mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 194  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 126
Dołączył(a): 24.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 18:16 
Cytuj  
Nie żadna aluzja tylko znam takich co mi na xfire z LoL Poland spamują ile to oni nie zabijają a potem jak gramy mixa to spoko zabijają ale o obronie wieży czy pushu to już nie ma mowy.


_________________
Obrazek
You are pure evil, and hate personified. You don't care anything.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2010, 18:40 
Cytuj  
przydatna sprawa. Polecam uloadowac swoje logi :)

http://www.lolbase.net/EU/Gumka


_________________
oumn da lololegend

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2010, 18:45 
Cytuj  
Super, kolejna strona sygnaturkowa do zablokowania.

;/


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2010, 22:57 
Cytuj  
Kulka napisał(a):
Albo z teamem lvl 30 vs lvle 1-2 :p. Tak jak mi wczoraj na 3vs3. Obydwoje z zespołu lvl 2,ja 6,tamci po 20 i weź tu graj



czy ja wiem? jak mialem nizszy lvl to spokojnie majac 15-17 sciagalismy teama na 30 ;).


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2010, 06:32 
Cytuj  
Ciekawe co zrobisz jak trafi Ci się w 3vs3 dwóch feederów. Nawet na minionach nie raz widziałem jak padał ktoś,przecież to jest żałosne. Jak ja widzę taką drużynę to mam ochotę wyjść z tej gry. Ja sam potrafię wtedy wieżyczki jakoś tam poniszczyć,oni padają 2vs1 to nie łatwo się gra i raczej nie ma szans na wygraną 1vs3 :p. Ale taki urok tej gry.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2010, 20:06 
Cytuj  
Taaa ostatnio trafilem imba druzyne. Od poczatku gralismy we 2. Po 10 minutach kumpel dostal dc i czekalem na niego z 5 minut. W tym czasie jakos udalo mi sie wybronic obie wieze, on wrocil, dobil szybko lvl i to jeszcze wygralismy xd. Ale przeciwnikow mielismy totalnie pr0 :D


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2010, 22:25 
Cytuj  
Mi się podobała gra dzisiejsza. Współzawodnicy trochę słabi,ale i tak zacięta walka. Weszli już z super minionami bić ten zameczek już piszą GG ale szybki odwet,rozdupcyliśmy. Dwóch poszło bić zamek u nich,ja biłem miniony które przyłazily do bazy. Wszystko się przekręciło o 360 stopni. No ale moi padli przy zamku i jednak przegraliśmy. Tylko to była pierwsza przegrana która mnie cieszyła :p. Widziałem,że wszyscy dali co mogli,aż przeciwnicy się zdziwili :d. Chcieli powtórkę xd.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2010, 10:08 
Cytuj  
o 180 stopni. 360 to pelne kolo - powrot do punktu wyjscia :p


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2010, 17:25 
Cytuj  
Kulka napisał(a):
Mi się podobała gra dzisiejsza. Współzawodnicy trochę słabi,ale i tak zacięta walka. Weszli już z super minionami bić ten zameczek już piszą GG ale szybki odwet,rozdupcyliśmy. Dwóch poszło bić zamek u nich,ja biłem miniony które przyłazily do bazy. Wszystko się przekręciło o 360 stopni. No ale moi padli przy zamku i jednak przegraliśmy. Tylko to była pierwsza przegrana która mnie cieszyła :p. Widziałem,że wszyscy dali co mogli,aż przeciwnicy się zdziwili :d. Chcieli powtórkę xd.


lol jaka baza ;D


_________________
oumn da lololegend

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2010, 17:42 
Cytuj  
Mnie tam zadna przegrana nie cieszy.

Btw. Lordrigar - Taric dostal mocno w dupe teraz, choc heal mu poprawili :)

Aha, co do wyboru hero do 5v5.. tu macie liste najbardziej przydatnych bohaterow podzieloną na tiery.
Liste robili "pro" gracze.
http://lol-europe.com/board/showthread.php?t=15315

Nie jest ona aktualna, napewno lista jakos sie zmieni, bo doszedl Garen, Taricowi znerfowali ulti.. no i kilka jeszcze zmian bylo.

Edit - no i jeszcze przydaloby sie przeniesc topic do dzialu "Gry Pozostałe", bo nie jest to MMO.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2010, 21:08 
Cytuj  
Artur wiem ;(. Nawet nie wiesz jak z tego powodu rozpaczam...moj pr0 pink Taric nie bedzie juz takim imba healerem...+30 heala z Imbue nie jest takim duzym bonusem jak Radiance...chociaz redukcja cd na 12s to jest cos co mnie w miare cieszy ;). Cale szczescie, ze zostawili mi buffa na dmg dla innych, bo bez tego to juz by kupa totalna byla


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 1 maja 2010, 09:57 
Cytuj  
CheGee napisał(a):
Kulka napisał(a):
Mi się podobała gra dzisiejsza. Współzawodnicy trochę słabi,ale i tak zacięta walka. Weszli już z super minionami bić ten zameczek już piszą GG ale szybki odwet,rozdupcyliśmy. Dwóch poszło bić zamek u nich,ja biłem miniony które przyłazily do bazy. Wszystko się przekręciło o 360 stopni. No ale moi padli przy zamku i jednak przegraliśmy. Tylko to była pierwsza przegrana która mnie cieszyła :p. Widziałem,że wszyscy dali co mogli,aż przeciwnicy się zdziwili :d. Chcieli powtórkę xd.


lol jaka baza ;D


No ten zameczek,raczej nie interesuje się jak się to nazywa,wolę grać a nie czytać nazwy budynków.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 1 maja 2010, 13:06 
Cytuj  
@up
Nexus.

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 3 maja 2010, 11:39 
Cytuj  
POgralem 4 mecze,3 wygralem.Za pierwszym razem mialem k/d<1 a jak poznalem troche mechanike gry to jechalem rowno po noobs z LoL majac staty 7/0 w 2 meczu...

Ogarniecie HoN trwalo wiele godzin(poznanie skilli,itemow itp).W LoL ogarnialem wszystko po jednym meczu i nie przejmowalem sie nieznajomoscia bohaterow bo i tak jechalem pizdeczki.I do tego ten recall...LoL jest noob friendly i nie siega HoN nawet do piet,jak wy mozecie grac w to gowno?


_________________
Obrazek

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 3 maja 2010, 13:49 
Cytuj  
Khe ehe he...
Jak trafiles na noobow to sie nie dziw.
Czasem mozna trafic na debili, jak my wczoraj, ze specjalnie wbijalismy sie im w skille for fun, albo informowalismy gdzie zastawiamy trapa itd...

Jak po jednym meczyku ogarnales wszystkie skille 46 postaci, itemy itd to gratz m8, pewnie nie zaskoczy Cie zadna crystalka nie wiadomo skad, albo imba stun, czy double taunt...


edit: w LoLa zaczalem grac po HoNie, dlatego mechanike tez znalem i z tym nie bylo problemu - ale nie pierdol, ze jestes taki pr0 po 5 minutach gry -.-


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 3 maja 2010, 14:33 
Cytuj  
italios1 napisał(a):
POgralem 4 mecze,3 wygralem.Za pierwszym razem mialem k/d<1 a jak poznalem troche mechanike gry to jechalem rowno po noobs z LoL majac staty 7/0 w 2 meczu...

Ogarniecie HoN trwalo wiele godzin(poznanie skilli,itemow itp).W LoL ogarnialem wszystko po jednym meczu i nie przejmowalem sie nieznajomoscia bohaterow bo i tak jechalem pizdeczki.I do tego ten recall...LoL jest noob friendly i nie siega HoN nawet do piet,jak wy mozecie grac w to gowno?


Z reguły przez pierwsze 15 leveli gra sie z poczatkujacymi, wiec ktos kto ogrania powinien spokojnie przez pierwsze gry jechac przeciwny team bez problemu.

Sam zrobilem sobie kiedys nowe konto dla sprawdzenia, zagralem jedna gre kassadinem.. i 18/0/8 w niej mialem.

No, ale nie da sie ukryc - LoL rozni sie od Doty/hona.. i wlasnie mi sie w nim to podoba.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 24.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2010, 17:59 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
No, ale nie da sie ukryc - LoL rozni sie od Doty/hona.. i wlasnie mi sie w nim to podoba.


Racja i to duża a co do meczy i k/d ratio to w lol jest taki system który dobiera graczy do drużyn tak aby mecze były wyrównane bo dąży do tego żeby gracz miał tyle samo win co lose(nie jestem pewien czy teraz też tak jest bo już z 2 miechy nie grałem)


_________________
Obrazek
You are pure evil, and hate personified. You don't care anything.

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 3 maja 2010, 18:50 
Cytuj  
[quote="Lordrigar"]Khe ehe he...

Jak po jednym meczyku ogarnales wszystkie skille 46 postaci, itemy itd to gratz m8, pewnie nie zaskoczy Cie zadna crystalka nie wiadomo skad, albo imba stun, czy double taunt...

/quote]

MOwie przeciez , ze nakurwiam te dzieci nie znajac skilli itp...


_________________
Obrazek

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 5 maja 2010, 01:59 
Cytuj  
italios1 napisał(a):
W LoL ogarnialem wszystko po jednym meczu


to nie jest stwierdzenie, ze "nakurwiasz dzieci nie znajac skilli". to w koncu ogarniasz wszystko, czy nie znasz skilli?


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

*

Posty: 126
Dołączył(a): 24.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2010, 18:54 
Cytuj  
Chyba to i to.


_________________
Obrazek
You are pure evil, and hate personified. You don't care anything.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 194  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.