mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 192
Dołączył(a): 5.07.2009
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 20:06 
Cytuj  
WoW wlasnie stracil 6 mln subskrybentow! Wszystkie chinskie servery zostaly zamkniete. Blizzard rozwiazuje umowe z The9

http://www.gamesbrief.com/2009/07/world ... ion-users/
http://tobolds.blogspot.com/2009/07/wow ... llion.html

LOL :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 20:07 
Cytuj  
to sie obudziles w chinach nie graja od ponad miesiaca czy dluzej

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 20:14 
Cytuj  
Niedlugo AION bedzie mial wiecej graczy. :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 20:28 
Cytuj  
No AION z pewnością zgromadzi całe zastępy azjatów z chińczykami na czele. Swoją drogą to ciekawe ilu Blizzard miał abonentów przed tym incydentem? Kiedyś krążyły plotki o 11 mln a to by oznaczało, że wraz z odejściem Chin przepadła im ponad połowa. Może to wydarzenie przybliży wydanie nowego MMO od Blizzarda - w sumie BlizzCon już pod koniec sierpnia, może coś powiedzą.


_________________
For the pony!

*

Posty: 88
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 20:35 
Cytuj  
Blizzard zanim podjął takie kroki na pewno sobie wszystko przeanalizował kilka razy :) Ciekawi mnie teraz kwestia o ile wzrośnie liczba popełnionych samobójstw. A może to ich sposób, żeby zmniejszyć populacje chin :evil:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 20:41 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Może to wydarzenie przybliży wydanie nowego MMO od Blizzarda - w sumie BlizzCon już pod koniec sierpnia, może coś powiedzą.


No fajnie by było, bo już by wypadało imo.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 20:45 
Cytuj  
no tak tak, nowy mmorpg to nowe moby do ubicia, nowe itemki do zdobycia ahh mamy po co żyć


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 20:49 
Cytuj  
Czy ktos ma jeszcze nadzieje ze blizz potrafi wydac jakies ciekawe mmo ?
SC2, Diablo3, dodatki do WoW, nedza i odgrzewanie kotletow na masowa skale.
Ale kto wie, moze znowu beda mieli farta i trafia z czyms przecietnym w dobrym czasie i miejscu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 77
Dołączył(a): 19.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 20:49 
Cytuj  
podobno majom 6.5mil http://www.mmodata.net/


Ostatnio edytowano 17 lip 2009, 20:50 przez Meys, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 20:53 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
no tak tak, nowy mmorpg to nowe moby do ubicia, nowe itemki do zdobycia ahh mamy po co żyć


Lol i nowy themepark jak malowany :P Kurde, no ile można? Wiem, że to prawie niemożliwe ale byłaby niezła beka jakby nowe MMO Blizza było sandboxem... Błehehe :D


_________________
For the pony!

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 20:55 
Cytuj  
Blizz w Chinach zarabiał zwykłe centy jako, że większość kasy musiał oddawać tubylcom, 19gr za godzinę gry...także finansowo aż tak mocno nie stracił jakby się wydawało z liczby graczy w stosunku do reszty świata natomiast prestiżowo cios mocny. 5mln graczy brzmi zupelnie inaczej niz 11,5m...

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 20:57 
Cytuj  
embe napisał(a):
SC2, Diablo3, dodatki do WoW, nedza i odgrzewanie kotletow na masowa skale.


Rozumiem, że grałeś już w SC2 i Diablo3? Wypowiadasz się na temat tych gier, więc albo miałeś już z nimi styczność albo jesteś kretynem.

Wszystkie gry Blizzarda były odgrzewaniem kotletów na masową skalę, może Diablo 1 troszkę wybijało się z tego stereotypu.

Każda gra Blizzarda odniosła niebywały sukces, natomiast WoW który do świata MMO nie wniósł nic nowego przebił pod względem kasowym wszystko co kiedykolwiek zostało wydane na rynku gier komputerowych.

Następne MMO które wyda Blizzard, odniesie jeszcze większy sukces niż WoW. Jestem tego pewien w 100%.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 21:07 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Następne MMO które wyda Blizzard, odniesie jeszcze większy sukces niż WoW. Jestem tego pewien w 100%.


Rozumiem, że grałeś już w nastepne MMO Blizzarda? Wypowiadasz się na temat tej gry, więc albo miałeś już z nią styczność albo jesteś kretynem.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 21:19 
Cytuj  
embe napisał(a):
Rozumiem, że grałeś już w nastepne MMO Blizzarda? Wypowiadasz się na temat tej gry, więc albo miałeś już z nią styczność albo jesteś kretynem.


Po prostu opieram swoją opinie na tym co Blizzard do tej pory wydał. Biorąc pod uwagę fakt, że firma która mając zerowe doświadczenie na rynku MMO wydaje hit, który jest numerem 1 w grach komputerowych na tym świecie, można mniemać całkiem trafnie, że jej następny produkt oparty już na doświadczeniu i opiniach graczy, będzie czymś kurewsko wielkim.

Ty natomiast opierasz swoje zdanie na absolutnie niczym. Mimo, że mnie to jakoś szczególnie nie dziwi, bo trochę już twych postów na tym forum przeczytałem, to jednak zachęciło mnie do odpisania.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 21:22 
Cytuj  
Cytuj:
Po prostu opieram swoją opinie na tym co Blizzard do tej pory wydał
Na tym samym opiera swoja opinie Embe wiec jestes jednak kretynem

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 21:24 
Cytuj  
To napisz mi która gra Blizzarda była nędzna. Failopompko.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 21:31 
Cytuj  
Marketingowo zadna, praktycznie wiekszosc gier byla przecietna.
Przed WoW gralem w lepsze mmo, przed warcraftem gralem w lepszego rts'a.Nie ma czym sie podniecac i wieszczyc im przyszlych sukcesow, poza marketingowymi oczywiscie.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 21:40 
Cytuj  
Daj spokój Razoth, z kretynami nie pogadasz, gówniarstwo dorosło, zobaczyło ze bycie rebel i pieprzenie o tym jaki to Blizzard/Metallica/USA/McDonalds są złe daje im dodatkowe punkty lansu wśród innych kretynów.

Ale niech się plują, ja tam z checią zagram w d3 sc2 i nowe mmo od blizza a te kurwiszony niech sie kiszą w swoich niszowych DFO, wpierdalają kiełki i słuchają Marii Peszek.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 21:51 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Daj spokój Razoth, z kretynami nie pogadasz, gówniarstwo dorosło, zobaczyło ze bycie rebel i pieprzenie o tym jaki to Blizzard/Metallica/USA/McDonalds są złe daje im dodatkowe punkty lansu wśród innych kretynów.


Widzę właśnie, ale ten tekst:

Failopompa napisał(a):
praktycznie wiekszosc gier byla przecietna.


Trochę mnie rozbroił tbh.

Dyskutować dalej na ten temat nie chce mi się za bardzo. Wyjdzie kolejna gra Blizza, obojętnie jaka, zgarnie kupę szmalu i ludzie będą w nią grać latami. Miliony ludzi. Potem wyjdzie następna itd. Można wiele rzeczy mówić o Blizzardzie, ale napewno nie to, że robi przeciętne gry, czy jeszcze lepiej - nędzne. Jeśli kiedykolwiek ta firma strzeli sobie w kolano, to chyba tylko z powodu chujowego zarządzania czy pogoni za pieniędzmi, bo gry robią świetne.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 21:55 
Cytuj  
Jesli owczy ped, zachwycanie sie grami w ladnej oprawie, ale uwsteczniajace rynek, monopolizujace go, a rozgrywke sprowadzajace do zwyklego goal achievement oznacz bycie w chuj emo cool to ja juz wole pozywiac sie enegria z kosmosu sluchajac moby'iego.

Skrot dla kretynow:
WoW byl chujowy,
Warcraft byl chujowy.
11 mln abonentow niwe znaczy o tym, ze gra jest dobra.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.