mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 gru 2010, 10:33 
Cytuj  
Po ponad 2 tyg grania musze powiedziec ze juz to widzialem.
Nawet radio zrobili (jakis mod wrzucał informacje).

Gra nie jest zla ale jak ktos pisal to nie sa mechy tylko robociki.

Z seria Mechwarriora to nie ma duzo wspolnego a szkoda.

Jak zrobia cos takiego online to jestem 1

http://www.youtube.com/watch?v=39xTPtNSxJU

Mimo to jak ktos lubi klimaty eve i dlugiego sleczenia nad gra to warto sprawdzic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2010, 11:22 
Cytuj  
Tradycyjnie jak każde mmo wymagane do dobrej zabawy jest dołączenie do aktywnego corpa/gildii/clanu, wtedy nie jest nudne zwłaszcza od strony pvp, ja gram pasywnie ze względu na premierę cata ale w przyszłości mam zamiar nie siedzieć w alphie tylko zagrać na becie bo to jest sens gry.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2010, 12:59 
Cytuj  
GumisPLL napisał(a):
Gra nie jest zla ale jak ktos pisal to nie sa mechy tylko robociki.

Z seria Mechwarriora to nie ma duzo wspolnego a szkoda.


Chyba nie widziales jeszcze mechow w Perpetuum :)

ObrazekObrazekObrazek


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2010, 13:02 
Cytuj  
@up

I to by bylo chyba na tyle? Wiecej nie ma?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2010, 13:08 
Cytuj  
Jak najbardziej jest wiecej mechow do wyboru :)

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 13 gru 2010, 13:34 
Cytuj  
GumisPLL napisał(a):
Po ponad 2 tyg grania musze powiedziec ze juz to widzialem.
Nawet radio zrobili (jakis mod wrzucał informacje).

Gra nie jest zla ale jak ktos pisal to nie sa mechy tylko robociki.

Z seria Mechwarriora to nie ma duzo wspolnego a szkoda.

Jak zrobia cos takiego online to jestem 1

http://www.youtube.com/watch?v=39xTPtNSxJU

Mimo to jak ktos lubi klimaty eve i dlugiego sleczenia nad gra to warto sprawdzic.

no na mechwariora w mmo - to czekaj tatka latka
zreszta imo fps style w mmo to niewypal jak narazie

ale dla mnie i tak to co jest w perpetuum jest idealne
skill system eve + combat - szybszy eve z wsadem

ale kto co lubi

embe napisał(a):
Tradycyjnie jak każde mmo wymagane do dobrej zabawy jest dołączenie do aktywnego corpa/gildii/clanu, wtedy nie jest nudne zwłaszcza od strony pvp, ja gram pasywnie ze względu na premierę cata ale w przyszłości mam zamiar nie siedzieć w alphie tylko zagrać na becie bo to jest sens gry.

no ja rowniez pasywnie - za duzo rzeczy mam teraz w RL ale za miesiac +- biore sie ostro za PO x) - ale to jest tez piekne wlasnie ze jak zaczne grac sobie za miesiac to i tak nie zostane z tylu - postacie caly czas sie rozwijaja ;)

odnosnie corpa/gildii/itp. - to tu jak jest jak w EVE i bardziej niz w innych grach mmo - gracz i jego gra jest znacznie bardziej uzalezniony od corpa

w wiekszosci gierek mozna sobie posolowac w pvp
beda gankowac - ciul wstane na graveyardzie itp
tutaj straty botow niestety bola i to bardzo

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 gru 2010, 14:01 
Cytuj  
Ale kto pisze ze gra jest zla !? tylko mi po evce ogarnia znuzenie tym.
Korp tu nie ma znaczenia.

Dla mnie ta gra nie ma klimatu wojny (jak na razie) mechwariora a roboty przypominaja bardziej male cyborgi niz potezne maszyny kroczace nawet te mechy.(chodz zolte najfajnie wygladaja)

Dobra strona medalu jest to ze odswieze sobie mecha 4reczke jak bede mial chwile.

Dokladnie lufanga jak piszesz "kto co lubi"

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 13 gru 2010, 20:35 
Cytuj  
GumisPLL napisał(a):
Jak zrobia cos takiego online to jestem 1

http://www.youtube.com/watch?v=39xTPtNSxJU


Jak zrobią coś takiego mmo to będzie to kopia mechaniki WoW i walka na zasadzie wciskania "1", "2","1", "2", "3"...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2010, 20:42 
Cytuj  
GumisPLL napisał(a):
Dla mnie ta gra nie ma klimatu wojny


Jak siedziales tylko w noob zonie (wyspy alpha) to nie dziwne ze wojny nie zobaczyles :)


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2010, 21:21 
Cytuj  
Perpetuum nawet miesiąca nie ma, nie dziwne że nie ma masówki na beta wyspach - mało kto się mecha dorobił jak na razie. Ale to się zmieni jak ludzie zdobędą trochę kasy/modułów/botów bo na beta wszystkiego jest więcej i jest lepsze.
Ja tam najpierw zapełnię knowlege base, zbiorę jakąś kasę i wbiję jakiś rozsądny level misji zanim zacznę myśleć o PvP. No chyba że arkhe zerg - ale tam też trzeba mieć tych kilka standardowych modułów.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 gru 2010, 23:13 
Cytuj  
huragam widze ze jestes PRO bo w AXE zergu pobiegales.

Tak siedzialem w noobzonie i farmilem triala .Nie mialem mecha bo mialem tylko arbalesta na drugim alcie i nim sobie biegalem ale fakt siedzialem malo ,bardziej z ciekawosci.Wcale nie wiem jak wyglada gankowanie pvp kawalek od spota (oczywiscie na mnie, bo mam za slabe skile i daleko nie wychodzilem).

Mechy widzialem co prawda te zolte tylko ale mi starczy bo to jest zal a nie mech(na dzien dzisiejszy),przynajmniej dla mnie.Gra jest kalka eve .

Ja wole klimat mechworiora a za fightlag w zergu podziekuje przerabialem to juz.


Pisalem kto co lubi

ps.Bahamut wole te 1,2,3,4 niz pol roku czekac na skile .

Dla mnie EOT panowie .Have fun


UWAGA

Jesli ktos chce pograc w prawdziwe mechy nie wykrzywiajac sie przy grafie z przed 7 lat to jest mod do Crysis Warhead z serwem na multi .Mod zajmuje kolo 2GB

http://www.mwlldownload.com/
http://forum.mechlivinglegends.net/inde ... 267.0.html


Ostatnio edytowano 14 gru 2010, 21:50 przez GumisPLL, łącznie edytowano 5 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 13 gru 2010, 23:43 
Cytuj  
GumisPLL napisał(a):

ps.Bahamut wole te 1,2,3,4 niz pol roku czekac na skile .


No ale wciskajac 1,2,3,4 tez czekasz pół roku na skille tyle, że bedąc online... i siedzisz i klepiesz tego moba co daje najwiecej expa i w kółko to samo. Co to za zabawa? A jak ja wracam z pracy i widze 1000pkt. umiejetnosci to aż miło:)

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2010, 19:17 
Cytuj  
No i kupilem...

Gram zoltkiem na lasery - wladowalem 9 w nawigacje, troche w reactor/accu expansion i precise firing.
Wrazenie jak na poczatek zajebiste.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Posty: 36
Dołączył(a): 11.10.2010
Offline
PostNapisane: 18 gru 2010, 16:46 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):

No ale wciskajac 1,2,3,4 tez czekasz pół roku na skille tyle, że bedąc online... i siedzisz i klepiesz tego moba co daje najwiecej expa i w kółko to samo. Co to za zabawa? A jak ja wracam z pracy i widze 1000pkt. umiejetnosci to aż miło:)


Zgadzam się z powyższym. W PO i w EO to jest super rozwiazane jesli ktos ma prace i normalne zycie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 18 gru 2010, 21:18 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Po niecałym tygodniu grania musze stwierdzić, że gierka jest miłym zaskoczeniem:) warto to sprawdzić:)


Już mi się znudziła ta gra:D W sumie to po 2 tygodniach tu nie ma co robić. Jak ktoś jest takim solo-player to chyba nie ma tu czego szukać na dłuższą mete:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2010, 21:45 
Cytuj  
To jest gra mmo jak z nazwy wynika, jest tez sporo z sandboxa, więc pasuje sobie samemu wybrać drogę rozwijania postaci i jednocześnie zabawy, albo ze znajomymi jakieś roamy pvp, coś większego w sojuszach, kariera producenta może być nawet solo, a jak ktoś lubi farme to tez jest tego masa.
Jednak koniec końców w tej grze podobnie jak w eve nie będzie grafika zajęć w stylu gier themeparkowych, tu roślinki się znudzą szybko.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 19:52 
Cytuj  
http://www.perpetuum-online.com/Help:Account_reset

http://forums.perpetuum-online.com/topi ... -the-pipe/


czyli mozliwosc resetowania EP! :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 22:41 
Cytuj  
Czyli, wykasować wszystkie postacie i otrzymuje się bonus startowy, zwrot kary za kasowanie postaci i EP od daty zakupu konta i opłaconego czasu, można to zrobić jeden raz na koncie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 23:53 
Cytuj  
no dokladnie
zrobilem sobie resecik i w nowym roku rozdam punkciki jak bede mial wiecej czasu na granie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2010, 12:30 
Cytuj  
http://public.tableausoftware.com/views ... s&:tabs=no

Rozpiska robocików.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.