytuj  
Bioshock jest robiony afaik przez tworcow system shock, i mial byc duchowym nastepca system shock.

Zreszta osobiscie lubie steampunk klimaty wiec gra imo jest fajna :) chociaz jeszcze nie przeszedlem, wiec dunno.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 13:24 
Cytuj  
Najlepszy cRPG: Betrayal at Krondor. Nie mylic z kontynuacja Return to Krondor. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 14:03 
Cytuj  
o, dobrze mowisz Coval.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 15:12 
Cytuj  
ile setek lat ma ta gra ? chyba byla dodawana do kazdego czasopisma jak niestac ich bylo na nowsze tytuly ? ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 15:15 
Cytuj  
jakie znaczenie ile lat ma ta gra? syndicate tez chujowe bo stare? albo ufo?
serio ashton pierdolnij tym swoim pustym lbem w sciane ;/

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 15:52 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
SPOILER

Pamietam jak sie okazało ze Dr Polito to Shodan to miałe takiego zonka jak w zadnej grze :)

Ja dwa albo trzy razy słyszałem głos the Many we śnie ;o

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 15:57 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jakie znaczenie ile lat ma ta gra? syndicate tez chujowe bo stare? albo ufo?
serio ashton pierdolnij tym swoim pustym lbem w sciane ;/

Chyba mu chodzilo ot to, ze z racji uplywu czasu nikt w to gral nie bedzie.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 17:29 
Cytuj  
Odpalilem ostatnio krondor, ale rzeczywiscie nie dalo sie grac. Oczy po chwili bolaly i sterowanie dobijalo.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 18:56 
Cytuj  
tia podobnie sprobowac grac w wolfa 3d, 5 minut gry i epilepsja gotowa.


_________________
.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 18:06 
Cytuj  
Fakt Krondor bylo swietne. Teraz juz gorzej, ale caly czas fabula wymiata ;)
Ja milo wspominam Beholdery i Dungeon Mastera.
No i Might and Magic VI - Mandate of Heaven


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 19:39 
Cytuj  
Ta, dungeon master byl pro.
Ale namilej to wspominam Black Crypt, pamietam, ze potrafilo niezle podniesc adrenaline - no i bez map ktore byly w oficjalnej instrukcji nie bylo szans przejsc tej gry:)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 21:29 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
to właśnie minsc jest, ale on twierdził że jego chomik to miniaturowy wielki kosmiczny chomik czy jakoś tak :D

"Był raz wojownik, nikt nie mógł sprostać mu, Lecz bóg rozumu nie dał mu. Ale spotkał chomika podczas swej podróży wymarzonej, On dał mu trochę swej mądrości niezmierzonej, I teraz gdzie podąża on, podąża też Boo!"

"Minsc - Boo czasami mamrocze coś o swych przyjaciołach chomikach, którzy przyjdą żeby was pozabijać. Ale to tylko taki zły humor, więc nie przejmuj się..."

:D
http://www.fantasy.dmkhost.net/humor/in ... 8&strona=9

btw. chyba jedne z najlepszych spolszczen jakie kiedykolwiek bylo.

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 21:40 
Cytuj  
wszystko co mialo byc wymienione chyba juz zostalo ,baldursy,tormenty, icewinddale kotory nwn etc , jest posucha straszna na rynku tego gatunku,ale jest swiatelko w tunelu za sprawa Dragonage: origins

trailer w dobrej jakosci :
http://www.battlenet.pl/portal/pl/29/94 ... zatek.html

obok serii Baldura , przepieknej Plane Scape Torment ,chyba zagosci na mej polce oryginalow


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 00:57 
Cytuj  
Marti napisał(a):
Plane Scape Torment


OT
moze i glupie pytanie ale co to jest "scape"?
bo zawsze sadzilem, ze to chodzi o planescape - ucieczke z planu. planu jakim jest samo sigil. a sam znaczek pani bolu miedzy plane a scape nic nie znaczy.
/OT

z serii cRPG polecam serie Might&Magic, szczegolnie VI, VII i VIII jak i juz wczesniej wspominiana gierka: wizardry 8 (chociaz sam jej nie ukonczylem).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 01:15 
Cytuj  
chodzi o widok, krajobraz tudzież pejzaż planów tak jak w seascape albo landscape

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 01:24 
Cytuj  
Dokladnie....choc sam termin "Planescape" jest poprostu nieprzetlumaczalna (przynajmniej doslownie i w jakikolwiek sposob logicznie) gra slow - jakich w jezyku angielskim jest od groma.

Dlatego jestem zadeklarowanym przeciwnikiem spolszczania gier cRPG, choc musze przyzanc ze i Torment i Baldursy (plus IWD) sa spolszczone naprade dobrze.... ze swieczka szukac tak dobrego spolszczenia wsrod gier z ostatniego pieciolecia...


Zwlaszcz torment robi wrazenie... choc Boo z BAldurow tez jest mocny. :P

PS PS PS... :) Z mniej znanych rpg osmiele sie polecic ANACHRONOX - dosc zacna gierka w klimatach SF/CyberPunk. Nie jest to ofc pierwsza liga i do DEUS EX daaaaleeeeekooooo ale naprade dosc fajnie sie w toto gra. :)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 02:19 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
btw. chyba jedne z najlepszych spolszczen jakie kiedykolwiek bylo.


true dat

IMHO Baldursy, PS:T, i IWD to najlepsze spolszczenia zrobione kiedykolwiek (poza denną Imoen) Nie wiem co się stało później z cdp ale każde ich następne tłumaczenie wzbudzało co najwyżej uśmiech politowania niestety :/

Tak na marginesie ja dalej czekam z nadzieją aż jacyś devsi przypomną sobie jakie te gry były zajebiste i zrobią coś podobnego w końcu. Rzesza fanów gwarantowana, przecie do dnia dzisiejszego jest bardzo aktywne community w około gier na Infinity engine, i dalej powstają nowe mody.

Wiem że jest Dragon Age, ale szczerze to mam pewne wątpliwości (głównie ze względu na to że gra wychodzi też na konsole)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 31  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.