mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 97  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 193
Dołączył(a): 22.10.2007
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 14:20 
Cytuj  
Jak zaczac sciagac tego clienta?, mam profil z wklepanym beta invitem na 3grudnia i dupa zadnego linku, maila itd ...

Once you’ve been invited to a RIFT beta event, you must log in to your Trion Worlds account and agree to the Terms of Use, License, and Non-Disclosure Agreement (EULA). After accepting the EULA, a link to download the RIFT patcher will be available in your account. You will also receive instructions via email.

hmm , nigdzie nie widze opcji zeby NDA zaakceptorwac , wtf?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 14:25 
Cytuj  
A kiedy wklepales? Bo czasami aktywacja im troche zajmuje. I jaki rodzaj klucza miales? Zwykly Beta Key czy VIP, bo jezeli VIP to moze oznaczac, ze poprostu nie zostales przyjety do testow w ten weekend.

*

Posty: 193
Dołączył(a): 22.10.2007
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 14:27 
Cytuj  
no ten z eurogamera wklepalem go do konta:

Serial codes applied to your account
Description Serial Code Date
Europe02_RIFT_Beta_Invite ***************bepq 12-03-2010

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 14:31 
Cytuj  
To jest zwykły klucz czyt. szansa na dostanie się do bety. Jeśli Ci się uda, link do klienta etc. będzie na tej samej stronie.

*

Posty: 193
Dołączył(a): 22.10.2007
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 14:34 
Cytuj  
to czym rozni sie zapisanie sie do bety bez klucze przez stronke a zapisanie sie z kluczem z eurogamera ? lol

*
Avatar użytkownika

Posty: 147
Dołączył(a): 16.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 14:41 
Cytuj  
zwykły klucz zwiększa szanse na dostanie się na dany beta event,
klucz vip jestes w każdym evencie
btw nowy trailer

http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game ... -Rift.html

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 15:32 
Cytuj  
snake napisał(a):


"next generation means polished at launch". To juz nawet z tego robia hasla reklamowe:)


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 18:32 
Cytuj  
Dużo się o tym mówi, ponoć "czarny koń" przyszłego roku, wątpię, ale zobaczymy, ciekaw jestem opinii z pierwszej ręki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 19:09 
Cytuj  
No mam nadzieje, ze w grze juz w miare ok będzie, bo ogolnie calosc wyglada ciekawie. Jedyna rzecz która naprawde bym zaliczyl na minus z tego co wiadomo to ze bedzie P2P. Niestety ale w dobie pochodu AAA mmo F2P nie widze duzych szans na duze kokosy z tego tytulu. Jaki by on nie byl zajebisty ludzie i tak będą grać w swoje ulubione mmo ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 19:11 
Cytuj  
A kiedy to ma miec premiere? I co takiego F2P wielkiego nadchodzi w najblizszym czasie (oprocz GW2)?


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 19:18 
Cytuj  
ubeck napisał(a):
A kiedy to ma miec premiere? I co takiego F2P wielkiego nadchodzi w najblizszym czasie (oprocz GW2)?

W przyszlym roku. Niechodzi o to nadchodzi, chodzi o to co jest. DDO, LOTRO. Itd. Do tego jeszcze Champions Online, Po nim pewnie StarTrek (to juz moja spekulacja). Pirates Of The Burning Sea, EverQuest 2.

A GW2 to nie ma szans zeby bylo w przyszlym roku ;p.

No i trzeba wziasc pod uwage, ze MMO to wzglednie staly rynek, nowych graczy nie jest wcale tak latwo przyciagnac. A ci co graja juz placa i nie maja ochoty placic za kilka tytulow ;o.

No i badzmy szczerzy, RIFT nie wyglada na gre którą da się obsłużyć ćwiartką mózgu.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 19:39 
Cytuj  
I jak tam dziala wam? wlaczyli juz?

Kurde ja dopiero jutro zagram. : (

"No i badzmy szczerzy, RIFT nie wyglada na gre którą da się obsłużyć ćwiartką mózgu."

Eno zas bez przesady. :) Oprocz systemu Ascended Class to nie ma tam narazie nic hardkorowego. Taki WoW na sterydach, cos jak LOTRO.
Co mi np. bardzo pasuje.

I TBH to z zapowiedzi na 2011 RIFT jest number one i basta. : )
Bo chyba nie TERA czy The Fail Republic. :)
No jeszcze jak na koreanski shit to Forsaken World daje rade (20 lvli i sie nie znudzil jeszcze co jest fenomenem u mnie). : )

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 19:40 
Cytuj  
Wydaje mi sie, ze troche za szybko obwieszczasz smierc P2P. Mi jakos te gry, ktore wymieniles po prostu nie robia. Teraz pytanie czy takich ludzi jak ja, jest duzo. Jezeli tak to jakis dobry tytul P2P imo ma szanse. Bo skoro moge placic za Wowa, AoC, czy War, to moge rowniez za cos nowego.

Beta startuje o 20tej?


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 19:46 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
I jak tam dziala wam? wlaczyli juz?

Kurde ja dopiero jutro zagram. : (

"No i badzmy szczerzy, RIFT nie wyglada na gre którą da się obsłużyć ćwiartką mózgu."

Eno zas bez przesady. :) Oprocz systemu Ascended Class to nie ma tam narazie nic hardkorowego. Taki WoW na sterydach, cos jak LOTRO.
Co mi np. bardzo pasuje.

I TBH to z zapowiedzi na 2011 RIFT jest number one i basta. : )
Bo chyba nie TERA czy The Fail Republic. :)
No jeszcze jak na koreanski shit to Forsaken World daje rade (20 lvli i sie nie znudzil jeszcze co jest fenomenem u mnie). : )


No wlasnie w tym sęk. Rozwój postaci jest bardzo rozbudowany i to dla większości ludzi będzie juz zbyt duzym problem. Zbyt dużo możliwości, że się tak wyraże.

Beta powinna sie o 19 zacząc. Znaczy juz powinno być.

A pozatym, chuja. Nie pojde spac. dopoki przynajmniej raz nie zagram.

A TERA zapowiada sie bardzo fajnie. Pomijajac maksymalne pedalstwo, to jednak system walki, jest bardzo fajny ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 19:46 
Cytuj  
Nie, o 19, ale i tak nie wiem czy jest sens probowac narazie :p Problem w ogole z zalogowaniem sie, potem mega kolejki na servery itp. Ja sprobuje jutro rano :p

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 19:50 
Cytuj  
Aha, ruszylo juz. U mnie przy ladowaniu, wyskakuje ekran, gdzie mozna zwyczajowo zobaczyc jakis tip z gry, pojawia sie jakies kolko, cos sie laduje, ale staje na 49% i jest failed to connect server.

Edit: w koncu sie wbilem.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 22:24 
Cytuj  
A mialo byc polished :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 22:28 
Cytuj  
"Polished at launch" nie znaczy, ze bedzie w becie...
Poza problemami serverowymi (ktore sa chlebem powszednim kazdej bety, szczegolnie na poczatkach) to

Cytuj:
game is running smooth as a baby's bottom once you get in. UI is really nice and customizable. graphics are not really up to snuff but the animations are stuff are pretty cool nonetheless.


Cytuj:
I'm honestly surprised at how well it's running, I have to admit I was rolling my eyes at the whole "fully polished MMO at launch" PR bull they were spouting. But so far it seems very likely. Call me impressed.


itp.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 22:28 
Cytuj  
"Polished at launch" nie znaczy, ze beta bedzie dzialac idealnie...
Poza problemami serverowymi (ktore sa chlebem powszednim kazdej bety, szczegolnie na poczatkach) to

Cytuj:
game is running smooth as a baby's bottom once you get in. UI is really nice and customizable. graphics are not really up to snuff but the animations are stuff are pretty cool nonetheless.


Cytuj:
I'm honestly surprised at how well it's running, I have to admit I was rolling my eyes at the whole "fully polished MMO at launch" PR bull they were spouting. But so far it seems very likely. Call me impressed.


itp.


Ostatnio edytowano 3 gru 2010, 22:38 przez Gokulo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 22:35 
Cytuj  
Udalo sie juz komus pograc ? ;e.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 97  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.