mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 686 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2016, 08:02 
Cytuj  
Ten mod obsługuje każdą rozdzielczość. Grałem w 1920x1080 i było ok.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 2 sie 2016, 08:47 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Ja właśnie przez combat i przygłupich towarzyszy odpuściłem gdzieś w połowie. Czasami potrafili stać turę i nic nie robić. Leciałem bardziej w build pod charyzme i small guns i używając snajperki musiałem modlić się o kryta bo inaczej wszystko chuj strzelał. Przyznaje, że większość dialogów, questów i ich rozwiązań jest na wysokim poziomie. Ja jednak F2 zostawiam w sferze wspomnień, bo podstawkę kończyłem wielokrotnie, ale tutaj już po prostu nie mogłem się przemęczyć.

Stojący towarzysze to kwestia ich ustawień walki. To bolączka Falloutów, w Fallout 2 też potrafili przy pewnych ustawieniach freezować, z automatami notorycznie cię obsypywali seriami, itp Po prostu pewne ustawienia działają dobrze, a inne nie. Wystarczy zmienić.

Grę się da przejść i w 99% przypadków nie trzeba liczyć na szczęście. (a grałem ofc na rough combat). Trzeba więcej uważać, więcej razy uciekać (np. podczas encounters), nie skąpić stimpacków i da się. Sprzęt się bardziej liczy szczególnie zbroje, a o lepsze nie jest łatwo. Mniej buildów jest viable to fakt, ale to koszt zwiększenia trudności + tego, że moda zaledwie parę osób robiło. Co nie znaczy, że jest tylko jeden build którym się da grać, bo dalej jest kilka różnych wyborów czym grać.

Spoiler nt. buildów:
Spoiler:



@Highlander

Wiem, że działa. To tak tylko na marginesie wspomniałem, mi się źle gra w F2 przy wysokiej rozdzielczości z powodu "dużego oddalenia" małych ludzików, itp

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2016, 10:14 
Cytuj  
Jeżeli ktoś wyczekuje overhaula do Skyrima o nazwie "Enderal" to niestety wystąpiła lekka obsuwa z wersją angielską. Premiera miała być dzisiaj, a obecnie są to widełki 1-15 sierpnia. Według mnie najwcześniej można się spodziewać w przyszłym tygodniu. Z tego co czytałem jest jakiś problem z dialogami. Damn.

"We have to move the Enderal EV release date a little. Expect the release next month between August 1st and 15th."

**

Posty: 275
Dołączył(a): 30.04.2008
Offline
PostNapisane: 13 sie 2016, 23:42 
Cytuj  
http://www.moddb.com/mods/enderal/downl ... le-english

Pliki instalacyjne Enderala już są...launcher pojawi się za parę minut. :)

edit: http://enderal.com/ launcher gry już jest!

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 14 sie 2016, 16:29 
Cytuj  
Początek Endreala jest fenomenalny. Nie mam pojęcia o co kaman, ale jest zajebiście i nie zalatuje banałami.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2016, 16:43 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
Początek Endreala jest fenomenalny. Nie mam pojęcia o co kaman, ale jest zajebiście i nie zalatuje banałami.


Początek Nehrima był zjebany a wyszło, jak wyszło.


Za tydzień urlop.

ALE W TO BĘDĘ NAKURWIAŁ JA PIERDOLĘ.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 14 sie 2016, 16:44 
Cytuj  
Taa. ta cała kopalnia się trochę dłużyła, a jako że dubbing był niemiecki dodawało to pewnego "smaczku" ;)

W każdym razie jak na chwilę obecną bardzo mi się podoba.


_________________
steam: Deathel

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 14 sie 2016, 17:30 
Cytuj  
Enderal moduje w jakis sposób gameplay?

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 14 sie 2016, 17:58 
Cytuj  
Zmieniony jest sposób levelowania na przypominający trochę Gothicowy. Żeby wbić level zdobywasz exp, jak wbijesz level wybierasz czy chcesz zwiększyć życie, manę i staminę, dostajesz tzw. Learning Points za które podbijasz sobie skille, Crafting Points za które podbijasz craft oraz Memory Points za które awansujesz w drzewku i wbijasz kolejne perki. By wydać Memory Points trzeba medytować, co przenosi do takiej osobnej krainy, fajny bajer :P


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2016, 19:24 
Cytuj  
Za tydzień w morze.

Też będę nakurwiał, na tydzień tylko lecę mam nadzieję że skończę :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2016, 10:12 
Cytuj  
To jest zupełnie oddzielna historia czy kontynuacja Nehrima? Czy jak nie grałem w Nehrima to dużo tracę?

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 15 sie 2016, 13:02 
Cytuj  
akcja moda odbywa się po wydarzeniach z nehrima, ale jest intro które na tyle wprowadza do gry że jest się w stanie ogarnąć co i jak bez wiedzy o samym Nehrimie.


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2016, 21:35 
Cytuj  
Lol myślałem, że to jest nie bezpośrednia kontynuacja Nehrima :E.
Właśnie się instaluje. Ciekawe czy da radę przenieść tego moda do Remastera Skyrima jak wyjdzie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 15 sie 2016, 23:52 
Cytuj  
Generalnie po kilku godzinkach gry jestem absolutnie zachwycony. Na razie jestem w drodze do tego pierwszego miasteczka i badam wszystkie ruiny na jakie natrafię i nie mogę się nadziwić jak bardzo dopracowany ten mod jest. W Skyrima grałem długo i mi się bardzo podobał, jednak w porównaniu do Enderala jest baardzo słabiutki. Moje największe zastrzeżenie do Skyrima, czyli randomowy loot co sprawiało że chodzenie po wszystkich miejscówkach było raczej mało wynagradzające, w Enderalu zostało zrobione perfekcyjnie. Gra wynagradza łażenie po wszystkich zakamarkach, zaglądania w każdy kąt. Dla przykładu :
Spoiler:
. Widać że włożono mnóstwo pracy w projektowanie świata co wychodzi na ogromny plus.... co jednak wiąże się z jedynym minusem Enderala jaki znalazłem do tej pory, czyli gliczami. Mnóstwo baboli jest niestety, na szczęście większość graficznych jak flickering, zapadanie się mobów, lewitująca trawa itp. jednak natrafiłem na jeden który bardzo mi przeszkadzał, a powodował, że nie mogłem nic podnieść, wejść do menu, ekwipunku itd. Żeby buga "naprawić" musiałem zginąć. Są jeszcze bugi w tłumaczeniu co też jest dosyć słabe.

Jeszcze jedna rzecz o której warto wspomnieć to soundtrack. Jest zajebisty. Bardzo klimatyczny i profesjonalny.


_________________
steam: Deathel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 16 sie 2016, 04:56 
Cytuj  
Z ciekawości zainstalowałem. Czy ten mod obsługuje rozdzielczości wyższe od full hd? W tym ichnim launcherze nie mogę ustawić nic więcej. Obraz przeskalowany z 2560x1440 do 1920x1080 wygląda średnio.


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2016, 07:41 
Cytuj  
No Yabadi to jednak jakby nie patrzeć goły skyrim :). W sensie mają swoję "ENB" ale nie ma mega high res tekstur niestety a sama gra jest już dość stara.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 16 sie 2016, 08:50 
Cytuj  
Spoko, to ja wiem. Dziwi mnie tylko dlaczego nie mogę ustawić domyślnej rozdzielczości mojego ekranu tj. 2560x1440 - jest to o tyle dziwne, że sam Skyrim mi w takiej chodzi tylko ten mod w launcherze nie ma nic więcej ponad 1920x1080.


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2016, 09:16 
Cytuj  
A w plikach ini czy tam innych konfiguracyjncyh próbowałeś zmodyfikować? Napisałbym do SureAI:).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 16 sie 2016, 09:22 
Cytuj  
Ja wczoraj to z ciekawosci odpalalem na dwoch monitorach 22" (2x1680x1050) przez Nvidia Surround i poszlo. W launcherze rozdzielczosc byla 'user definied' i wyszarzona, ale odpowiednia.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 16 sie 2016, 09:58 
Cytuj  
Tez miałem user defined ala jakas z kosmosu 2048x1040 czy cos podobnego.


_________________
For the pony!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 686 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.