mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2013, 23:39 
Cytuj  
Czy ktos moze gra i moze powiedziec jak wyglada populacja? Ostatnio widzialem pare filmow to gierka bardzo przypomina EvE tylko combat zdaje sie byc ciekawszy. I widzialem tez cos z ksztaltowaniem terenu. Gra po prostu przegrala z EvE czy jak? Widze, ze dalej licza sobie suba, wiec jakos zyja?

W sumie to dzisiaj noasz cos wspominal ;]

Przeszla tez greenlighta http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... d=92921690

Ogolnie dalej cisne dfo, bo raczej mi bardziej odpowiada, ale niezle to wyglada.

w sumie to triala sprawdze http://www.perpetuum-online.com/


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 26 lip 2013, 23:44 
Cytuj  
Grałem w Perpetum po premierze, właściwie to sporo osób grało z forum. Ale temat jebnął po miesiącu (jak to zazwyczaj bywa).
A pamiętam, że grało się całkiem znośnie. Chyba jakieś chujowe niedoróbki były, ale skoro gra nie zdechła jeszcze do tej pory, to może faktycznie jest godna popatrzenia w jej stronę.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2013, 23:48 
Cytuj  
Wyglada na skomplikowana, pewnie eve bardziej. Ale to, ze mozna sie poruszac WSADem to dla mnie wielki plus ;)

a sub tani. a greenlight powinien troche dodac popularnosci.
Cytuj:
Free Gameplay: With the recent introduction of the I.C.E. system, players are now able to trade game time in-game for in-game currency, thereby making it possible to play Perpetuum without a subscription fee.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2013, 00:31 
Cytuj  
Grałem cztery miesiące, gra ładnie rozbudowała się od tego czasu, gra miała być i jest robiona jako clon eve ale w klimatach mechów, zasady w wielu przypadkach podobne, ekipa dość rozsądnie podchodziła do graczy, generalnie minus tej gry to target graczy czyli ten sam co eve, a to problem bo ta nisza jest za mała na dwie gry.

Dodatkowo grę niszczyli handlarze plexów z eve robiąc negatywną opinie po forach i spamując chat w grze z kont trialowych.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2013, 02:43 
Cytuj  
To nie to embe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2013, 17:28 
Cytuj  
W sumie to jako, z egra jest platna, to jak mam do wyboru eve to faktycznie oleje takie perpetuum...


_________________
.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 19 lis 2013, 18:30 
Cytuj  
wlasnie sie zastanawiam czy nie odpalic, gra w to jeszcze ktos?


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 08:38 
Cytuj  
Perpetuum Online has announced that it will be dropping its subscription fee on April 2nd. Rather than asking for a subscription, Perpetuum will adopt a buy to play model with an in-game cash shop for cosmetics and services.

source: http://mmofallout.com/perpetuum-droppin ... ption-fee/


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 09:34 
Cytuj  
Az dziw bierze, ze tak dlugo jechali na abo :lol:

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 12:01 
Cytuj  
W sumie kusi, żeby sprawdzić jak to teraz wygląda - ktoś jest w temacie? :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 12:14 
Cytuj  
Planują też wejście na Steam (podobno 5.IV)
Heh, jakby popatrzeć na to z punktu widzenia nowego gracza, to zamiast zapłacić 10$, będzie teraz musiał zaplacić 30$ :D

@gosu - reaktywacja na 24h jest darmowa dla ex, miesiąc 10$, klient darmo. Najprościej sprawdzić samemu.
Wiele się od startu nie zmieniło, dodali ICE (takie plexy by Perpetuum), ktore usuną po przejściu na b2p. Dodali gamma islands z opcją terraformingu, które też będą resetowane.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2014, 22:54 
Cytuj  
A, mały update.
http://www.imidero.net/files/Zortargs_Guide_to_Perpetuum.pdfpodręcznik gracza do Perpetuum
http://wiki.perpetuum-online.com/index.php/Main_Pagewiki

*

Posty: 91
Dołączył(a): 17.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 mar 2014, 07:19 
Cytuj  
Napisali też że:
"FREE COPIES TO VETERANS - SEE IF YOU'RE ELIGIBLE!

On April the 2nd, any Perpetuum account that has had at least 3 months of active game time (ever) will be reactivated and converted to a lifetime account.

If your account only has 1 or 2 months of active game time on it, you have until April the 2nd to get the missing months, otherwise you'll need to purchase the game at full price later. We’ve set up an eligibility check on the Perpetuum website so you can see if your account will be converted or not:
https://secure.perpetuum-online.com/account/status/"

Czyli jak ktoś im płacił przynajmniej 3 miechy to ma konto free od 2.IV - miło z ich strony :) Ja wrócę na pewno :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2014, 09:52 
Cytuj  
O, bo chyba na premierze kupilem sobie 3month od razu. A potem gralem tydzień :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 mar 2014, 11:49 
Cytuj  
Poki miales aktywne konto to nabijaly ci sie skillpointy, wiec nic straconego ;). Ja mam dwa miechy... chyba doladuje na miesiac, chocby zeby spylic pozniej konto.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 13:16 
Cytuj  
Odpaliłem, pogrywam. Miodzio, gierka mnie zagina, wymusza lekturę forum, czytanie poradników, itp Grafa ni powala, no ale może coś z tym zrobią z czasem jeśli tytuł nie padnie. Jako prawdziwy Veteran EvE czułem się w grze jak w EvE na początku. Zero kasy, zero SP. Ot startowy bocik bo te rewardy za tutorial zachowane w magazynie, i robienie noob misji i poznawanie mechaniki gry.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2014, 12:03 
Cytuj  
Perpetuum Online jest od wczoraj na steamie jako b2p (nawet jest promo -10%)

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2014, 12:29 
Cytuj  
Jest ktoś chętny do Perpetuum ??
Ja i kolega gosugamer1 zaczynamy przygode z tą grą i szukamy jeszcze kilka osób z którymi można by było pobiegać mechami i robocikami ; )

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2014, 12:48 
Cytuj  
Fun fact:

Jak na Steamie ktoś z Perpetuum podzieli się swoją biblioteką na danym komputerze, to można z innego konta Steam grać w Perpetuum bez potrzeby kupowania.

Ja znajomemu share'uje swoje gierki, obadał wczoraj temat i grał bez problemu, oczywiście nie można grać w tym samym czasie, no ale nadal można komuś pokazać grę.


btw. jak ktoś ma jakieś aktualne resources nt. tego jak budować postać to chętnie się przyjrzę.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2014, 16:31 
Cytuj  
Kiedys to najwieksza skarbnica wiedzy byla na oficjalnym forum, teraz pewnie szybko pojawia sie guidy na steamie.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.