mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:42 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Nie radze. Con jest dobry ale trybu Blood Mage nie bedziesz uzywal non-stop. Healer nie sa mniej efektywne jak sugeruje opis. One prawie nie działają. Pozatym jedyny dobry spell blood mage to AoE Stun+Dmg. I tylko jego raz na jakis czas uzyjesz. Lepiej ladowac wszystko w WP i Magic.


Tia, tylko w singlach mam cos takiego, ze wymyslam sobie postac i trzymam sie danego stylu gry kurczowo. W koncu to rpg, najwyzej bedzie ciezko. Szkoda, ze melee healerow nie ma.

Poczekam az bede mogl do party dokoptowac spirit healerka (widzialem ze jest jedna dostepna).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:42 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Gokulo napisał(a):
Masz system 64bit moze? Gra niestety wydaje sie miec jakies problemy... Juz sie troche naczytalem na necie o tym i ja tez co troche zaliczam crashe albo resety.
mam win7 x64 ale gralem z 30 min tylko. problemów nie było.

Vista Ultimate 64 i tez bez problemow.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:45 
Cytuj  
Win 7 x64 Professional - grałem co prawda 30-40 min, ale też nie miałem żadnych problemów.
Btw., nowe sterowniki z Nvidii będą zoptymalizowane między innymi pod DA afair, jeśli kogoś to interesuje.

Btw., wiadomo w końcu czy dziś w sklepach można czy nie można kupić DA?


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:47 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Gokulo napisał(a):
Masz system 64bit moze? Gra niestety wydaje sie miec jakies problemy... Juz sie troche naczytalem na necie o tym i ja tez co troche zaliczam crashe albo resety.
mam win7 x64 ale gralem z 30 min tylko. problemów nie było.


Dokładnie mam system Win7 64bit i też podejrzewam że to może być jego wina. Wiesz co mnie jeszcze dziwi. Na stronie nVidia pokazuje mi że najnowsze sterowniki do mojej karty pod tego windowsa są z 18 sierpnia 2009. Wszystko ok ale jak wchodzę na stronkę supportu asusa to do mojego modelu lapka mogę ściągnąć jakieś sterowniki z końca września :o To jak to jest w końcu bo zgłupieć można


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:51 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
iniside napisał(a):
Nie radze. Con jest dobry ale trybu Blood Mage nie bedziesz uzywal non-stop. Healer nie sa mniej efektywne jak sugeruje opis. One prawie nie działają. Pozatym jedyny dobry spell blood mage to AoE Stun+Dmg. I tylko jego raz na jakis czas uzyjesz. Lepiej ladowac wszystko w WP i Magic.


Tia, tylko w singlach mam cos takiego, ze wymyslam sobie postac i trzymam sie danego stylu gry kurczowo. W koncu to rpg, najwyzej bedzie ciezko. Szkoda, ze melee healerow nie ma.

Poczekam az bede mogl do party dokoptowac spirit healerka (widzialem ze jest jedna dostepna).

Jak chcesz. Ale bedzie nie tyle ciezko, co napewno szybko stwierdzisz ze tak sie grac nie da :E.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:53 
Cytuj  
Lamoon, a to nie jest tak, ze za sterowniki do lapkow sa odpowiedzialne firmy produkujace lapka? Ja nigdy nie widzialem do sciagniecia na stronie NV sterow do mojego lapka... Wylacznie na stronie Asusa moge pobrac nowe :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:59 
Cytuj  
to co z tym BANKIEM?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 14:07 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
Lamoon, a to nie jest tak, ze za sterowniki do lapkow sa odpowiedzialne firmy produkujace lapka? Ja nigdy nie widzialem do sciagniecia na stronie NV sterow do mojego lapka... Wylacznie na stronie Asusa moge pobrac nowe :/


Hmm...nie wiem dokładnie jak to jest. Wyszedłem z założenia że skoro w moim lapku mam gf nv to stery będą na stronie producenta grafy. Ale może faktycznie jebie się dlatego właśnie. Może ściągnę stery ze strony asusa i zobaczę. Pewnie faktycznie masz rację że sterowniki do hardwaru w lapku to broszka producenta lapka.


_________________
LaMoon#2988

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 14:09 
Cytuj  
W krakowskim Saturnie DA miał pojawić się dziś, ale nie dojechał, więc będzie najprawdopodobniej dopiero w poniedziałek.

Edit:
Co do banku:
Cytuj:
jestem w stanie zrozumieć frustrację graczy, że skrzynia na ekwipunek jest w dodatku

Źródło.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 14:19 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
to co z tym BANKIEM?


Jest cos takiego w tym DLC Warden's Keep.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 14:23 
Cytuj  
Bank w DLC. No to wesoło.
Rzeczywiscie chyba kupie tylko po to zeby postawic na polce/sprezentowac jakiemus dzieciakowi w rodzinie, a sam zostane na piracie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 14:23 
Cytuj  
Hehe jeszcze trochę i trzeba będzie odzielnie kupować możliwość save'owania. Najnowsze dlc, 10 slotów na save za jedyne 9,99$


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 14:30 
Cytuj  
a tak z innej beczki - kupil ktos juz wersje pl w jakims sklepie? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 14:35 
Cytuj  
Uwazajcie z instalowaniem nowego patcha. Ponoc DLC na nim nie dzialaja, bo wymagaja wersji 1.00 :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 14:39 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Zamiast czego? ;]

Magiem laguje w int(magic?) i hp, bo bede robill bloodmage. CC nie mam za duzo narazie, bo skupilem sie na ostatnim drzewku drainujaco-debuffujacym. Tyle ze straszne pizdy z tych melee, bo po CC na 3 celach i debuffach na reszcie nie sciagaja nawet jednego przeciwnika przed koncem CC. Konczy sie to na walce z 8-9 silnymi mobami z knockdownem.

Ucięło mi i już nie będę edytował ;F Zamiast w constitution ofc.
Nie wiem czy z paczem tylko, czy przed też pokazywało, ale teraz mam opis na każdej statystyce - str dex i const dają physical resitance, więc w sumie moja teoria upadła. Ale i tak hp wiecej nigdy nie zaszkodzi.

Co do maga to ja zupełnie inaczej gram:
Z entropy mam paralyze i docelowo mass paralyze wezme - ten skill zajebiście długo potrafi trzymać wroga jak nie będzie resist, przez prawie cały swój cd. Myślę też nad sleepem, ale morrigan mam w teamie więc u niej to rozwinę.
Ze spirita nic nie mam ale myślę nad tymi chodzącymi bombkami, bo podobno dobry dmg robią.
Creation - tylko healing, ale może reju w przyszłości, przydałby się taki regenik many.
Z primala to wziąłem lód, zadajesz dmg i masz szanse na zamrożenie, zawsze jakieś cc + knockbacki.
Tego magowego drzewka z fioletowymi skillami w ogóle nie rozwijam, chociaż ten ostatni passive fajny.

U mnie patch na starym cracku działa normalnie, wszystkie itemy z DLC też mam w bp więc raczej nie ma problemu, chyba że z tymi warden's keepami, bo jeszcze nie odwiedzałem.
Jak to w końcu jest z ta wersją w sklepach naszych - instalacja działa bezbłędnie? Jest tam możliwość wybrania ang przy instalacji a nie pl?

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 14:41 
Cytuj  
http://www.laptopvideo2go.com/
tutaj masz sterowniki do lapków


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 14:48 
Cytuj  
shp napisał(a):
U mnie patch na starym cracku działa normalnie, wszystkie itemy z DLC też mam w bp więc raczej nie ma problemu, chyba że z tymi warden's keepami, bo jeszcze nie odwiedzałem.


Tak, mowie o Warden's Keep i Stone prisoner.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 15:05 
Cytuj  
Im wiecej czytam oficjlane forum tym bardziej mi sie wlos jezy. Magowie ownujacy archerow w dpsie (staffy sa lepsze od lukow pod kazdym wzgledem, od dpsu do faktu ze nie moga zmissowac), rogale nie uzyskujacy bonusowego dmg z dexrerity, etc. Oj, zastanawiam sie powaznie czy grac rogalem archerem (ponoc w ogole archera lepiej robic warriora)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 15:05 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
z ea store przyslali kody do edycji specjalnej.

Udalo Ci sie jakis wprowadzic? Mi stronka odrzuca wszystkie. Albo blad, albo "nie mozna wykupic kod".


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 15:10 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mendol napisał(a):
z ea store przyslali kody do edycji specjalnej.

Udalo Ci sie jakis wprowadzic? Mi stronka odrzuca wszystkie. Albo blad, albo "nie mozna wykupic kod".


Tor masz PL wersję? jakieś problemy z instalacją?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.