mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2014, 19:45 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
WilkuDemon napisał(a):
Powiedzieć Ci jak się wyrwać z Elohell? Nie dam Ci rozwiązania na tacy ale jak masz trochę oleju w głowie to sam dojdziesz do oczywistych wniosków.
Gram supportem, w 5 minucie jest 6/0 dla mojej drużyny, wszystkie linie ładnie sobie radzą. Sytuacja ulega dalszej poprawie 20 minuta i 20 pare kili dla nas dla nich z 4 albo 5.
30 minuta około 30 kili dla nich z 10. Mają przewagę na towerkach my pushneliśmy 1 oni 3.
mecz kończy się z wynikiem 50 coś dla nas a oni mają 25. Wygrała drużyna przeciwna.


Zajebista historia. Dzięki, teraz już wiem jak grać. Trzeba przegrać wszystkie linie aby je wygrać.


Trzeba pushować, split pushować, cokolwiek co szybko pcha linie jest git.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2014, 21:52 
Cytuj  
poszedl uninstall, konto oddane kumplowi z bronze II, mam nadzieje, ze niezle potrolluje te spierdoliny, ktore jakims cudem doszly do platyny. :)

teraz teso czy oplacic wowa..

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2014, 22:36 
Cytuj  
Problem w Lolu jest taki, ze albo gra sie dla funu, albo dla ratingu. Poki nie jest sie masochista to nie da sie grac spelniajac te dwa cele rownoczesnie.
Po 1 w tej chujowej grze nie ma voice chata, wiec musisz napierdalac jak pojebany na klawiaturze co te lamusy maja robic - ludzie sami w sobie moga byc beznadziejni, ale poki sie sluchaja dobrego lidera to gra jest easy win - w soloq moze raz na 10 gier trafia sie ludzie, ktorzy wiedza jak na co reagowac sami z siebie i gra wyglada naprawde dobrze. W pozostalych 9 przypadkach ludzie nie potrafia sami oceniac sytuacji, wiec jesli ktos nimi nie bedzie dowodzil to gra bedzie totalnie randomowa i trwala najprawdopodobniej ~50min.
Po 2 to zapomnij o swojej linii - to jest tylko secondary obj, twoim glownym celem jest obrabianie dupy pozostalym graczom. Grasz na midzie? Super, na pierwszym backu kup 2 wardy i postaw je w okolicy topa, bo przeciez najprawdopodobniej bedzie tam retard dla ktorego kupno +10 ad bedzie wazniejsze od bezpiecznego dupska, aka warda. Czysc szybko swoj lane i biegaj na topa, badz bota bo przeciez w teamie przeciwnym rowniez sa retardy, ktore nie warduja wiec mozesz za darmoche robic akcje 2v1.
Po 3 to cheesuj i exploituj soloQ. Lubisz grac topa? Spamuj trynde, czy jaxa i cala gre splitpushuj. Przy odrobinie szczescia bedziesz mial wynik 0-6, ale i tak sprzatniesz przeciwnikom inhiba za darmoche, bo za ktoryms razem przeciwnicy za wczasu nie zareaguja.

Ogolem jesli sie zalacza tryhard mode to bardzo latwo jest sie piac w gore, tylko niestety jest to mega meczace i antifunowe. Doslownie przez bite 30-40 min musisz sie spinac za 5ciu i po 3 takich grach bedziesz mial wszystkiego serdecznie dosc.
Ja na poczatku sezonu tak gralem to wlazlem do d1 z 68% winratem. Jak sie okazalo, ze w wiekszosci gier nic sie nie zmienia i nadal trzeba zapierdalac za 5ciu, zeby faktycznie szanse na wygrana wynosily wiecej jak 50% to sobie odpuscilem i zaczalem grac swoje(TAK!, nadal gralem bardzo dobrze, ale tylko za siebie, a moje udzielanie sie na czacie ograniczylem to minimum). Skonczylo sie tak, ze moj winrate skacze pomiedzy 48%, a 52%, a ja tancze sobie pomiedzy d4, a d1.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2014, 22:42 
Cytuj  
popieram calosc. i wlasnie dlatego wyjebane, nie gram zeby swiecic diamentem na portrecie, ale tez nie bede udawal, ze nie wkurwia mnie przegrywanie polowy gier z powodu baranow, ktorzy stanowia 90 procent community tej gry. na razie oplacilem wowa, zobacze akurat czy cos sie zmienilo przez ponad pol roku, pozniej wildstar, a moze blizzowy lol okaze sie spoko? :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 12:10 
Cytuj  
allstarsy
http://i.imgur.com/MH7lO3I.png


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 5 cze 2014, 19:57 
Cytuj  
http://eune.leagueoflegends.com/pl/news ... rza-na-pbe VU Summoner's Rift *-*


Posty: 21
Dołączył(a): 8.10.2007
Offline
PostNapisane: 5 cze 2014, 20:31 
Cytuj  
Vences napisał(a):
http://eune.leagueoflegends.com/pl/news/game-updates/features/aktualizacja-summoners-rift-zmierza-na-pbe VU Summoner's Rift *-*


Brawo riot, dota zniszczona koncertowo :D

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2014, 07:14 
Cytuj  
darkadii napisał(a):
Vences napisał(a):
http://eune.leagueoflegends.com/pl/news/game-updates/features/aktualizacja-summoners-rift-zmierza-na-pbe VU Summoner's Rift *-*


Brawo riot, dota zniszczona koncertowo :D


Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 cze 2014, 10:00 
Cytuj  
zmiany jak najbardziej na plus, mapa wyglada zdecydowanie lepiej, lecz:
Cytuj:
Kiedy ukaze sie aktualizacja?

W tej chwili nie potrafimy podać konkretnej daty. Musimy usunąć wszystkie błędy, zoptymalizować działanie mapy, a także zebrać i przeanalizować opinie graczy z PBE. Wszystko to sprawia, że niełatwo wyznaczyć konkretną datę.


replaye tez na tym PBE sa od dluugiego czasu, wiec zapowiedz zapowiedzia, ale ja bym sie az tak nie podniecal :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2014, 10:11 
Cytuj  
Ale mimo wszystko dużo ladniej się to prezentuje.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2014, 10:14 
Cytuj  
Z całą moją niechęcią do gry musze przyznać, ze to ruch w bardzo dobrym kierunku. Krzykliwa grafika i niezbalansowane kolory zwyczajnie męczyły mnie podczas rozgrywki (to nie rok 1996 gdy przy rozdzielczosci 640x480 trzeba było dla czytelności iść na takie rozwiązania).

Teraz wyglada to lepiej, postaci nadal (w końcu nie były zmieniane, pewnie za duzo skinów by mieli do przerobienia) odstają od poziomu np. z doty, detale pewne też, ale sama mapka oddalona jest bardzo porządna.
Na rework modeli szybki ofc nie ma co liczyć, poprawiliby jeszcze efekty spelli na coś bardziej spójnego graficznie i dałoby się to oglądać (grać nie zamierzam, ale jakiś finał czegoś z Polskim teamem odpale może kiedyś).

PS. Te komentarze "ONa nie jest przemiekna ona jest mega przepienkna a najleprzy to ten smok :D"


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 cze 2014, 10:54 
Cytuj  
Wygląda przpienknie. Beka z DoTy i trusków.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2014, 11:09 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Z całą moją niechęcią do gry musze przyznać, ze to ruch w bardzo dobrym kierunku. Krzykliwa grafika i niezbalansowane kolory zwyczajnie męczyły mnie podczas rozgrywki (to nie rok 1996 gdy przy rozdzielczosci 640x480 trzeba było dla czytelności iść na takie rozwiązania).

Teraz wyglada to lepiej, postaci nadal (w końcu nie były zmieniane, pewnie za duzo skinów by mieli do przerobienia) odstają od poziomu np. z doty, detale pewne też, ale sama mapka oddalona jest bardzo porządna.
Na rework modeli szybki ofc nie ma co liczyć, poprawiliby jeszcze efekty spelli na coś bardziej spójnego graficznie i dałoby się to oglądać (grać nie zamierzam, ale jakiś finał czegoś z Polskim teamem odpale może kiedyś).

PS. Te komentarze "ONa nie jest przemiekna ona jest mega przepienkna a najleprzy to ten smok :D"


Może jeszcze poprawią mechanikę także na wzór doty i będzie w końcu z tego dobra moba. Wait, jest już taka gra. :lol:

Gratz, że po tylu latach grafika przestanie wypalać wam oczy.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2014, 11:36 
Cytuj  
Grafika nigdy oczu nie wypalała, była imo perfekcyjnie czytelna i funkcjonalna.

Natomiast zjebane community dzieci-debili nie posiadających podstawowych umiejętności myślenia / analizowania sytuacji wywołuje raka i wypala szare komórki.

Tego niestety żadna łatka od Riotu nie naprawi.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2014, 11:42 
Cytuj  
No to może to tylko ja, ale pomijając tragiczny artstyle, to kolory są jak po kwasie, wszystko w chuj nieczytelne.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 cze 2014, 11:43 
Cytuj  
Nieczytelne to jest w docie :) Serio :)
Ale fakt, przez tak dużą popularność nie da się grać no chyba, że w 5man premade.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 cze 2014, 11:45 
Cytuj  
Ta 5 man premady jak w cs go ja spasuje


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2014, 11:46 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Nieczytelne to jest w docie :) Serio :)
Ale fakt, przez tak dużą popularność nie da się grać no chyba, że w 5man premade.


Zmień okulary na jakieś denka od butelek. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2014, 11:47 
Cytuj  
Ja nie potrafiłem w to grac glownie przez art style i grafe. No i nieco powolne.

Co do community, to proszę was... jedno i drugie zjebane. ;]

smiem twierdzic, ze ogolnie moba communities to największe tardy dotychczas.
serio, lepiej jak każdy się nie odzywa i probuje grac jak najlepiej.

w csgo jak wszyscy się zaczynają klocic to gg, w moba podobnie.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 cze 2014, 16:39 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
smiem twierdzic, ze ogolnie moba communities to największe tardy dotychczas.
serio, lepiej jak każdy się nie odzywa i probuje grac jak najlepiej.

w csgo jak wszyscy się zaczynają klocic to gg, w moba podobnie.

kazda gra z duza populacja ma zjebane community :P


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.